Σελίδα 93 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 43838889909192939495969798103 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.381 έως 1.395 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1381
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.994
    Σε είδα ρε "μάγκα" της συνομοταξίας γρηγοροπούλιους σαμιαμίδιους να μου βιδώνεσαι χωρίς λόγο στη ρεζέρβα...

    α) Τόσο που είχες κολλήσει, όσο κι αν έπαιζες τα φώτα σου, ΔΕ μ' ενοχλούσαν όπως θα ήθελες...
    β) Είμαι "εντός έδρας" και ξέρω πού (ακριβώς) είναι οι λακούβες-κρατήρες σε αντίθεση με εσένα...
    γ) Το ground clearance που έχω μου επιτρέπει να γράφω τις ανωμαλίες του δρόμου στ' αρχίδια μου, επίσης σε αντίθεση μ' εσένα...

    Με 'γεια το body kit και το θόλο αριστερά .
    Αν το πρώτο πράγμα που σκέφτεσαι όταν ακούς τη λέξη "προφίλ" είναι "45άρι" με 'γεια και τη ζάντα :rotflmao:.

  2. #1382
    σε είδα χτες το βράδυ να φεύγεις με το νέο ιδιοκτήτη σου μετά από 13 χρόνια..κ έχω ένα βλαμένο κόμπο από χτες ,νιώθω ότι πούλησα την εφηβεία μου. Χώρια απ όλα τ άλλα, έμαθα να οδηγώ πρακτικά πάνω σου, αν κ ήσουν πραγματικό θηρίο για τα μυαλά που είχα τότε

    έπρεπε να φύγεις όμως, η θέση σου είναι στο βουνό, όχι στο γκαραζ...

    :a07:
    Suzuki+Suzuki-Nipponia+ΚΤΜ-Husqvarna=

  3. #1383
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.927
    Σε είδα ταρίφα ΠΑΝΩ στον ΠΕΖΟδρομο να μου κορνάρεις να κάνω στην άκρη με το παιδικό καροτσάκι επειδή ήθελες να κόψεις δρόμο... Σ' έγραψα στα π@π@ρια μου όμως, βέβαια εσύ συνέχιζες να κορνάρεις εκνευρισμένος, μάθε ότι για το λόγο αυτό ακριβώς ονομάζεται ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ, δρόμος για πεζούς δηλαδή...

  4. #1384
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Σε είδα sniper το απόγευμα στην Κατεχάκη.
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  5. #1385
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    χαρηκα τοσο πολυ που σας ειδα φιλλιπακο και τροπεα!!!!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #1386
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgio Προβολή μηνύματος
    Σε είδα sniper το απόγευμα στην Κατεχάκη.
    Εσύ ήσουν;

    Φτιάξε το κωλοφάναρό σου, την ουρά σου ή το υποπλαίσιό σου. Γέρνουν (χωρίς απαραίτητα να τον παίρνουν).
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #1387
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.927
    Σε είδα καργιόλη στον δρόμο για Άργος να μπαίνεις ξαφνικά στο ρεύμα μου για να κάνεις αντικανονική προσπέραση ατάραχος και με τη λογική ότι "μηχανή έχει, ας κάνει άκρη"... ελπίζω να απόλαυσες το κωλοδάχτυλο που έφαγες όση ώρα ήσουν στο ρεύμα μου... λίγο πιο κάτω είχα προσπεράσει περιπολικό της τροχαίας σταθμευμένο και προς στιγμήν σκέφτηκα να γυρίσω πίσω επιτόπου να πούμε δύο λογάκια εγώ, εσύ κι οι μπάτσοι...

  8. #1388
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Σε είδα καθισμένο σ' ενα παγκάκι στην είσοδο του Carrefour, με τον εξοπλισμό σου αραδιασμένο δίπλα, να διαβάζεις ένα ταξιδιωτικό οδηγό. Είδα και το K100RS αραγμένο λίγο παραπέρα, και είπα να σου μιλήσω... Κι έμαθα ότι ξεκίνησες από την πατρίδα σου τη Χαβάη να κάνεις το γύρο του κόσμου με μοτοσυκλέτα! Ελπίζω να ευχαριστηθείς τις μέρες σου στην Κρήτη και να ολοκληρώσεις το ταξίδι σου χωρίς προβλήματα! Λυπάμαι που δε συγκράτησα το όνομα σου...

  9. #1389
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Εσύ ήσουν;

    Φτιάξε το κωλοφάναρό σου, την ουρά σου ή το υποπλαίσιό σου. Γέρνουν (χωρίς απαραίτητα να τον παίρνουν).
    I know... είναι στα to do
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  10. #1390
    Μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2012
    Μηνύματα
    47
    Σε είδα μεγάλε με το μαύρο το Bandit στο φανάρι και χαιρέτησα και πιάσαμε την πρώτη μου φαναρομοτοκουβέντα.

    Χαμός στο δρόμο, τρελλοί οι οδηγοί, μπουρδέλο η Ελλάδα το (πρωτότυπο) συμπέρασμα.

    Με είδα να σκάω στα γέλια μέσα από την κρανούμπα μου. Να 'σαι καλά και πάντα όρθιος.

    Δε μας βλέπω όμως καλά ως χώρα...

  11. #1391
    σε ειδα χθες,να περνας στο αιγαλεω μεσα στα στενα του σκοτωμου ,ο πιτσιρικος με τη γυναικα μου στην ακρη του δρομου και εγω περασες απο μπροστα μας με 140/150χλμ ξεταπωτο εξατμισωνι KTM ,κτλπ, σου φωναξα εβρισα οπως φωναζεις σε ενα παιδακι που κανει αταξιες δε μ ακουσες καθολου ησουν σιφουνας ,γιατι ρε αγορι μου παιζεις με τη ζωη σου..πριν λιγο εμαθα οτι σκοτοθηκες.....κριμα ρε αγορι μου τα νειατα σου ,καλο σου ταξιδι ..

  12. #1392
    Σας βλεπω που ψαχνεστε παντου,για να πατησετε κορνες,για να φρεναρετε << οριακα >>, για να μου δειξετε οτι και καλα εκανα μαλακια,ασχετα εαν χωρουσαμε ομορφα και οι δυο.
    Επιθετικη οδηγηση,οχι @@.
    Σιγουρα ξερω που χωραει το παπι η το αμαξι μου,σας βλεπω και υπολογιζω αν χωραω.
    Ηρεμηστε λοιπον και κοιταξτε τις δικες σας μ@λακιες,αντι να ψαχνετε να κραξετε τις μ@λακιες των αλλων.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  13. #1393
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα στη Μακρακώμη με το fazer που ήσουν σταματημένος σου κόρναρα και ανταπέδωσες!
    καλούς δρόμους!

  14. #1394
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σας ειδα ποσες μηχανες σταματημενες πριν λιγο πριν τα διοδια της Γεφυρας στο Ριο για ανασυγκροτηση μαλλον....χαιρετησα και ανταποδωσατε.....καλους δρομους!

  15. #1395
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σας ειδα πολλα συννεφα, μαυρα-μαυρα, να κανετε την εμφανιση σας πανω απο το σπιτι μου, ειδα και το wetter να λεει για βροχη το απογευα, και ετσι πηρα το κουτι για βολτα σημερα... τελικα δεν εριξε σταγονα, και σας ειδα ολους να κανετε τις βολτουλες σας σημερα (ειναι πολλα τα R1!) και εγω ημουν κουτακιας... εκοβα φλεβες... μαλλον πρεπει να παρω φουλ σετ αδιαβροχα για να μην κολαω να παω μακρια οταν υπαρχει πιθανοτητα βροχης...

    Σε ειδα και εσενα παρακμιακε Λιθουανε στους Αγ.Θεοδωρους να βγαινεις απο το βενζιναδικο που ηταν στο ρευμα προς Κορινθο και να βγαινεις απεναντι (προς αθηνα) ακριβως μπροστα στο (επισης ακυρο) τυπο με το TDM που πηγαινε μπροστα μου... ευτυχως σε απεφυγε, νομιζω οι χειρονομιες Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	wank.gif 
Προβολές:	398 
Μέγεθος:	6,1 KB 
ID:	272064 οταν σε προσπερνουσα δεν σε χαλασαν...

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF