Σελίδα 9 από 54 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 810

Θέμα: ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΞΕΔΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ

  1. #121
    Μου τη δίνει... Το avatar του/της Sferopetadhn
    Εγγραφή
    23/03/2006
    Μηνύματα
    69
    Ότι και να 'σαι φίλε αρχαίε είναι σίγουρο ότι ανήκεις στην κατηγορία αυτών που όσο και να σφίγγονται αυγό δεν βγάζουν.

    Προς αποφυγή παρεξηγήσεων: όσο οι γαύροι θυμούνται ακόμη τα πέτρινα χρόνια και συνεχίζουν να έχουν το μετατραυματικό σοκ με τα διπλά του Αθηναϊκού στο παλιό Καραϊσκάκη, τα ντου του Σαλιαρέλη και μία 10η (αν θυμάμαι καλά) θέση, προκοπή για τους υπόλοιπους δεν έχει. Ιδίως από τη στιγμή που στο ΤσουΛου θα βγαίνει ένας... κλάφτα χαράλαμπε!

    Και μόνο απ'τη δική μου ομάδα να κρίνω, που ενώ έχει εδώ και χρόνια διαλυμένες και μπινέδικες διοικήσεις, ο γαύρος πάλι θέλει κοράκι για να περάσει... Τέτοιο είναι το τσούξιμο από 25 χρόνια πίεσης που θέλουν αν μπορούν να το ξεπληρώσουν με τα διπλά! Φαντάζομαι τα ίδια και χειρότερα θα ισχύουν για ΑΕΚ και ΠΑΟ. Έχουν καταφέρει οι άθλιοι να δημιουργήσουν καινούργιους οπαδούς, τους αντι-γαύρους. Δεν υπάρχει άλλη τέτοια ομάδα στα χρονικά που να έχει καταφέρει να την αντιπαθούν όλοι οι υπόλοιποι.

    Γι' αυτό μη γαύροι παίδες περαστικά μας και γαύροι παίδες καλά πανηγύρια και περαστικά σας (προκαταβολικά για το πρωτάθλημα και του χρόνου τον Οκτώβρη αντίστοιχα)
    ''ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ....ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ???'' busa (c)

    "Το μόνο κοντρόλ που ξέρεις είναι της τηλεόρασης" busa (c2)

  2. #122
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    ενταξει...εχω ριξει πολυ γελιο !!!!!!!!!!!!

    ενα χανουμι,ενας βαζελος και ενας Μπαοκτσης καθονται και κλαινε σαν τις μυξοπαρθενες λες και τους φαγανε το μπιφτεκι τους !!!!!!!!!!!!!!!

    συνεχιστε κυριοι.........μας διασκεδαζετε!!!!!!!!!!

    υ.γ.αντε γιατι πολυ κρατησανε τα σοροπια εδω μεσα και απο διαμαχη τπτ εδω και κανα μηνα !!!!!!!!



    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #123
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
    Ότι και να 'σαι φίλε αρχαίε είναι σίγουρο ότι ανήκεις στην κατηγορία αυτών που όσο και να σφίγγονται αυγό δεν βγάζουν.

    Προς αποφυγή παρεξηγήσεων: όσο οι γαύροι θυμούνται ακόμη τα πέτρινα χρόνια και συνεχίζουν να έχουν το μετατραυματικό σοκ με τα διπλά του Αθηναϊκού στο παλιό Καραϊσκάκη, τα ντου του Σαλιαρέλη και μία 10η (αν θυμάμαι καλά) θέση, προκοπή για τους υπόλοιπους δεν έχει. Ιδίως από τη στιγμή που στο ΤσουΛου θα βγαίνει ένας... κλάφτα χαράλαμπε!

    Και μόνο απ'τη δική μου ομάδα να κρίνω, που ενώ έχει εδώ και χρόνια διαλυμένες και μπινέδικες διοικήσεις, ο γαύρος πάλι θέλει κοράκι για να περάσει... Τέτοιο είναι το τσούξιμο από 25 χρόνια πίεσης που θέλουν αν μπορούν να το ξεπληρώσουν με τα διπλά! Φαντάζομαι τα ίδια και χειρότερα θα ισχύουν για ΑΕΚ και ΠΑΟ. Έχουν καταφέρει οι άθλιοι να δημιουργήσουν καινούργιους οπαδούς, τους αντι-γαύρους. Δεν υπάρχει άλλη τέτοια ομάδα στα χρονικά που να έχει καταφέρει να την αντιπαθούν όλοι οι υπόλοιποι.

    Γι' αυτό μη γαύροι παίδες περαστικά μας και γαύροι παίδες καλά πανηγύρια και περαστικά σας (προκαταβολικά για το πρωτάθλημα και του χρόνου τον Οκτώβρη αντίστοιχα)
    Είδες κανένα να σφίγγεται ;;;;;;;;;;;;;;;
    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ..................
    Ίσα - ίσα που είμαι από τους πιό χαλαρούς εδώ μέσα ................ αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν βλέπω !!!!!!!!!!
    Και αφού βλέπω θα τα γράψω κιόλας .......
    ΆΛΛΩΣΤΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΞΑΝΑΛΕΣ απλά με άλλα λογια

  4. #124
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    ενταξει...εχω ριξει πολυ γελιο !!!!!!!!!!!!

    ενα χανουμι,ενας βαζελος και ενας Μπαοκτσης καθονται και κλαινε σαν τις μυξοπαρθενες λες και τους φαγανε το μπιφτεκι τους !!!!!!!!!!!!!!!

    συνεχιστε κυριοι.........μας διασκεδαζετε!!!!!!!!!!

    υ.γ.αντε γιατι πολυ κρατησανε τα σοροπια εδω μεσα και απο διαμαχη τπτ εδω και κανα μηνα !!!!!!!!



    ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΑΑΑ ΤΩΩΩΩΩΡΡΡΑ !!!!!!
    Αφού και εσύ τα βλέπειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς........................


    Και προσοχή γιατί έχει και βου γύρο το κυπελλάκι και εκεί στα Γιάννενα την σηκώνουν την φουστανέλλα, αλλά από μπροστά ..................


    Το μπιφτέκι φέρε αμέσως πίσω, μην έχουμε άλλα 'ντάξει;;;;;;;;;;;;;;

  5. #125
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    ενταξει...εχω ριξει πολυ γελιο !!!!!!!!!!!!

    ενα χανουμι,ενας βαζελος και ενας Μπαοκτσης καθονται και κλαινε σαν τις μυξοπαρθενες λες και τους φαγανε το μπιφτεκι τους !!!!!!!!!!!!!!!

    συνεχιστε κυριοι.........μας διασκεδαζετε!!!!!!!!!!

    υ.γ.αντε γιατι πολυ κρατησανε τα σοροπια εδω μεσα και απο διαμαχη τπτ εδω και κανα μηνα !!!!!!!!



    EΣΥ ΤΩΡΑ ΤΙ ΧΩΝΕΣΑΙ...............

    Πάνε φιάξε πρώτα τήν πόρτα καί μετά έλα νά τά πούμε γιά τόν.........
    SIR........TAKIS........:rotflmao: :rotflmao:
    Καταστρώστε τώρα έσείς τά σχέδια γιά τήν ...ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ....τού Ούέφα
    καί άφήστε έμάς νά τό συζητάμε μεταξύ μας...μόνο κοιτάξτε μή σάς
    φύγει κανένας πόντος άπό τό καλτσόν.........

    Μέ σένα θά μιλήσω μετά τό ντέρμπυ.....δυστυχώς μόνο σέ έναν άγώνα
    μπορούμε νά άποδείξουμε άν είμαστε καλύτεροι ή όχι.....!!!!
    Άλλά καί έκεί μετά τό μονότερμα τού 1ου γύρου έμεινε τό 1-0....

    Μέ τούς ύπόλοιπους .......παίρνετε, δίνετε, έχουμε χάσει τό λογαριασμό...
    μέχρι καί οί παίκτες μπερδεύονται ,άπό ποιόν πληρώνονται,ποιός τούς
    κλείνει τά συμβόλαια , πού παίζουν, σέ ποιόν βάζουν γκόλ, πότε είναι
    άρρωστοι καί πάει λέγοντας..........

    Πάντως ένα σάς τό άναγνωρίζω άναμφίβολα........ότι έχετε στήν όμάδα σας
    τόν...........
    ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΣΟΓΛΑΝΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ...

    Μού άρέσει πού τόν θέλατε καί στήν Έθνική......!!!!!!!!!!
    Ή συλλογική σας......ΤΥΦΛΑ......

    ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ..........


  6. #126
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    ρε σεις...
    θα με τρελανετε !!!!!!!
    παιζει ο ολυμπιακος με τη ρεαλ τσου λου.ο καρλος αποκρουει με το χερι, το κορακι λεει παιζει η μπαλα.
    παιζει ο ολυμπιακος με τον παναρκαδικο.οπου καρλος απο πανω βαλτε εσεις ανατολακη.ε η συνεχεια τη απο πανω φρασης ειναι ακριβως η ιδια !!!!!!

    τι θελω να πω....

    ο δυνατος σπρωχνεται !!!!!!!! ΝΟΜΟΣ !!!!!!!!!!

    και μη μου βγει κανενας βαζελος η κανα χανουμι και μου πει <<εγω δεν ευνοηθηκα ποτε>> γιατι απο μονος του θα βγει περιορισμενης ευθυνης και δε μπορω να προσπαθω να πεισω ενα ατομο με μειωμενη αντιληψη για κατι οφθαλμοφανες !!!

    λοιπον μαγκες....σας αρεσει-δε σας αρεσει μετα απο 10 χρονια σβερκωματος...ξυπνησαμε !!!!!!
    εσεις μας δειξατε το δρομο !!!!!!!
    τωρα ολοι εσεις οι απο κατω κλαιτε.δε πειραζει...θα ερθει η ωρα που θα σηκωσετε κεφαλι ξανα....απλα ψαχνουμε να δουμε σε πια χιλιετια!!!!!!!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #127
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Trooper...συμφωνώ... ο δυνατός σπρώχνεται.

    Αλλα ρε φίλε, ειδικά τα 2-3 πρώτα χρόνια που πήρατε κούπα, ήσασταν πιο δυνατοί; Θες πραγματικά να το πιστέψουμε αυτό, όταν σε κάθε παιχνίδι μαζί μας , ο κοντός σας κέρναγε "τσάγια";

    Στο θέμα τώρα με το σημερινό πρωτάθλημα. Ξέρω οτι έχεις μυαλό και όραση σε αντίθεση με κάτι "βαμμένους" εδώ. Ξέρεις οτι θα κάνει οτι μπορεί ο Κόκκαλης, για να πάρει πρωτάθλημα στο τέλος, μιας και μόνο με αυτό δεν έχει περιπέτειες σε ομίλους για CH.L. και σίγουρα προς το παρόν τα λεφτά των ομίλων. Απο του παραχρόνου βλέπουμε.

    Είναι δυνατόν με τις σφαλιάρες που τρώει ο γαύρος έξω , να ρισκάρει ο Κόκκαλης, να αποκλειστεί στα προκριματικά του CH.L.;...ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ... για αυτό απευθείας πρώτος , με όποιο κόστος.

    Το κύπελο είναι κάτι που δεν τον "καίει" και πολύ, αλλά επειδή έπεσε ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ απο τον ΠΑΣ.. κοίτα να δείς τι έχει να γίνει στον επαναλληπτικό. Το 2-0 απο μια ομάδα πάντως σαν τον ΠΑΣ , δύσκολα γυρνάει , όση μπάλα και αν ξέρεις. Θέλει ποιότητα παιχνιδιού. Για αυτο σου λέω , μην εκπλαγείς αν το χάσετε κιόλας. Δεν τον "καίει" λέμε τον Κόκκαλη.

    Όσο για την διαιτησία... ειδικά τα τελευταία 10-15 χρόνια, άστο ρε φίλε. Είναι τόσα πολλά τα πράγματα σαν αποδείξεις για την σχέση "παράγκας-κόκκαλη-διαιτησία" που είναι σαν μιλάς για σχοινί στο σπίτι του κρεμασμένου.

    Καλημέρα μας.



    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  8. #128
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    Trooper...συμφωνώ... ο δυνατός σπρώχνεται.

    Αλλα ρε φίλε, ειδικά τα 2-3 πρώτα χρόνια που πήρατε κούπα, ήσασταν πιο δυνατοί; Θες πραγματικά να το πιστέψουμε αυτό, όταν σε κάθε παιχνίδι μαζί μας , ο κοντός σας κέρναγε "τσάγια";

    Στο θέμα τώρα με το σημερινό πρωτάθλημα. Ξέρω οτι έχεις μυαλό και όραση σε αντίθεση με κάτι "βαμμένους" εδώ. Ξέρεις οτι θα κάνει οτι μπορεί ο Κόκκαλης, για να πάρει πρωτάθλημα στο τέλος, μιας και μόνο με αυτό δεν έχει περιπέτειες σε ομίλους για CH.L. και σίγουρα προς το παρόν τα λεφτά των ομίλων. Απο του παραχρόνου βλέπουμε.

    Είναι δυνατόν με τις σφαλιάρες που τρώει ο γαύρος έξω , να ρισκάρει ο Κόκκαλης, να αποκλειστεί στα προκριματικά του CH.L.;...ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ... για αυτό απευθείας πρώτος , με όποιο κόστος.

    Το κύπελο είναι κάτι που δεν τον "καίει" και πολύ, αλλά επειδή έπεσε ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ απο τον ΠΑΣ.. κοίτα να δείς τι έχει να γίνει στον επαναλληπτικό. Το 2-0 απο μια ομάδα πάντως σαν τον ΠΑΣ , δύσκολα γυρνάει , όση μπάλα και αν ξέρεις. Θέλει ποιότητα παιχνιδιού. Για αυτο σου λέω , μην εκπλαγείς αν το χάσετε κιόλας. Δεν τον "καίει" λέμε τον Κόκκαλη.

    Όσο για την διαιτησία... ειδικά τα τελευταία 10-15 χρόνια, άστο ρε φίλε. Είναι τόσα πολλά τα πράγματα σαν αποδείξεις για την σχέση "παράγκας-κόκκαλη-διαιτησία" που είναι σαν μιλάς για σχοινί στο σπίτι του κρεμασμένου.

    Καλημέρα μας.



    Gandalf
    που διαφωνουμε εκτος απο την πρωτη παραγραφο σου???

    και εκει διαφωνουμε γιατι ναι...ο κοντος εκανε τη διαφορα στα αναμεταξυ μας!και αυτο σημαινει τι ακριβως για προχωρα το???
    εφοσον στα αναμεταξυ μας επερνες 2 νικες ησουνα 6 βαθμους μπροστα.αυτο σημαινει οτι εχανες στα ακυρα!!!ΠΩΣ?????????????

    ασε που στη μαυρη 10ετια μας ειχαμε και εμεις πολλες νικες στα ντερμπι.τι λεει αυτο????ημασταν καλυτεροι τοτε?????????

    αστο ρε μαγε!

    σε ολα τα υπολοιπα φυσικα και συμφωνω!!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #129
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364


    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΑΥΡΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΟΡΑΣΗ................

    Καί νά μήν έχει ...ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ.....!!!!!!!!!!!!!!

    Έγώ ξενερώνω παρά τή φανατίλα μου άκόμα καί σέ ένα πέτσινο γκόλ,πέναλτυ...ή
    ότι άλλο.........

    Άλλά χωρίς νά έχω τίποτε μέ κανέναν άνθρωπο φέρνω ένα παράδειγμα...........

    Άμα κάποιος ζεί δίπλα σέ σκουπίδια γιά χρόνια πολλά.......στό τέλος παίρνει τή
    μυρωδιά τους καί γίνεται καί αύτός
    ΣΚΟΥΠΙΔΙ.........!!!!!!!!!!!

    Έτσι πάθανε καί οί φίλοι μας οί γαύροι ,άπό τήν πολλή τή ...ΒΡΩΜΑ......στό τέλος
    έγιναν ένα μέ τή βρωμιά καί τώρα τό μόνο πού έχουν νά πούν είναι.........
    έ........τί νά κάνουμε αύτός είναι ό νόμος τού δυνατού..............
    Καί αύτό τό μεταφέρεις καί σέ όλη σου τή ζωή............άκόμα καί στό δρόμο πού βρίζεσαι...
    Κατάλαβες τώρα φίλε trooper.................

    ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΔΥΝΑΤΟΥ.....
    άλλά........
    Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ..............καί όχι τού αύτοδικαίου
    όσο άτελής κι άν είμαι σάν άνθρωπος καί έγώ...!!!!!!!!!!

    ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ.........
    άν καί ή καημένη ή ζούγκλα γιά τήν έπιβίωση τό κάνει καί όχι άπό άπληστία...!!!!!!!!

    Δέν μού άρέσει νά είμαι ένα φυλλαράκι πού πάει όπου φυσσάει ό άνεμος....
    Κί άν ξεγελάς τόν έαυτό σου συγκρίνοντας καί λέγοντας, καί σείς.........
    ΕΙΣΤΕ ΚΛΕΦΤΕΣ..........
    αύτό δέν σέ άπαλλάσει άπό τίποτε.......
    Γιά δές όμως όπως είπε καί ό sfero.........γιατί ύπάρχει αύτή ή όμάδα στήν Έλλάδα
    πού λέγεται.....ΑΝΤΙΓΑΥΡΟΣ...........??????
    Γιατί δέν είχε ....ΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ.....???????????????
    Γιατί πανηγυρίζαμε όλοι μέ τίς έπιτυχίες τού ΠΑΟ , τής ΑΕΚ, τού ΠΑΟΚ, τού ΑΡΗ.....
    ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ........??????????
    Γιατί τρελλανόμαστε όλοι μέ τά κλαρίνα πού κάνετε έσείς.....????????????

    Όταν θά δώσεις τήν είλικρινή καί πραγματική άπάντηση καί όχι τό .....δυνατοί είμαστε
    τί νά κάνουμε θά σάς πηδάμε......έ .....τότε θά άρχίσεις καί σύ νά ντρέπεσαι μαζί μέ
    μάς,γιαυτό τό πράμμα πού.........
    ΒΡΩΜΑΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ.......πού σάς έχει ποτίσει τό κορμί .......... είναι τό βλακόχορτο τού προέδρου ,ό όποίος μάζί μέ
    τόν sir takis.........
    όδηγούν τό θρύλο σας στήν κατάκτηση τού άλλου στόχου πλέον, τού κυπέλλου
    Όυέφα.....!!!!!!!!!
    Αύτός είναι ό στόχος γιά τήν έπόμενη δεκαετία.....
    ΜΕΤΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΚΘΕΣΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΑΤΣ...


    ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΜΟ ΤΗΣ ΑΡΙΑΣ ΦΥΛΗΣ...


  10. #130
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER


    ο δυνατος σπρωχνεται !!!!!!!! ΝΟΜΟΣ !!!!!!!!!!


    αφού ο δυνατός σπρώχνεται για εξήγησέ μου γιατί στο ΠΑΟΚ-ΠΑΟ σπρώχτηκε με τα χίλια ο ΠΑΟΚ....μήπως είναι ο δυνατός της υπόθεσης???
    για εξήγησέ μου γιατί πέρσι στις αρχές της περιόδους σπρώχτηκαν με αντίπαλο τον Παναθηναικό Ιωνικός, Λεβαδειακός κτλ ????
    για εξήγησέ μου γιατί την ομάδα του ΚΥΡΆΣΤΑ που πήγαινε για πρωτάθλημα την σφαγιάσαν στην Καλαμάτα???μήπως ήταν δυνατή η Καλαμάτα???
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  11. #131
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
    αφού ο δυνατός σπρώχνεται για εξήγησέ μου γιατί στο ΠΑΟΚ-ΠΑΟ σπρώχτηκε με τα χίλια ο ΠΑΟΚ....μήπως είναι ο δυνατός της υπόθεσης???
    για εξήγησέ μου γιατί πέρσι στις αρχές της περιόδους σπρώχτηκαν με αντίπαλο τον Παναθηναικό Ιωνικός, Λεβαδειακός κτλ ????
    για εξήγησέ μου γιατί την ομάδα του ΚΥΡΆΣΤΑ που πήγαινε για πρωτάθλημα την σφαγιάσαν στην Καλαμάτα???μήπως ήταν δυνατή η Καλαμάτα???
    ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..........

    Τόν δυνατό δέν τόν σπρώχνουν μόνο άπό πίσω...............

    ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ

    Καί άπό όπου άλλού χρειαστεί....!!!!!!!



  12. #132
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΑΥΡΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΟΡΑΣΗ................

    Καί νά μήν έχει ...ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ.....!!!!!!!!!!!!!!

    Έγώ ξενερώνω παρά τή φανατίλα μου άκόμα καί σέ ένα πέτσινο γκόλ,πέναλτυ...ή
    ότι άλλο.........

    Άλλά χωρίς νά έχω τίποτε μέ κανέναν άνθρωπο φέρνω ένα παράδειγμα...........

    Άμα κάποιος ζεί δίπλα σέ σκουπίδια γιά χρόνια πολλά.......στό τέλος παίρνει τή
    μυρωδιά τους καί γίνεται καί αύτός
    ΣΚΟΥΠΙΔΙ.........!!!!!!!!!!!

    Έτσι πάθανε καί οί φίλοι μας οί γαύροι ,άπό τήν πολλή τή ...ΒΡΩΜΑ......στό τέλος
    έγιναν ένα μέ τή βρωμιά καί τώρα τό μόνο πού έχουν νά πούν είναι.........
    έ........τί νά κάνουμε αύτός είναι ό νόμος τού δυνατού..............
    Καί αύτό τό μεταφέρεις καί σέ όλη σου τή ζωή............άκόμα καί στό δρόμο πού βρίζεσαι...
    Κατάλαβες τώρα φίλε trooper.................

    ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΔΥΝΑΤΟΥ.....
    άλλά........
    Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ..............καί όχι τού αύτοδικαίου
    όσο άτελής κι άν είμαι σάν άνθρωπος καί έγώ...!!!!!!!!!!

    ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ.........
    άν καί ή καημένη ή ζούγκλα γιά τήν έπιβίωση τό κάνει καί όχι άπό άπληστία...!!!!!!!!

    Δέν μού άρέσει νά είμαι ένα φυλλαράκι πού πάει όπου φυσσάει ό άνεμος....
    Κί άν ξεγελάς τόν έαυτό σου συγκρίνοντας καί λέγοντας, καί σείς.........
    ΕΙΣΤΕ ΚΛΕΦΤΕΣ..........
    αύτό δέν σέ άπαλλάσει άπό τίποτε.......
    Γιά δές όμως όπως είπε καί ό sfero.........γιατί ύπάρχει αύτή ή όμάδα στήν Έλλάδα
    πού λέγεται.....ΑΝΤΙΓΑΥΡΟΣ...........??????
    Γιατί δέν είχε ....ΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ.....???????????????
    Γιατί πανηγυρίζαμε όλοι μέ τίς έπιτυχίες τού ΠΑΟ , τής ΑΕΚ, τού ΠΑΟΚ, τού ΑΡΗ.....
    ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ........??????????
    Γιατί τρελλανόμαστε όλοι μέ τά κλαρίνα πού κάνετε έσείς.....????????????

    Όταν θά δώσεις τήν είλικρινή καί πραγματική άπάντηση καί όχι τό .....δυνατοί είμαστε
    τί νά κάνουμε θά σάς πηδάμε......έ .....τότε θά άρχίσεις καί σύ νά ντρέπεσαι μαζί μέ
    μάς,γιαυτό τό πράμμα πού.........
    ΒΡΩΜΑΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ.......πού σάς έχει ποτίσει τό κορμί .......... είναι τό βλακόχορτο τού προέδρου ,ό όποίος μάζί μέ
    τόν sir takis.........
    όδηγούν τό θρύλο σας στήν κατάκτηση τού άλλου στόχου πλέον, τού κυπέλλου
    Όυέφα.....!!!!!!!!!
    Αύτός είναι ό στόχος γιά τήν έπόμενη δεκαετία.....
    ΜΕΤΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΚΘΕΣΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΑΤΣ...


    ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΜΟ ΤΗΣ ΑΡΙΑΣ ΦΥΛΗΣ...

    σε αυτο θες να απαντησω σοβαρα η να μη το βαρυνω καλυτερα και να συνεχισουμε τα μαλακισμενα χωσιματα που κανει ο ενας στον αλλο εντελως ανουσια???

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #133
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zzr2005
    αφού ο δυνατός σπρώχνεται για εξήγησέ μου γιατί στο ΠΑΟΚ-ΠΑΟ σπρώχτηκε με τα χίλια ο ΠΑΟΚ....μήπως είναι ο δυνατός της υπόθεσης???
    για εξήγησέ μου γιατί πέρσι στις αρχές της περιόδους σπρώχτηκαν με αντίπαλο τον Παναθηναικό Ιωνικός, Λεβαδειακός κτλ ????
    για εξήγησέ μου γιατί την ομάδα του ΚΥΡΆΣΤΑ που πήγαινε για πρωτάθλημα την σφαγιάσαν στην Καλαμάτα???μήπως ήταν δυνατή η Καλαμάτα???
    η σωστη ερωτηση ειναι αφου ο δυνατος σπρωχνεται πως εκατσε και πηρατε το πρωταθλημα με το δουρο????????

    αστο ρε φιλε να πα να γαμηθει καλυτερα....

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #134
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..........

    Τόν δυνατό δέν τόν σπρώχνουν μόνο άπό πίσω...............

    ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ

    Καί άπό όπου άλλού χρειαστεί....!!!!!!!


    και μετα σας σπρωχνουμε ολους μαζι και τελειωνει το παραμυθακι...!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    η σωστη ερωτηση ειναι αφου ο δυνατος σπρωχνεται πως εκατσε και πηρατε το πρωταθλημα με το δουρο????????

    αστο ρε φιλε να πα να γαμηθει καλυτερα....



    (το εγραψα και σε αλλο ποστ)


    μην τα βαζεις με το Δουρο.......αυτος ΗΘΕΛΕ να αποβαλει και τον κυριακο αλλα ο παρατηρητης του αγωνα του ειπε:ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ!

    Ο Δουρος το ματσακι το πηγαινε για διπλο αλλα απο ΦΟΒΟ και μονο δεν εδωσε κοκκινη στον κυριακο!!!!!!

    θυμησου και το γκολ που σας κατακυρωσε με υποδειξη του εποπτη, που αναθεμα και αν περασει η μπαλλα τη γραμμη!!!!!!!!!

    ΑΣΤΟΝ ΤΟ ΔΟΥΡΟ.........ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ!!!


    εκεινη τη χρονια ο οσφπ ηταν τοσο χαλια που ουτε η παραγκα δεν τον εσωσε!

    μετα απο 10 μερες εγινε ο τελικος κυπελου........ο καστιγιο εκανε δηλωση και ειπε:ΕΔΩ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!!!
    ο οσφπ εχασε 3-1 παρολο που ο κασναφερης επνιξε 2 κοκκινες σε ανατολακη και γεωργατο για παντελως αντιαθλητικα φαουλ!!!

Σελίδα 9 από 54 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112131419 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3536
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2008, 13:37
  2. Απαντήσεις: 3814
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2008, 15:54
  3. Ποιός θα πάρει το πρωτάθλημα του χωριού;
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 18:38
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2005, 16:43
  5. Πιος θα παρει το πρωταθλημα στα MotoGP
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 14:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF