Σελίδα 9 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111213141959109 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #121
    Είδα στου Ζωγράφου άτομο ηλικίας 40-50 ΤΡΙΚΑΒΑΛΟ πάνω σε Hayabusa με τους γιούς του απ ότι κατάλαβα πίσω, όλοι ακράνωτοι. Μπράβο ρε... Πάντως δε σας άκουσα στο βραδινό δελτίο...

    Είδα τα 2 fazer που μου άρεσαν να έχουν πουληθεί μέχρι να ηρεμήσει ο πατέρας μου ότι θα πάρω 600άρι.
    Yamaha FZS 600

  2. #122
    Γουλιέλμος Μέλος
    Εγγραφή
    13/01/2009
    Μηνύματα
    16
    Σε είδα χαζούλη κοπριτάκο στην Πραξιτέλους στο κέντρο, να γαυγίζεις στο παπί που κατέβαινε και με το που έπεσε, εξαφανιστηκες σαν να κατάλαβες οτι έκανες λ@λ@κία!
    Είδα και τον τρόμο σε σένα φιλαράκο οδηγέ του παπιού που τρόμαξες απο τον σκύλο , έπεσες και χτυπησες στην άσφαλτο με το κεφάλι...
    Ευτυχώς που φοραγες το κρανάκι σου, το μπουφανάκι σου και πήγαινες με λίγα παλικάρι μου, γιατί αλλιώς...

    Ούτε του παπά μην το πεις, που δεν έπαθες ουτε γρατζουνιά.
    Ricco provinciale motociclista

  3. #123
    Ψαρούλης Το avatar του/της Sele
    Εγγραφή
    29/08/2011
    Μηνύματα
    101
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dream_Z750
    σε ειδα ηλιθιε κουτακια να μην κοιτας αριστερο καθρεπτη,οταν σε προσπερνουσα και παραλιγο να με ριξεις κατω προσπαθωντας να περασεις τον προπορευομενο αργο κουτακια
    σε σταματησα πιο κατω,σου εξηγησα τη χρησιμοτητα των καθρεπτων και ευτυχως για σενα εδειξες μεταμελεια και κατανοηση...
    Ακριβώς ίδιο σκηνικό στη γέφυρα μπροστά από το Καραϊσκάκη αλλά αντί για μεταμέλεια ο δικός μου απάντησε με "άντε φύγε ρε μαλάκα μη σε γαμήσω" και γκάζι...
    Όταν 200 μέτρα πιο κάτω που κόλλησε στην κίνηση, σταμάτησα στο παράθυρό του και του φώναζα να κατέβει να με γαμήσει, απλά κοίταγε σα βλάκας και έκανε κοκοκο. Μουνόπανο έπρεπε να σου κατεβάσω τον καθρέφτη φεύγοντας ώστε την επόμενη φορά να σκεφτείς λίγο παραπάνω πριν ανοίξεις το στοματάκι σου να το παίξεις μάγκας ελληναράς πίσω από το τιμόνι, αλλά έχε χάρη.

    300 μέτρα παρακάτω δικάβαλο παπί πάει να περάσει κάθετα την Ηρώων Πολυτεχνείου χωρίς να κοιτάξει δεξιά. Πλακώθηκα στα φρένα και για μισό μέτρο γλιτώσαμε το στούκο αλλά ένα απλό κούνημα του κεφαλιού και μια συγγνώμη από το παλικάρι αρκούσαν και no big deal αφού το σωσαμε.
    Παρόμοιες συνθήκες, εντελώς διαφορετική κατάληξη...
    I suppose it will all make sense when we grow up

  4. #124
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    2.964
    Σε είδα έξω από το jumbo στο λιμάνι.
    Μπλε σκούτερ,μπλε μπουφάν,μπλε φουστίτσα,μίνι.
    Α! και μπλε κράνος.
    Μωρό μου..:a07:

  5. #125
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε είδα στην Καισαριανή με το ένα χέρι στο τιμόνι το άλλο να κρατάει το παιχνίδι του μικρού κοριτσιού και το κοριτσάκι όρθιο πάνω στο σκούτερ, ίσα που έφθανε να κρατηθεί στο τιμόνι!! Τώρα να σε πω ηλίθιο, ανεύθυνο; Ότι και να πω είναι λίγο!!
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  6. #126
    black is beautiful Το avatar του/της bonnie
    Εγγραφή
    31/07/2009
    Μηνύματα
    407
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ichigo
    Σε είδα στην Καισαριανή με το ένα χέρι στο τιμόνι το άλλο να κρατάει το παιχνίδι του μικρού κοριτσιού και το κοριτσάκι όρθιο πάνω στο σκούτερ, ίσα που έφθανε να κρατηθεί στο τιμόνι!! Τώρα να σε πω ηλίθιο, ανεύθυνο; Ότι και να πω είναι λίγο!!

    ..k εγω νομιζα οτι ειδες καπου κ εμενανε...

    βλεπω καθε μερα τους οδηγους αυτοκινητων να χανουν την μπαλα ολο κ περισσοτερο..
    τιγκα στα κινητα την ωρα που οδηγανε, κανεις δεν κοιταει καθρεφτες για να βγει, το μυαλο τους ειναι οπουδηποτε αλλου εκτος απο τον δρομο...
    καθε φορα που κατεβαινω απο την μηχανη, μου φαινεται αθλος στους δρομους της αθηνας... :/

    a bit of alive .. each and every day ...
    στριβω, αρα υπαρχω..

  7. #127
    σε ειδα Mini cooper προχτες, λαυριου, στη μία μερια το "ring" και στην αλλη τα Σαιρρας!!

    'σαι ωραίος !!

    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  8. #128
    Σε είδα βρωμιάρη μουσάτε μπετίβλακα με το παπί στο φανάρι κοκκινοπούλου-κατεχάκη με το κοριτσάκι σου από πίσω το οποίο αντί να το μάθεις να κρατιέται, κράταγε ένα τετράδιο και χάζευε. Και οι 2 ακράνωτοι... Ρε δε ντρέπεσαι? Τι θα γίνει αν σε κλείσει ένας? Νομίζεις το κοριτσάκι θα ξέρει πως να μαζέψει το σώμα του να σώσει τα άσωστα ακράνωτο?

    Βλάκες κάθε μέρα, εντάξει εσείς ρε ζώα. Τα παιδάκια σας γιατί τα ανεβάζετε ακράνωτα πάνω??
    Yamaha FZS 600

  9. #129
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    961
    Σε είδα πρίν λίγο με το μαυρο busa,να πετάς φλόγες μέσα στο τούνελ του Πειραιά και να κάνεις σούζες,στις στροφές όμως

  10. #130
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σας είδα ρεμάλια μοτοσακόβιοι με τους ματρακάδες τους χωμάτινους,μαζεμένοι έξω από το 'Ιδρυμα Θεοχαράκη στην Βασιλισσής Σοφίας κατά της 10 με 11 το πρωί.Για πούθε το βαλατέ μέσα στην Αθήνα ωρέ??

    Ζήλεψα!!
    Keep spamming!!!:a13:

  11. #131
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε ειδα παπαρα ντελιβερα στα φαναρια στο ΚΕΥΠ να κανεις παραβαση 3 κανονες του ΚΟΚ ταυτοχρονα(κοκκινο,κινητο και φυσικα ακρανωτος)

  12. #132
    Αγροτικό Μέλος Το avatar του/της anwrimos
    Εγγραφή
    05/01/2006
    Μηνύματα
    176
    Σε είδα στη μέση της διαστάυρωσης Κηφησιας- Αλεξάνδρας στην άσφαλτο. Ελπίζω όλα καλά δεν έδειχνε κάτι το σοβαρό.
    Προσοχή παίδες...
    Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό

    Γιάννης

  13. #133
    Σε είχα δει στο φανάρι Πεντέλης/Κηφισίας στο Μαρούσι, πριν καμπόσο καιρό... περιμέναμε να κάνουμε αριστερά προς κέντρο... ήμουν με το παπάκι και ήσουν με σκουτεράκι και ροζ κρανάκι... (Nolan νομίζω)

    Και εσύ είχες πει την ατάκα 'Ωραίο το εργαλείο σου' (Honda Supra μαύρο, γυμνό από πλαστικά)

    Και σου είπα 'το έχω από τα 17 μου'... και γέλασες...

    Ωραία μάτια είχες...

    ΥΓ. Το παπάκι μου το κλέψανε... και κυκλοφορώ με τη μηχανή... Και ακόμα σε βλέπω κάτι πρωινά (8-8μιση...)
    Για τα προβλήματα που έχουν
    λύση, δεν πρέπει να
    αγχωνόμαστε, γιατί απλά έχουν
    λύση.
    Για τα προβλήματα που δεν
    έχουν λύση, και πάλι, δεν πρέπει
    να αγχωνόμαστε, γιατί δεν έχουν
    λύση...

  14. #134
    σε ειδα hondakia σημερα στο κεντρο να σταματας για να μου παραχωρησεις προτεραιοτητα (εγω πεζος) οταν αποφασισα να περασω μεσα απο τη κινηση.

    respect....
    Never ride faster than your
    guardian angel can fly...

  15. #135
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.926
    Ευτυχώς σε είδα μαλάκα με το mega scooter το λευκό που πετάχτηκες μπροστά μου ενώ έβγαινα από το υπόγειο γκαράζ κι εσύ ερχόσουν σφαίρα, αντίθετα σε μονόδρομο :a31: :a31:

Σελίδα 9 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 45678910111213141959109 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF