Σελίδα 78 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 2868737475767778798081828388128 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.156 έως 1.170 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #1156
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    μικρός δρόμος λεωφορείο μπροστα, σκουτεράκιας από πίσω.
    το λεωφορείο έχει βγάλει φλας να στρίψει αριστερά, ο σκουτεράκιας στ'@@ του πάει να χωθεί από αριστερά να τον περάσει.
    το λεωφορείο στρίβει τελικά και ο φίλος της ιστορίας μας να έχει γαμηθεί στα κορναρίσματα επειδή πήγε να τον πατήσει.

    ε λοιπόν.

  2. #1157
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Dant3
    Εγγραφή
    11/10/2012
    Μηνύματα
    845
    Σε ειδα σε διασταυρωση της νεας ερυθραιας(οπου παρεπιπτοντως ειναι γεματος με τυπισες με suv -τζιπακια,γιατι ετσι) να εχουμε κολλησει στο φαναρι και να προσπαθεις με το τζιπακι σοι και καλα να χωθεις για να περασεις το φαναρι ωστε να εχεις αλλοθι για να το κοψεις οταν ξεκολλησει η κινηση.
    Μου ακουμπας απο πισω το λασπωτηρα.
    Γυρναω σε κοιταω μου κανεις νοημα ,συγνωμη.
    Το κοβεις ολο και συνεχιζεις.εκει με το ζορι να χωθεις.σε βλεπω οτι πολυ πλησιαζεις και παραλιγο να μου παρεις σβαρνα την εξατμιση.δοξα το θεο βρηκα κενο και εφυγα.
    Καθε φορα που περναω απο εκεινες τις περιοχες,βλεπω μια συμπυκνωμενη δοση ηλιθιοτητας.
    Σα να βλεπεις ενα θυλακα ηλιθιοτητας μεσα σε μια πολη ηλιθιοτητας.

  3. #1158
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.957
    Στον Κηφισό λίγο πριν την έξοδο για Αχαρνών

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kif.jpg 
Προβολές:	649 
Μέγεθος:	72,5 KB 
ID:	346646
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  4. #1159
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/06/2010
    Μηνύματα
    191
    τσόλι μου εσύ πρωϊνό
    που άλλαζες λωρίδες ανάλογα με τον κέρσορα του κινητού σου
    που πήγες να με τρακάρεις και να με πετάξεις στις μπάρες πάνω από 3 φορές
    που χρειάστηκε να σου κορνάρουν εκτός απο μένα και τρία αυτοκίνητα από πίσω για να αντιληφθείς τι κάνεις
    που είχες ένα ηλίθιο και ειρωνικό χαμόγελο όταν σε σταμάτησα
    που είπες "αντε γεια"
    στο είπα δεν τρως μπουκετα επειδη δεν ειμαστε ιδια κυβικα, γαμώ την ισότητά μου

  5. #1160
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Σε είδα στόκε με το παπί στην Κορίνθου Πατρών με το παπί να σέρνεσαι στη μέση επειδή ήσουν απασχολημένος να μιλάς στο γαμωκινητό...

  6. #1161
    σε είδα rivale 800 στη συγγρού.....

    πουτσ@@@@@@@@@

  7. #1162
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    539
    Σε είδα στο δρόμο μπροστά στον Ευαγγελισμό να πηγαίνεις ανάποδα και να αναγκάζεις με ξερογκαζιές-μπουμπουνητά όλα τα μποτιλιαρισμένα αυτοκίνητα να κάνουν στην άκρη για να περάσεις. Επειδή δε φόραγες και κράνος και σε είδα, θα ήθελα να σου δώσω συγχαρητήρια για τη μεταμφίεση. Θα σε πέρναγα για άνθρωπο άνετα.

  8. #1163
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε ειδα παππουλη να πεφτεις σταματημενος στο φαναρι με το σκουτερ. Ευτυχως ολα καλα. Σε σηκωσαμε κ ολα οκ.

  9. #1164
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Σε είδα χαγιάτε επιβάτη σε παπί και χωρίς μπότα απ'έξω. Ένας μύθος γκρεμίζεται..

  10. #1165
    Σε είδα καρΓιολα κηφησιωτισσα με το c1 να μπουμπουνας στοπ, ευτυχώς είχα δει τα φώτα και φαντάστηκα ότι θα κάνεις την μαλακία. Τη γλιτώσαμε και απόψε.

    Σε είδα γκιοζη να κανεις άκυρη εκκινηση στο φανάρι για να μην φύγω πρώτος... φοβάσαι το μονοκυλινδο ρε;

    Σε είδα καγκουράκο με το hoodie κλπ, να έχεις καρφωσει το punto του μπαμπά στην αριστερή λωρίδα στα σχολεία στο Μαρούσι. Ελπίζω η τροχαία να σε φτιαξει. Πως στο διάολο έφυγε εκεί το χρέπι...;

  11. #1166
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.845
    Σε ειδα με το ΧΤ, ξεκρανοτο με την leovince να οδηγεις με σηκωμενους ωμους και τα χερια ανοιχτα σαν σχημα ''Π''....
    Το τι γελιο εριξα δεν λεγεται...παλι καλα που βρηκα ''ανοιγμα'' και την εκανα, γιατι ολο μαρσαρισμα ησουν και πηγαινες με 30...
    Αφου δεν το'χεις ρε φιλαρακι, αστο σπιτι και παρε το αμαξι...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  12. #1167
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.344
    Σε είδα να μου ζητάς να κάνω μια εντάρα και θυμήθηκα αυτό σου είπα ότι είχε ABS και το μετάνιωσες. Λίγο μετά σε είδα και εσένα να μου λες ότι σε αρρώστησα βραδιάτικο και τέλος εσένα με τη harley να σε τρώει για κοντρίτσες (δεν ξέρω τι της είχες κάνει αλλά ωραίο ήχο και ωραία πήγαινε). Τέλος τελικά εγώ αρρώστησα γαμώ την τύχη μου

  13. #1168
    Σε ειδα να θες να παμε βολτα και το πρωτο που με ρωτησες ειναι αν εχω 2ο κρανος.
    Μετα τον θαυμασμο μου (περιπου, αλλη λεξη ειχα στο μυαλο) πηγα σποτι κι εφερα το 2ο.

    Πρεπει να μαθεις πολλα ακομα για το πως συμπεριφερεται ο συνεπιβατης, αλλα στα πρωτα εισαι ασσος.
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  14. #1169
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Σε είδα συμπέθερε και πνιγήκαμε στα τσίπουρα (πάλι)
    Αλλά θα στο φυλάω ρε κιορατα γιατί μού έταξες τραπέζι δίπλα στον πεο να απολαύσουμε μαρτακη

  15. #1170
    Μέλος Το avatar του/της sam4g
    Εγγραφή
    15/05/2014
    Μηνύματα
    462
    Σε ειδα με το gsx-r 1000 στη Λένορμαν και μου έκανες χώρο στο φανάρι.. Με το πράσινο έφυγες τάπα...! Πολυ ωραιο το εργαλείο σου..!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF