Σελίδα 8 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 222

Θέμα: California Superbike School 16-17 Ιουνίου...

  1. #106
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
    Καλά ας μην πιάσουμε τα μεταπτυχιακά... Ίσως μπορείς να πας και στο ΜΙΤ να δώσεις και μία περιουσία... υπάρχουν όμως και 6μηνα στην Ελλάδα με 800 ευρώ. Η κεντρική ιδέα είναι ότι δεν γίνεται ένα 3ήμερο σεμινάριο μοτοσυκλέτας να στοιχίζει 8.5 κατοστάρικα! Το ποσό είναι υπερβολικό και για λίγους...

    Τέλος πάντων.. εγώ τα έδωσα τα λεφτά και θα δώσω και το λέβελ 4 να ολοκληρώσω το σχολείο.. αλλά αυτό δεν αλλάζει κάτι.

    Το riding school στην ίδια πίστα με την ίδια υποδομή, είναι 100 ευρώ φθηνότερο..
    Guys..... ΔΕΝ είπα ότι δεν θα ήθελα να είναι λιγότερα τα χρήματα. Μακάρι να ήταν τα μισά και μακάρι να ήταν επιδοτούμενα για να μπορούν να τα παρακολουθούν όλοι.
    Αφού τα έχει κάνει και τα 3, σίγουρα έχεις μια πιο εμπεριστατωμένη άποψη από εμένα, στο αν τα μαθήματα σε βοήθησαν και αν σε έκαναν καλύτερο οδηγό.

    Τα 850? για 3 ημέρες ακούγονται πολλά.
    Το ότι υπάρχουν πολλοί κάτοχοι που προτιμούν να δώσουν τα ίδια και διπλάσια για carbon, εξατμίσεις, αντικόφτες, και τουμπάνιασμα για να πάνε απ΄τα 152,37 στα 160,58 άλογα, και την ίδια στιγμή να γκρινιάζουν για το CSS ή ακόμα και το ríding school, δεν νομίζω να υπάρχει αντίρρηση. Λαθος;
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  2. #107
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
    Guys..... ΔΕΝ είπα ότι δεν θα ήθελα να είναι λιγότερα τα χρήματα. Μακάρι να ήταν τα μισά και μακάρι να ήταν επιδοτούμενα για να μπορούν να τα παρακολουθούν όλοι.
    Αφού τα έχει κάνει και τα 3, σίγουρα έχεις μια πιο εμπεριστατωμένη άποψη από εμένα, στο αν τα μαθήματα σε βοήθησαν και αν σε έκαναν καλύτερο οδηγό.

    Τα 850? για 3 ημέρες ακούγονται πολλά.
    Το ότι υπάρχουν πολλοί κάτοχοι που προτιμούν να δώσουν τα ίδια και διπλάσια για carbon, εξατμίσεις, αντικόφτες, και τουμπάνιασμα για να πάνε απ΄τα 152,37 στα 160,58 άλογα, και την ίδια στιγμή να γκρινιάζουν για το CSS ή ακόμα και το ríding school, δεν νομίζω να υπάρχει αντίρρηση. Λαθος;
    Σίγουρα αν το συγκρίνεις με τις σπατάλες φαίνονται λίγα. Δεν νομίζω όμως ότι είναι αυτή η σωστή οπτική γωνία, γιατί τότε είναι σαν να ποντάρουμε στο αλκοολίκι του μοτοσυκλετιστή...

    Πιστεύω ότι θα πρέπει να το αντιμετωπίζουμε σαν ένα σεμινάριο εκπαίδευσης όπως τόσα άλλα, με τη διαφορά ότι κάθε φορά θα πρέπει να στήνεται μία υποδομή που περιλαμβάνει την ενοικίαση της πίστας και την πληρωμή κάποιων ανθρώπων που θα έρθουν να δουλέψουν μέσα στο σκ, ίσως και από άλλη χώρα... Αν όμως το τελικό κόστος είναι τόσο μεγάλο και βαρύ για την τσέπη του μέσου Έλληνα, τότε θα πρέπει να το πούμε!

    Όσο για τα ίδια τα μαθήματα, σίγουρα βοηθάνε, δεν υπάρχει καμμία αμφιβολία γι'αυτό. Όχι τόσο όσο το παρουσιάζουν όλοι, υπάρχει μία μέση κατάσταση που είναι διαφορετική για τον καθένα.

    Εγώ για παράδεγιμα, λίγο καιρό μετά το riding school έπεσα!
    Θάνος..

  3. #108
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.787
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
    .....

    Εγώ για παράδεγιμα, λίγο καιρό μετά το riding school έπεσα!
    Δεν έπεσες.... αποφάσισες να κάνεις τον δρόμο Βυτίνα - Δημητσάνα ευθεία.... Και ξεκίνησες με την διάνοιξη των τούνελ.... Αν είναι μηχανικός ο άνθρωπος
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #109
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
    Εγώ για παράδεγιμα, λίγο καιρό μετά το riding school έπεσα!
    Κουλάτζα.....

    :rotflmao: :rotflmao:

    Εγώ έπεσα στο 2ο TD μετά το LvL 1....


    Τα έμαθα καλά βλέπεις, και είπα να κάνω την υπέρβαση σε άλλο επίπεδο (πτητικό)
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #110
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
    Ακριβές....... Εξαρτάται πως το εννοείς.

    Αν υπολογίσεις ότι ένας αναβάτης SS δίνει καμμιά 10αρα για το μηχανάκι (στην καλύτερη), 1000 για εξοπλισμό (επίσης στην καλύτερη), + πολυεστερικά + λάστιχα + τακάκια + το κόστος των TD, (για όσους πηγαίνουν συχνά) το κόστος των CSS και όσα μπορούν να σου μάθουν μου φαίνεται μαλλον χαμηλό......
    Σαν να αλλάζεις 1 πίσω λάστιχο, για κάθε LVL ας πούμε....

    Kοίτα αν μου περίσσευαν δε θα μου φαινόταν υψηλό...
    Αλλά και πάλι πιστεύω πως πάνω απο 100-120 δεν πρεπει να έχουν...
    Γιατί είναι υπηρεσίες , είναι κάτι άυλο...
    με 300 ή 900 ευρώ ξέρεις τί μπορείς να αγοράσεις?
    Ξέρεις οτι κάποιοι με 300 περνάνε 2 μήνες?


    Σε αυτό που είπες βασίζονται αυτά τα σχολεία αυτοκινήτων και μηχανών....

    Λένε έχουν δώσει 15000ευρώ δεν θα δώσουν 300 για ένα λέβελ...
    Αλλά επειδή θα θές να τα ολοκληρώσεις και τα 3 και πολύ καλά θα κάνεις...3 χ 300 = 900


    Και ξαναλέω είμαι υπέρ των σχολείων αυτών, αλλά είμαι κατά του κόστους, για να μπορούν να τα κάνουν περισσότεροι...
    Προτιμώ να είναι πολλοι καλοί οδηγοι γύρω μου και ας είναι και πιο γρήγοροι απο εμένα, και όχι να είμαι ανάμεσα σε κουλαδια και να το παίζω γρήγορος...

    Εγώ μετά την πρώτη μου φορά στη πίστα ένοιωθα πολύ πιο σίγουρος για τον ευατό μου έξω στο δρόμο... Ένοιωθα οτι μπορώ να αντιδράσω και να αποφύγω πολλές περισσότερες δύσκολες καταστάσεις... Πόσο μάλλον πιο σίγουρος θα νοιωθει κάποιος όταν έχει κάνει σχολείο...

    Και το άλλο που δε μου αρέσει είναι τα χαρτιά- πτυχία που δίνουν όταν τελειώσεις ένα σχολείο...
    Μου μοιάζει εμπορικό και έχω ακούσει πολλούς να θέλουν να κάνουν τα lev1-3 ωστε να τα κολήσουν στο τοίχο τους να φαίνονται καλά τιμόνια απο το χαρτί...
    Δηλαδή ένα ποσοστό που θέλεις να τα κάνεις αυτά τα μαθήματα είναι για να πάρεις το χαρτί...
    Αντί να το κάνεις 100% γιατί είναι η Κ@λα σου..
    Εμένα δε μου αρέσει αυτό μου θυμίζει το σχολείο

    Φιλικά Γιώργος
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  6. #111
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6

    Και μην ξεχνάμε ότι τα μαθήματα δεν γίνονται απο μη κερδοσκοπική επιχείρηση, έτσι;
    :hypnotize

    Kαι οι 300άρες που δίνει ο καθένας ΠΟΥ πανε?
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  7. #112
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
    Κουλάτζα.....

    :rotflmao: :rotflmao:

    Εγώ έπεσα στο 2ο TD μετά το LvL 1....


    Τα έμαθα καλά βλέπεις, και είπα να κάνω την υπέρβαση σε άλλο επίπεδο (πτητικό)
    Είναι καλό μετά απο ένα lev ή ένα trackday που είδες οτι γυρνάς γρήγορα να πιστεύεις στον ευατό σου περισσότερο, γιατί φυσικά έχεις περισσότερες γώσεις και εμπειρία επι του θέματος...

    Αλλά είναι μία λεπτή γραμμή αυτή που πιστεύουμε στις ικανότητές μας και αυτή που τις υπερεκτιμούμε...
    Μετά την υπερβολική εμπιστοσύνη σε εμάς ή στην κυριά μας ακολουθεί βροντίδι κατα πάσα πιθανότητα.

    Και μιλάω γενικά όχι συγκεκριμένα...


    Προσωπικά αν έρθουν και μου πούν 2-3 φίλε πήγαινες πολύ γρήγορα,κομάτια, μπούνια , τέζα, δίχως αύριο, δίχως μεθαυριο, με τη ταυτότητα στο στόμα, πύραυλος και τέτοια... Δε ξαναμπαίνω μέσα.... Αρχίζω και φοβάμαι τον εαυτό μου μήν το πάρω πάνω μου και σε κάποια στροφή αντιδράσω υπερβολικά λόγω υπερεκτίμησης των ικανοτήτων μου ή της μηχανής μου...
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  8. #113
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
    :hypnotize

    Kαι οι 300άρες που δίνει ο καθένας ΠΟΥ πανε?
    Τι σου έκανε εντύπωση? Μήπως μπεεδεύτηκες ? Το αντίθετο απ΄αυτό που κατάλαβες γράφω. Ότι δλδ οι εταιρίες είναι ΑΕ και προφανως πρέπει να βγαίνει κάποιο κέρδος.

    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  9. #114
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
    Τι σου έκανε εντύπωση? Μήπως μπεεδεύτηκες ? Το αντίθετο απ΄αυτό που κατάλαβες γράφω. Ότι δλδ οι εταιρίες είναι ΑΕ και προφανως πρέπει να βγαίνει κάποιο κέρδος.

    Έχεις δίκιο.... δεν είδα το "δεν"....

    Αλλά και πάλι άλλο κάποιο κέρδος και άλλο αυτό!


    Και να σου πώ και κάτι?


    ΑΝ έβαζαν τιμή 100 ευρώ στο λέβελ περισσότερο κέρδος θα είχαν... γιατί η προσέλευση θα ήταν 5πλάσια σίγουρα!
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  10. #115
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    To Level4 εχει πλέον τεράστια ουρά....1 χρόνο +

    Οποιος δεν εχει SS η δεν θέλει να γινει GP δεν ειναι απαραίτητο να κάνει όλα τα Level, to 1o και το 2o νομίζω είναι αρκετά.

    srx καλό μάθημα!!

    PS. Πως σου ηρθε το avatar?? Να σου στείλω φωτό μια Motosacoche από το Rally?
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  11. #116
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
    To Level4 εχει πλέον τεράστια ουρά....1 χρόνο +

    Οποιος δεν εχει SS η δεν θέλει να γινει GP δεν ειναι απαραίτητο να κάνει όλα τα Level, to 1o και το 2o νομίζω είναι αρκετά.

    srx καλό μάθημα!!

    PS. Πως σου ηρθε το avatar?? Να σου στείλω φωτό μια Motosacoche από το Rally?
    Spam on.
    Μετά την κουβέντα που είχαμε, έψαξα λίγο την ιστορία της εταιρίας, και μου αρεσε το σηματάκι της..
    Φωτό βρήκα πολλές. Καλά για την εποχή τους ήταν SS
    spam off

    Thanks για τις ευχές... Για το LvL 4, να υποθέσω ότι θές να το κάνεις γιατί θες να γίνεις GP ή θα πάρεις SS;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
    Αλλά και πάλι πιστεύω πως πάνω απο 100-120 δεν πρεπει να έχουν...
    Γιατί είναι υπηρεσίες , είναι κάτι άυλο...
    Γιώργο ανοίγουμε μεγάλη κουβέντα (αυθαίρετη). Το πόσο ΘΑ έπρεπε να έχουν δυστυχώς δεν το καθορίζουμε εμείς, όπως δεν καθορίζουμε και τίποτα απ΄αυτά που πληρώνουμε.
    Όλες οι υπηρεσίες και τα αγαθά που πληρώνουμε είναι φορτωμένα από 100 εώς 10.000% σε σχέση με το κόστος τους. Λάθος;
    Παράδειγμα... Τι κόστος πιστεύεις πως έχει ένα ζευγάρι μπότες ας πούμε, που φτιάχνεται στην Κίνα, με ιταλικό brand name & design ?
    Οι υπηρεσίες δεν είναι κάτι διαφορετικό. Πληρώνεις κάποιον να σου μάθει κάτι που δεν μπορείς να μάθεις μόνος σου, να σε κάνει καλά, να σου λύσει κάποιο πρόβλημα κλπ κλπ.
    Δεν έχω ιδέα πόσο είναι τα έξοδα ανα μαθητή και τι κέρδος αφήνει. Σίγουρα όμως ένα μεγάλο μέρος είναι έξοδα.
    Μιλάμε για τα 280 του LVL σε σχέση με τα 180 του Riding School. Τα 100 επιπλέον μήπως συμπεριλαμβάνουν (λέω τώρα) και τα δικαιώματα που λαμβάνει ο Cοde για να σου πιστοποιήσει ότι έλαβες μέρος στο California; Προφανώς και οι ξένοι πάιρνουν χρήματα.

    Πώς γίνεται πχ και το κόστος του CSS είναι 20% φθηνότερο αν το κάνεις στις Σέρρες; (που λογικά θα έπρεπε να είναι ακριβότερο, λόγω κόστους μετακίνησης). Μήπως (λέω τώρα) το κόστος της πίστας (και του κέρδους των ιδιοκτητών) είναι πολύ μεγαλύτερο στα Μέγαρα, καθώς εκμεταλλεύονται την αποκλειστικότητα της μοναδικής πίστας δίπλα στην Αθήνα;

    Ξαναλέω, πως σαφώς θα προτιμούσα να είναι το κόστος χαμηλοτερο. Αλλα είναι ευσεβής πόθος, όπως είναι και η επιθυμία μου να λαμβάνω 100% μεγαλύτερο μισθό, να μην με γδέρνουν όποτε θέλω να πάω ένα ΣΚ με την οικογένεια μου σε κάποιο νησί, και όλα αυτα τα όμορφα που όλοι γνωρίζουμε. Μακάρι να γινόταν, αλλά η πραγματικότητα είναι διαφορετική.


    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  12. #117
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Πώς γίνεται πχ και το κόστος του CSS είναι 20% φθηνότερο αν το κάνεις στις Σέρρες; (που λογικά θα έπρεπε να είναι ακριβότερο, λόγω κόστους μετακίνησης). Μήπως (λέω τώρα) το κόστος της πίστας (και του κέρδους των ιδιοκτητών) είναι πολύ μεγαλύτερο στα Μέγαρα, καθώς εκμεταλλεύονται την αποκλειστικότητα της μοναδικής πίστας δίπλα στην Αθήνα;
    [/B]
    Ειναι στανταρ αυτό.
    Στις Σέρρες όπου το κάθε Level είναι 250 ευρω (εκει εκανα και τα 3) το κόστος χρήσης της πίστας ειναι μικρότερο από ιτι το χωράφι των Μεγάρων.
    Κουφό και όμως αληθινό, μονοπώλιο είναι οπότε οτι θέλουν χρεώνουν....

    Ειχα διαβάσει οτι η πίστα της Κωνσταντινούπολης ειχε 7000 ευρω/ημερα μέχρι πρότινος, τα ίδια με τα Μεγαρα δηλαδή.
    Βγάλε ακρη.....
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  13. #118
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
    Ειχα διαβάσει οτι η πίστα της Κωνσταντινούπολης ειχε 7000 ευρω/ημερα μέχρι πρότινος, τα ίδια με τα Μεγαρα δηλαδή.
    Βγάλε ακρη.....
    Μετά απ΄αυτό που έπαθαν οι Τούρκοι (τους πήρε την πίστα ο F1 boss, Berny) και τους ανέβασε το κόστος σε μια νύχτα στα 75.000? την ημέρα ...... καλύτερα τα Μέγαρα και οι Σέρρες.

    Τουλάχιστον σ΄αυτά μπορούμε να μπούμε.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  14. #119
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
    Μετά απ΄αυτό που έπαθαν οι Τούρκοι (τους πήρε την πίστα ο F1 boss, Berny) και τους ανέβασε το κόστος σε μια νύχτα στα 75.000? την ημέρα ...... καλύτερα τα Μέγαρα και οι Σέρρες.

    Τουλάχιστον σ΄αυτά μπορούμε να μπούμε.

    :hypnotize
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  15. #120
    Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
    Spam on.
    Μετά την κουβέντα που είχαμε, έψαξα λίγο την ιστορία της εταιρίας, και μου αρεσε το σηματάκι της..
    Φωτό βρήκα πολλές. Καλά για την εποχή τους ήταν SS
    spam off

    Thanks για τις ευχές... Για το LvL 4, να υποθέσω ότι θές να το κάνεις γιατί θες να γίνεις GP ή θα πάρεις SS;



    Γιώργο ανοίγουμε μεγάλη κουβέντα (αυθαίρετη). Το πόσο ΘΑ έπρεπε να έχουν δυστυχώς δεν το καθορίζουμε εμείς, όπως δεν καθορίζουμε και τίποτα απ΄αυτά που πληρώνουμε.
    Όλες οι υπηρεσίες και τα αγαθά που πληρώνουμε είναι φορτωμένα από 100 εώς 10.000% σε σχέση με το κόστος τους. Λάθος;
    Παράδειγμα... Τι κόστος πιστεύεις πως έχει ένα ζευγάρι μπότες ας πούμε, που φτιάχνεται στην Κίνα, με ιταλικό brand name & design ?
    Οι υπηρεσίες δεν είναι κάτι διαφορετικό. Πληρώνεις κάποιον να σου μάθει κάτι που δεν μπορείς να μάθεις μόνος σου, να σε κάνει καλά, να σου λύσει κάποιο πρόβλημα κλπ κλπ.
    Δεν έχω ιδέα πόσο είναι τα έξοδα ανα μαθητή και τι κέρδος αφήνει. Σίγουρα όμως ένα μεγάλο μέρος είναι έξοδα.
    Μιλάμε για τα 280 του LVL σε σχέση με τα 180 του Riding School. Τα 100 επιπλέον μήπως συμπεριλαμβάνουν (λέω τώρα) και τα δικαιώματα που λαμβάνει ο Cοde για να σου πιστοποιήσει ότι έλαβες μέρος στο California; Προφανώς και οι ξένοι πάιρνουν χρήματα.

    Πώς γίνεται πχ και το κόστος του CSS είναι 20% φθηνότερο αν το κάνεις στις Σέρρες; (που λογικά θα έπρεπε να είναι ακριβότερο, λόγω κόστους μετακίνησης). Μήπως (λέω τώρα) το κόστος της πίστας (και του κέρδους των ιδιοκτητών) είναι πολύ μεγαλύτερο στα Μέγαρα, καθώς εκμεταλλεύονται την αποκλειστικότητα της μοναδικής πίστας δίπλα στην Αθήνα;

    Ξαναλέω, πως σαφώς θα προτιμούσα να είναι το κόστος χαμηλοτερο. Αλλα είναι ευσεβής πόθος, όπως είναι και η επιθυμία μου να λαμβάνω 100% μεγαλύτερο μισθό, να μην με γδέρνουν όποτε θέλω να πάω ένα ΣΚ με την οικογένεια μου σε κάποιο νησί, και όλα αυτα τα όμορφα που όλοι γνωρίζουμε. Μακάρι να γινόταν, αλλά η πραγματικότητα είναι διαφορετική.


    Δεν έχεις άδικο αλλά ότι κόστος και να έχουν είναι πολύ...
    Μακάρι να ήταν φτηνό να ήμουν κάθε μέρα εκεί...

    Εγώ προσωπικά δεν μπορώ να δώσω το 1/3 του μισθού μου για λίγες ώρες...
    θα τα έδινα για ένα ΣΚ σε ένα νησάκι...
    Πάλι υπηρεσίες πληρώνεις αλλά νοιώθεις οτι παίρνεις παραπάνω...

    και για CSS θα έδινα αν είχε 100 και θα τα έκανα και τα 4...
    αλλά 4 Χ 280 δεν το αξίζει...
    Άλλωστε για την ώρα νοιώθω οτι πάω καλούτσικα. αργότερα που θα κερδίσω το Τζοκερ το συζητάμε...
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

Σελίδα 8 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. California Superbike School=απαραδεκτοι
    από Akira στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2005, 12:38
  2. California Superbike School Ελληνικο site !!!!!
    από anco στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 07/08/2005, 14:13
  3. Απαντήσεις: 69
    Τελευταίο μήνυμα: 13/06/2005, 12:33
  4. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2005, 18:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF