Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 77 από 77

Θέμα: Στα Μεγαρα με το 14

  1. #76
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mako
    Κάποιο λάθος κάνεις ... πάλι. Το ότι νιώθεις άνετα εσύ ΔΕΝ σημαίνει ταυτόχρονα ότι ... δεν είσαι στα όρια της τούμπας από δική σου ΛΑΘΟΣ επιλογή. Και σταμάτα να επιμένεις σε αυτά τα παραδείγματα ..... αν ήταν σωστά θα τα ακολουθούσαν και οι σημερινοί αναβάτες στους αγώνες.-
    Κάποιο λάθος κάνεις εσύ μάλλον..Εγώ δεν συμμετέχω σε αγώνες, ούτε με ενδιαφέρουν οι χρόνοι στη πίστα, ειδικά με το συγκεκριμένο μηχανάκι, ούτε έχω να αποδείξω κάτι....
    Και μετά από 35 χρόνια στους δρόμους και 15 στις πίστες μάλλον ξέρω τα όριά μου και τις δυνατότητές μου...και μιά φορά που έπεσα ήταν από λάδια.....
    Δεν ισχυρίστηκα ποτέ ότι έτσι είναι καλύτερα και πιό σωστά παρά μόνο τι μου αρέσει να κάνω....
    Εσύ κάνε το με τον δικό σου τρόπο κι εγώ όπως ξέρω.....
    Monogamy leaves a lot to be desired...

  2. #77
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mako
    Κάποιο λάθος κάνεις ... πάλι. Το ότι νιώθεις άνετα εσύ ΔΕΝ σημαίνει ταυτόχρονα ότι ... δεν είσαι στα όρια της τούμπας από δική σου ΛΑΘΟΣ επιλογή. Και σταμάτα να επιμένεις σε αυτά τα παραδείγματα ..... αν ήταν σωστά θα τα ακολουθούσαν και οι σημερινοί αναβάτες στους αγώνες.-

    Ισως ομως και με τα πλαισια ( ειδικα αυτα ) και διχρονα τερατομοτερ της εποχης ( με τα τερατοξεμπουκωματα τους ) οι σημερινοι οδηγοι να ειχαν διαφορετικη αποψη και τελικα ... Να τα ακολουθουσαν αυτα τα παραδειγματα.....

    Θελω να πω οτι ουτε οι τοτε οδηγοι ηταν χαζοι να οδηγανε με εναν συγκεκριμενο τροπο...

    Ουτε οι σημερινοι ηταν ποιο ξυπνιοι οπου και αλλαξαν τον τροπο οδηγησης .....

    Κατι βοηθησε στην πορεια των χρονων....

    Δεν νομιζεις...????


Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2010, 17:51
  2. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2008, 16:50
  3. Extreme Trackdays ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 14/11/2007
    από s.zafeiropoulos στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 14/11/2007, 13:05
  4. Ποτε θα γινει το καινουργιο track-day στα Μεγαρα
    από anco στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2005, 18:34
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 08:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF