Σελίδα 7 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 200

Θέμα: Husqvarna 610 VS BMW C 1200

  1. #91
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    :rotflmao:

    "Μιλαμε" και αυριο, μερα ειναι, και στο φως ελαχιστοποιουνται οι πιθανοτητες για αιφνιδιο ντου.
    Κοιτα να ποσταρεις και καποιο καλο επιδορπιο οσο θα λειπω.....

    LoooooooOooOOL! αντε καληνυχτα!

  2. #92
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Ρε συ Γιωργο!

    Γαμησε τα ρε μλκ!

    Πρεπει τελικα να ζωγραφιζουμε αυτα που θελουμε να πουμε γιατι με τα λογια δεν καταλαβαινουν!

    Ορεστη, δεν καταλαβες ΟΥΤΕ ο Κρουκ τι εννοουσε και γενικως, οταν σε "πιανει" δεν καταλαβαινεις κανενα παρα μονο αυτα που θελεις!

    Τελος, θα ηθελα να σε πληροφορησω για κατι!

    ΚΑΝΕΙΣ μας, δεν ξερει ποιος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ειναι ο άλλος, εκτος απο ελάχιστες εξαιρέσεις!
    Τι εννοώ, κατι απειλές με υπονοούμενα που κατα καιρούς έχουν πετάξει μερικοί! Μεσα σε αυτους εισαι κι εσυ, αυτη την εντυπωση εχεις δωσει!
    Να ξερεις λοιπον οτι όπως εσυ μπορει να εχεις τις "ακρες" σου σε κάτι ή τα..."σίδερα", έτσι τις έχουνε/με και άλλοι!
    Υπάρχουν επίσης και αυτοί που έχουν απλώς @@δια κι ας μην τρέχουν στα...βουνά για μαλακίες!
    ΜΗ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΤΗ ΤΥΧΗ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΗ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΥΤΑ "ΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙΔΑ" ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!

    ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΕΠΙΣΗΣ!

    Προσπαθησε να καταλαβεις πρωτου μου απαντησεις, ΑΝ απαντησεις...που δε χρειαζεται να απαντησεις εχω την εντυπωση!

    ΥΓ Αν θες παντως μια συμβουλη (ελπιζω να μη παει χαμενη) επειδη ξερω πολυ καλά τι λέω, βαλε το μυαλο σου να δουλέψει, σε ολα! Βγάλε το καλο εαυτο σου (δεν ειπα να υποκριθεις) και προσπαθησε να συνυπάρξεις εδω και στην εξω σου ζωη! Δεν ειναι δυσκολο και επιπλέον θα σου ειναι ευχαριστο!
    Το να κατηγορείς "χοντρά" κάποιους απο εμάς και με χαρακτηρισμούς....να μη τους χαρακτηρίσω, ειναι αν μη τη άλλο κάτι το γελοίο!


  3. #93
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    ΡΕ ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ..................






    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #94
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Ρε συ Γιωργο!

    Γαμησε τα ρε μλκ!

    Πρεπει τελικα να ζωγραφιζουμε αυτα που θελουμε να πουμε γιατι με τα λογια δεν καταλαβαινουν!

    Ορεστη, δεν καταλαβες ΟΥΤΕ ο Κρουκ τι εννοουσε και γενικως, οταν σε "πιανει" δεν καταλαβαινεις κανενα παρα μονο αυτα που θελεις!

    Τελος, θα ηθελα να σε πληροφορησω για κατι!

    ΚΑΝΕΙΣ μας, δεν ξερει ποιος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ειναι ο άλλος, εκτος απο ελάχιστες εξαιρέσεις!
    Τι εννοώ, κατι απειλές με υπονοούμενα που κατα καιρούς έχουν πετάξει μερικοί! Μεσα σε αυτους εισαι κι εσυ, αυτη την εντυπωση εχεις δωσει!
    Να ξερεις λοιπον οτι όπως εσυ μπορει να εχεις τις "ακρες" σου σε κάτι ή τα..."σίδερα", έτσι τις έχουνε/με και άλλοι!
    Υπάρχουν επίσης και αυτοί που έχουν απλώς @@δια κι ας μην τρέχουν στα...βουνά για μαλακίες!
    ΜΗ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΤΗ ΤΥΧΗ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΗ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΥΤΑ "ΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙΔΑ" ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!

    ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΕΠΙΣΗΣ!

    Προσπαθησε να καταλαβεις πρωτου μου απαντησεις, ΑΝ απαντησεις...που δε χρειαζεται να απαντησεις εχω την εντυπωση!

    ΥΓ Αν θες παντως μια συμβουλη (ελπιζω να μη παει χαμενη) επειδη ξερω πολυ καλά τι λέω, βαλε το μυαλο σου να δουλέψει, σε ολα! Βγάλε το καλο εαυτο σου (δεν ειπα να υποκριθεις) και προσπαθησε να συνυπάρξεις εδω και στην εξω σου ζωη! Δεν ειναι δυσκολο και επιπλέον θα σου ειναι ευχαριστο!
    Πως να συνυπαρξει ενα φυσιολογικο ατομο οταν ενας συγκεκριμενος ασχολειται καθημερινα μαζι του; θεωρω οτι το 90% των θεματων του ειναι γελοιοτητες αλλα ποτε δεν εχω γραψει σε θεμα του γιατι απλα δεν ασχολουμαι μαζι του,εκεινος σε κανε θεμα μου ερχεται μου την λεει και ολο λεει δεν ξαναγραφω και ολο πρωτος γραφει,ας τον στειλετε σε κανεναν ειδικο η βρειτε του εκει στο δελεαρ καμια γκομενα να ηρεμησουμε και εμεις,μερικοι νομιζετε οτι το MOTO.GR ειναι δικο σας και κανετε οτι θελετε αλλα δεν ειναι ετσι.
    Κοιταξε δεν θα κανεις το ασπρο μαυρο απειλησε και ειπε παραπανω οτι προσεχε μην σε βρω εγω εκει που δε το περιμενεις,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΛΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΟΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΤΕ ΑΘΩΟ.

    ΥΓ: Το τι λετε εσεις οι φιλοι του κρουκ δε με απασχολει, με νοιαζει που ο κοσμος διαβαζει και μπορει να βγαλει συμπερασματα.
    ΥΓ.2: Οσον αφορα το "σιδερικο" και τις "ακρες" δεν αφορα κανεναν εαν εχω η δεν εχω.

    ΥΓ.3: Δεν σε αποκαλεσα με κανεναν χαρακτηρισμο, ειπα "τους τρομπες της κλικας" τωρα αμα εισαι σε καμια κλικα δεν το ξερω,μονο εσυ το ξερεις!δεν εχω προβλημα με σενα και μου τα λες και χυμα παντα και το γουσταρω αυτο, ο μοναδικος που εχει προβλημα μαζι μου απο οτι φενεται ειναι ο crook ρε μπας και σου εχω φαει καμια γκομενα; LooooL

  5. #95
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios

    Βγάλε το καλο εαυτο σου (δεν ειπα να υποκριθεις) και προσπαθησε να συνυπάρξεις εδω και στην εξω σου ζωη! Δεν ειναι δυσκολο και επιπλέον θα σου ειναι ευχαριστο!
    Ο πραγματικος μου εαυτος ειναι να λεω παντα την αληθεια,και στην προσωπικη μου ζωη εχω κερδισει με το να ειμαι αληθινος και να τα λεω χυμα και σε οποιον αρεσει, δεν ειμαι προτυπο μοτοσυκλετιστη αλλα ο ακατανομαστος με βριζει οτι κανω κοντρες και προκαλουσε τον κοσμο σε αλλο παλαιοτερο θεμα να κατεβει στις 23:00 στην Βουτα να τους δειξει ποιος ειναι ο πιο γρηγορος γιατι οι υπολοιποι εχουμε "λατερνες".
    Ουτε φοβερος οδηγος εχω πει ποτε οτι ειμαι, ουτε το καλυτερο παιδι,ουτε προτυπο για τους νεους οδηγους,αλλα τουλαχιστον δεν ειμαι υποκριτης να βριζω καποιον οτι κανει κοντρες και σε αλλο θεμα να εχω προκαλεσει τον κοσμο να κατεβει στις 23:00 στη Βουτα.

  6. #96
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Ορεστη, τελικα εκπέμπουμε σε εντελως άλλο μηκος κύμματος! ΠΑΛΙ δεν με "πιάνεις"
    Ήμαρτον όμως, δε μπορω να κάθομαι να απαντάω σε μιά-μία σου λέξη ξεχωριστά μπάς και...

    Προσωπική μου άποψη είναι: Γάματα, αλλά, who cares?

    Τεσπα, καλή τυχη και ισως καποτε....καταλάβεις!


  7. #97
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Επειδη πολλα λεμε...
    Σημερα στις 22:00, επαναλαμβανω στις 22:00, και οχι στις 23:00 οπως συνηθως ΟΛΟΙ στην Βουτα.
    Να λυσουμε επιτελους τις διαφορες μας.
    Θα ειμαι με Βαυαρικο μοτερ με κινητηρα μποξερ.
    Ανοιξαμε και σας περιμενουμε.




    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  8. #98
    γαμωτ... να παω πριν ή μετα για κρουασαν;

  9. #99
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Παιδια μη μου στελνετε π.μ.
    Ισχυει κανονικα...
    Οπως παντα αλλωστε...:rotflmao: :rotflmao:

    Τι τραβαμε γαμω το στανιο μας.....:rotflmao:
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  10. #100
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Ξεκιναμε παρεα εντος ολιγου για "κατω" .
    Για οσους ξερουν θα ειμαστε διπλα στην "φυστικιά" .......
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  11. #101
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Ξεκιναμε παρεα εντος ολιγου για "κατω" .
    Για οσους ξερουν θα ειμαστε διπλα στην "φυστικιά" .......
    ΕΕΕ ΑΥΤΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ-ΒΟΛΤΕΣ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΕΙ??????

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #102
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Ορεστη, τελικα εκπέμπουμε σε εντελως άλλο μηκος κύμματος! ΠΑΛΙ δεν με "πιάνεις"
    Ήμαρτον όμως, δε μπορω να κάθομαι να απαντάω σε μιά-μία σου λέξη ξεχωριστά μπάς και...

    Προσωπική μου άποψη είναι: Γάματα, αλλά, who cares?

    Τεσπα, καλή τυχη και ισως καποτε....καταλάβεις!


    Μηπως πρεπει να καταλαβεις καποτε καποια πραγματα εσυ; οποτε σας "στριμωχνω" δεν μπορειτε να απαντησετε με επιχειρηματα το γυριζετε στο οτι δε καταλαβαινω και ειμαι βλακας, πες μου τον φιλο σου να σου πω ποιος εισαι,μηπως εισαι λιιιιιγο υποκριτης; για αυτο ταιριαξατε ε;

  13. #103
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Επειδη πολλα λεμε...

    Θα ειμαι με Βαυαρικο μοτερ με κινητηρα μποξερ.
    Ανοιξαμε και σας περιμενουμε.


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Το δικο σου μοτερ ποτε θα το φτιαξεις; τι βασιλιας της βουτας εισαι,ολο διαβαζω οτι θα κατεβεις με δανεικά μηχανακια στην Βουτα, αμα ειναι ετσι να κατεβω με δανεικο R1.
    LoOOOOOooOOL
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Παρασκευη ειναι o κοσμος τετοια ωρα ξεκιναει για ποτο,δεν κανουν κοντρες στην Βουτα στις 22:00, θα σκοτωσεις κοσμο,μαθε οτι αλλες μερες κανουν τις κοντρες και οχι στις 22:00 το βραδι.

    ΥΓ: Ξερω τωρα θα πειτε οτι πλακα καναμε και δεν πηγαμε η πηγαμε να φαμε φυστικια στην παραλια και να χαζεψουμε καραβακια και δεν μας καταλαβαινεις ρε παιδι μου εσυ σε αλλο μηκος κυματος εκπεμπεις ,δε μπορουμε να τα βρουμε με τιποτα, εμεις ειμαστε οι σωστοι μοτοσυκλετιστες.

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  14. #104
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    ρε δε τον εχετε πιασει τον ορεστακο....

    τπτ απο αυτα δε κανει το παιδι....ετσι και αλλιως...οπου ακους πολλα κερασια....



    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #105
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Νταξει παιδια τελος.
    Ακρη δεν θα βγει με την καμια, εχουμε πεσει σε λουπα.
    Ορεστη, σου ζητω για πρωτη και τελευταια φορα συγνωμη για το γεγονος οτι ασχοληθηκα μαζι σου ενω δεν επρεπε.
    Το πραγμα σταματαει εδω!
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

Σελίδα 7 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm duke 690,husqvarna 610 sm η bmw 650 xmoto????
    από Giannis_77 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 21/10/2008, 11:32
  2. XTX 660 '08 vs Husqvarna 610 SM '04
    από Ventus στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2008, 15:02
  3. husqvarna 610 te'04 vs adventure 640
    από sanguini στο forum KTM
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2008, 16:34
  4. Κοντρα : Husqvarna 610 VS BMW GS1200cc
    από OrEsTiS82 στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 128
    Τελευταίο μήνυμα: 06/09/2007, 16:01
  5. νέο Varadero vs BMW 1200 vs KTM 950
    από the_passenger στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2005, 12:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF