Σελίδα 6 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 114

Θέμα: R6 για πρωτη μηχανή;

  1. #76
    Το ρεμάλι της Φ.Νέγρη Το avatar του/της LsKostas
    Εγγραφή
    17/02/2007
    Μηνύματα
    446
    To να παρεις και να μαθεις σε ss μηχανακι ειναι δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο.


    Προυποθετει μυαλο και ορεξη για συνεχη εξασκηση.
    Αν νομιζεις οτι τα εχεις και προπαντως καταλαβεις νωρις τα ορια σου καντο.

    Ενας εγραψε πριν λιγες μερες για ενα παιδι που πηρε bUSA και στα 240χλμ εφυγε απ την μηχανη!!!
    το μαζεψαν οι φιλοι του και το busa εσκασε μετα απο 2χλμ στις μπαριερες μονο του


    Καταλαβαινεις οτι ο μονος λογος που εγινε αυτο ειναι γιατι το παλικαρι δεν ηξερε τα ορια του


    το R6 ειναι μια γρηγορη μηχανη κοντα στα 120αλογα πραγμα το οποιο σου φωναζει
    ενα πραγμα "Θα σε τιμωρησω αν κανεις μαλακιες"

    Ποσο μπορεις να ελεγξεις το εαυτο σου ειναι δικο σου θεμα,
    λαβε υποψη σου οτι στους ελληνικους δρομους το drift ερχεται απο το πουθενα ,
    βγες μονος σου και μαθε τα φρενα της
    Ρωτα και κανα φιλαρακι σου να σου πει τις δικες του εμπειριες
    και κυριως στο επαναλαμβανω...

    .... Να δεις τα ορια σου και να μην βαριεσαι να βελτιωθεις


    Παντα ορθιος και υγιής μ οτι διαλεξεις
    Τα λογια πρεπει να ακολουθουνται απο πραξεις.Αλλιως...τουφες :-)

    "ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

  2. #77
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
    Τι πα να πει "το έχει"? Που το έχει στο DNA του? Ποιος θα έχει εκπαιδευτεί καλύτερα ρωτάω Εκτός αν η οδήγηση είναι έμφυτο ταλέντο και λοιπές μ@λ@κίες... Δε μιλάμε για το ποιος θα γίνει οδηγός motogp, εκεί παίζει το ταλέντο. Στο να γράψεις αξιοπρεπώς έναν καλό χρόνο είναι μόνο θέμα εκπαίδευσης...
    εννοω οτι μπορει να οδιγαει 10 χρονια ο αλλος και να φοβαται να στριψει και να ανοιξει γκαζι :wacko: ενω ενας αλλος μεσα στον ενα χρονο να το παει αξιοπρεπος

    ειναι στον ανθρωπο

    η λογικη σου ητανε εντελως αστοχη :hypnotize

  3. #78
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis88
    Εγγραφή
    07/11/2004
    Μηνύματα
    1.703
    Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640

    Είσαι Ηράκλειο??
    no.. θα κατεβω μεσα ιουλιου περιπου, δν ξερω ποτε ακριβως..:smilea:

  4. #79
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    Και για να δειτε πως πανε τα 400αρια...

    Carl Fogarty vs James Whitham

    http://www.youtube.com/watch?v=ylO8zbytLnE

    To ενα ειναi RGV 250 και το αλλο αν δεν κανω λαθος VFR 400.

    Η ιπποδυναμη περιπου 60 - 65 αλογα ροδα.


  5. #80
    Εγω λεω να το παρεις το κοριτσι...!!!!





  6. #81
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από anco
    Και για να δειτε πως πανε τα 400αρια...

    Carl Fogarty vs James Whitham

    http://www.youtube.com/watch?v=ylO8zbytLnE

    To ενα ειναi RGV 250 και το αλλο αν δεν κανω λαθος VFR 400.

    Η ιπποδυναμη περιπου 60 - 65 αλογα ροδα.
    Δεν νομίζω ότι κανένας από εμάς που διαφώνησαν μίλησε για στημένο για πίστα 400άρι..

  7. #82
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
    Εγω λεω να το παρεις το κοριτσι...!!!!




    παραιτούμαι..

  8. #83
    Το ρεμάλι της Φ.Νέγρη Το avatar του/της LsKostas
    Εγγραφή
    17/02/2007
    Μηνύματα
    446
    Δεν νομίζω ότι κανένας από εμάς που διαφώνησαν μίλησε για στημένο για πίστα 400άρι..


    Mαλλον ηθελε να δειξει οτι και με 60 αλογα πας γρηγορα,οταν Ξερεις...
    δεν εχεις και τοσο αναγκη τα γκλαμουρατα 600αρια των 120 ιππων.
    Τα λογια πρεπει να ακολουθουνται απο πραξεις.Αλλιως...τουφες :-)

    "ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

  9. #84
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
    εννοω οτι μπορει να οδιγαει 10 χρονια ο αλλος και να φοβαται να στριψει και να ανοιξει γκαζι :wacko: ενω ενας αλλος μεσα στον ενα χρονο να το παει αξιοπρεπος

    ειναι στον ανθρωπο

    η λογικη σου ητανε εντελως αστοχη :hypnotize
    Δεκτον αλλά στο παράδειγμα μου μιλάω για δύο αρχαρίους που προσπαθούν να εξελιχθούν σαν οδηγοί και δε σταματάνε όταν μάθουν να πηγαίνουν για καφέ. Άλλωστε όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται ΔEN παίρνει ρ6...
    Ο παράγοντας φόβος υπάρχει πάντα. Όμως σε αυτον που δεν πέρασε από 250 θα είναι μεγαλύτερος στατιστικά. APA δεν είναι τόσο λάθος η λογική μου...
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  10. #85
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
    Mαλλον ηθελε να δειξει οτι και με 60 αλογα πας γρηγορα,οταν Ξερεις...
    δεν εχεις και τοσο αναγκη τα γκλαμουρατα 600αρια των 120 ιππων.
    σε αυτό θα συμφωνήσω.. ακόμα και με ένα aprilia rs125 μπορείς να κινηθείς σε πολύ σβέλτους ρυθμούς αν ξέρεις.. αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας

  11. #86
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
    Δεκτον αλλά στο παράδειγμα μου μιλάω για δύο αρχαρίους που προσπαθούν να εξελιχθούν σαν οδηγοί και δε σταματάνε όταν μάθουν να πηγαίνουν για καφέ. Άλλωστε όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται ΔEN παίρνει ρ6...
    Ο παράγοντας φόβος υπάρχει πάντα. Όμως σε αυτον που δεν πέρασε από 250 θα είναι μεγαλύτερος στατιστικά. APA δεν είναι τόσο λάθος η λογική μου...
    τελος παντων ο καθενας τη γνωμη του

    εγω πιστευω πως αυτα ειναι μονο θεωρια και απεχουν πολυ απο την πραξη , το παν ειναι εκει εξω στους δρομους και εξαρτατε απ το καθε ατομο τι εχει μεσα στο κεφαλι του αν θα μπορεσει να επιβιωση για αρχη με ενα 600 η οχι

  12. #87
    Banned Το avatar του/της anco
    Εγγραφή
    04/03/2004
    Μηνύματα
    1.334
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
    Mαλλον ηθελε να δειξει οτι και με 60 αλογα πας γρηγορα,οταν Ξερεις...
    δεν εχεις και τοσο αναγκη τα γκλαμουρατα 600αρια των 120 ιππων.
    Αυτο ακριβως !

    + οτι ειναι και μια μηχανη που σε μαθαινει να την βοηθας να παει γρηγορα και να μαθαινεις απο

    τα λαθη σου.


  13. #88
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
    ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ...........ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕ......


    Προσπαθώ νά πώ άκριβώς τό ίδιο πράγμα.........ότι είναι σχεδόν άδύνατον στά 22 του
    κάποιος νά μήν έχει τερματίσει τό γκάζι πού έχει στά πόδια του.....
    όσο συνετός καί νάναι.......
    Έσύ τί λές είναι καλύτερα νάχεις ένα μηχανάκι πού τά σπάει καί νά τό δουλεύεις μέ σύνεση
    στά 22 σου ή νάχεις ένα μηχανάκι πού μπορεί μέχρι ένα σημείο καί μετά νά πάς στό έπόμενο..??
    Καί έγώ φίλε μου φοράω τό κράνος καί μόνος μου σέ έρημιές τό άπολαμβάνω...
    Δέν τό θεωρώ προέκταση τού άνδρισμού μου γιά νά τό έπιδεικνύω....
    Καί όταν κυκλοφορώ μέ τό varadero καί τό γιό μου ή τή γυναίκα μου είμαι άκόμα
    πιό προσεκτικός....!!!

    Γιά τούς στίχους πολύ κακώς τό έξέλαβες......
    Μεγάλωσα μέ τούς στίχους τού κουρσάρου στ'αύτιά μου.....!!!!
    Άπλά.........ύπάρχει καί τό........ΑΣΕ ΜΕ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΩ......!!!!
    Καί γιά νά γίνει αύτό πρέπει νάσαι ζωντανός.........γιαυτό τό είπα,τίποτε άλλο...!!!

    Χαίρομαι πού δέν έχεις πάθει τίποτε ποτέ καί μακάρι νά μή σού τύχει.........
    ΚΟΙΤΑ ΟΜΩΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ.........ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΚΑΤ.......
    ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΟΣΟΙ ΝΕΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ..


    Δέν σέ θεώρησα κανέναν πιτσιρικά...........ΑΛΛΑ....

    είναι λάθος ,νά παροτρύνεις άνθρώπους........ΣΕ ΛΑΘΟΣ 100% ΚΙΝΗΣΕΙΣ.........
    μή λαμβάνοντας ύπ'όψιν τήν ίδιοσυγκρασία τους καί τό χαρακτήρα τους,άλλά πολύ απλοικά
    νά κρίνεις έξ ίδίων τά άλλότρια.........
    Μέ λίγα λόγια άλλο έσύ άλλο ό νεαρός πού ψάχνει μηχανάκι......!!!!

    Κι άν έχουν δεί τά ματάκια μου φίλε........
    Δυστυχώς είμαι ό τελευταίος μιάς παρέας.........πού ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΑ.........
    όχι γιατί είμαι ό καλύτερος........άλλά γιατί είμαι ό πιό τυχερός.....!!!!
    Ό καλύτερος άπ'όλους έφυγε..........ΠΡΩΤΟΣ......!!!!!
    Μή θίγεσαι λοιπόν τόσο εύκολα ,ούτε νά σέ προσβάλω ήθελα ούτε τίποτε....!!!!
    Άπλά νά βοηθήσω ένα νέο άνθρωπο..........

    ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ..........
    ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΤΗ ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΤΗ ΖΩΗ.......!!!!!!!!!!







    Ξέρω ότι είμαι μικρός και άσχετος ακόμα με το θέμα μοτοσυκλετισμός.

    αναγνωρίζω ότι με βάση τις εμπειρίες μου είπα περισσότερα από ότι μου αναλογούν να πω
    κ θα σεβαστώ τα λόγια ενός ανθρώπου με πολλά περισσότερα χρόνια εμπειρίας με το άθλημα.

    καλά μας χιλιόμετρα.

  14. #89
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
    ΚΑΤΙ ΣΟΥ ΞΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΙΧΟ ............ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ....!!!!



    Πολύ βιάζεστε..........όλοι σας.......
    Καί ή ζωή είναι μπροστά νά περιμένει καί νά χαμογελάει.....
    Άλλά έδώ μέσα κάθε μέρα διαβάζουμε γιά άνθρώπους .....ΝΕΟΥΣ.........πού φεύγουν άδικα.
    Κάποιοι ήταν άτυχοι,κάποιοι έπιπόλαοι...........
    ΚΑΠΟΙΟΙ ΟΜΩΣ,........ΕΚΑΝΑΝ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗ.....!!!!

    Γιά όσους λοιπόν πετάνε έξυπνάδες, ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΑΚΟΣΑΡΙΑ SS.........πρέπει νά ξέρετε
    ότι
    είναι οί δεύτεροι πύραυλοι μετά τά 1000........!!!!!!!
    Μηχανάκια πού χτυπάνε γιά πλάκα 250-260 χιλιόμετρα....!!!!
    Ποιός πήρε ρέ μάγκες στά χέρια του γκάζι καί τό πήγε σιγά-σιγά...???
    Τότε γιατί τό παίρνει...??
    Ή προσδοκία τού νά τό σκίσει δέν τόν όδηγεί...??
    Τί δουλειά έχουν οί πίστες μέ τούς Έλληνικούς κωλόδρομους καρμανιόλες...??
    Καί ποιός σάς είπε ότι άμα μπαίνετε κάθε μέρα στήν πίστα. όταν θά είστε στό δρόμο
    ό έγκέφαλος θά δουλεύει μέ σύνεση...???

    Βαρεθήκαμε νά τά γράφουμε οί μεγαλύτεροι καί οί μικρότεροι νά είρωνεύονται καί νά
    κοροιδεύουν.....!!!
    Δέν άναλογιστήκατε ότι ίσως ζήσαμε κάποιες ίστορίες....??
    Τό μόνο πού προσπαθώ αύτή τή στιγμή είναι νά δώσω σέ κάποιους νά καταλάβουν ότι
    ή μηχανή είναι μιά καρμανιόλα,δέν είναι παιχνιδάκι καί ότι ή ζωή είναι πολύ γλυκιά....!!!
    Γιαυτό όσοι κάνατε αύτό τό ....ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΑΛΜΑ.........άπό παπί σέ 600SS........μή δίνετε
    άστείες συμβουλές.......
    Νάστε καλά όπου καί νάστε καί νά προσέχετε.........
    Ό δρόμος σας όμως είναι λάθος......
    +143555252521 Παππου!

    Εγω δεν θα γραψω αν πρεπει η οχι να το παρει. Νοιωθω οτι το ερωτημα ειναι ΑΚΥΡΟ εξ ορισμου. Τι ρωτας ρε φιλε; ΕΓΩ θα σου πω αν πρεπει η οχι να παρεις το 600αρι; Ενας αγνωστος θα κανει κουμαντο στη ζωη σου; Και στην τελικη ειναι "κομπινα" να βαζεις αλλους να βγαζουν το φιδι απο την τρυπα για παρτη σου.

    Και αν σου πω πανε παρτο και δεις τα ραδικια αναποδα, ΠΟΙΟΣ θα λογοδοτησει στη μανα σου μετα; Ποιος ειναι ο Ζευκας, ο Ταξιδευτης, ο Τερενς και ολοι μας;

    Συγνωμη αν γινομαι αποτομος, αλλα η ζωη ειναι δικη σου και κανεις δεν θα αποφασισει για εσενα. ΜΟΝΟΣ πρεπει να κανεις τα κουμαντα σου, οπως νομιζεις και ξερεις. Γιατι στο φιναλε εσυ ξερεις τον εαυτο σου καλυτερα απο ολους μας.
    Νίκος
    Open Horizons

  15. #90
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ex_hustler
    Γιατί :
    1. Δεν είναι άνετο στη κίνηση της πόλης και σε μποτιλιαρισμένους δρόμους.
    2. Λίγες συνεπιβάτισες δέχονται να βολευτούν πάνω σε ένα σελάκι 10 επί 10 για ώρα.
    3. Ρουφάει μπόλικη βενζίνη.
    4. Τα φέρινγκ και τα διάφορα ακριβά ανταλλακτικά κάνουν οικονομικό εφιάλτη μια ενδεχόμενη μικρή πτώση.
    5. Έχει 0 αποθηκευτικούς χώρους άρα κουβαλάς μαζί σου το κράνος αναγκαστιικά.


    Αρχικά δημιουργήθηκε από ex_hustler
    Οι γρήγορες μοτοσικλέτες είναι σα τα εξωτικά θυληκά. Ενώ σου προσφέρουν τόνους ευχαρήστισης και πολύ δυνατές συγκινήσεις κάνουν απίθανη τη μακροχρόνια συμβίωση.

    Είναι δύσχρηστες και οικονομικά ασύμφορες. Μπορείς άραγε να ζήσεις ένα κακομαθημένο πανέμορφο call girl με τα Χ λεφτούλια που παίρνεις? Και αν ναι για πόσο?

    Άσε που όλοι θα θέλουν να την αποκτήσουν και να τη καβαλήσουν!
    Φιλε ex_hustler πραγματικα το πετυχες διανα το θεμα!
    Ειναι περιεργο πραγμα αυτες οι μηχανες... Ολοι τις θαυμαζουν και τις ονειρευονται αλλα αυτο συντομα χανει το λουστρο του....
    Εχω μια μηχανη 20 χιλιαδων και το 90% του χρονου καθεται στο γκαραζ γιατι πολυ απλα δεν εχω που να την παω.
    Στην πολη ΔΕΝ παει. Οπως ολα τα δυνατα χιλιαρια γλυστραει παντου και παντα, ενω τρεμεις στο ενδεχομενο στραβης απο ανοητο κουτακια -και στην πολη εισαι περικυκλωμενος απο χιλιαδες ζωα!
    Συν οτι τρεμεις μην πρεπει να σταματησεις σε κινηση λογω της θερμοκρασιας που θα βγαλει το κτηνος! Εχω φτασει να εχω εγκαυματα με πυον :hypnotize λογω της θερμοκρασιας που βγαζει η μηχανη στα ποδια μου και τσαμπα αποτριχωση !

    Για ταξιδι, ναι μεν το κανει, και δεν ειναι τοσο αβολο οσο φανταζεται ο κοσμος, αλλα ειναι αδικο γιατι γραφεις πολλα "χαζα" χιλιομετρα με το γκαζι στο 1/10 και 100-140 χαω -και πιστεψε με, με το κοστος που εχουν τετοιες μηχανες ανα χιλιομετρο, θελεις ΚΑΘΕ διαδρομη να "βγαζει τα λεφτα της".

    Αυτο που ειπες τα λεει ολα: "Είναι δύσχρηστες και οικονομικά ασύμφορες. Μπορείς άραγε να ζήσεις ένα κακομαθημένο πανέμορφο call girl με τα Χ λεφτούλια που παίρνεις? Και αν ναι για πόσο? "

    Ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ετσι! Οταν καθε ζευγαρι λαστιχα ειναι 400αρι και αλλαζεις 2+ ζευγαρια το χρονο αν οδηγησεις οπως αρμοζει σε αυτες τις μηχανες, και οταν πινουν τον αμπακο απο βενζινη, και οταν τα σερβις ειναι απο 300 και ανεβαινε, και οι ασφαλειες ειναι 300+... Ε ποσο να αντεξει μια τσεπη;

    Και ολα αυτα γιατι;
    Εκδρομη με φιλους χαλαρη ΔΕΝ μπορεις να πας γιατι σε χαλαρες ταχυτητες αυτες οι μηχανες σε κανουν να φτυνεις αιμα.
    Στην πολη ΔΕΝ μπορεις να πας γιατι οι ταχυτητες ειναι ακομα πιο μικρες και οι θερμοκρασιες που βγαζει το τερας σου κανουν κατι εγκαυμα πρωτης ταξεως.
    Ταξιδι ΔΕΝ κανεις γιατι ειναι πανακριβες στο χιλιομετρο και δεν εχεις που να βαλεις μπαγκαζια.
    Δικαβαλο ΔΕΝ μπορεις να παρεις γιατι ο αλλος δεν εχει που να κρατηθει και τον παιρνεις στην πλατη καθε 5 μετρα και σας βγαινει και των 2 η πιστη αναποδα.

    Οποτε; Δινεις τοσα λεφτα γιατι;
    Αν εξαιρεσουμε το να πουλας μουρη σε καφετεριες (που το κανουν καλα αυτες οι μηχανες), ειναι φτιαγμενες για γρηγορες βολτες και για πιστες. Κακα τα ψεμματα.
    Οποτε, ποσα χρονια θα το κανεις αυτο το πραγμα; Δεν ειναι φτιαγμενες για να ζεις μαζι τους... Και για εμενα ΑΥΤΟ ειναι το μεγαλυτερο μειον τους...
    Νίκος
    Open Horizons

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Για πρώτη μηχανή μια Svουρίτσα...
    από Scandal στο forum Suzuki V2's
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2008, 07:42
  2. βοήθεια για πρώτη μηχανή
    από mpompas στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 30/05/2008, 13:47
  3. transalp για πρώτη μηχανή??
    από trumpet στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2007, 22:41
  4. Fazer 600 για πρώτη μηχανή?
    από the_passenger στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 10/05/2006, 22:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF