Σελίδα 8 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 131

Θέμα: Μ@λ@κ....ες ΙΧδες Αθηναιοι στην επαρχια

  1. #106
    στη μια ροδα
    Εγγραφή
    15/11/2008
    Μηνύματα
    28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από panagis83
    και μονο σου το λες ! ειναι ολοι μερα στο τιμονι!!! τι αλλο να σου πω εγω μετα !! οταν ΚΟΙΜΑΣΤΕ πανω στο τιμονι και κανετε ΟΟΟΟΤΙ νανε ..

    αν ειναι ενα πιτσιρικι οπως λες 26 ετων που οδηγει καθε μερα μεσα στην Αθηνα (δεν εχει ουτε μια γρατζουνια ποτε που 8 χρονια εχω δει ηδη τα απειρα μπροστα στα ματια μου και εχω ακομα ) που σπουδασε Μηχανολογια (αυτο για το αν καταλαβαινω ποσο πανε τα ντιζελ) και δουλευει πλεον για ναζησει τι δικια του φαμιλια! μιλαει καλυτερα απο εναν μεγαλο επαγγελματια τοτε λυπαμαι για σενα!

    και τα ουρτ και τα τσισα στα παιδια σου και τα προβατα σου !
    μπεεεε ρε αθηναια..
    ξυνω οτι κρεμεται

  2. #107
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    μαγκες....

    και οι "ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΙΑΝΟΙ" δεν κινδυνευουν στην επαρχια?


    οταν βρισκεις μπροστα σου τον καθε Ninja- Talimpan που ειναι στο χωριο του και στριβει στους δρομους ΤΟΥ οπως θελει .... και κραδαινει τα γεωργικα εργαλεια και το SUPER-ectreme ΤΡαχτερι του ..... ΧΩΡΙΣ ΦΩΤΑ ...χωρις Φλας ..... κλπ κλπ
    Accipere quam facere praestat injuriam

  3. #108
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
    οταν βρισκεις μπροστα σου τον καθε Ninja- Talimpan που ειναι στο χωριο του και στριβει στους δρομους ΤΟΥ οπως θελει .... και κραδαινει τα γεωργικα εργαλεια και το SUPER-ectreme ΤΡαχτερι του ..... ΧΩΡΙΣ ΦΩΤΑ ...χωρις Φλας ..... κλπ κλπ

    μου έχει τύχει μπροστά μου σε στροφή χωρίς ορατότητα τρακτερ χωρίς φώτα μέσα στη νύχτα..... :hypnotize :hypnotize

    ευτυχώς που δεν ερχόταν κανείς από το αντίθετο ρεύμα και γλίτωσα.....
    Give me fuel, Give me fire

  4. #109
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Η κοινή γνώμη για τον κλάδο είναι πολύ χειρότερη από αυτή του φίλου και το χειρότερο είναι ότι ο τρόπος που απαντάς δεν την βελτιώνει .........

    Όσο για το όλη μέρα στο τιμόνι και την φαμίλια και επιχειρήματα αυτού του τύπου ........ άστα καλύτερα ............ δεν δικαιολογούν την κάκιστη συμπεριφορά - οδική και όχι μόνο - των επαγγελματιών του κλάδου ........ Όχι όλων φυσικά, αλλά γνωρίζεις ότι οι κακοί επαγγελματίες "χτυπάνε" περισσότερο στο μάτι ....... και ας είναι λιγότεροι .......... ίσως .........
    Αν και αρχαίος... σύγχρονα μίλησες...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  5. #110
    Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
    Ρε τερενς κι ολοι οι απο πανω.Ο μαλακας οδηγος δεν εχει πατριδα και χωριο.Ετσι εμαθε κι αυτο κανει.ΚΑΜΜΙΑ σημασια δεν εχει ο τοπος διαμονης η ο τοπος γεννησης.Καθε πολη η χωριο εχει το δικο της ρυθμο κινησης.Αν εχεις μαθει στον χ ρυθμο δυσκολευεσαι αν αυτος αλλαξει.Ο λογος ομως ειναι γιατι ΔΕΝ μαθαινουμε να οδηγαμε σωστα.
    Σωστόοοος

  6. #111
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
    μαγκες....

    και οι "ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΙΑΝΟΙ" δεν κινδυνευουν στην επαρχια?


    οταν βρισκεις μπροστα σου τον καθε Ninja- Talimpan που ειναι στο χωριο του και στριβει στους δρομους ΤΟΥ οπως θελει .... και κραδαινει τα γεωργικα εργαλεια και το SUPER-ectreme ΤΡαχτερι του ..... ΧΩΡΙΣ ΦΩΤΑ ...χωρις Φλας ..... κλπ κλπ
    Σωστό κι αυτό

  7. #112
    Αρχικά δημιουργήθηκε από shoken
    μπεεεε ρε αθηναια..
    Φιλαράκο ξεφεύγεις...

  8. #113
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dimitrish69
    Φιλαράκο ξεφεύγεις...
    Ειναι γιατι ετσι εχει μαθει να υπερασπιζεται το επαγγελμα του.

  9. #114
    γιατι εχει αθηναικες πινακιδες...

    http://www.youtube.com/watch?v=MBTjrlyFRTE



  10. #115
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    :hypnotize :hypnotize :hypnotize
    Βλέπω πιάσατε συζήτηση επιπέδου...

    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  11. #116
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
    γιατι εχει αθηναικες πινακιδες...

    http://www.youtube.com/watch?v=MBTjrlyFRTE


    :rotflmao: :rotflmao: Αυτο το "αριστουργημα" τοχω κανει εγω.Το γελοιο ειναι οτι κυκλοφορουσα πανω με........αθηναικες πινακιδες:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  12. #117
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    @kokos & menelaos...

    Ρε μάγκες σας έθιξε κανείς?
    Σας ανάγκασε κανένας να το φορέσετε το ρημάδι με το ζόρι?

    Γιατί νομίζεις κάποιοι μλκς εδώ πέρα σκιζόμαστε και ορυόμαστε για κράνος?
    Για φιγούρα? Πουλάμε κράνη μήπως?

    Ο Δάνος κι ο Ψηλός δεν είναι πια κοντά μας γιατί δεν φόραγαν κράνος...
    Ο Ψηλός δε, δεν είχε ούτε αμυχή... μόνο το κεφάλι του σφήνωσε ανάμεσα σε δύο κολώνες...

    Ο Κώστας είναι σαν εξωγήινος στην όψη, με μυαλό μικρού παιδιού...
    Τον ταίζει η μάνα του στα 39...

    Δικαίωμά σας και γούστο σας να κυκλοφορείτε ξεκράνωτοι.
    Είστε για τα πανυγήρια όμως αν το διαλαλείτε και το υποστηρίζετε.

    "Έλα μωρέ, 300 μέτρα είναι, σιγά μη συμβεί σε μένα"
    Αυτά ελάτε να τα πείτε στη μητέρα του Κώστα...

    Όσο ζω θα κράζω ανηλεώς όσους δεν φοράνε κράνος.
    Ειδικά όταν γράφω σε ένα φόρουμ της τάξης του μοτο.gr που διαβάζεται από χιλιάδες κόσμο.


    ΚΡΑ ΛΕΜΕ!!!! ΚΡΑ ΚΡΑ !!

    Με μεγάλη όρεξη για τσακωμό...
    ΣαλιγκαροΜπιλ.
    Σωστος!!

    Χωστα φιλε μου μπας και γλιτωσουμε εναν περισσοτερο

  13. #118
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    @kokos & menelaos...

    Ρε μάγκες σας έθιξε κανείς?
    Σας ανάγκασε κανένας να το φορέσετε το ρημάδι με το ζόρι?

    Γιατί νομίζεις κάποιοι μλκς εδώ πέρα σκιζόμαστε και ορυόμαστε για κράνος?
    Για φιγούρα? Πουλάμε κράνη μήπως?

    Ο Δάνος κι ο Ψηλός δεν είναι πια κοντά μας γιατί δεν φόραγαν κράνος...
    Ο Ψηλός δε, δεν είχε ούτε αμυχή... μόνο το κεφάλι του σφήνωσε ανάμεσα σε δύο κολώνες...

    Ο Κώστας είναι σαν εξωγήινος στην όψη, με μυαλό μικρού παιδιού...
    Τον ταίζει η μάνα του στα 39...

    Δικαίωμά σας και γούστο σας να κυκλοφορείτε ξεκράνωτοι.
    Είστε για τα πανυγήρια όμως αν το διαλαλείτε και το υποστηρίζετε.

    "Έλα μωρέ, 300 μέτρα είναι, σιγά μη συμβεί σε μένα"
    Αυτά ελάτε να τα πείτε στη μητέρα του Κώστα...

    Όσο ζω θα κράζω ανηλεώς όσους δεν φοράνε κράνος.
    Ειδικά όταν γράφω σε ένα φόρουμ της τάξης του μοτο.gr που διαβάζεται από χιλιάδες κόσμο.


    ΚΡΑ ΛΕΜΕ!!!! ΚΡΑ ΚΡΑ !!

    Με μεγάλη όρεξη για τσακωμό...
    ΣαλιγκαροΜπιλ.

    Καλα τα λες αλλα εισαι εκτος...δεν μιλαμε να φυγεις ταξιδι,λεμε να πεταχτεις μεχρι το βενζιναδικο στα 500 μετρα σε δρομο χωρις κινηση και να μη βαλεις κρανος,αν ειναι να γινει η μαλακια ας γινει,τι να πω,δεν θα πας με 300 μεχρι το βενζιναδικο.

    2ον: Αν βαζεις πολυ καλα κανεις και βαζεις,μαζι σου ειμαι εγω,κι εγω συμφωνω οτι και στα 10 μετρα μπορει να γινει μαλακια.
    Απλα οι πιο πολλοι που λενε εγω βαζω κρανος παντα και παντου απλα μενουν στα λογια και σε αυτους παταω εγω και λεω οτι κρυβοντε πισω απο το δαχτυλο τους.
    Κι εγω εχω φιλους που εχω χασει αλλα δεν εχασα κανεναν στα 500 μετρα και μαλιστα φορουσαν και κρανοι,να ειναι καλα η Επιδαυρος...
    Και που σαι.... Μερικοι πουλανε και κρανη ισως εδω μεσα...λεω εγω τωρα...

    Και 3ον: Αν εχεις ορεξη για τσακωμο τι να συζηταμε απο κει και περα,τα ειπες ολα...ειναι που σε νοιαζει αν το διαβαζουν το φορουμ χιλιαδες ατομα! Αλλα κοιτα,να βαλεις κρανος ε....

  14. #119
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
    [B]Καλα τα λες αλλα εισαι εκτος...δεν μιλαμε να φυγεις ταξιδι,λεμε να πεταχτεις μεχρι το βενζιναδικο στα 500 μετρα σε δρομο χωρις κινηση και να μη βαλεις κρανος,αν ειναι να γινει η μαλακια ας γινει,τι να πω,δεν θα πας με 300 μεχρι το βενζιναδικο.


    2ον: Αν βαζεις πολυ καλα κανεις και βαζεις,μαζι σου ειμαι εγω,κι εγω συμφωνω οτι και στα 10 μετρα μπορει να γινει μαλακια.
    Απλα οι πιο πολλοι που λενε εγω βαζω κρανος παντα και παντου απλα μενουν στα λογια και σε αυτους παταω εγω και λεω οτι κρυβοντε πισω απο το δαχτυλο τους.
    Κι εγω εχω φιλους που εχω χασει αλλα δεν εχασα κανεναν στα 500 μετρα και μαλιστα φορουσαν και κρανοι,να ειναι καλα η Επιδαυρος...
    Και που σαι.... Μερικοι πουλανε και κρανη ισως εδω μεσα...λεω εγω τωρα...


    1ον.
    Τογραψε και καποιος αλλος.Το κρανος το φοραμε για να μην πεσουμε.Γιατι αν φας πετρα,μελισσα κλπ η τουμπα ειναι σιγουρη.Εισαι σιγουρος οτι στα 500 μετρα δεν θα γινει κατι?Γιατι αν εισαι σιγουρος πες μου και τα νουμερα του τζοκερ.

    2ον.
    Αυτο που λες ειναι πολυ παιδικο."μου λενε να φοραω κρανος αλλα αυτοι δεν φορανε."Ε και ?Το δικο τους κεφαλι θα φανε.Μεχρι τα 26-27 δεν φοραγα κρανος.Δεν ηταν καν υποχρεωτικο κι αν ηταν ακομα στα μπλοκα μονο για το κρανος δεν ελεγαν.Απο τα 27 και μετα το φοραω ΠΑΝΤΑ.
    Τωρα αν καποιοι πουλανε κρανη εδω μεσα και τα πουλανε σε καλες τιμες προσωπικα δεν με χαλαει.Κρανη ειναι κι οχι οπλα.

  15. #120
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από the who
    [B]
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
    Καλα τα λες αλλα εισαι εκτος...δεν μιλαμε να φυγεις ταξιδι,λεμε να πεταχτεις μεχρι το βενζιναδικο στα 500 μετρα σε δρομο χωρις κινηση και να μη βαλεις κρανος,αν ειναι να γινει η μαλακια ας γινει,τι να πω,δεν θα πας με 300 μεχρι το βενζιναδικο.


    2ον: Αν βαζεις πολυ καλα κανεις και βαζεις,μαζι σου ειμαι εγω,κι εγω συμφωνω οτι και στα 10 μετρα μπορει να γινει μαλακια.
    Απλα οι πιο πολλοι που λενε εγω βαζω κρανος παντα και παντου απλα μενουν στα λογια και σε αυτους παταω εγω και λεω οτι κρυβοντε πισω απο το δαχτυλο τους.
    Κι εγω εχω φιλους που εχω χασει αλλα δεν εχασα κανεναν στα 500 μετρα και μαλιστα φορουσαν και κρανοι,να ειναι καλα η Επιδαυρος...
    Και που σαι.... Μερικοι πουλανε και κρανη ισως εδω μεσα...λεω εγω τωρα...


    1ον.
    Τογραψε και καποιος αλλος.Το κρανος το φοραμε για να μην πεσουμε.Γιατι αν φας πετρα,μελισσα κλπ η τουμπα ειναι σιγουρη.Εισαι σιγουρος οτι στα 500 μετρα δεν θα γινει κατι?Γιατι αν εισαι σιγουρος πες μου και τα νουμερα του τζοκερ.

    2ον.
    Αυτο που λες ειναι πολυ παιδικο."μου λενε να φοραω κρανος αλλα αυτοι δεν φορανε."Ε και ?Το δικο τους κεφαλι θα φανε.Μεχρι τα 26-27 δεν φοραγα κρανος.Δεν ηταν καν υποχρεωτικο κι αν ηταν ακομα στα μπλοκα μονο για το κρανος δεν ελεγαν.Απο τα 27 και μετα το φοραω ΠΑΝΤΑ.
    Τωρα αν καποιοι πουλανε κρανη εδω μεσα και τα πουλανε σε καλες τιμες προσωπικα δεν με χαλαει.Κρανη ειναι κι οχι οπλα.

    Συμφωνω λεμε οτι πρεπει να το φορας και για 10 μετρα!!! Αρκει να το κανουνε ομως και να μη με νει μονο στα λογια,εγω δεν το κανω,ενταξει. Εν γνωση μου. Αλλα ΣΥΜΦΩΝΩ ρε γαμωτο! Ρε λες να πουλανε και ναρκωτικα εδω μεσα??? Τι κοντρα ειναι αυτη? Διαβαζετε καλυτερα τι λεει ο αλλος και μετα απαντηστε.

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Οι 6 πόλεις σταθμοί στην ζωή του άντρα .
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2010, 21:52
  2. ιχδες αθηναιοι στην επαρχια vol.II
    από bikas στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2009, 19:25
  3. 3ήμερο οδοιπορικό στην ΗΠΕΙΡΟ
    από THEOD στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/07/2008, 05:46
  4. ένα απο τα καλά του να ζείς στην επαρχία...
    από TOMASKTM στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2007, 00:39
  5. Πόσα ταξί κυκλοφορούν στην Αθήνα ?
    από tifozif1 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 20:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF