Σελίδα 71 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 2161666768697071727374757681121 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.051 έως 1.065 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1051
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα να σε κυνηγάνε στον Κηφισσό να σε μαζέψουν κουταβίνι (με λουρί χωρίς στοιχεία) ήσουν πολύ τρομαγμένο και γύρναγες γύρω γυρω από το αμάξι του παιδιού που σταμάτησε πρίν σε χτυπήσει,ευτυχώς πρόλαβαν να σε μαζέψουν κάποιοι πριν μπώ απο τον παράδρομο να βοήθήσω και εγώ πρίν σε χτυπήσει κάποιο αμάξι έτσι όπως ήσουν σε πανικό.

    Σε δώσανε στην αγκαλιά μου και ήσουν πολύ τρομαγμένος....έδωσες μεγάλο αγώνα ρε μπαγάσα (λόγω κουταβίσιων δοντιών ξέσκισε τρία άτομα που προσπάθησαν να τον μαζέψουν αλλά ήταν σε κατάσταση πανικού) και μου τράβηξες και εμένα μία καλή μέχρι να ηρεμήσεις για κανένα πεντάλεπτο στην αγκαλιά μου.(τρύπησε το δερμάτινο γάντι σαν να μήν υπήρχε και με μάτωσε)
    Σε χάιδευα πολύ ώρα να ηρεμήσεις και μιά κοπελιά σου έδινε λιχουδιές.Σέ άφησα κάτω και έμεινες εκεί,κοίταξα τα δόντια σου είδα άιμα αλλά το πιθανότερο είναι να ήταν απο εμένα και των άλλων τρίων παλικαριών,μετά απο λίγο ξεψάρωσες σε φωνάζαμε και σηκώθηκες κανονικά στα ποδαράκια σου.

    Δυστηχώς ήμουν με το σκούτερ και έπρεπε να πάω στο γραφείο.Η κοπελιά σε πήρε με τις λιχουδιές και θα σε πήγαινε πιό πίσω σε ένα καφενείο που είναι κάποια κοπέλα που προσέχει και άλλα από ότι μου είπε.Θα περνάω να σε χαιρετάω σε μπαγάσα.
    Keep spamming!!!:a13:

  2. #1052
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.373
    Σε είδα ρε μπαρμπάδι με το τζόκει το θεϊκο και τo Sunny το κοφτόκωλο να κάμεις αναστροφή στην θηβών και ευτυχώς που είχα και οπτικό πεδίο και πρόλαβα να φρενάρω γιατί είσαι και πολύ μάπας αδερφάκι μου......

  3. #1053
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.176
    Σας ειδα και σας θαυμασα το σ/κ στο Αθενς........
    Μα κανενας κρανος ρε παιδι μου;
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  4. #1054
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Σας ειδα 4αδα
    XS11, Z900, Guzzi ασπρο και ασπροκοκκινο Bol'Dor προς λιμνη Μαραθωνα....

    Μπαρμπαδια μοιαζατε αλλα σας γουσταρα!!!

  5. #1055
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Black Mamba Προβολή μηνύματος
    Σας ειδα πολλους με τα μοτοσακα σας να πηγαινετε την βολτα σας στην Αθηνων- Κορινθου.
    Σας "επαιζα" τα φωτα με το κουτι μου αλλα εσεις :a13:
    Γιατι ρε 'σεις?
    Kαλυτερα βγαλε χερι και χαιρετα, αλλιως μεσα απο το κουτι θα νομιζουν οτι κανεις σημα για αλλο λογο...

    Σε ειδα γυφτοβουλγαρε λιγο πιο κατω απο την γειτονια μου, να εχεις βαψει στο παλιο astra S/W που εχεις τα καπακια στις ζαντες (τάσια; ) με ασημι σπρε'ι'.... και να εχεις βαψει και τα λαστιχα μαζι!!! :rotflmao::rotflmao::rotflmao:

  6. #1056
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σε ειδα κλαρινογαμπρε(οχι τον billymyse)
    με new vespa
    σακακι
    παντελονι-βρακα
    σκαρπινι
    μαλλι-γλυψιμο αγελαδας
    γυαλλι κουλ
    με το πιπινι πισω με το καυτο σορτς και την κω@@χαραδρα
    να πηγαινετε δεξια αριστερα(τωρα αν ο εναγκαλισμος που σε εκανε παρεπεμπε σε ενδοπαλαμικη πεοπαλινδρομηση δεν ξερω)
    αλλα τα χρειαστηκα γιατι πανω στην προσπεραση με βγαλατε στο αντιθετο
    στο φαναρι που σας αρχισα στα μπινελικια με κοιτουσατε σαν αρειανο
    ειπαμε ηρθε η αννοιξη
    αλλα μα@@κιστειτε αλλου
    στα δυο θα σας εκοβα χαμενα............

  7. #1057
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.930
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    σε ειδα ακρανωτο κατω απο τη γεφυρα πριν καμια βδομαδα....δεν λεω ποιος ησουν. πες το μονος σου.

    σε ειδα κι εσενα μπαρμπα να ριχνεις με το αμαξι το ινοβα και αφοτου δεν σου περασε η συμπεριφορα ''το παιζω κινεζος'', αλλα ουτε και το στυλ ''ξερεις ποιος ειμαι εγω?'' ηρθε το παλικαρι που του ανηκε και εφυγα μετα. αντε πουστη!
    Αν και με καθυστέρηση εγώ ήμουν αυτός :a13:
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  8. #1058
    Σε ειδα+την ακουσα σημερα στο κεντρικο της
    Καισαριανης να την κοφτιαζεις ανελεητα την Ιταλιδα την Panigale...
    Ωωωωω, τι μελωδια απο τα τελικα σου...:a32:

    Το κρανακι ομως το αφησες να κοιματε στο σπιτι, ναι?

    Και στον ιδιο δρομο γνωστοι σκαγκουινοι με γαμωτοκερατοTΙ-ΛΔΙ-ΕΜ με ξεταπωτες Remus
    ακουγοντουσαν σαν κλ@νιες στους κοφτες (τα αλογα δεν κρυβονται, γαρ...) και
    ετερος σκαγκουινος με ΧΤ (με τα ιδια χουγια, ααχχχ αυτα τα αλογα λεμε...) και
    ολα αυτα μπροστα σε δυο , κουκλες κατα τ' αλλα, τροχονομισες που κοιταγανε σαν ζωα τα
    κρανη που δεν φορουσαν...
    Οι συγκεκριμενοι την Λεωφωρο Εθν. Αντιστασεως την κανουν πανω-κατω ισα με 10 φορες την ημερα
    και κανεις δεν τους μιλαει...
    Αυτοι φταινε?
    Typhoon 125, NX 250, WR200, LC4 400E, M 600, Canyon 500, LC4 640 SM, 640 ADV, Speed 4, Z1000, 404 DS, ADV 950S , SDuke 990, SM 950 , 440 SM, 690 SM, TUONO 660!

  9. #1059
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    Σας είδα ζητάδες πριν λίγο να μου αλλαζετε την πορεία στην Παυλου Μελά, μαλιστα ο ένας απο σας με βοήθησε να γυρίσω επι τοπου, λόγω πορείας του Άρη! Μάλιστα η δικαιολογία ηταν "φιλαράκι γύρνα γιατί εισαι και ασπρόμαυρος... ότι πρέπει για στόχος είσαι σήμερα!"
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

  10. #1060
    Podarato melos!!!
    Εγγραφή
    23/01/2011
    Μηνύματα
    11
    Γυρνώντας σπίτι από κοντινό πιστάκι με το κτήνος σβηστός στην κατηφόρα ( το μοναδικό λάθος που ήμουν σβηστός) σε βλέπω μιλάς στο κινητό και τραβιέσαι δεξιά. Χώθηκα αριστερά αλλά λέξεις όπως φλας και καθρέπτες σου είναι άγνωστες λέξεις και ας έκανες 10 χρόνια γερμανία σαν οδηγός. Σου φώναξα ΦΛΑΣ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΙΣ ενώ προσπαθούσα να σε αποφύγω και σε απέφυγα πάλι καλά. Άρχισες να βρίζεις και αν και έβραζα μέσα μου δεν έδωσα συνέχεια. Πήγα σπίτι δεν μπορούσα να ηρεμήσω και ενώ πήγαινα στην δουλειά σε βρίσκω μπροστά μου. Δεν ήξερα ότι μιλάς κινέζικα τόσο καλά αλλά τελικά ζήτησες συγνώμες στα ελληνικά. Μακακα ε μακακα!!!

  11. #1061
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα δευτερα βραδυ κοκκινομαλα με κρανος και er6 στη θηβων να το πηγαινεις μπουνια. αν ειχες καθρεφτες και δεν εσφαζες και το κοκκινο τι καλα που θα τανε...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #1062
    Scientist Το avatar του/της herc89
    Εγγραφή
    13/04/2013
    Μηνύματα
    32
    Σε είδα φίλε με το κρος (φουλ εξάρτηση) στο δρόμο για Πιτίτσα προχθές. Χαιρέτησα και ανταπέδωσες! Καλούς δρόμους να έχεις!

    ...Επίσης σε είδα κοκκινομάλλα κοπελιά με τη λευκή βέσπα δικάβαλη χθες βράδυ στην Έλληνος Στρατιώτου στην Πάτρα, να με προσπερνάς από δεξιά με σφήνα την ώρα που ήδη προσπερνούσα κανονικά το λεωφορείο που έκανε στάση. Σαν να μην έφτανε αυτό, 200 μέτρα πιο κάτω έσφαξες το κόκκινο στη διασταύρωση χωρίς καν να κοιτάξεις...μείναμε με ανοιχτά τα στόματα κι εγώ και τα παληκάρια στο σκουτεράκι δίπλα από την επίδειξη δεινής οδηγικής ικανότητας (#not) !!!
    It’s not what you ride, it’s your attitude that it counts.

  13. #1063
    Σε είδα. Ένας μποέμ θεούλης. Να, σχεδόν άκουγα τη σκέψη σου:

    Εβγήκα στον περιφερειακό με το Βεστρώμ,
    στο κλείσιμο του πρωινού,
    στερνή Παρασκευή του Μάρτη.
    Κι ο δρόμος άδειος σαν να ήτανε,
    ναι, θα το παραδεχτώ, υπέκυψα:
    στο πάθος του σφιχτού εναγκαλισμού,
    στη μανιασμένη σμίξη πίσσας, αδρανών και καουτσούκ,
    στη φιμωμένη κραυγή πάθους του μοτέρ,
    που το δεξί μου χέρι, σφικτό στο γκριπ, φουντώνει.
    Μα δεν αφέθηκα για να παρασυρθώ,
    το στρώμα μου θα γέρνει μα εγώ όχι!
    Τη ρότα θα χαράζω, θα βλέπω από ψηλά,
    Γέρνοντας ανάποδα από τη μηχανή,
    περήφανος και άκαμπτος,
    ορθός σαν καραβιού κατάρτι.

    Καπετάνιο με Βεστρώμ και το κόκκινο HJC κάρμπον σουπερ γουάου κράνος, τα κόκκινα φανάρια δεν είναι απλά τίτλος ταινίας, ούτε είναι διακοσμητικά, τέσσερα ή πέντε έσφαξες μαζεμένα; Ελπίζω να μην σε ξαναβρώ πουθενά διασταυρούμενο, ελπίζω και εύχομαι να μην φας κανέναν άλλο κακομοίρη λάχανο. Και καλά μυαλά, γιατί από συμπλέγματα καλά τα πας...

  14. #1064
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bruno
    Εγγραφή
    25/08/2013
    Μηνύματα
    506
    Ησηχο ησηχο το ποταμακι αργοκυλαει το γαλαζιο του νερακι....Σε ειδα φρεατιο,σχαρες εξω από την τροχαια στην Λ.Καβαλας να εισαι στον αερα,με κατι μπετοβεργιες να εξεχουν,καποιος θα παθει ζημια μεχρι να το φτιαξουν.

  15. #1065
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2014
    Μηνύματα
    9
    Σε ειδα κοπελια (μιλφ) με το cbf στην ποσειδωνος με γυαλι αλα TOP GUN να οδηγας με το κρανος στο ντεποζιτο και το τακουνι 12 ποντο χωρις να σε νοιαζει τιποτα ,ανεμελα.!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF