Σελίδα 94 από 135 ΠρώτοΠρώτο ... 44848990919293949596979899104 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.396 έως 1.410 από 2020

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol. X

  1. #1396
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σας βλέπω να βλέπετε κοπέλα πανω σε μηχανή και να σας πιάνουν τα ψυχολογικά σας.... δεν πατε καλά.

  2. #1397
    Σας είδα παρεάκι μεσήλικες σε συνοικιακό καφέ να αράζετε με περιέ και κόκα κόλα με στέβια, να συζητάτε το πόσο σούπερ είναι ο γιος σας που μπαίνει σε ΤΕΙ που είναι καλύτερο από ΑΕΙ γιατί έτσι να Ουμ και μετά να κατσαδιαζετε την υπάλληλο που σας είπε ότι κλείνει στις 12 το σέρβις γιατί... Ε όσο να ναι όταν το ρίχνεις τόσο έξω και κάνεις κεφάλι και έχεις κάνει και έναν Α λογαριασμό απαιτείται εξυπηρετηση... Το ότι δεν θα ξαναπατε είναι καλό, "δεν θέλουμε θλιμμένους στην γιορτή μας". Και ανθρώπους μίζερους να μας χαλάνε με αχρειαστη γκρίνια την ηρεμία.

  3. #1398
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    Σε είδα χθες στην Π.Ε.Ο. στο Ρίο πιτσιρικά, στο παπί δικάβαλο.....ακράνωτοι να κάνετε σφήνες.....με το κουτί εγώ,σε πετυχαίνω στο φανάρι.....ανοίγω το παράθυρο να ρωτήσω γιατί πάτε έτσι....βλέπω στο σακίδιο του συνεπιβάτη καρφιτσωμένη μια πουλάδα αλεξιπτωτιστών!!!Τελικά σε ρώτησα τι "σειρά" είσαι!Γελούσα μόνος μου μετά....άλλο ξεκίνησα να πω κι άλλο μου βγήκε μόλις είδα την πουλάδα.Μέσα σε κλάσματα πέρασαν τόσες όμορφες στιγμές από μπροστά μου,να'σαι καλά που μου το θύμησες!

  4. #1399
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    872
    Σε είδα να σου πίνω το αίμα μετά από καιρό. Είμαι σίγουρος ότι και εσένα σου έλειψε...
    Σε είδα και εσένα αλεπού και αφού γλυτώσαμε την αγκαλιά μια χαρά τη βγάλαμε. Μέσα στο μεσημέρι μου φάνηκε πολύ περίεργο που σε είδα!
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

  5. #1400
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.927
    Έχω χάσει το μέτρημα πλέον πόσους βλέπω καθημερινά να κυκλοφορούν χωρίς πινακίδες...

  6. #1401
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.090
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από congate7 Προβολή μηνύματος
    Σε είδα να σου πίνω το αίμα μετά από καιρό. Είμαι σίγουρος ότι και εσένα σου έλειψε...
    Σε είδα και εσένα αλεπού και αφού γλυτώσαμε την αγκαλιά μια χαρά τη βγάλαμε. Μέσα στο μεσημέρι μου φάνηκε πολύ περίεργο που σε είδα!
    Αν μιλάς για κανονική αλεπού έχω ιστορία...

    Ήμουν με ένα GS 650 στον δρόμο από Πάτρα για Πύργο 3:30 το βράδυ αναμμένη την μεγάλη σκάλα και καμιά 140αριά χιλιόμετρα. Στην έξοδο από μια μεγάλη στροφή όπου δεν ρίχνεις ταχύτητα βλέπω μια αλεπού στην μέση του δρόμου στα 200 μέτρα περίπου να την έχουν τυφλώσει τα φώτα και να μην ξέρει που να πάει. Ώσπου να το σκεφτώ είχα φτάσει στα 100 μέτρα.... λίγο δύσκολο για φρένο και αυτή πήγαινε πέρα δώθε.
    Κλείνω τα φώτα για να μην την τυφλώνω χωρίς να βλέπω που είναι... μετά από 5 δευτερόλεπτα τα ξανοίγω και ο δρόμος καθαρός... Φυσικά αν ήταν στην μέση ότι είχε να γίνει θα γινότανε μέσα σε αυτά τα 5 δεύτερα... μετά πάνω από 50 δεν πήγαινα όχι μόνο γιατί χέστηκα με την αλεπού αλλά πέρασα και από ένα σύννεφο από ακρίδες για καμιά 20αριά χιλιόμετρα, κάπου στην Ανδραβίδα όλο αυτό.
    Αυτά.

  7. #1402
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Σε ειδα να θες παιχνιδακια...
    Δεν ξερω τι ειναι χειροτερο
    Το οτι σε κερασε τσαι 250αρη ή γυναίκα ή και τα δυο μαζι

  8. #1403
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.123
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mariza Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα να θες παιχνιδακια...
    Δεν ξερω τι ειναι χειροτερο
    Το οτι σε κερασε τσαι 250αρη ή γυναίκα ή και τα δυο μαζι
    Παρκαρισμένο αυτοκίνητο;

    Σε είδα με το κίτρινο Monster, στην παλιά ΕΟ και μέχρι τον άγ. Στέφανο, προς Αθήνα, να κρεμιέσαι ολόκληρος έξω από το μηχανάκι, σε κάθε στροφή. Ακολούθησα απλά για να σε χαζεύω. Τον ξέρουμε;

    Σε είδα και σένα, με το Corrado, στη νέα ΕΟ, κάπου μετά τον άγ. Στέφανο, προς Αθήνα. Έφτασα δίπλα σου και σου thumbsup. Τεράστιο απωθημένο, να το χαίρεσαι.
    Life begins at 45°.

  9. #1404
    Μέλος Το avatar του/της oneos
    Εγγραφή
    15/06/2016
    Μηνύματα
    46
    Σε ειδα θεια ξαπλα στην Ποσειδωνος το πρωι πριν τη στροφη για Λαιμο μετα απο εντονο φιλακι με hypermotard αν ειδα καλα.. Γαμω τα μυαλα που κουβαλατε ολοι ,επιστρεφουμε στους νεαντερνταλ σιγα σιγα μου φαινεται..
    Εγώ δεν είμαι μοτοσυκλετιστής , είμαι ένας rider της στιγμής , με μπουφανάκι dainese και με κρανάκι..

  10. #1405
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    3.878
    Σε ειδα κουκλα με το καφτο σωρτσακι σουεξω απ τη δουλεια της γυνεκας μου.Εγω να περιμενω με τη μηχανη να σχολασει η γυνεκα μου και ση να εισαι πανω στο ΖΙΠ σου και να μη σου περνει μπροστα και να με κοιτας ολο απορια.Δε ξερω αν εκανα καλα που δε σε βοηθησα αλλα θα κοιμηθω χωρις μουρμουρα το βραδυ.Αχ γαμω τα κυβικα μου.....
    καθε μερα ...νεα μερα.

  11. #1406
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.883
    Σε ειδα μικρε στο φαναρι με το gs να κρατας αγκαλια τον πατερα σου και να γελας...Ευτυχως σου φορουσε κρανακι...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  12. #1407
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.787
    Βασ. Σοφίας, 9.50πμ, παπί, οικογένεια τρικάβαλο με το παιδί στη μέση. Βροχή, ακράνωτοι και οι 3, σακίδια και σαγιονάρες...

    Στο φανάρι που σταματήσαμε δίπλα-δίπλα σε κοίταξα αλλά μάλλον δεν κατάλαβες... Οι τροχονόμοι ατάραχοι να ρυθμίζουν την ανύπαρκτη κυκλοφορία, χθες που γινόταν μύλος ήταν άφαντοι.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #1408
    Σε είδα mr Scooterista να σταματάς σε διασταύρωση. Ενώ μπροστά σου έχεις τροχαίο που σου κάνει νόημα να περάσεις. Πλακωνόμαστε στα φρένα πίσω σου, κόρνες κακό, ατάραχος. Ο τροχαίος σφυρίζει, σε δείχνει, πάλι νόημα να φύγεις, γυρνάς χαλαρός, κοιτάς το φανάρι, ανάβει πράσινο, ξεκινάς. Το πόσο έπρεπε να σου κόψει τον κώλο για το ακράνωτο και για την βλακεία που σε δέρνει να σταματάς ενώ σου λέει πέρνα εκείνος το ξέρει καλύτερα αλλά προφανώς αν δεν έχει "άνωθεν εντολάς να γιομίσει το μπλοκάκιον μετά κλήσεων δια συΝγκεκριμένηΝ παράβασηΝ" δεν ασχολείται με τίποτα. Όλα καλά.

    Επίσης, μιά που το είχε να κυκλοφορώ κέντρο σήμερα, ΟΛΟΙ εσείς που περνάτε με κόκκινο και μπινελικώνετε όποιον περνάει με πράσινο και "σας ενοχλεί", πως την έχετε δει;

  14. #1409
    Σε είδα χθες αργά το βράδυ ντελιβερά με το παπί στην Λ.Αθηνών πλησιάζοντας το πράσινο φανάρι να πηγαίνεις σιγά και να αλλάζεις λωρίδες σαν να έχεις πιει δεν ξέρω εγώ τι. Έκοψα πολύ αρχικά για να μην σε εμβολίσω (ήμουν με το κουτί), για να δω τί σκοπούς έχεις και πού θέλεις να πας. Το φανάρι μας έπιασε κόκκινο φυσικά και εκείνη τη στιγμή με ρωτάς "για Σπύρου Πάτση πώς πάω?". Σου απάντησα "εδώ αριστερά" και τσαααααακ έσφαξες το κόκκινο σαν γνήσιος επαγγελματίας. Δεν φτάνει δηλ που μας σταμάτησες, μας κοψοχόλιασες και μας έπιασε το φανάρι, έκανες και την μ*****α σου. Πάντως θα ήθελα χθες βράδυ να ήμουν με το δίτροχο, είναι πολύ ωραία η πόλη το βράδυ για βόλτες, με δροσούλα και χωρίς κίνηση.
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

  15. #1410
    Hey satan, payed my dues. Το avatar του/της petros1479
    Εγγραφή
    10/08/2015
    Μηνύματα
    286
    Σας βλέπω... με τσαντακια στα κάγκελα του κινητήρα, τσαντακια στο τιμόνι, τσαντακια πάνω από τις πλαϊνές, τσαντακι πάνω στο τοπ κειζ, τσαντακι μέσης, τσάντακι ποδιού!!!! Για τα ψιλά για τα διόδια τα θέλετε?????

    https://youtu.be/CD-Z7y3YevA

    Όπου σωλήνες = τσαντακια.....
    "Δεν είμαι Μωαμεθανός
    ούτε και ανήκω κανενός
    Σ’ όσους και να πάω τόπους
    ίδιους βρίσκω τους ανθρώπους"

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF