Σελίδα 9 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 256

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙ

  1. #121
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα να περνάς καρακόκκινο σε διασταύρωση (Χατζηκυριακού & Κλεισώβης στην Καλλίπολη) για να στρίψεις ενώ είχε ήδη ανάψει πράσινο σε εμάς... με το που πέρασες όμως ακούω σειρήνα από το μερσεντικό που ήταν σταματημένο δίπλα μου στο φανάρι.... έπεσες σε ασφαλίτη ρε κόπανε.... δεν ξέρω τι σου είπε αλλά ήσουν σαν χεσμένο γατί μετά κι από κεί που βιαζόσουν είχες πιάσει δεξιά και πήγαινες με 10χλμ... χαχα έκλασα στο γέλιο! :rotflmao:

    σε είδα κι εσένα με το (ΤΙ ΑΛΛΟ!) τουδουμού να περνάς με κόκκινο ενώ έβλεπες πως ερχόμουν.. και όταν σου είπα "που πας ρε μαλάκα με κόκκινο" αντιμίλησες κι όλας... έχε χάρη που βιαζόμουν αλλιώς θα σε είχα εμβολίσει μαλάκα που θέλω να αλλάξω και λάστιχα.

  2. #122

    ...

    Δεν σε ειδα πινακιδουλα μου !!!!
    που πεταξες για αλλη γη για αλλα μερη !!!






    Καλα που σε ειδε ο απο πισω και ειδοποιησε.

    Αλλα ουτε οι αλλοι μ@λ@κες σε ειδαν με τα ιχ και σε κανανε μ00νι!!!

    Ρε τι γκαβοι που ειναι αυτοι ρε!! ολοκληρη χαμοστερνας και επρεπε να περασουν πανω απο την πινακιδα ????
    Σωβρακο την κανανε τωρα!!!

    Γ@μω την βαση μου γ@μω
    (λεπτομεριες αλλη ωρα)
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  3. #123
    Se eida kirie/kiria, proxthes to bradi me tin vroxa, stin plimirismeni bouliagmenis...
    Emeis pigainame stin mesaia prospathontas na apofogoume tis limnares pou eixan dimiourgithei, alla esi irthes dipla mas stin aristeri, me kamia 60aria xiliometra kai emeines ekei, petontas mas olokrira KIMATA NEROU! Mono otan girisa aganaktismenos pros to meros sou, giati eixa ksedipsasei, skeftikes na kopseis kai na kathseis sti mesaia.....


    YG sorry gia ta greeklish, provlima sto pc..
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  4. #124
    Ρακόμελος...... Το avatar του/της JAD
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    145
    Μεσιγείων στην Αγ. Παρασκευή, Κυριακή μεσημέρι....καλός καιρός οπότε όλοι έξω για καφέ. 2 τροχοι κ 4 τροχοι. Δικάβαλο TDM (σωωωωπαααααα......), χωρίς κράνος (το είχε στον αγκώνα π οδηγος, κλασσικά...) και ο συνεπιβάτης να έχει το ένα χέρι του μπροστά στο μέτωπό του οδηγού για να του κάνει σκιά.....
    Το κράνος στον αγκώνα είπαμε έτσι......
    Μετά απ' τα γέλια, το ξανασκέφτηκα......:hypnotize :a31:

  5. #125
    Ψιλοπαλαιό μέλος Το avatar του/της Sotiris S.
    Εγγραφή
    12/03/2007
    Μηνύματα
    68
    Σε ειδα ζητά να κανεις σουζα και να ξεχυλιζεις μαγκια...:a015:

  6. #126
    Σε ειδα λιγο πριν τα διοδια της Χαλκιδας με το μαυρο RSV4....


    :a07:

    να το χαιρεσε και παντα ορθιος....το μηχανακι ειναι μια γκαβλα....



  7. #127
    Σας ειδα.....


    η μαλλον σας ακουσα πρωτα και μετα σας ειδα.. Διχρονιλα

    βγαινω εξω και βλεπω 2 μηχανακια απο μακρια να πορτοκαλιζουν κατι δεν μου καθεται καλα...

    φτανουν πιο κοντα κ το ενα ειναι μινι μοτοκρος με πιτσιρικα πανω αντε να ηταν 9 ετων με πληρη εξαρτηση κ η αλλη κανονικη με το μπαμπα ? θειο ? αδελφο ? γυριζαν απο το πιστακι μοτοκρος στον Αγ. Ανδρεα.
    :a19:


    Τραβηξε κ μια σουζα το πιτσιρικι κ επαθα ζημια

  8. #128
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα στη γέφυρα στην Π. Ράλλη με το γκρι ματ street σου (ούτε που πρόσεξα τι μηχανάκι ήταν...) να ανοίγεις από το φανάρι στο γήπεδο της Προοδευτικής.... να ανεβαίνεις τη γέφυρα... και να βγάζεις πόδι, όπως κάνουν στο μοτοκρος, για να πάρεις τη στροφή... ΚΑΤΙ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΜΕΓΑΛΕ!!!!

  9. #129
    Ρακόμελος...... Το avatar του/της JAD
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    145
    Σε είδα χθες φίλε, στην κάθοδο της Καβάλας στο ύψος των ΤΕΙ....με την κόκκινή σου κούκλα σε άψογη κατάσταση, να ρολάρεις χαλαρά....

    Καλά χλμ και να χαίρεσαι την Laverda σου....



  10. #130
    Σε ειδα βλακα με το scooter να με προσπερνας με το φορτηγο τιγκα και να στριβεις κατευθειαν δεξια μπροστα μου.....το ξερω οτι εισαι υπερ-γρηγορος και δεν μπορουσες να πας απο πισω μου για 10 μετρα.......

    .....βλακα εισαι τυχερος που δεν σε πατησα.....και εγω πιο πολυ , γιατι αν σε παταγα θα εβγαινες στα φορουμ να γραφεις σε αυτο το ποστ οτι με ειδες το καθαρμα να σε παταω.....ασχετε!


    ...και κρανος πετσινο!
    πετσα μη συμβατη , bye bye love

  11. #131
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    Μας ειδατε και τους 6 εχθες το πρωι στον δρομο για Επιδαυρο να τρομοκρατουμε τους αυτοκινητακιδες και να γουσταρουμε...το ξεεεερω...μας ειδατε...μας ειδατε... :smilea:

  12. #132
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα με το 990SMT στην Αλ. Παναγούλη στην Αγ. Παρασκευή.... ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ...



    γκάβλα το εργαλείο ... :rotflmao: :rotflmao:

  13. #133
    Σε ειδα καλα εσενα με το smart το μαυρο .Μια συμβουλη -αλλαξε χωρα πηγαινε αφρικη για οταν σε βρω...Δεξια λωριδα μες στην πολη με 100 με κοπανας επιτηδες με τον καθρεφτη σου με βριζεις και την κανεις..Θα φτυσεις το γαλα της μανουλα σου φιλε πιστεψε με.

  14. #134
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    χριστοφορε ιερα και θηβων.χαιρετηθηκαμε και την εκανα.αλλα ειχα ηδη αιματα στο κρανος αφου σε ειδα και σενα ηλιθιε μητσο (οχι απο δω μεσα) στην ακτη μουτσοπουλου να εχεις ξαπλωσει και συ και το xt με αιμα στο γυμνο σου κεφαλι και στραπατσαρισμενο το αμαξι της κυριας.ετρεξα να σε βοηθησω μη γνωριζοντας οτι εισαι εσυ.σηκωθηκες σπρωχνοντας μεσα στη μαστουρα σου και καβαλησες το μηχανακι το οποιο χωρις κλειδια το εβαλες μπρος,χωρις παπουτσια με σπασμενους λεβγεδες και στραβο μπροστινο και πηγες να τη κανεις.20 μετρα απο εκει και ενω η γυναικα ηταν στα προθυρα νευρικου κλωνισμου κοπανησες πανω σε ενα τζιπ.τελικα σε δεσανε.αμην.

    παει και η σημερινη μερα...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #135
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Σας είδα και σας ευχαριστώ ωραίες μου κυρίες που κάνατε να μοιάζει όμορφη η διαδρομή Πλ. Κουμουνδούρου- Καλιθέα!!!Η μία ξανθιά με γκρενά custom από τη γέφυρα Πουλόπουλου και η άλλη καστανή με λευκό scooter από τη Χαμοστέρνας!!Και τις δυο σας έχασα στη Δαβάκη... :a07:

Σελίδα 9 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 4567891011121314 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF