Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 102 από 102

Θέμα: Fazer FZ8

  1. #91
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    14
    an ine to fz8 xwris abs panw apo 9000euro kalinyxta! me vlepw gia hornet tou 08 me 7.170euro, ti allo iparxei re paidia se afta ta xorafia se 4kylindro?

  2. #92
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    25
    Σημείωση......
    σε αντιπροσωπία Γιαμάχα που ρώτησα, μου είπαν ότι μάλλον του χρόνου τέτοια εποχή θα το έχουν....

    ...γλυκοκοίταζα και το TDM.....ωραίο το άτιμο....

  3. #93
    Επειδή με ψιλοενδιαφέρει το συγκεκριμένο ,έψαχνα να βρω την τιμή του.
    Στο mcn έγραφε οτι θα είναι μια τιμή μεταξύ xj6 f και fazer 1000 που σημαίνει σε euro
    πάνω απο 10000 με αγγλικό κατάλογο.
    Εψαξα σε επίσημα site yamaha σε άλλες χώρες και στην Γερμανία είναι 8795 με ΑΒS ,
    στην Ιταλία 8690 αλλά δεν λέει για ABS .
    Στην Γαλλία , Ισπανία , Πορτογαλία (που έχουμε περίπου ίδιες τιμες ) ακόμα τίποτα.
    Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι οτι α)σε κάποιες χώρες καταργούν το fazer 600 και β) σε άλλες
    δεν αναφέρουν το abs (το θεωρούν δεδομένο ή δεν το χρειάζονται λόγω δρόμων ?).
    Για να δούμε τα δικά μας φυντάνια τι τιμή θα δώσουν?

  4. #94
    Μέλος σώματος ... Το avatar του/της andgeo
    Εγγραφή
    21/10/2005
    Μηνύματα
    905
    Υπομονή 18 Απριλίου ξεκινάνε οι παρουσιάσεις σε reviewers του ειδικού τύπου , κάπου εκεί θα ξέρουμε και την τιμή του καθώς και την διαθεσιμότητα του . Πάντως εμένα από yamaha μου είπαν ότι θα πωλείται τουλάχιστον στις αρχές του καλοκαιριού. Και βέβαια μη συνχέετε την τιμή του s2 με του fz8 . To s2 θα περάσει στην ιστορία και η τιμή του θα πέσει κατά πολύ προκειμένου να φύγει ότι έχουν στοκάρει . Η γερμανία έχει βγάλει τιμή για το γυμνό 8190 w/o ABS και 8690 το fazer8 . Υπολογίστε και κάνα 500άρι για το ABS. Τώρα για την Ελλάδα δεν ξέρω αλλά πάντα υπάρχει και η παραεισαγωγή γι αυτά τα μηχανάκια αν η μαμά μοτοδυναμική το παρακάνει στην τιμή .

  5. #95
    Μέλος χωρίς V-Strom Το avatar του/της Hiro
    Εγγραφή
    17/02/2010
    Μηνύματα
    162
    Αρχικά δημιουργήθηκε από andgeo
    Τώρα για την Ελλάδα δεν ξέρω αλλά πάντα υπάρχει και η παραεισαγωγή γι αυτά τα μηχανάκια αν η μαμά μοτοδυναμική το παρακάνει στην τιμή .
    Έτσι. +1000 Ελπίζω να μπαίνει κάποιος από τη γιαμάχα στο φόρουμ για να φοβηθούν και να μην το παρακάνουν στις τιμές.
    Experience is something you don't get until just after you need it.
    Παλιά ήμουν αναποφάσιστος αλλά τώρα πια δεν είμαι σίγουρος.

  6. #96
    Αυτό που φοβόμουνα το είδα στο yamaha site της Ολλανδίας, τιμή fazer ABS 10499.
    Το περάσαμε το δεκάρικο.
    Ελπίζω οι Ολλανδοί να παίρνουν πολλά περισσότερα απο τον μέσο Ελληνα και να δούμε
    μια τιμή (με abs,fairing) κοντά στα 9000 πλην .

  7. #97
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    14
    pira tilefwno stin motodynamiki.. to mixanaki tha skasei mesa ston maio kai tha paiksei apo 9000 kai panw,, xaraktiristika mou ipe 9000 me 10000 profanos xwris ABS

  8. #98
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgos wylde

    Ελπίζω οι Ολλανδοί να παίρνουν πολλά περισσότερα απο τον μέσο Ελληνα και να δούμε
    μια τιμή (με abs,fairing) κοντά στα 9000 πλην .

    Accipere quam facere praestat injuriam

  9. #99
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/06/2003
    Μηνύματα
    105
    Οταν ερχεται ενα καινουριο μοντελο παντα εχει υψηλη τιμη και μεσα σε 1μιση χρονο αρχιζει και πεφτει.αυτο το ξερουν και οι πετρες.θυμηθειτε το tdm900 οταν εσκασε μυτη που το ειχαν στα 11 και κατι ψιλα και τωρα 2500χιλ κατω.

    Πριν 1χρονο ειχα ρωτησει σε γνωστο καταστημα στην καλλιθεα κ πειραια για φειζερ600 του 09 η τιμη 8800 ενω του 08 στα 7χιλ αν τους πιεζες πολυ.

  10. #100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Neit
    pira tilefwno stin motodynamiki.. to mixanaki tha skasei mesa ston maio kai tha paiksei apo 9000 kai panw,, xaraktiristika mou ipe 9000 me 10000 profanos xwris ABS

    Εγω που ψηνομαι για την αγορα του σκεφτομαι το ΑΒS. ΑΝΑΓΚΑΙΟ ΤΟ +1 ΧΙΛΙΑΡΙΚΟ?? Αξίζει?
    Εμπειρια κανεις με ABS?
    Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι οτι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι γεμάτοι αμφιβολίες..

  11. #101
    ABS με κλειστα ματια, στους γυαλοδρομους που κυκλοφορουμε καλυτερα να υπαρχει παρα να πεις οταν τσουλας γιατι δεν ειχα βαλει. Εκτος και αν κινησει Αττικη οδο

  12. #102

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 24/06/2011, 19:54
  2. Fazer 1000
    από Θάνος στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2003, 23:52
  3. Πώληση FAZER
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 23/11/2003, 21:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF