Σελίδα 8 από 36 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 535

Θέμα: VStrom SERVICE (και κοστολόγιο...)

  1. #106
    Αρχικά δημιουργήθηκε από paranoid
    Ρε πάιδες,

    κανένας άλλος έχει προσωπική εμπειρία από το συνεργείο του Σκούρτα στον Κορυδαλλό (θετική ή αρνητική)???

    Είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου και με βολέυει αφάνταστα...Αλλά αν είναι να μου πιάσει τον ποπό και να μην ξέρω τί έχει κάνει στην μηχανή....να πηγαίνω αλλου..
    ...Φιλε μου παντως λιγο που το συζητησα απο εδω και απο εκει δεν ακουσα και τα καλυτερα...αλλα ας μην το συνεχισω δεν εχω κατι προσωπικο ...αλλα νομιζω εμεις με τα v-strom ειμαστε για αυτον ''ελα στ'αλλαξα τα λαδια,σκασ'τα τα φραγκα και 'φυγες'' και τιποτα παραπανω! ...μονο τα gsxr χρηζουν καλης περιποιησης!

    ...αλλα εχω σκαλωσει με τα 135!! να φανταστεις σημερα αλλαξα λαδια μπουζι και φιλτρα στο τουτου μου ,ενα top gunακι, και εδωσα 100ευρω!

    τι στο π#%τσο?? ...ουτε bmw να ειχαμε!

  2. #107
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kalamaria
    Εγγραφή
    03/06/2007
    Μηνύματα
    255
    τελικα ρε παιδια τι λαδια να βαζουμε συνθετικα η ημισυνετικα γιατι δεν καταλαβα!!!!

  3. #108
    NEO MEΛΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙΟΣ Το avatar του/της kalmisurf
    Εγγραφή
    17/05/2006
    Μηνύματα
    67
    Φιλαράκο συμβουλευτικά βάζεις όσο είναι καινούργιο ημισυνθετικά και άμα έχεις κάνει παρα πολλά χιλιόμετρα και κακή χρήση τότε βάλε συνθετικά και καλύτερα κάποια πρόσθετα για τα χιτώνια που απαλύνουν τα γδαρσίματα λόγω χρήσης.
    Όσο για τα σέρβις των αυτοκινήτων είναι αρκετά φθηνότερα ανέκαθεν. Εχω αμάξι και το γνωρίζω.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalamaria
    τελικα ρε παιδια τι λαδια να βαζουμε συνθετικα η ημισυνετικα γιατι δεν καταλαβα!!!!
    :
    VSTROM HELLAS CLUB
    www.vstrom.gr
    http://vstromhellas.forumotion.com/
    Creative Design Solutions
    http://users.otenet.gr/~mikals/

  4. #109
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kalamaria
    Εγγραφή
    03/06/2007
    Μηνύματα
    255
    ενταξει ευχαριστω

  5. #110
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalamaria
    τελικα ρε παιδια τι λαδια να βαζουμε συνθετικα η ημισυνετικα γιατι δεν καταλαβα!!!!
    Η ΣΟΥΖΟΥΚΙ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΜOTUL 5100 ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ 7100 ΦΟΥΛ ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ JA MA ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΜΑΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ.

    ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ MAMAΣ MOTUL ΣΕ ΣΧΕΤΙΚΟ EMAIL .

    Αγαπητέ Κύριε Γιωργο,
    Καταρχήν να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση
    σας στα προιοντα της MOTUL.

    Συμφώνα με τα αρχεία που διατηρούμε στην εταιρία μας ,για την δική σας μοτο/τα η MOTUL προτείνει τα
    παρακάτω:
    5100 10w40 SemiSynthetic Ester Base
    7100 10w40 100% Synthetic Ester
    300v 10w40 100% Synthetic Double Esters

    Το 300v θεωρητικά δεν καλύπτει την προδιαγραφή
    JASO MA γιατί στους 'γρήγορους και αγωνιστικούς
    ρυθμούς δεν χρειάζονται προδιαγραφές αλλά παίζει μεγάλο ρόλο η αντοχή και η υψηλής ποιότητας λίπανση.




    Στην διάθεση σας για οποία πληροφορία

    Μάγγος Δημήτρης
    210-5773573



    ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΕΔΩ
    http://www.db0anf.de/app/aprs/statio...lemap-SV1DPF-8

    ΦΩΤΟ ΜΟΤΟΤΕΕΜ
    http://agrinion-moto-team.blogspot.com/


    ----- ΓΙΩΡΓΟΣ-----

  6. #111

    πείτε μου!

    Απόψε το stromaki πάει Στάθη για το μεγάλο Service 24.000km!Aν εχετε χρησημοποιήσει κάτι διαφορετικό απο τα motul σε λάδια θα ήθελα να μου πείτε!!τα μαμα λάδια δεν μου κάνουν καλή αισθηση και στο παλιό συνεργείο που το πήγενα μου έβαζε ipone τα οποία ήταν πολύ καλά αλλά ποιός τύπος ηταν δεν το είχα προσέξει!!!και αν γνωρίζουμε και τιμούλες καλό θα είναι!!
    Όσο η πέτρα θέλει να κυλάει ποτέ δεν χορταριάζει!

    ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕΛΟΜΕΝΟ KLR 650

  7. #112
    Αρχικά δημιουργήθηκε από low__rider
    ...Φιλε μου παντως λιγο που το συζητησα απο εδω και απο εκει δεν ακουσα και τα καλυτερα...αλλα ας μην το συνεχισω δεν εχω κατι προσωπικο ...αλλα νομιζω εμεις με τα v-strom ειμαστε για αυτον ''ελα στ'αλλαξα τα λαδια,σκασ'τα τα φραγκα και 'φυγες'' και τιποτα παραπανω! ...μονο τα gsxr χρηζουν καλης περιποιησης!

    ...αλλα εχω σκαλωσει με τα 135!! να φανταστεις σημερα αλλαξα λαδια μπουζι και φιλτρα στο τουτου μου ,ενα top gunακι, και εδωσα 100ευρω!

    τι στο π#%τσο?? ...ουτε bmw να ειχαμε!

    Πάντως ενώ τα αναλώσιμα έχουν λογικές τιμές τα εργατικά 90€ είναι πάρα πολλά για τέτοια δουλειά. Να του πάρει 1 ώρα.??το πολύ...
    Όμως λίγο που κοίταξα δεν βρήκα καμία τεράστια διαφορά. Το φθηνότερο service sta 6000 χλμ ήταν γύρω στα 110€...Μιάς και έισαι γείτονας ένα εξουσιοδοτημένο suzuki που έχω δεί κατεβαίνοντας την Γρηγορίου Λαμπράκη πρός Σκλαβενίτη λίγο μετά απο το μεγάλο με τις Yamaha, ξέρεις τι λέει....???Εξωτερικά να μην πώ πώς φαίνεται αλλά καμιά φορά η εμφάνιση ξεγελάει...

  8. #113
    Αρχικά δημιουργήθηκε από paranoid
    Πάντως ενώ τα αναλώσιμα έχουν λογικές τιμές τα εργατικά 90€ είναι πάρα πολλά για τέτοια δουλειά. Να του πάρει 1 ώρα.??το πολύ...
    Όμως λίγο που κοίταξα δεν βρήκα καμία τεράστια διαφορά. Το φθηνότερο service sta 6000 χλμ ήταν γύρω στα 110€...Μιάς και έισαι γείτονας ένα εξουσιοδοτημένο suzuki που έχω δεί κατεβαίνοντας την Γρηγορίου Λαμπράκη πρός Σκλαβενίτη λίγο μετά απο το μεγάλο με τις Yamaha, ξέρεις τι λέει....???Εξωτερικά να μην πώ πώς φαίνεται αλλά καμιά φορά η εμφάνιση ξεγελάει...
    ...Ειχα παει εκει να βαλω το led φαναρι, δεν το εχω παει ποτε για service εκει ...αλλα ειναι μαστορας της παλιας σχολης ετσι μου φανηκε τωρα τι να σου πω ...δεν ξερω αν ειναι καλος η κακος ...παντως για μια ωρα δουλειας που εκανε να μου βαλει το led φαναρι γιατι σχεδον ξηλωσε ολη την ουρα μου πηρε 25 ευρω...

    Παντως ναι απο εμφανιση το συκγεκριμενο συνεργειο ,ναι δεν σε εντυπωσιαζει αλλα δεν ειναι και η εμφανιση που κανει τον μαστορα

  9. #114
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/06/2007
    Μηνύματα
    22
    Χαιρετώ άπαντες ως νέο μέλος και παραθέτω αναλυτικά εργατικά και αξίες αναλωσίμων (με ΦΠΑ) για να συγκρίνουμε να μην μας τον πιάνουν.

    v-strom DL650 abs μοντέλο 2007

    service στον επίσημο αντιπρόσωπο Ανδριόπουλο Πάτρα


    1ο service (1000 χλμ και λίγο πριν)

    Φιλτρο λαδιού = 10,50?
    3 lt Λάδι silicone comp 4 15W/50 = 3 Χ12,50 = 37,50?
    Αντιψυκτικό ecoblue = 2,00?
    ΕΡΓΑΣΙΑ (ότι χρειάζεται σύμφωνα με το manual) = δωρεάν

    Σύνολο = 50 ? ακριβώς




    2ο service (6000 χλμ και λίγο πριν - ΟΤΙ ΛΕΕΙ Η SUZUKI ΠΑΙΔΙΑ - οχι στα 5000 ΧΛΜ, σιγά μην χρειάζεται κάθε 150 χλμ service... Ξεκάθαρα Πράγματα. ΜΗΝ ΣΑΣ ΨΑΡΩΝΟΥΝ ! )

    Φιλτρο λαδιού = 10,50?
    3 lt Λάδι silicone comp 4 15W/50 = 3 Χ12,50 = 37,50?
    ΕΡΓΑΣΙΑ (ότι χρειάζεται σύμφωνα με το manual) = 35,70?
    Επίσης σε αυτό το service έβαλα και τα πίσω κάγκελα για προστασία περισσότερο. Επί τη ευκαιρία έβαλα αυτά της givi και κόστισαν = 136,61 ?. Το αναφέρω κυρίως γιατί έπαιξαν ρόλο στην διάρκεια εργασίας και κατά συνέπεια στη χρέωση. Βέβαια μου τον ψιλοέπιασαν στην χρέωση του ίδιου του εξαρτήματος...Πιστεύω έπεφτε και 15? ακόμη)

    Σύνολο (ΕΚΤΟΣ ΚΑΓΚΕΛΑ GIVI) = 83,70 ? Κανονικά χωρίς την εργασία για τα κάγκελα έπρεπε να μου στοιχίσει 70 ?


    3ο service (12000 χλμ - και λίγο πριν)

    Βίδα από το fairing που έλειπε... ξεβιδώθηκε δεν ξέρω 1,79 + 0,34ΦΠΑ
    Ροδέλλα 0,84 + 0,16ΦΠΑ
    (4) Τέσσερα μπουζί NGK CR 8E = 4 X 9,00? = 36,00?
    Φίλτρο αέρος μαμίσιο = 24,47?
    Φίλτρο λαδιού = 10,46? (Η τιμή του έπεσε κατά 0,04? σε σχέση με το προηγούμενο service)
    3 lt Λάδι silicone comp 4 15W/50 = 3 Χ12,50 = 37,50?
    ΕΡΓΑΣΙΑ (ότι λέει το manual, έλεγχος βαλβίδων, έλεγχος υγρών ψυγείου, μπαταρίας κτλ. ΕΚΤΟΣ από την ΑΛΛΑΓΗ φίλτρου που έκανα και όχι καθαρισμό που απαιτούνταν. Στην επόμενη σύμφωνα με τον κατασκευαστή πρέπει να αλλαχθεί αλλά εγώ θα τους βάλω να το καθαρίσουν εννοείται χωρίς να μου πρήξουν τον έρωτα για το λύσιμο του ντεπόζιτου μια και το άλλαξα νωρίτερα.) = 71,40?
    ΣΥΝΟΛΟ = 182,96?

    (Σημείωση: Σύμφωνα με τον κατασκευαστή τα μπουζί πρέπει να αλλάζουν κάθε 12000 χλμ. Βέβαια ήταν σε καλή κατάσταση μια και την κινώ πολιτισμένα τη στρομ. Τα παιδιά του συνεργείου με προέτρεψαν να μην τα αλλάξω μια και δεν υπάρχει λόγος αφού την κινώ τόσο καλά. Μου πρότειναν να τα αλλάξω στις 18000 ή και στις 24000χλμ. Έχω επίσης την υποψία ότι πρέπει να έχει συντάξει διορθωτική οδηγία η SUZUKI πάνω στο θέμα της αλλαγής μπουζί (spark plugs) και κάπου το είχα διαβάσει πριν την αγοράσω. Παρόλα αυτά, επειδή θέλω να είμαι σίγουρος για την εγγύηση, τα άλλαξα και τα 4. Εάν είχα το παλιότερο μοντέλο θα χρειαζόταν μόνο 2 μπουζί... Τέλος πάντων)


    Αυτά τα ολίγα. Στο επόμενο service (18000 χλμ) αναμένω κόστος 70?. Θα ενημερώσω. Στείτλε σχόλια ιδίως όσοι κάνετε service στον ίδιον.

  10. #115
    Αρχικά δημιουργήθηκε από costaeu4
    Χαιρετώ άπαντες ως νέο μέλος και παραθέτω αναλυτικά εργατικά και αξίες αναλωσίμων (με ΦΠΑ) για να συγκρίνουμε να μην μας τον πιάνουν.

    v-strom DL650 abs μοντέλο 2007

    service στον επίσημο αντιπρόσωπο Ανδριόπουλο Πάτρα


    1ο service (1000 χλμ και λίγο πριν)

    Φιλτρο λαδιού = 10,50?
    3 lt Λάδι silicone comp 4 15W/50 = 3 Χ12,50 = 37,50?
    Αντιψυκτικό ecoblue = 2,00?
    ΕΡΓΑΣΙΑ (ότι χρειάζεται σύμφωνα με το manual) = δωρεάν

    Σύνολο = 50 ? ακριβώς




    2ο service (6000 χλμ και λίγο πριν - ΟΤΙ ΛΕΕΙ Η SUZUKI ΠΑΙΔΙΑ - οχι στα 5000 ΧΛΜ, σιγά μην χρειάζεται κάθε 150 χλμ service... Ξεκάθαρα Πράγματα. ΜΗΝ ΣΑΣ ΨΑΡΩΝΟΥΝ ! )

    Φιλτρο λαδιού = 10,50?
    3 lt Λάδι silicone comp 4 15W/50 = 3 Χ12,50 = 37,50?
    ΕΡΓΑΣΙΑ (ότι χρειάζεται σύμφωνα με το manual) = 35,70?
    Επίσης σε αυτό το service έβαλα και τα πίσω κάγκελα για προστασία περισσότερο. Επί τη ευκαιρία έβαλα αυτά της givi και κόστισαν = 136,61 ?. Το αναφέρω κυρίως γιατί έπαιξαν ρόλο στην διάρκεια εργασίας και κατά συνέπεια στη χρέωση. Βέβαια μου τον ψιλοέπιασαν στην χρέωση του ίδιου του εξαρτήματος...Πιστεύω έπεφτε και 15? ακόμη)

    Σύνολο (ΕΚΤΟΣ ΚΑΓΚΕΛΑ GIVI) = 83,70 ? Κανονικά χωρίς την εργασία για τα κάγκελα έπρεπε να μου στοιχίσει 70 ?


    3ο service (12000 χλμ - και λίγο πριν)

    Βίδα από το fairing που έλειπε... ξεβιδώθηκε δεν ξέρω 1,79 + 0,34ΦΠΑ
    Ροδέλλα 0,84 + 0,16ΦΠΑ
    (4) Τέσσερα μπουζί NGK CR 8E = 4 X 9,00? = 36,00?
    Φίλτρο αέρος μαμίσιο = 24,47?
    Φίλτρο λαδιού = 10,46? (Η τιμή του έπεσε κατά 0,04? σε σχέση με το προηγούμενο service)
    3 lt Λάδι silicone comp 4 15W/50 = 3 Χ12,50 = 37,50?
    ΕΡΓΑΣΙΑ (ότι λέει το manual, έλεγχος βαλβίδων, έλεγχος υγρών ψυγείου, μπαταρίας κτλ. ΕΚΤΟΣ από την ΑΛΛΑΓΗ φίλτρου που έκανα και όχι καθαρισμό που απαιτούνταν. Στην επόμενη σύμφωνα με τον κατασκευαστή πρέπει να αλλαχθεί αλλά εγώ θα τους βάλω να το καθαρίσουν εννοείται χωρίς να μου πρήξουν τον έρωτα για το λύσιμο του ντεπόζιτου μια και το άλλαξα νωρίτερα.) = 71,40?
    ΣΥΝΟΛΟ = 182,96?

    (Σημείωση: Σύμφωνα με τον κατασκευαστή τα μπουζί πρέπει να αλλάζουν κάθε 12000 χλμ. Βέβαια ήταν σε καλή κατάσταση μια και την κινώ πολιτισμένα τη στρομ. Τα παιδιά του συνεργείου με προέτρεψαν να μην τα αλλάξω μια και δεν υπάρχει λόγος αφού την κινώ τόσο καλά. Μου πρότειναν να τα αλλάξω στις 18000 ή και στις 24000χλμ. Έχω επίσης την υποψία ότι πρέπει να έχει συντάξει διορθωτική οδηγία η SUZUKI πάνω στο θέμα της αλλαγής μπουζί (spark plugs) και κάπου το είχα διαβάσει πριν την αγοράσω. Παρόλα αυτά, επειδή θέλω να είμαι σίγουρος για την εγγύηση, τα άλλαξα και τα 4. Εάν είχα το παλιότερο μοντέλο θα χρειαζόταν μόνο 2 μπουζί... Τέλος πάντων)


    Αυτά τα ολίγα. Στο επόμενο service (18000 χλμ) αναμένω κόστος 70?. Θα ενημερώσω. Στείτλε σχόλια ιδίως όσοι κάνετε service στον ίδιον.
    Τώρα για να καταλάβω, τον έλεγχο βαλβίδων πως τον έκαναν;
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  11. #116
    καλημέρα σε όλους,
    μια ακόμα αναφορά service/συνεργείου για το αρχείο μας

    Πρώτο service στα 900χλμ στον Αργυρίου Παν. στους Αγ.Ανάργυρους (πρώτη φορά πήγαινα)

    Πολύ εξυπηρετικός και πρόθυμος να απαντήσει σε κάθε απορία.
    Αλλαγή λαδιών με ημισυνθετικά 15/50 και φίλτρο λαδιού.
    Έλεγξε όλα τα βασικά μπουλόνια/βίδες και έσφιξε 2 από τα κάγκελα που είχαν κάπως χαλαρώσει.
    Ανοιξε λίγο την αλυσίδα που ήταν κάπως υπερβολικά τεντωμένη από την αντιπροσωπία.
    Συνολικό κόστος 43eu
    Πρότεινε επόμενο service στα 6k χλμ όπως λέει και το manual.

    Πολύ ευχαριστημένος

  12. #117
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/06/2007
    Μηνύματα
    22
    Προς respect

    Καλή είναι η συγκεκριμένη αντιπροσωπεία αλλά όσον αφορά το συγκεκριμένο:
    Έλεγχο βαλβίδων δεν έκανε ούτε με λαμάκι, ούτε με μηχάνημα αλλά ηχητικά και μόνον. :wacko: Τέλως πάντων θα δεχθώ ότι έχουν πείρα με το συγκεκριμένο μοτόρι γιατί έχει πουλήσει πολύ στην πάτρα οπότε μπορούν να "ακούσουν" τον κινητήρα. Επίσης θα χρειαζόταν να κρυώσει πολύ ο κινητήρας για να μετρηθούν σωστά τα κενά οπότε δείχνω ανοχή στο συγκεκριμένο θέμα...

  13. #118
    Αρχικά δημιουργήθηκε από costaeu4
    Προς respect

    Καλή είναι η συγκεκριμένη αντιπροσωπεία αλλά όσον αφορά το συγκεκριμένο:
    Έλεγχο βαλβίδων δεν έκανε ούτε με λαμάκι, ούτε με μηχάνημα αλλά ηχητικά και μόνον. :wacko: Τέλως πάντων θα δεχθώ ότι έχουν πείρα με το συγκεκριμένο μοτόρι γιατί έχει πουλήσει πολύ στην πάτρα οπότε μπορούν να "ακούσουν" τον κινητήρα. Επίσης θα χρειαζόταν να κρυώσει πολύ ο κινητήρας για να μετρηθούν σωστά τα κενά οπότε δείχνω ανοχή στο συγκεκριμένο θέμα...
    Ε ναι, έτσι μάλιστα. Δε μου έβγαιναν τα χρήματα που έδωσες για να έχει γίνει κάτι τέτοιο.
    Μπορούν να καταλάβουν αν χάνουν οι βαλβίδες (μια γενική εικόνα) απ' ό,τι μου είχαν πει, αν τη βάλουν στον εγκέφαλο και από τις πεταλούδες. (Στη περίπτωση που δε κάνουν σωστό tuning )
    Εγώ από εκεί μέσα μόνο ο Φώτης θέλω να αγγίζει τη μοτοσικλέτα μου.
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  14. #119
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/06/2007
    Μηνύματα
    22
    O Φώτης, έ ?
    I 'll keep that in mind.

  15. #120
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    254
    Λοιπον...4ο Service(18000χλμ) στον Σταθοπουλο. Αλλαγη λαδιων-φιλτρου αερα(εβαλα Κ&Ν) εργασια και διαφορα τεντωλαδωματα 160€. Μου εδωσε και το παπακι να παω δουλεια. Ολα ΟΚ. Παντως ειναι πολλα τα λεφτα, γενικα. Αντε να βγω απο την εγγυηση να το πιασω λιγο μονος μου οποτε μπορω...
    mustili

Σελίδα 8 από 36 ΠρώτοΠρώτο ... 34567891011121318 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. vstrom στρωσιμο και βολτα
    από cosini στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/06/2009, 20:08
  2. πρωτο service και πρωτα αξεσουαρ
    από table920 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2008, 23:59
  3. Service και radio arvyla
    από Ταξιδευτής στο forum Ducati
    Απαντήσεις: 115
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2007, 16:52
  4. service και προβλήματα?
    από Corto στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 25/01/2007, 12:02
  5. Service και εγγύηση
    από dio650gs στο forum BMW
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2006, 12:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF