Σελίδα 7 από 68 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011121757 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 1017

Θέμα: Σε είδα Vol VI

  1. #91
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.481
    Να το γράψω ?
    Να μην το γραψω ?

    Ας το πάρει το ποταμι......

    Αττικη Οδος , Εξοδος (δε λεμε) , προσπερναω μαύρο renault twingo , το καινουργιo το τουρμπάτο , πανω στη στροφη και στο πρωτο STOP βγαζει χερι και μου κανει νοημα να παω διπλα του.

    Εγω κράνος με καργα φιμε ζελατινα ,αρα δεν βλέπει τίποτα.

    - Φιλαράκι ? Εχεις μηπως καποιο κινητο ?
    - (εγω με νοηματα , "Για να παρεις τηλέφωνο ? ")
    - Οχι , οχι , για κουβεντα μωρε.Ετσι να συζητήσουμε καμια φορα.


    Εννοειτε πως οι ετυμολογίες και οι παρεμφερείς μαγκιες που φανταζομουν ποτε οτι θα ξεστομιζα σε τετοια περίπτωση πήγαν περιπατο.
    ΣΟΚ !!!!
    Κουμπωσα 1η και αφησα το μισο καινουργιο λαστιχο κάτω.

    (με μέτρο τα πειραγματα ε ?)

  2. #92
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    όλοι σας...




    απο τοτε που η βενζινη στα φτηνα εχει 1.7 το δεξι χεράκι κανει πολύ μαλακες κινησεις
    Δικαιολογίες
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  3. #93
    φρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ Το avatar του/της tati
    Εγγραφή
    11/04/2006
    Μηνύματα
    725
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Με είδα να χάνω 10-15 χρόνια απο τη ζωή μου στον Κηφισσό που μπήκα με αρκετά στο κομμάτι που είναι σκαμμένο για να στρώσουν καινούργια άσφαλτο..
    και πώς ένιωσες 10 χρόνια νεώτερος?

  4. #94
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ichigo
    Δικαιολογίες
    Με σένα φιλε δεν ανοιγω, εσυ τσαγιώνεις ΚΤΜ 990 να πουμε



    Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
    και πώς ένιωσες 10 χρόνια νεώτερος?
    50ρης :rotflmao:
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  5. #95
    φρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ Το avatar του/της tati
    Εγγραφή
    11/04/2006
    Μηνύματα
    725
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Κουμπωσα 1η και αφησα το μισο καινουργιο λαστιχο κάτω.

    (με μέτρο τα πειραγματα ε ?)
    ποζεριά

  6. #96
    φρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ Το avatar του/της tati
    Εγγραφή
    11/04/2006
    Μηνύματα
    725
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock




    50ρης :rotflmao:
    :rotflmao: κακίίιιιιιιιιιιαααα

  7. #97
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
    και πώς ένιωσες 10 χρόνια νεώτερος?
    Αυτό έγινε πολύ αργότερα που διάβασα το ποστ του Κάπτεν με το μπουσα στην ευθεία της Μαρκοπούλου

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  8. #98
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Με σένα φιλε δεν ανοιγω, εσυ τσαγιώνεις ΚΤΜ 990 να πουμε



    E ναι ρε φίλος έχω Ληστή και σας τσαγιώνω οΥλους λέμε, τι να κάνουμε τώρα...
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  9. #99
    σε ειδα με το barantero εξω απο τα καμμενα βουρλα την πεμπτη με κατευθυνση προς αθηνα...αλλαξαμε φωτα
    με ειδα την παρασκευη να κανω το γυρο της λιμνης Πλαστηρα με ομιχλη και βροχη...

    σας ειδα και σας καγκουραιοι γερμαναραιοι στο πετρινο γεφυρακι του αγ. βησσαριωνα μετα την πυλη τρικαλων, 5 στον αριθμο μονοκαβαλοι στα πανακριβα τζι εσ να σας χαιρεταω, να σας λεω και hi, μιας και ειχαμε παρκαρει διπλα διπλα και ουτε καν καταδεχτηκατε να κοιταξετε...στα τσακιδια

    σε ειδα ρε μαγκα με το μπουσα το λευκο στην εγνατια απο μετσοβο προς γιαννενα το σαββατο.οταν με προσπερασες μου αναψες αλαρμ...ελπιζω να ειδες το χερι που σου σηκωσα...σε ξαναειδα ομως την κυριακη που εφευγες για εγνατια..εσυ δε με ειδες γιατι κατεβαινα αμφιλοχια...

    ειδα και τα παλληκαρια πιθανον απο πατρα με τα βαραντερο που ειχαν σταματησει στην αμφιλοχια...εγω για φαι, αυτοι μαλλον για καφε..αλληλοπροσπεραστηκαμε αρκετες φορες μεχρι το αντιριο οπου σταματησατε...καλους δρομους παιδια...

    ΤΕΛΟΣ σε ειδα με το μπλε tiger να ανεβαινεις μετεωρα δικαβαλος με βαλιτσες..σε περιμεναν οι αλλοι δυο γερμανοι φιλοι σου με τα β στρομ....ο χαιρετισμος???σαν μικρου παιδιου...να σαι καλα....

  10. #100
    Μα τον άγιο Τσακ Νόρρις, ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΣΗΜΕΡΑ... οι σφυγμοι μου πλησίασαν τελική από busa


    Εγώ το αυτ/το Α... Τα υπολοιπα πιστευω ειναι ευκολως εννουμενα... Απλά να πω ότι η απόσταση που χώθηκα ήταν τέτοια που οταν σταματησα δεν το πιστευα οτι δεν εγινε ουτε γρατζουνια. Οι Β και Γ δεν μπορει, θα ηταν συνεννοημενοι να κανουν ταυτοχρονα την βλακεια τους και ηρθε ο Δ σαν guest star


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	untitled.jpg 
Προβολές:	563 
Μέγεθος:	56,1 KB 
ID:	227632

  11. #101
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Να το γράψω ?
    Να μην το γραψω ?

    Ας το πάρει το ποταμι......

    Αττικη Οδος , Εξοδος (δε λεμε) , προσπερναω μαύρο renault twingo , το καινουργιo το τουρμπάτο , πανω στη στροφη και στο πρωτο STOP βγαζει χερι και μου κανει νοημα να παω διπλα του.

    Εγω κράνος με καργα φιμε ζελατινα ,αρα δεν βλέπει τίποτα.

    - Φιλαράκι ? Εχεις μηπως καποιο κινητο ?
    - (εγω με νοηματα , "Για να παρεις τηλέφωνο ? ")
    - Οχι , οχι , για κουβεντα μωρε.Ετσι να συζητήσουμε καμια φορα.


    Εννοειτε πως οι ετυμολογίες και οι παρεμφερείς μαγκιες που φανταζομουν ποτε οτι θα ξεστομιζα σε τετοια περίπτωση πήγαν περιπατο.
    ΣΟΚ !!!!
    Κουμπωσα 1η και αφησα το μισο καινουργιο λαστιχο κάτω.

    (με μέτρο τα πειραγματα ε ?)
    Μην πεις τίποτα! Σε κατάλαβα απ' τη ζελατίνα! Είμαστε φτιαγμένοι ο ένας για τον άλλον!
    :wacko:
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  12. #102
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/11/2010
    Μηνύματα
    3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead


    - Φιλαράκι ? Εχεις μηπως καποιο κινητο ?
    - (εγω με νοηματα , "Για να παρεις τηλέφωνο ? ")
    - Οχι , οχι , για κουβεντα μωρε.Ετσι να συζητήσουμε καμια φορα.
    :a13: :a13:

  13. #103
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    όλοι σας...




    απο τοτε που η βενζινη στα φτηνα εχει 1.7 το δεξι χεράκι κανει πολύ μαλακες κινησεις
    Δεν εχεις αναγκη εσυ, δουλευεις σε τραπεζα. Αν χρειαστει ανοιγεις το χρηματοκιβωτιο και παιρνεις κανα ματσακι 500αρικα :wacko:

  14. #104
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
    Δεν εχεις αναγκη εσυ, δουλευεις σε τραπεζα. Αν χρειαστει ανοιγεις το χρηματοκιβωτιο και παιρνεις κανα ματσακι 500αρικα :wacko:
    Μα πώς δεν το σκέφτηκα :wacko:
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  15. #105
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Είδα δυο-τρία ωραία σήμερα...

    Αθηνάς έτοιμος να καβαλήσω το μηχανάκι περνάει transalp -το καινούργιο- και ακούω έναν περίεργο και άσχημο θόρυβο... τι διάολο σκέφτομαι χαλάνε και τα transalp;

    Κι όπως περνάει βλέπω την αλυσίδα του να μου χαμογελάει... η χειρότερη που έχω δει σε μηχανάκι που κινείται... με το πόδι έβγαινε όχι με το χέρι... ούτε να του φωνάζω κάτι δεν πρόλαβα. Ελπίζω να έχει γνώση του προβλήματος (όπως τον έκοψα αμφιβάλω) και να γύρισε σώος.


    Αργότερα, ζητάς, διάς, ένας τέτοιος καβάλα σε λευκό V-Strom με πολιτικές πινακίδες (και φιμέ τζάμι από πάνω ) τραβάει μια μεγαλοπρεπέστατη σούζα στην Κατεχάκη στο κατέβα από το πρώτο φανάρι μέχρι το επόμενο που πάει για το Badminton όπου και έκανε αριστερά (χωρίς φλας). Χωρίς σχόλια...


    Και τρίτος, ενώ κατεβαίνω την Αλεξάνδρας, χαλαρά από κίνηση, ξεκινάω από φανάρι νορμάλ αλλά το -μάλλον- punto gt πίσω αριστερά μου αποφασίζει να τα δώσει όλα (για τα προσεχή 150 μέτρα μέχρι το επόμενο κόκκινο και τα σταματημένα αυτοκίνητα) τον αισθάνομαι πίσω αριστερά μου στο μέτρο και έχει γεμίσει τον καθρέφτη μου. Ανοίγω και εγώ μια το γκάζι επειδή τρόμαξα μη με φάει ο βλαμμένος και σηκώθηκα και έφυγα.

    Θα 'θελα να δω τη φάτσα του που είδε ένα χρέπι (από πίσω μιας και η ουρά είναι σπασμένη και το φανάρι κρατιέται με tie wrap) να του φεύγει για πλάκα με άλλα τόσα από όσα άνοιγε αυτός...
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

Σελίδα 7 από 68 ΠρώτοΠρώτο ... 234567891011121757 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF