Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 112 από 112

Θέμα: ΓΙΑ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΝΕΟΥ Transalp

  1. #106
    funk, το bmw f650gs απ οτι διαβαζω εχει παραπολυ καλυτερο πακετο απ το τρανσαλπ.
    Επισης σε σχεση με αυτα που προσφερει εχει παρα πολυ καλη τιμη.
    Διαβαζω ακομα οτι η οικονομια στην βενζινη ειναι καταπληκτικη, καθως επισης οτι προσφερετε κατα παραγγελια για ολους τους σωματοτυπους.
    Οποτε προσανατολισου προς τα εκει και ασε το καινουριο τρανς αλπ γιατι ειναι μεγαλη κοροιδια για τα λευτα που εχει.

  2. #107
    Ας περιμένουμε και την απάντηση του Αιγαιοπλόου για το πως ταξιδευεί το Transalp. Για το F650GS όπως είπα ακόμα δεν ξέρουμε τπτ για την αξιοπιστία του, πάντως το μοτέρ του λέγεται πως είναι πολύ καλό για "650άρι"... Επίσης στο Transalp με έλκει και το γεγονός ότι εχει πολύ καλα φρένα.

  3. #108
    Αρχικά δημιουργήθηκε από funk
    @vestromas
    Για να είμαι ειληκρινής λόγω σωματότυπου δυσκολεύομαι να κουμαντάρω το vstrom. Καταρχήν θέλω να δω αν μπορώ να ικανοποιήσω τις απαιτήσεις μου είτε αγοράζοντας το Trasnalp είτε την F650GS. Πρώτη επιλογή είναι η BMW αλλά ακόμα δεν έχουν βγει ακόμα συμπεράσματα για την αξιοπιστία του μοτέρ της παρά μόνο για την καλή του απόδοση (μπόλικη ροπή και ιπποδύναμη). Από το vstrom θαυμάζω όμως το μοτέρ του το οποίο και λιγουρεύομαι από όταν είχε πρωτοβγεί το SV 650.

    Κατ' εμέ η BMW F650GS φαίνεται να συνδιάζει όλα αρμονικά αλλά είναι και κάμποσα τα λεφτά που θέλει.
    φιλε μου μην τα συγκρηνεις,bmw κι οχι λογω ονοματος,καμια σχεση,πιο ολοκληρωμενο μηχανακι.

  4. #109
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    1 Κάναμε την πλάκα μας, κοροιδέψαμε τη Χόντα, το μοντέλο της,

    ΚΑΙ το ρολογάκι της!!



    2 Διάβασε όμως κανείς το review του αιγαιοπλόου για τη μηχανή?

    1 Δεν κοροϊδέψαμε την χοντα αυτή μας κοροϊδεύει και μάλιστα κατάμουτρα

    2 Αυτό αναρωτιέμαι και εγώ
    Θέλεις να σου κάνω μια μετάφραση, παράφραση… να πάθεις παράκρουση ?

    Αν αυτό το ρεβιου το διαβάζαμε στον έντυπο τύπο, δεν θα λέγαμε όλοι με ένα στόμα μια φωνή, ότι οι δημοσιογράφοι τα τσέπωσαν άγρια?
    Καλημέρα κιόλας αν και η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  5. #110
    οτι και να ναι θα το προτιμησουν αρκετοι,δεν ξερω αν θα λατρευτει οπως το παλιο ομως καλα θα παει κι αυτο.
    εγω προσωπικα δεν θα το αγοραζα γιατι κυριως προτιμω τα μεγαλα on off και δεν μου αρεσει κιολας,μου φαινεται πολυ λιγο κι οχι και τοσο καλο ποιοτικα.
    γουστα φυσικα ειναι αυτα κι ενταξει καλο θα ηταν να μην το κουρασουμε κι αλλο το θεμα αυτο.

  6. #111
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Aπο τη στιγμη που καποιοι ανθρωποι ειχαν την εμπνευση να δουν το φως της παραγωγης μοντελα σαν το Tdm, V Strom, Tiger ποιος νοημων καταναλωτης και λατρης των ον οφ θα παει να παρει το ΤΑ
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  7. #112
    μηπως οσοι εχουνε κολλημα με την εταιρεια?και δεν ειναι και λιγοι

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678

Παρόμοια θέματα

  1. ΦΟΡΤΩΜΑ ΜΗΧΑΝΗΣ (ΓΙΑ ΚΑΤΟΧΟΥΣ Ss)
    από devil's animal στο forum Πληροφορίες
    Απαντήσεις: 97
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2013, 09:48
  2. ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΟΧΟΥΣ Arai
    από Trans στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2008, 15:42
  3. Ερωτηση για ζελατινα Kappa - Transalp
    από sunnymtx στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2006, 23:06
  4. Παιδες ερωτηση για κάγκελα στο transalp
    από petridist στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2005, 09:20
  5. Ερωτήσεις για ιδιοκτήτες MONO Transalp 600!
    από transalper600 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 13/04/2004, 20:13

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF