Σελίδα 6 από 14 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 199

Θέμα: ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΔΕ ΜΕΤΡΑΕΙ?

  1. #76
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  2. #77
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    τι χαρά μπορεί να είναι με vstrom?
    τι μοτο έχεις και παίρνεις χαρά ?

    χμμμ πάω λίγο να δουλέψω, φτου

  3. #78
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock


    εσύ όλο λες και δεν τρώς τίποτα:rotflmao:

    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  4. #79
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    τι μοτο έχεις και παίρνεις χαρά ?

    χμμμ πάω λίγο να δουλέψω, φτου


    ιταλική ηρωίδα :wacko:
    καλή δουλειά
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  5. #80
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    εσύ όλο λες και δεν τρώς τίποτα:rotflmao:

    Είμαι σε δίαιτα...

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #81
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Είμαι σε δίαιτα...


    σε καλό δρόμο είσαι μόρτη μου, δεν σε φοβάμαι


    καλημέρες πολλές
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  7. #82

    Re: Re: Re: ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΔΕ ΜΕΤΡΑΕΙ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
    εσύ αναφέρεσαι στην αρχαιότητα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    μπορει και στην παλαιολιθικη καλυτερα!

  8. #83
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696
    βλεπεις μια ωραια εικονα με μηχανη ή αυτοκινητο κ γουσταρεις να την χαζευεις ...κ προσπαθεις να καταλαβεις στα λιγα λεπτα που περναει απο μπροστα σου , τι ρολο βαραει ...απο την οδηγηση του κ το στυλ..


    καβαλαει μηχανη γιατι γουσταρει κ ειναι για την παρτη του ?

    κ γαμω...


    καβαλαει για να κανει καγκουριες οπως λετε κ να γουσταρουν τα κοριτσακια ?

    χμμμ.....φελος μου μυριζει βαζει κ σε κινδυνο τις ζωες αλλων .......αν μενει μεχρι εκει ...

    δεν οδηγεει κ δεν καβαλαει τιποτα....παμ παρακατω....

    Οπως κ να το κανουμε εχουμε καποιες εικονες στο μυαλο μας...-θελετε να τα πειτε προτυπα ? - εικονες που μας αντιπροσωπευουν κ αυτες ψαχνουμε στους ανθρωπους που γνωριζουμε κ βλεπουμε.
    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

  9. #84
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2006
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    εεεε βασικα σκασιλα μου αν μετραει η δεν μετραει η μοτοσυκλετα σαν αιδοιοδοκανο.... παντως για μενα μετραει πολυ οι κοπελες να εχουν ενα ωραιο αυτοκινητο 1200cc και πανω , μοντελο τουλαχιστον 04 και μετα....

    .....ηλιοροφη , mp3 player (χωρις πολλα πριμα γιατι εκνευριζομαι) , κλιματισμος , πλευρικοι αεροσακοι , gprs , και θερμενομενα καθισματα θεωρουνται extra bonus και λαμβανονται υπ΄οψιν....


    ...επισης ανοχη σε σεξιστικες συζητησεις και χοντραδες, ικανοτητα παρακολουθησης 2 αγωνων ποδοσφαιρου σερι η της ανασκοπησης του moto gp χωρις να βγαλει αχνα , σεξουαλικη διαθεσιμοτητα οποτε της ζητηθει , ρυθμιζομενη περιοδος , κουμπι mute , πνευματικο επιπεδο και παιδεια επιπεδου Αρβελερ , πολυμορφικος σωματοτυπος με δυνατοτητα αυξομειωσης στηθους και οπισθιων , libido προστυχη και εκρηκτικη οποτε της ζητηθει , να μπορει να πιασει και κανα εργαλειο ,π.χ. ενα φιλερακι για καμια ρυθμιση βαλβιδων βρε αδερφε!...α! και να εχει πληθωρα φιλεναδων οι οποιες να μοιραζονται τα ιδια ενδιαφεροντα και να μην εχει προβλημα με τον ομαδικο ερωτα....ε αυτα!!

    Xaxa theoos!!! Θα πουλουσε απιστευτα αυτο το κομματι γυναικας! :rotflmao:

    Οσο για το τοπικ η μηχανη δεν βοηθαει στον να πετυχεις τον συγκεκριμενο στοχο . Μονο αμα βρεις καμια ταξιδιαρα ψυχη. Αλλα που...
    Οι περισοτερες κιολας της φοβουνται αλλα εκει που τσαντιζομαι ειναι που συνδεουν αυτοματα στο μυαλο τους την μηχανη με το φτωχαδακι... Δεν μπορουν να φανταστουν οτι μπορει να εχεις δωσει μια ολοκληρη περιουσια να την παρεις. Και οταν ακουω κοπελες στην ηλικια μου να συζητανε ο ταδε εχει αυτο το αυτοκινητο και τοσα λεφτα Και ολες μα ολες οι γυναικες εχουν καταντησει να θελουν πλουσιο γκομενο, αντρα. Την εχουν βρει οι περισοτερες και σου λεει αφφου ειμαι ομορφη δεν χρειαζεται να κανω τπτ αλλο ασε οι μ@λακες θα με συντηρουν. Πηγαινε μ@ρη και βγαλε εσυ τα 2000 που θες για να πας διακοπες που δεν μπορεις ουτε τα 5 ευρω του καφε να πληρωσεις με δικη σου δουλεια. :a37: Περα απο το ηθικο του πραγματος ρωτω που θα βρεθουν τοσοι πλουσιοι ρε παιδια?????:a29:
    Παντως σαν μ@παγιδα εξακριβωμενα ειναι μονο τα αμαξια. Και τα αμαξια που δειχνουν ή υπονοουν οτι η τσεπη σου ειναι βαθεια... Και οσο πιο πολυ το υπονοουν τοσο λυσσα πεφτει. Οποτε μπαινω σε αμαξια κολλητων (ττ, carrera, elise kai alla ftoxa) δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου το τι γινεται. Εισαι στοχος απο τις γυναικες συνεχεια και δη αμα δουν και οτι ειμαστε πιτσιρικαρια μεσα... ΧΑΜΟΟΟΟΣΣΣΣ!!!!
    Μετα ξαναμπαινω στο ταπεινο μου μπρικι και προσγειωνομαι ανωμαλα Καλα με την μηχανη ουτε να με δουν δεν θελουν.

  10. #85
    1000 φορές καλύτερα.


    γλυτώνεις από τον κόπο να ξεχωρίζεις τις πόρνες.
    ...
    γιατί κόπτεσαι;

  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dionisisk5
    Μετα ξαναμπαινω στο ταπεινο μου μπρικι και προσγειωνομαι ανωμαλα Καλα με την μηχανη ουτε να με δουν δεν θελουν.

    μοτο φορ εβερ........κ σε οποιον γουσταρει .......

    αμα πια !!!!

    πρεπει να εισαι ετσι για να αρεσεις ..η αλλιως για να εχεις τον/την ταδε...

    επιλεγουμε αυτα που γουσταρουμε κ οποιος μας θελει για παρεα...γουσταρει τα ιδια....
    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

  12. #87
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
    TI XROMA EXH O OURANOS STON PLANYTH POU ZEIS?!?!1 EDW EINAI MPLE!

    EGW BLEPW TO KA8E XAZO NA EINAI PANW STO MOTORI TOU GKAZOKAVLOU GKOMENOU KAI OI DYO ME THN PROSTASIA THS PANTOFLAS NA PHGAINOUN DIXOS ABRIO STH GOUNARH KAI TO XAZO APO PISO ME ENA XAMOGELO MEXRI TAYTIA LES KAI THS GARGALANE TIS "KOURTINITSES" THS!!!!!

    GIA NA PSAKSEIS PROTA KATI, PREPEI NA TO ANAGNWRIZEIS ESTW KAI AMIDRA. OI AN8RWPOI OMOS DEN ANTILAMVANONTAI TONN KINDINO
    !

    AN TONE ANTILAMVANONTOUSSAN, DEN UPARXEI PEROPTOSH NA MH PATAGANE FRENW!!!!!!!!!!! EKTOS AN TOUY EXEI KANEIS LOVOTOMH XAXAXAXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXAXA
    Ναι βρε συ αλλά δεν μιλάω για αυτούς...
    μιλάω για τα όντα εκείνα που τουλάχιστον μπορούν να καταλάβουν βασικές αξίες όπως η ασφάλεια...

    Και τελικά το Νεφελάκι με κάλυψε απόλυτα...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefeli
    Αυτό που μου αρέσει είναι ότι οι περισσότεροι από εμάς μέσα από την συζήτηση δείχνουμε ότι έχουμε στο βάθος στο πολύ πολύ βάθος <<αρχές και αξίες>>….

    Αυτό που με λυπεί είναι ότι εκεί και τις αφήνουμε

    Και βγαίνουμε να ζήσουμε μια άλλη ζωή διαφορετική και κάνουμε άλλα από αυτά που στο βάθος πιστεύουμε και μετά μας τρώει το <<σκοτάδι>>


  13. #88
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2006
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tsiros_temp
    1000 φορές καλύτερα.


    γλυτώνεις από τον κόπο να ξεχωρίζεις τις πόρνες.
    ...
    γιατί κόπτεσαι;
    Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag

    μοτο φορ εβερ........κ σε οποιον γουσταρει .......

    αμα πια !!!!

    πρεπει να εισαι ετσι για να αρεσεις ..η αλλιως για να εχεις τον/την ταδε...

    επιλεγουμε αυτα που γουσταρουμε κ οποιος μας θελει για παρεα...γουσταρει τα ιδια....
    Mωρε δεν ανχωνομαι και τα φραγκα τα τρελλα να ειχα παλι δεν θα επερνα τετοια αμαξια κραχτες. Θα επερνα ενα γρηγορο μεν, 10ετιας δε για γνωστες. Μ@λακεια να μην ξερεις αν η γκομενα με μπαινει μεσα για εσενα ή για το αμαξι... Χωρια που καλυτερα που δεν τα εχω γιατι θα ειχα χωρισει με την δικια μου στανταρρρ!
    Η δικια μου με απειλει κιολας αμα παρω το καινουργιο μηχανακι που θελω να παω να βρω και αλλη! :rotflmao:
    Γυναικες παιδι μου ολο παραλογες απαιτησεις....

    Αυτο παντως που γουσταρω στην μηχανη απιστευτα ειναι η αλητεια και ελευθερια που σου δινει οταν την καβαλας...Και ασε τους αλλους να καιγονται

  14. #89
    Εχω ξαναπει οτι δεν μου αρεσει να βαζω ταμπελες στους ανθρωπους...

    Τουτεστιν ..οποιος καβαλαει μοτορι το εχει η "για να εντυπωσιασει τις κοπελες" η γιατι ειναι "πραγματικος μοτοσυκλετιστης" και δεν τον απασχολει τιποτα...

    Ξεχασατε τα αγορακια που υπηρχε μια εποχη(που ουτε διπλωμα ουτε φραγκο υπηρχε στην τσεπη) που βλεπατε ενα τυπο με μηχανη με μια ωραια κοπελα να πηγαινει βολτα και εσεις με το λεωφορειο??

    Εγω το παραδεχομαι οτι ειχα πει απο μικρος "θα παρω μια μοτο(που δεν ειχα) και την κοπελα μου(που δεν ειχα) και θα κυνηγησω το ηλιοβασιλεμα..."



    Μου φαινεται οτι μαζευτηκαμε πολλοι "ιπποτες " ξαφνικα εδω που δεν βαζουν "μπαζα" στην μηχανη ...και πανε μονο σε track days..

    ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΟΙ ΕΧΕΤΕ ΚΟΚΟΒΙΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΣΤΟ ΜΟΤΟΡΙ??

    Φυσικα και κολακευομουν παλιοτερα αν μια ομορφη κοπελα μου ελεγε "παμε μια βολτα με τη μηχανη??" (χλωμο το κοβω τωρα που πουρεψαμε .. ) ..Βαλε το κρανακι σου και φυγαμε κοπελια...

    Και για απαντηση στην Τανια :

    Καθε ηλικια , φυλο και ΑΝΘΡΩΠΟΣ εχει τις δικες του αναζητησεις...Αλλοι την βρισκουν με εναν τροπο και αλλοι με αλλον ...
    Καθε ενας ειναι ξεχωριστος..μην προσπαθητε να βρειτε καποια προτυπα και καλουπια ...
    Απο μια ηλικια και μετα οι μηχανες τα αυτοκινητα και τα κοτερα δεν εχουν καμια σημασια....

    Ενας φιλος μου τρελος μηχανοβιος της παλιας "σειρας" καθε μερα κυκλοφορουσε με αλλη κοπελα ..ενα βασικο στοιχειο που μοστραριζε σαν δολωμα ηταν η μηχανη του...
    Τελικα εκανε μονιμο δεσμο (παλι χρησιμοποιωντας τη μηχανη) με μια κοπελα που οι περισσοτεροι θα την χαρακτηριζαν "γλαστρα" ..Κι ομως η αφελεια που την χαρακτηριζε πολλες φορες δηλωνε μια καλη ψυχη..
    Μια μερα την παντρευτηκε και εχει δυο αγγελουδια να προσεχει ..οταν τον ρωτησα γιατι πουλησε ολα τα μηχανακια του μου απαντησε "ρε ακη αλλα πραγματα εχουν ψυχη για μενα πλεον...οι μηχανες ξαναγιναν σκετα σιδερα .."

    Και αντιπαρερχομαι στο ερωτημα της Τανιας με ενα δικο μου που ειχα ποσταρει πριν καιρο ρωτωντας την Βανεσσα και που τελικα δεν πηρα απαντηση και το παραθετω αυτουσιο...


    "Ρε Βανεσσα...
    Επειδη προσπαθω να καταλαβω ακομη μερικα πραγματα για την ψυχοσυνθεση των γυναικων και την αιωνια αντιπαραθεση των φύλων (πως τα λεω ο φουστης ) να Αρωτηξω κατις???



    Λενε για τους αντρες οτι ειναι αγροικοι, χοιριδια κλπ,κλπ...

    Τωρα τελευταια ολο και πετυχαινω περισσοτερες γυναικες στο δρομο ειτε με διτροχο ss χωρις κρανος και 200 κιλα βαρβατιλα ενα πραγμα..ειτε με γκαζερο τετρατροχο και γυαλια ηλιου με στυλ και σεξαπιλ και το υφος του Πρεκα ετοιμος να μπουκαρει με το υποπολυβολο στην κομαντατουρ...

    Τι παιζει??Εγω γερναω??..."


    Η ερωτηση μου ειναι :
    τελικα στην σημερινη εποχη , και αφου τελικα ακομη προσπαθουμε να καταλαβουμε και να αναλυσουμε ποιος και αν εχει το πανω χερι , χρειαζεται να εχει ενας αντρας μηχανη η αμαξι για να το χρησιμοποιησει ως δελεαρ???

    Τι ειναι αυτο που τελικα λειπει??Κατι πιο ουσιαστικο σιγουρα...

  15. #90
    Άμα σε ταΐζει η ρουφιάνα η τηλεόραση (και τα περιοδικά, και τα ποπ είδωλα κλπ) όλο κουτιά και βαμμένες ανορεξικές, που θα πάει, θα τσιμπήσεις -αν δε προλάβεις να τη κλείσεις.

    Και τι νομίζεις, ότι θα βγάλεις γυναίκα (και θα σε λατρέψει για το μυαλό και την ευαισθησία σου) απλά άν μοστράρεις το cabrio ή το όποιο γκάζι, ή θα μπορείς να ανταλλάξεις δυο κουβέντες χωρίς να κουβαλάς ελληνο-ελληνικό λεξικό (άν το χρειάζεσαι εσύ ή αυτή παίζεται) το επόμενο πρωί;

    Θέλει ψάξιμο για να δεις αν ταιριάζεις με κάποια/κάποιον... καλά αν κάνεις σεξ από σπορ και μαζεύεις τρόπαια, άλλη ιστορία αυτή -χάνεις όμως, άσε που υπάρχει πάντα και ο κίνδυνος του... στραβώματος.

    Θυμίζω ότι πρόσφατα συνδέθηκε με επιστημονικές αποδείξεις (ενδείξεις υπήρχαν από την αρχαιότητα) ο έρωτας με τις ψυχολογικές διαταραχές, οπότε ας είμαστε προσεκτικόι/ές μη στέλνουμε άσκοπα στα ψυχιατρεία κόσμο για ένα γρήγορο, ψαχτείτε λίγο...

    Κατά τα άλλα, με τέτοια φάτσα, θέλω και γκόμενες (δες το άβαταρ)...

Σελίδα 6 από 14 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. μετράει αυτό για δεδικασμένο????
    από la_villa στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 31/07/2008, 18:46
  2. Η Γνώμη σας μετράει..όχι δεν είναι το σπαστικό σποτάκι στο μοτοτρίτη.γρ :Ρ
    από stingerakis στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/08/2007, 08:36
  3. Ψήφιστε! Δεν είναι πολιτικός στοίβος. Η ψήφος σας μετράει!
    από Lupo στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 16/08/2007, 10:08
  4. Επειδή το μέγεθος μετράει τελικά...
    από Nik0s στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 22/03/2006, 09:33
  5. Η καλημέρα μετράει από τώρα????
    από DoctorS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2005, 12:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF