Σελίδα 7 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 106

Θέμα: Suzuki address 125 ?

  1. #91
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2008
    Μηνύματα
    12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ypopsifios
    Και σε συμβουλεύει να ξεκολήσεις από το βάρος, που το πρόβλημα;
    diladi katse toso eleino einai pou exw mia aporia kai rwtaw as einai kai vlakeia egw aplws rwtisa autous pou exoun dokimasei kai ta 2 pio einai pio vary.8elw na ma8w an sas peirazei mhn apantate

  2. #92
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548
    Αρχικά δημιουργήθηκε από HBK
    diladi katse toso eleino einai pou exw mia aporia kai rwtaw as einai kai vlakeia egw aplws rwtisa autous pou exoun dokimasei kai ta 2 pio einai pio vary.8elw na ma8w an sas peirazei mhn apantate

    Φιλαρακι καταρχην κουλαρισε λιγακι ο ανθρωπος δε σε εβρισε.... και κατα δευτερον γιατι δε πας να τα κανεις ενα τεστ ραιντ να μας πεις και εμας πιο ειναι πιο βαρυ

  3. #93
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2008
    Μηνύματα
    12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
    Φιλαρακι καταρχην κουλαρισε λιγακι ο ανθρωπος δε σε εβρισε.... και κατα δευτερον γιατι δε πας να τα κανεις ενα τεστ ραιντ να μας πεις και εμας πιο ειναι πιο βαρυ
    nai entaxei den eipa egw oti me evrise alla toso kako einai pou exw mia aporia k egw(mia apo tis polles )pisteye me file an borousa 8a pigaina alla den paizei egw aplws rwtisa gt exw ena lifan lf-100a kai sto site ths lifan leei oti einai 90 kg kai meta apo kati meres pernw to crypton sta xeria mou pou leei pw seinai 107 kg kai htan poupoulo gi auto aporw an auta pou lene stis istoselides isxuoun

  4. #94
    Εντάξει, όλα οκ, φάνηκε πως αγριέυτικες χωρίς λόγο....
    Ειρήνη ημίν

  5. #95
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548
    Αρχικά δημιουργήθηκε από HBK
    nai entaxei den eipa egw oti me evrise alla toso kako einai pou exw mia aporia k egw(mia apo tis polles )pisteye me file an borousa 8a pigaina alla den paizei egw aplws rwtisa gt exw ena lifan lf-100a kai sto site ths lifan leei oti einai 90 kg kai meta apo kati meres pernw to crypton sta xeria mou pou leei pw seinai 107 kg kai htan poupoulo gi auto aporw an auta pou lene stis istoselides isxuoun


    Λογικα το κρυπτον θα ειναι πιο στιβαρο και καλοστημενο που μπορει να σου δινει την εντυπωση
    οτι ειναι ελαφρυτερο....εγω γιαυτο σου ειπα το καλυτερο που θα κανεις ειναι τεστ ραιντ εκει τα βλεπεις ολα

    Δεν εχεις διπλωμα γιαυτο δε παιζει τεστ ραιντ?

  6. #96
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2008
    Μηνύματα
    12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
    Λογικα το κρυπτον θα ειναι πιο στιβαρο και καλοστημενο που μπορει να σου δινει την εντυπωση
    οτι ειναι ελαφρυτερο....εγω γιαυτο σου ειπα το καλυτερο που θα κανεις ειναι τεστ ραιντ εκει τα βλεπεις ολα

    Δεν εχεις διπλωμα γιαυτο δε παιζει τεστ ραιντ?
    :rotflmao: :rotflmao: den exw diplwma alla den einai auto egw menw koroni kai ola ta magazia me mhxanakia einai sthn kalamata diladi apostash 55km gi auto den paizeis test ride

  7. #97
    Αρχικά δημιουργήθηκε από HBK
    nai entaxei den eipa egw oti me evrise alla toso kako einai pou exw mia aporia k egw(mia apo tis polles )pisteye me file an borousa 8a pigaina alla den paizei egw aplws rwtisa gt exw ena lifan lf-100a kai sto site ths lifan leei oti einai 90 kg kai meta apo kati meres pernw to crypton sta xeria mou pou leei pw seinai 107 kg kai htan poupoulo gi auto aporw an auta pou lene stis istoselides isxuoun
    Χα χα, δεν περίμενα να εκνευριστείς τόσο. Κι εγώ μια ερώτηση-σχόλιο έκανα. Ευτυχώς που απάντησαν κάποια παιδιά παραπάνω και είχα υποστήριξη... Επομένως από ότι κατάλαβα αυτό που θέλεις να μάθεις είναι πιο έχει πιο ελαφριά αίσθηση στην οδήγηση. Ε... αυτό δεν το ξέρω!
    Υ.Γ.:Βγάλε πρώτα δίπλωμα,βγάλε πρώτα δίπλωμα, βγάλε πρώτα δίπλωμα. Αν ο δάσκαλος έχει και ένα από τα δύο παπιά που σε ενδιαφέρουν ακόμα καλύτερα.Ρε πως τα λέω!

  8. #98
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2008
    Μηνύματα
    12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από carjunkie
    Χα χα, δεν περίμενα να εκνευριστείς τόσο. Κι εγώ μια ερώτηση-σχόλιο έκανα. Ευτυχώς που απάντησαν κάποια παιδιά παραπάνω και είχα υποστήριξη... Επομένως από ότι κατάλαβα αυτό που θέλεις να μάθεις είναι πιο έχει πιο ελαφριά αίσθηση στην οδήγηση. Ε... αυτό δεν το ξέρω!
    Υ.Γ.:Βγάλε πρώτα δίπλωμα,βγάλε πρώτα δίπλωμα, βγάλε πρώτα δίπλωμα. Αν ο δάσκαλος έχει και ένα από τα δύο παπιά που σε ενδιαφέρουν ακόμα καλύτερα.Ρε πως τα λέω!
    :rotflmao: :rotflmao: ai sto kalo sou.koita epeidh eimai apo xwrio to teleutaio provlima einai to diplwma mexri kai paidakia pou pane prwth gumnasiou kukloforoun me mhxanaki.aplws rwtaw gt etoimazomai na parw thn suzukara alla ama einai paparia na mhn to parw katalaves my friend
    Υ.Γ den neuriasa eseis me kakopeirate kurioi

  9. #99
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pepes1gr
    Εγγραφή
    02/09/2003
    Μηνύματα
    373
    Εχω το shogun 110FD εδώ και 6 χρόνια.Εκανα 21500χιλ και το έχω μόνο για την πόλη.Τόσα χρόνια μόνο λάδια και τα βασικά.Το μηχανάκι "βαρβάτο" από θέμα λειτουργίας.
    Τώρα όμως που ο μεγάλος γιος έφτασε σε ηλικία διπλώματος είπα να πάρω ένα address και να παραμείνω στην suzuki.
    Διαβάζοντας την συζήτηση σας έμπλεξα περισσότερο.
    Τελικά να την κάνω την κίνηση ή να την "κάνω" από την suzuki.?

    ΥΣ.Πληροφοριακά έχω και ένα FX125 για δουλειά.

  10. #100
    Ρε παιδιά στα service ...πρέπει να πληρώνω και εργατικά ή μόνο τα ανταλλακτικά;
    Εχω το Suzuki Address και ετοιμάζομαι να κάνω το service sta 12000 χμ . Από οτι μου ειπανε χρειάζεται έλεγχος στο ijection και ρύθμηση , αλλαγή φίλτρου , λαδιού , γενικότερος έλεγχος κλπ και δε θυμάμαι και τι άλλο.
    Για τα εργατικά μου ζητήσανε συνολικά 50ε + το λάδι και το φίλτρο .
    Είναι λογικό ποσό; Περιμένω απόψεις ....

  11. #101
    το δικο μου το adress εφτασε τα 12000 κλμ
    ολα καλα αλλα εβγαλε και μενα την βλαβη στο κιβωτιο στα 3000 κλμ και μου το αλλαξανε
    ελπιζω να μην ξανατυχει

    εχουμε κανα manual???

  12. #102
    Emena sta 12100 xlm de mou exei bgalei kamia blavh akoma.

    De ksero an exei shmasia , alla to pira ton Oktombrio tou 2008 .

  13. #103
    ξερουμε διακενα βαλβιδων?

  14. #104
    ξερει κανεις αν χρειαζεται εξαερωση οταν αλλαζουμε το φιλτρο λαδιου στο address?

  15. #105
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/07/2018
    Μηνύματα
    1
    Μετά από 8 χρόνια να απαντήσω, δεν χρειάζεται. Λοιπόν 55000 χιλιόμετρα και δεν έχω αλλάξει ποτέ σασμάν και σχεδόν τίποτε άλλο εκτός από τα βασικά λάστιχα , μια φορά αλυσίδα και γρανάζια, και φυσικά λάδια φίλτρο, τίποτε άλλο.

Σελίδα 7 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Κατανάλωση Kawasaki joy-r 125 vs Suzuki address 125 vs Deytona Nova 100
    από edie στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2010, 19:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF