Σελίδα 8 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112131858108 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #106
    Γκαντεμοσαυρ Το avatar του/της MavrosPan
    Εγγραφή
    09/09/2008
    Μηνύματα
    235
    Σε ειδα καλη μου με το μαυρο σου το Ζ750 παλι στο Κερατσινι. Αμαν βρε κοπελα μου! Ή βαλε κρανακι ή βαλε καμμια φουστιτσα!
    Το δικαιωμα σας να ομιλειτε, δεν περιλαμβανει και υποχρεωση μας να σας παρουμε στα σοβαρα.

  2. #107
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Ζ750 μάλλον, πράσσινο με Arrow, Αλεξάνδρας και Κηφισίας..

    Εκκίνηση από φανάρι και αριστερά στην Κηφισίας.. Κόφτες και γόνατα..

    Ανατρίχιασα λέμε..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #108
    Σε είδα hayabusa με το δίμετρο ψαλίδι στη Βέροια. Η νταλίκα από πίσω σου με μικρότερη ακτίνα έστριψε :rotflmao:

    Τι να πω, μάλλον τα dragsterάδικα βολεύουν ακόμα πιο πολύ στα ψώνια
    .
    .
    .

    Είδα τις προάλλες και κάτι harleάδες μεταξύ Κοζάνης - Καστοριάς και χαιρέτησαν



    Ο ένας δηλαδή, οι άλλοι δεν πρόλαβαν να κατεβάσουν τα χέρια από το ape hanger
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  4. #109
    Εξε-ληγμένο Μέλος Το avatar του/της eagleye101
    Εγγραφή
    22/08/2011
    Μηνύματα
    150
    Ωραιο το μηχανακι σου ειπα στην εξοδο του Πειραια προς Σκυλιτση
    Ξεχωριζουν αυτα τα SV!
    Καλους δρομους φιλε!

    Σε ειδα κ εσενα με το daytona το κοκκινο εχτες ξυμερωματα να πηγαινουμε μαζι στην Αμερικης, Ακαδημιας και μετα εξαφανιστηκες στη Β. Σοφιας.
    Ενταξει μου το'φαγες το gsr αλλα ειμαι και Ν. οδηγος ακομα, δεν εχω μαθει ποτε βαζουμε δευτερα...
    Ωραιος παντως!

    Σας ειδα κ εσας μλκισμμεν@ την ημερα του αγιου δημητριου κατα τις 10 το βραδυ στη γεφυρα της καλληροης μετα τη φραντζη.
    ακρανωτοι κ οι δυο πιτσιρικαδες να το πηγαινεις το παπι πιτα...
    ρε σεις, μια πετρουλα να βρεθει στην ροδα σου εχεις φυγει κ εσυ κ ο αλλος και θα σα μαζευαν με το κουταλακι!
    One with everything

  5. #110
    Είδα εχτες την πρώτη μου μαύρη BMW S1000RR.Ο κινητήρας της έκανε εναν ήχο τετρακύλινδρο μεν,αλλα λίγο διαφορετικό απο τους ιαπωνικούς.Ωραία ήταν!!!

  6. #111
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε ειδα ηλιθιε κουτακια να μην κοιτας αριστερο καθρεπτη,οταν σε προσπερνουσα και παραλιγο να με ριξεις κατω προσπαθωντας να περασεις τον προπορευομενο αργο κουτακια
    σε σταματησα πιο κατω,σου εξηγησα τη χρησιμοτητα των καθρεπτων και ευτυχως για σενα εδειξες μεταμελεια και κατανοηση...
    αλλα η απαντηση σου οτι φαινομουνα μακρια απο το καθρεπτη,απλα,δεν υπαρχει...:rotflmao:

  7. #112
    Ειδα να παραβιαζουν 4 στοπ μεσα σε 10 λεπτα.
    Η αντιδραση στην κορνα και στις υποδειξεις του στοπ, ηταν απο ολους τσαμπουκας και αδιαφορια.
    Ενας μαλιστα με χαιρετησε..
    Ο καλυτερος απο τους 4 ηταν ο τυπας που εστελνε μηνυμα πανω στη βεσπα, κοντεψε να με πεισει οτι εφταιγα..
    Και μετα απο λιγο,αφου ηρεμησα, ενας καραγκιοζης που προσπαθουσε να στριψει αριστερα πριν απο μενα ενω ηταν στα δεξια μου, με εκανε να αρχισω να ουρλιαζω καντηλια και καταλαβε οτι πρεπει να σταματησει.
    Καλαματιανοι οδηγοι, ολοι οι ξενοι μου λεγαν οτι ειναι χειροτεροι απο τους αθηναιους,αλλα δεν το εβλεπα,γιατι ημουν συνεχεια με τη μηχανη.
    Οταν παω να κανω καμια δουλεια με το αμαξι, βλεπω απλα οτι ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  8. #113
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.266
    Σας έχω δει πολλές φορές να ποστάρετε στις 3,4,5 η ώρα το πρωί και σε άλλα θρέντ.
    Τι διάλο, δε κοιμόσαστε ρε φαντάσματα;
    Ή εμένα με πήραν τα χρόνια ρε πστμ;

  9. #114
    Ειδα τυπο με τη φαμιλια ολη μεσα,να ανεβαινει αναποδα τη φαρων,μετα τα φαναρια..
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  10. #115
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/07/2009
    Μηνύματα
    325
    σε ειδα κατα της 2 το μεσημερι ερχομενος απο χαιδαρι προς αθηνα με το κοκκινο ντουκατι 999 και φουλ πιστας εξοπλισμο!!!ωραιος βρε μαγκα μου αν και αναμεσα απο τα αυτοκινητα τον ειχες τον φοβο σου οταν περνουσες!!!
    καλαματιανος

  11. #116
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.974
    Σας είδα ακράνωτους και με αθλητικό παπουτσάκι πάνω στο GSXR να παραβιάζετε το STOP και να μην κοιτάτε καν αν έρχεται κάποιος. :a31: :a31:
    Έχω βαρεθεί να σας βλέπω πάνω σε παπάκια-σκουτεράκια να στέλνετε μηνύματα με το κινητό...

  12. #117
    Aφραγκο Μελος Το avatar του/της Gms
    Εγγραφή
    29/07/2010
    Μηνύματα
    383
    σε ειδα παππου με το chaly που περναγες τον δρομο καθετα χωρις να κοιταξεις και με ταχυτητα βαδισματος και μολις ακουσες το φρενο του Mb εβαλες τα ποδια κατω και σταματητες στην μεση του δρομου για να κοιταξεις

  13. #118
    Χρεοκοπημενο μελος Το avatar του/της taskon
    Εγγραφή
    01/11/2004
    Μηνύματα
    161
    Σας εισα αρκετους γυρνωντας απο Σουνιο σημερα το πρωι, πολυ κριση ρε πστ μου 11.30 το καφε στο ναο ηταν αδειο και στο παρκινγκ μονο ενα σκουτερ

    ps οσοι δεν ανταποσωσατε το χαιρετισμο μου σας εχω χεσμενους

  14. #119
    κοκκινομαλλης Το avatar του/της PalLoukiLuke
    Εγγραφή
    16/02/2006
    Μηνύματα
    206
    8.30-9 στη Γαρδενια ΚΑΜΙΑ μηχανη .. ουτε παραστικοι!!
    320 κμ μεχρι στεμνιτσα δημητσανα ... 3 μηχανες...
    που θα μας φτασουν ρε πστμ...
    στο γυρισμο ειδα 3.. XT aspro me 2 vstrom παρεα, δεν την παλευες με το αερα με τιποτα ε??respect...
    FUN IS NOT A STRAIGHT LINE

  15. #120
    σε ειδα στα δυοδια της κορινθου με το s1000rr,(bmw) κατα τις 8.00 το βραδυ
    τρελος ηχος,τρελο εργαλειο
    μπραβο ρε μαγκα

Σελίδα 8 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112131858108 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF