Σελίδα 6 από 44 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 648

Θέμα: Για δυνατούς λύτες...

  1. #76
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    Να δεις που fazer8 θα πάρει στο τέλος ... Over and out.

  2. #77
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579
    Αρχικά δημιουργήθηκε από andgeo
    Να δεις που fazer8 θα πάρει στο τέλος ... Over and out.
    Δεν νομίζω


    Πάντως η θέση οδήγησης του VFR δεν είναι και τόσο άβολη όπως ενός SS. Τα clip-on είναι αρκετά ψηλά.
    Τίποτα δεν είναι δύσκολο, όταν βάζεις άλλους να το κάνουν.
    Ministry Of Lost Souls

  3. #78
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Moderator
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από andgeo
    Να δεις που fazer8 θα πάρει στο τέλος ... Over and out.
    Κατ' αρχήν το fazer8 είναι εντελώς ακατάλληλο για δικάβαλο. Πάσχει και αυτό απ' το σύνδρομο "νομίζω ότι είμαι R1 χωρίς φαίρινγκ γιατί αλλιώς δε θα με αγοράσει ο πύρκαυλος πιτσιρικάς".

  4. #79
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από andgeo
    Να δεις που fazer8 θα πάρει στο τέλος ... Over and out.
    αφου δεν γουστάρει το επιθετικό κόψιμο του FZ1S και το 800 είναι πιστή αντιγραφή του..... πώς θα πάρει αυτό.

    edit: με πρόλαβε

  5. #80
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.029
    Να δεις το μπαντιτ το 1250 αλλα την εκδοση GT

    Δεν ξερω αν ψαχνεις για καινουριο ή μεταχειρο, αλλα αν βλεπεις για μεταχειρο, κοιτα απο Αγγλια μερια για την εκδοση GT και εισαι και κομπλε για το ταξιδι.

    Αν και με τη καρδια θα σου προτεινα vfr, με το μυαλο σου λεω για το 1250
    (εφοσον βαζεις και τη κινηση στη πολη μεσα στα απαραιτητα)
    Οχι οτι δε παει αλλα ειναι εξω απο τα νερα του περισσοτερο απο το 1250



  6. #81
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.994
    CBF1000 ST ABS

    Άιντε μας γκάστρωσες!!!

  7. #82
    Να πετάξω άλλη μια μαλακία; Την πετάω εγώ κι ότι θέλει ας γίνει, δεν ξέρεις καμμιά φορά τι μπορεί να βγει από το spam.

    Είμαι και spammer συν τοις άλλοις..




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ktm_990_smt_09.jpg 
Προβολές:	323 
Μέγεθος:	60,0 KB 
ID:	192403

  8. #83
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Moderator
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Το Bandit 1250 το έχει οδηγήσει κανένας (και δεν εννοώ για τεστ-ράιντ μέσα στην πόλη).

    Πώς συμπεριφέρεται στο δρόμο? Πολύ μαούνα? Ευέλικτο? Στρίβει? Επαρκείς αναρτήσεις? Κουράζει στο κλειστό? Είναι σταθερό στις ανοιχτές με πολλά? Ας μας πει κάποιος αν ξέρει...

  9. #84
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Moderator
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Να πετάξω άλλη μια μαλακία; Την πετάω εγώ κι ότι θέλει ας γίνει, δεν ξέρεις καμμιά φορά τι μπορεί να βγει από το spam.

    Είμαι και spammer συν τοις άλλοις..

    Δε μ' αρέσουν τα ψηλά μηχανάκια... αλλά γι' αυτό ειδικά ίσως έκανα μια εξαίρεση.

    Αλλά και πάλι κάθε Τρίτη έχω δουλειά ρε γαμώτο!

    Συν του ότι... no ABS.

  10. #85
    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    Δε μ' αρέσουν τα ψηλά μηχανάκια... αλλά γι' αυτό ειδικά ίσως έκανα μια εξαίρεση.
    Αλλά και πάλι κάθε τρίτη έχω δουλειά ρε γαμώτο!
    Kαλά, και για να φτάσεις τα 100.000 θέλεις 4 τέτοια αλλά λέμε τώρα..

    Θά'ναι πάντως όλα τα λεφτά το γ@μήδι..

  11. #86
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Παρε ενα TRansalpinestars 699cc ABS...

    ψηλο Δεν ειναι ... Γυμνο ΔΕν ειναι... Μπετζινα Δεν τρωει πολυ... Δικυλινδρο ειναι....αναμεσα σε 600 και 1000 ειναι.....Φορτωνεται μια χαρουλα......


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	5.jpg 
Προβολές:	310 
Μέγεθος:	40,9 KB 
ID:	192404
    Accipere quam facere praestat injuriam

  12. #87
    Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
    Αν είναι να πας σε 650, γιατί να αλλάξεις το CBF με το Bandit?

    Ειναι απλως μια σκεψη με τις νεες τιμες στν βενζινη. Δεν ειναι δημοφιλη μοντελα μεταχειρο οι ληστες. Πουλωντας ενα cbf600 και με τα ιδια χρηματα βρισκεις σε τελεια κατασταση ληστη με λιγα χιλιομετρα βαζοντας ελαχιστα χρηματα. Αν μου κατσει παντως καλη τιμη στο 1250 δεν θα το σκεφτω και πολυ...


    Nothing in life is to be feard. It is only to be understood.
    Marie Curie

  13. #88
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
    αφου δεν γουστάρει το επιθετικό κόψιμο του FZ1S και το 800 είναι πιστή αντιγραφή του..... πώς θα πάρει αυτό.

    edit: με πρόλαβε
    Το γιατί το έχω γράψει νωρίτερα . Νομίζω ψάχνει για καινούριο μηχανάκι , πιο καινούριο δεν υπάρχει ... Το κόψιμο και η επιθετική του πρόσοψη είναι ο μικρότερος συμβιβασμός που μπορεί να γίνει . Δεύτερο άτομο μια χαρά κάθεται χωρίς προβλήματα , μπορούν να στο επιβεβαιώσουν δεκάδες άνθρωποι που ταξιδεύουν τόσα χρόνια δικάβαλο με το fz1s . Ναι δεν έχει την αιώρα του στρομ , αλλά άκρως βολικό είναι . Και τέλος δεν μπορείς να τα έχεις όλα . Τώρα αν πιστεύεις ότι θα είσαι άνετα στην πόλη με 1250cc όπως είναι το bandit , μάλλον κυκλοφορώ στην πόλη για σένα σημαίνει κάνω 10-15 χιλιόμετρα τη μέρα και βέβαια πάντα από περιφερειακό Ημητού και ΑΟ. Εσύ ξέρεις καλύτερα , δεν ασχολούμαι άλλο .Φαύλος κύκλος!!!

  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.994
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
    Παρε ενα TRansalpinestars 699cc ABS...

    ψηλο Δεν ειναι ... Γυμνο ΔΕν ειναι... Μπετζινα Δεν τρωει πολυ... Δικυλινδρο ειναι....αναμεσα σε 600 και 1000 ειναι.....Φορτωνεται μια χαρουλα......
    680cc και σαύρα...


  15. #90
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Moderator
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από andgeo
    Το γιατί το έχω γράψει νωρίτερα . Νομίζω ψάχνει για καινούριο μηχανάκι , πιο καινούριο δεν υπάρχει ... Το κόψιμο και η επιθετική του πρόσοψη είναι ο μικρότερος συμβιβασμός που μπορεί να γίνει . Δεύτερο άτομο μια χαρά κάθεται χωρίς προβλήματα , μπορούν να στο επιβεβαιώσουν δεκάδες άνθρωποι που ταξιδεύουν τόσα χρόνια δικάβαλο με το fz1s . Ναι δεν έχει την αιώρα του στρομ , αλλά άκρως βολικό είναι . Και τέλος δεν μπορείς να τα έχεις όλα . Τώρα αν πιστεύεις ότι θα είσαι άνετα στην πόλη με 1250cc όπως είναι το bandit , μάλλον κυκλοφορώ στην πόλη για σένα σημαίνει κάνω 10-15 χιλιόμετρα τη μέρα και βέβαια πάντα από περιφερειακό Ημητού και ΑΟ. Εσύ ξέρεις καλύτερα , δεν ασχολούμαι άλλο .Φαύλος κύκλος!!!
    Αφού εγώ σε μιλάω καλά, εσύ γιατί τσαντίζεσαι?

    Για το FZ1S (και ομοίως και για το Fazer 8) έχω ακούσει ότι η θέση συνεπιβάτη είναι καθαρά συμβιβασμός. Αν κάποιος το έχει και το χρησιμοποιεί δικάβαλο, ας το αντικρούσει.

    Κυκλοφορώ στην πόλη δεν σημαίνει δουλεύω ντελίβερι: Πάω στη δουλειά μου το πρωί και στο σπίτι το απόγευμα (καμιά 10 χιλιόμετρα και τα δύο μαζί), βγαίνω για καμιά μπύρα που και που το βράδυ, πάω στο ΔΣ τις Παρασκευές, καμιά μπουρδελότσαρκα ενίοτε, σπανίως κέντρο το πρωί για καμιά δουλειά, νορμάλ πράγματα. Αν πιστεύεις ότι το 1250 δεν θα με βολέψει, μπορεί και να έχεις δίκιο. Απλά σε ρώτησα γιατί?

Σελίδα 6 από 44 ΠρώτοΠρώτο 123456789101116 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF