Σελίδα 95 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 458590919293949596979899100105 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.411 έως 1.425 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1411
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από veloujr Προβολή μηνύματος
    σε ειδα φιλε στο κηφισσο με το καινουργιο cb 650f με τα χρωμαρα τ τρικολορ και αρρωστησα...τι εφτιαξε παλι ο ιαπωνας ρε φιλε.
    Κλαίω


    Σας είδα στους Αγ. Θεοδώρους με το παλιό κλασσικό όμορφο ΧΤ500 με ιταλικές πινακίδες, να ξεκινάτε διακοπές στην Ελλάδα. Ωραίοι
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  2. #1412
    Σας είδα καμιά 15αριά - 20αριά χαγιαμπούσες έξω από το Ναύπλιο προς Κάντια, όλοι φουλ προβλεπέ,
    ήμουν αυτός με το κόκκινο αυτοκίνητο που σας χαιρέταγα και (οι περισσότεροι) ανταποδώσατε.

    Που πηγαίνατε ωρε παλουκάρια; Ζήλεψα, καλούς δρόμους νάχετε

  3. #1413
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σας είδα χθες μετά το Λιανοκλάδι να μας χαιρετάτε, καλούς δρόμους να έχετε!

  4. #1414
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Σας είδα και ... ζήλεψα

    Συνημμένο 318923

    Συνημμένο 318924
    Εγώ να δεις τι βλέπω
    Είμαι δίπλα από την 111ΠΜ Και έχουν άσκηση
    Ένας τρελαμένος με τι που απογειώθηκε, τι πήρε εντελώς κάθετα μέχρι που χάθηκε...

    Αυτά είναι γκάζια

  5. #1415
    Σε είδα πίσω Μ5 να παραδίδεις το πνέυμα και τα λινά σου στην Πανόρμου πρωί πρωί.... και που νόμιζα ότι θα το βγάλεις το καλοκαίρι. Και το μεσημέρι με είδα να αποχωρίζομαι 170 ευρωπαϊκά για ένα καινούριο Μ7... σε 1 μήνα θα σου κάνει παρέα και το μπροστινό!!!!

  6. #1416
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.373
    Σε είδα κοπελιά με το kia σου να κάμεις όπισθεν και να ανοίγεις χώρο να περάσω μέσα στην πηγμένη γεωργίου στον Πειραιά και τελικά επαληθεύετε ο μύθος που λέει οτι δεν υπάρχουν μόνο στ@αρχιδιστές οδηγοί αλλα και άνθρωποι που νοιώθουν.Μακάρι να λειτουργούσε το κεφάλι αρκετών που καμμία σχέση με το δικό σου δεν έχει....

  7. #1417
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.883
    Σε ειδα με το bmw x5 να εχεις ορεξεις...
    Σε ειδα και σενα με το M3 να πηγαινεις με 20 μιλωντας στο κινητο και να τους εχεις ολους γραμμενους... εεε ρε κατακεφαλα που παν χαμενα...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  8. #1418
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα εχθές στην Δεκελείας με το GS1200 με τα δύο αγοράκια σου (ο μικρός μπροστά σου και ο πιο μεγάλος πίσω μέτα βίας να κρατιέται ) και εσύ κλασικά ακράνωτος και νεαρός σε ηλικία.....

    Σε είδα το πρωί στον Κηφισσό με την κούκλα μαύρη ΒMW Rκάτι (ήταν boxer),για την κατάσταση της για κυκλοφορία καλή είναι ένα μαζεματάκι το θέλει όμως και σου εύχομαι να μπορέσεις να την ανανεώσεις το συντομότερο δυνατό.Τίς είχες bagster στο τεπόζιτο και shoei κράνος.
    Keep spamming!!!:a13:

  9. #1419
    Σε είδα χτες το βράδυ με το κίτρινο πανέμορφο 748 να πηγαίνουμε παρέα μέχρι την κατεχάκη. Σε είδαν όμως και οι Δίες που δεν είχες πινακίδα... Ελπίζω όλα να πήγαν καλά.

  10. #1420
    Άκου, βλέπε, σώπαινε... Το avatar του/της low pass
    Εγγραφή
    17/06/2013
    Μηνύματα
    25
    Σε είδα ντελιβερά σωριασμένο ξάπλα στην μέση του δρόμου με τα αυτοκίνητα να σου ξυρίζουν τα πόδια περνώντας...
    Έβαλα κάθετα τη μηχανή στο δρόμο για να μην πέσει κανένας πάνω σου,μέχρι να ρθει το ασθενοφόρο.
    Ελπίζω όλα καλά φίλε...

  11. #1421
    Σε είδα BMW r1150gs και παρατήρησα ένα κόκκινο λαμπάκι στο ταμπλό που αναβόσβηνε γρήγορα. Δευτερη που βλέπω να κάνει το ίδιο μέσα σε ένα μήνα. Τι δείχνει το λαμπάκι ρε παιδιά; Σαν check engine μου έμοιαζε.
    Artificial intelligence is no match for natural stupidity...

  12. #1422
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    959
    Σε ειδα ΗΛΙΘΙΕ να κανεις σφηνες χθες στο Μεγαρο Μουσικης και μη εχοντας καθρεφτες απλα να πας χωρις αυριο.
    Βγηκες μπροστα απο ενα F650 Dakar και αφου αυτος σε στολισε με κορνες και μπινελικια...καθισες στο φαναρι σαν κοτουλα.
    Αφου ξεκινησαμε...λογω της κινησης βρεθηκα μπροστα σου!
    Με πηγμενη την Β.Σοφιας και τα αυτοκινητα σταματημενα προσπαθησα να βγω δεξια απο ενα κενο που αφησε ταριφας.
    Τοτε ΣΕ ΕΙΔΑ ΝΑ ΚΟΠΑΝΑΣ πισω μου ηλιθιε και να μου τη λες κιολας γιατι εκανα δεξια!
    Ακουσες τις φωνες μου που σου ελεγα ..."ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ ΤΩΡΑ???" και πηγες να πουλησεις μαγκια.
    Σου ειπα να πιασεις ακρη να τα πουμε αλλα αφου δεν επαθε το μηχανακι μου ΟΥΤΕ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑ και εσενα η VESPA σου ειχε γρατσουνιες στο φτερο...σε εγραψα στα @@ μου και σε αφησα να πας να βαλεις καμμια δοση μυαλο !

  13. #1423
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    σε ειδα vfr 1000 του 86 θαρρω;; σημερα στις 17.00 περιπου. σου ειπα ωραιο ειναι και συνεχισες προς μαλακασα


    καλους δρομους





    σαν 130 μου φανηκε το πισω λαστιχο και googlaρα να δω specs 140 φοραει χιλιαρι

  14. #1424
    οτι να'ναι μελος Το avatar του/της roukos_x
    Εγγραφή
    09/03/2014
    Μηνύματα
    383
    σε ειδα μιλφαρα στην shell της ευρθραιας να με κοιτας απο πανω μεχρι κατω οσο βαζαμε βενζινη.
    Ετσι για να μην σε ξενερωσω δεν ανοιξα ζελατινα! δεν ηθελα να στην χαλασω!!!
    χαχαχαχχαααααααααααααα!!!!

  15. #1425
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.883
    Σε ειδα με το bmw 650 να ανεβαινουμε σβελτα την Κηφισιας & σε χαρηκα... αλλά ρε παιδι μου φορα και καμια προστασια, βαλε και ενα full face κρανος που ησουν με το ανοικτο...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF