Σελίδα 8 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 135

Θέμα: 17-18 Μαϊου, Σέρρες - Ένα trackday ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ !!!

  1. #106
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Αν έχει RSV χρόνο και διάθεση να παίξει, νομίζω ότι μπορεί να γυρίσει πιο κάτω άνετααααα...

    (Αν και δεν νομίζω να παίξει motogp μηχανάκι. Από που κι ως που ;;; )

    αν όλοι οι μαθητές πάνε με gsxr (SUZUKI) και ο kevin σκάσει μύτη με RSV(aprilia είναι αυτό)
    έχει να πέσει φάσκελο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  2. #107
    ο milovanovic γυρνάει στο χρόνο που είδατε και στο video...
    μιλάμε για γαμώ τα παιδιά! τον πέτυχε κολλητός σε προπόνηση, του έδωσε το 2ο μηχανάκι του, του δωσε και μια φορμα, και μπηκανε και λυσσαξανε για 2-3 20λεπτα που θα του μεινουν αξεχαστα!
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  3. #108
    λοιπον κουλαδια...



    η καλυτερη γραμμη ειναι αυτη ,η οποια σου επιτρεπει να ανοιξεις το γκαζι νωριτερα...κατα συνεπεια αυτη κατα την οποια η μοτοσυκλεττα καταναλωνει τον μικροτερο χρονο πλαγιασμενη...

    απο κει και περα,ολα τα υπολοιπα ειναι καθαρα θεμα ταλεντου, προσωπικου στυλ και βολης του καθενος...

    τελος...

    δημητρη μια χαρα τα λες εσυ...απλως οι μαθητες των css ειναι κολλημενοι...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  4. #109
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    αν όλοι οι μαθητές πάνε με gsxr (SUZUKI) και ο kevin σκάσει μύτη με RSV(aprilia είναι αυτό)
    έχει να πέσει φάσκελο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Sorry παρασύρθηκα απ΄τον R1. GSV-R εννοούσα.

    Για να πάρουμε μια ιδέα των διαφορών, στο Mugello τα 1000άρια του Ιταλικού πρωταθλήματος (όχι stock) γυρνάνε στα 2 λεπτά. Τα 1000άρια του motogp γυρνάνε στο 1,51-1,52 (fastest lap στα δοκιμαστικά του 2005 απ΄τον Sete Gibernau στο 1.49.553

    Και φαντάζομαι ότι το ιταλικό πρωτάθλημα θα είναι πολύ ζόρικο......
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #110
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    ...απλως οι μαθητες των css ειναι κολλημενοι...

    Αν είχες κάνει css, θα μάθαινες ότι κι εκεί το ίδιο λένε
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  6. #111
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Αν είχες κάνει css, θα μάθαινες ότι κι εκεί το ίδιο λένε
    αν λενε το ιδιο τοτε δυο τινα συμβαινουν...η το λενε τοσο σιγα που δεν το ακουει κανεις μαθητης ,η οι μαθητες ειναι ανεπιδεκτοι μαθησεως...

    και για να μην τους βαλω ολους στο ιδιο σακι,τουλαχιστον οσους εχω δει εγω(που εχουν κανει τα σχολεια) να οδηγουν ,μονο αυτο δεν κανουν...

    εγω να παω δεν προκειται...δεν εχει να μου προσφερει απολυτως τιποτα...

    frankly my dear, i dont give a damn...

  7. #112
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    εγω να παω δεν προκειται...δεν εχει να μου προσφερει απολυτως τιποτα...

    Είσαι ακριβώς το πρότυπο του μοτοσυκλετιστή που τα css θα έπρεπε να είναι υποχρεωτικά

    (ακόμα και δια της βίας. )

    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  8. #113
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Είσαι ακριβώς το πρότυπο του μοτοσυκλετιστή που τα css θα έπρεπε να είναι υποχρεωτικά

    (ακόμα και δια της βίας. )

    απο οτι βλεπω στην τιμη των μαθηματων περιλαμβανεται και πλυση εγκεφαλου...:rotflmao: :rotflmao:

    frankly my dear, i dont give a damn...

  9. #114
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    O Μπουστας ηταν και ειναι πολυ πιο γρηγορος απο τον κολοτουμπα τον Sete....

    Ολοι ξερουμε η εχουμε ακουσει σκηνικα περι Μπουστα στο εξωτερικο.

    Στην εκθεση οταν τον ρωτησαν για τον χρονο που εκανε ο pedrosa νομιζω στην Jerez ειπε οτι εγω πριν 15 χρονια ημουν 4sec πιο αργος.


    Πολλα απο αυτα ειναι αληθεια....



    Aσχετο αλλα.....

    2011 Serres Autodrome......

  10. #115
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    απο οτι βλεπω στην τιμη των μαθηματων περιλαμβανεται και πλυση εγκεφαλου...:rotflmao: :rotflmao:

    Aς μείνουμε στη κουλάτζα τον kevin ρε φίλε.

    You can't teach an old dog new tricks, όπως λέμε στον Περαιά......
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #116
    Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
    O Μπουστας ηταν και ειναι πολυ πιο γρηγορος απο τον κολοτουμπα τον Sete....

    Ολοι ξερουμε η εχουμε ακουσει σκηνικα περι Μπουστα στο εξωτερικο.

    Στην εκθεση οταν τον ρωτησαν για τον χρονο που εκανε ο pedrosa νομιζω στην Jerez ειπε οτι εγω πριν 15 χρονια ημουν 4sec πιο αργος.
    Πιθανόν να είναι κι έτσι.

    Δυστυχώς αυτά τα λέει ο Μπούστας έξω απ΄τον χορό.
    Αν και ο άνθρωπος είναι από άλλο πλανήτη για τα ελληνικά δεδομένα, τα επίσημα στοιχεία των αγώνων δεν λένε Boustas, αλλά Gibernau, Rossi, Pedrosa κλπ κλπ...
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  12. #117
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


    εγω να παω δεν προκειται...δεν εχει να μου προσφερει απολυτως τιποτα...

    και εγώ δεν πρόκειται να πάω αλλά όπως και νά΄χει .....έχει πολλά να πεί

  13. #118
    Αρχικά δημιουργήθηκε από R-1nas
    O Μπουστας ηταν και ειναι πολυ πιο γρηγορος απο τον κολοτουμπα τον Sete....

    Ολοι ξερουμε η εχουμε ακουσει σκηνικα περι Μπουστα στο εξωτερικο.

    Στην εκθεση οταν τον ρωτησαν για τον χρονο που εκανε ο pedrosa νομιζω στην Jerez ειπε οτι εγω πριν 15 χρονια ημουν 4sec πιο αργος.


    Πολλα απο αυτα ειναι αληθεια....



    Aσχετο αλλα.....

    2011 Serres Autodrome......

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    καταπληκτικο...να παει στα ανεκδοτα τωρα...

    αυτο που ξερουμε για τον μπουστα ειναι οτι,εκανε το σχολειο του ρομπερτς μαζι με τον σετε,οτι ετρεξε παγκοσμιο,οτι πηρε μια 15η,οτι τον ειδε ολο το στερεωμα και επισης οτι κανεις μα κανεις δεν του προσεφερε θεση...

    επισης ξερουμε οτι θεωρουσαν ,απο ελληνες παντα που ετρεξαν εξωτερικο,πολυ καλυτερη βαση οδηγου τον σταυρουλακη κι οτι ηταν δυστυχως πολυ μεγαλος οταν τον ειδαν ετσι ωστε να γινει κατι...

    επισης ξερουμε οτι ο μπουστας ειναι ο μοναδικος επαγγελματιας ελληνας οδηγος πραγμα που επισης ολοι ξερουμε τι σημαινει...

    ξερουμε επισης οτι συγκρισεις μεταξυ τιτανων και νανων ειναι απλως ατοπες...

    frankly my dear, i dont give a damn...

  14. #119
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    αυτο που ξερουμε για τον μπουστα ειναι οτι,εκανε το σχολειο του ρομπερτς μαζι με τον σετε,οτι ετρεξε παγκοσμιο,οτι πηρε μια 15η,οτι τον ειδε ολο το στερεωμα και επισης οτι κανεις μα κανεις δεν του προσεφερε θεση...

    επισης ξερουμε οτι ο μπουστας ειναι ο μοναδικος επαγγελματιας ελληνας οδηγος πραγμα που επισης ολοι ξερουμε τι σημαινει...
    Αυτό που έχει ακουστεί, είναι οτι του προσφέρθηκε μια θέση στα 250 της ομάδας του roberts που δεν προχώρησε καθώς δεν βρέθηκε σπόνσορας.

    ΔΕΝ είναι μόνο ο Μπούστας επαγγελματίας οδηγός. Είναι 4-5 στο Ελληνικό πρωτάθλημα αν δεν κάνω λάθος. (Σινιώρηδες και σία)
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  15. #120
    Καυλαντης ! Το avatar του/της R-1nas
    Εγγραφή
    03/04/2006
    Μηνύματα
    450
    "Εσυ οτι πεεεεεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιιιςςςςςςςςςς εσυ οτι πεις"
    Βασιλης Τερλεγκας....


    Αντε τραβα στα ανεκδοτα μαζι με τα ποστ και ασε μας στον δικο μας ομορφο κοσμο.....

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF