Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 125

Θέμα: Σάββατο 17/9 - Πεντέλη

  1. #1
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591

    Σάββατο 17/9 - Πεντέλη

    ΚΑΙ αυτό το Σάββατο 17/9 θα είμαστε στην γνωστή διαδρομή στην Πεντέλη.

    Η διαδρομή που κάνουμε δεν είναι μεγάλη, 5-6 χλμ μόνο. Πρόκειται για το τμήμα της Πεντέλης που είναι από την πηγή μέχρι λίγα μέτρα πιο πάνω από την διασταύρωση προς Διόνυσο που έχει και την καφετέρια "Πανόραμα".

    Το μέρος είναι πολύ κοντά, 15 λεπτά από Χαλάνδρι, 35 από Νέα Χαλκηδόνα, do the math για από πιο μακριά, οπότε μπορείτε να έρθετε και αν δεν σας κάνει η διαδρομή, ή αν δεν σας κάνουν και οι φάτσες μας να γυρίσετε γρήγορα γρήγορα πίσω.....!

    Θα είμαστε οι γνωστοί-άγνωστοι, οι σίγουρες συμμετοχές είναι εγώ, ο After, ο gmakris, ο Θρασύβουλας, ο Loudovikos (δεν νομίζω να λείψει, είναι σχεδόν μόνιμος κάτοικος εκεί ) ο SBCR1000(κατά κόσμον Τίγκας ) και άλλα μέλη από το SBS club και φαντάζομαι και ακόμα 2-3 παιδιά που ήταν και το προηγούμενο Σάββατο αλλά δεν τους αναφέρω καθώς δεν ξέρω αν θα είναι σίγουρα μέσα.

    Ώρα συνάντησης είναι στις 9:30 στην πηγή. Επειδή την προηγούμενη φορά κάναμε 4 στάσεις στο δρόμο προς Πεντέλη για να συναντήσουμε παιδιά που δεν ήξεραν ακριβώς τον δρόμο και κάτι τέτοιο δεν είναι και ότι καλύτερο όταν είσαι με φόρμες κτλ, προτείνω αν κάποιος που θέλει να έρθει δεν ξέρει τον δρόμο, να κανονίσουμε μόνο ένα μέρος προ-συνάντησης. Αν λοιπόν υπάρχει τέτοια ανάγκη για οποιονδήποτε ας το ποστάρετε να δούμε που θα είναι αυτό το σημείο.

    Το "στυλ" της βόλτας έχει ως εξής:

    1. Πάμε για να κάνουμε όσα ανεβοκατεβάσματα θέλουμε στη συγκεκριμένη διαδρομή μέχρι να βαρεθούμε/κουραστούμε.
    2. Ο καθένας πάει στο ρυθμό που θέλει και μπορεί. Δεν πηγαίνουμε όλο το γκρουπ μαζί καθώς ο καθένας έχει τον δικό του ρυθμό και σκοπό που κάνει τη διαδρομή. Φυσικά γκρουπάκια ανάλογων δυνατοτήτων δημιουργούνται στην πορεία. Πχ εγώ το προηγούμενο Σάββατο την περισσότερη ώρα ήμουν μόνος μου, πιο πριν ήμουν με τον Bonepeeler, μετά με τον After κτλ.
    2. ΔΕΝ πάμε για να συναγωνιστούμε μεταξύ μας ΟΥΤΕ για να αποδείξουμε πόσο γαμάουα είμαστε σε κανέναν!
    3. Πάμε για να μάθουμε λίγο καλύτερα τη μηχανή μας πηγαίνοντας στο 70-75% των ικανοτήτων μας maximum! (Εξάλλου αν πηγαίνετε παραπάνω μην περιμένετε να μάθετε τίποτα......)

    ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟΣ εξοπλισμός:

    1. Κράνος (εννοείται φυσικά.....)
    2. Διαιρούμενη ή ολόκληρη φόρμα
    3. Μπότες
    4. Γάντια

    Επειδή κάποιοι δεν έχουν ίσως παντελόνι τότε μπουφάν μοτοσυκλετιστικό είναι οκ αλλά οπωσδήποτε μπότες!

    Εγώ προσωπικά πάω για να δοκιμάσω κάποια πράματα που έχω στο μυαλό μου, ΔΕΝ πρόκειται να πηγαίνουμε αεροπορία, ΔΕΝ προσφέρονται οι δημόσιοι δρόμοι για τέτοια έτσι κι αλλιώς. Φυσικά ο καθένας ελεύθερος και υπεύθυνος είναι να κάνει ότι θέλει ΑΛΛΑ αν κάποιος αποδειχτεί επικίνδυνος με οποιοδήποτε τρόπο ή αν φανεί οτί παρασύρει οποιονδήποτε απλά θα αποβάλεται από την παρέα.

    Το κινητό μου για συννενοήσεις τελευταίας στιγμής για όποιον το χρειαστεί είναι 699 39 68 739. Το βάζω σε ποστ εν γνώση μου για να μην αλλάζουμε πάλι τηλέφωνα με pm και γίνει κανά λάθος. Αν μου στείλετε sms όμως γράψτε και ποιος είστε ε.... Σήμερα θα είμαι online μέχρι τις 5 οπότε με pm θα με βρείτε. Αύριο δεν θα είμαι στο γραφείο αλλά θα δω pm και ποστ το απόγευμα μετά τις 7 από το σπίτι μου.


  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyota
    Εγγραφή
    03/07/2003
    Μηνύματα
    413
    Θα προσπαθησω αλλά δεν υποσχομαι κάτι.Η μοτό είναι συνεργείο για καθαρισμό καρμπυρατέρ και ρύθμιση βαλβίδων και θα ήθελα να τη δοκιμάσω το Σάββατο.Μέχρι τότε βλέπουμε...
    Πάντα όρθιοι.

    Sex is like hacking.You get in,you get out and you hope you didn't leave something behind that can be traced back to you.

  3. #3

    Re: Σάββατο 17/9 - Πεντέλη

    Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
    [B]ΚΑΙ αυτό το Σάββατο 17/9 θα είμαστε στην γνωστή διαδρομή στην Πεντέλη.

    ΔΕΝ πάμε για να συναγωνιστούμε μεταξύ μας ΟΥΤΕ για να αποδείξουμε πόσο γαμάουα είμαστε σε κανέναν!
    3. Πάμε για να μάθουμε λίγο καλύτερα τη μηχανή μας πηγαίνοντας στο 70-75% των ικανοτήτων μας maximum! ]

    OY OY OY OY ΞΕΝΕΡΑ .......ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΘΑ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΣ , Ο ΕΝΑΣ , Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ .....Ο ΓΑΜΑΟΥΑ ??????
    περα δωθε , πανω κατω , πισω μπρος ..... θα το πετυχω .. πού θα παει ..

  4. #4
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Ο καιρός θα είναι μια χαρά!

    http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=12

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/06/2005
    Μηνύματα
    28
    an ime athina tha erthw kai egw sigoura
    eplizw na erthei kai o kirios me to exup :P
    Vasilis

  6. #6
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916

    Re: Re: Σάββατο 17/9 - Πεντέλη

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΑΣ
    OY OY OY OY ΞΕΝΕΡΑ .......ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΘΑ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΣ , Ο ΕΝΑΣ , Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ .....Ο ΓΑΜΑΟΥΑ ??????
    Σιγα Μιλτο μην παρεις πολύ φόρα και φυγεις σε κανα γκρεμο..... :rotflmao:

    Σε οτι αφορα την ωρα συναντησης προτεινω γυρω στις 10.00πμ για να μην εχει κινηση ή και νωριτερα.

    Για τον εξοπλισμο, συμφωνω με τον Σταυρο, εαν καποιος δεν εχει δερματινο παντελονι μπορει να ερθει αλλα εννοειται οτι θα ειναι ακομη ποιο προσεκτικος (αλλιως θα φαει μαυρη σημαια )




  7. #7
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591

    Re: Re: Re: Σάββατο 17/9 - Πεντέλη

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
    Σε οτι αφορα την ωρα συναντησης προτεινω γυρω στις 10.00πμ για να μην εχει κινηση ή και νωριτερα.
    Αφού είπαμε βρε, 9:30 στην πηγή

  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/06/2005
    Μηνύματα
    28
    egw paidia epidi tha erthw apo eretria penteli malon an exei poly zesth de me vlepw me dermatina (ektos apo mpoufan pou enoite)
    Vasilis

  9. #9
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Re: Re: Re: Re: Σάββατο 17/9 - Πεντέλη

    Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
    Αφού είπαμε βρε, 9:30 στην πηγή
    EINAI KAI KAΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΛΑ

    Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ gmakris και fzr1000exup ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 2 ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΥΤΕΡ , ΘΑ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΠΙΝΩ :rotflmao: :rotflmao: .

  10. #10
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cyberpunk
    egw paidia epidi tha erthw apo eretria penteli malon an exei poly zesth de me vlepw me dermatina (ektos apo mpoufan pou enoite)
    Μπότες όμως στάνταρ!

  11. #11
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591

    Re: Re: Re: Re: Re: Σάββατο 17/9 - Πεντέλη

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    EINAI KAI KAΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΛΑ

    Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ gmakris και fzr1000exup ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 2 ΜΕ ΤΟ ΣΚΟΥΤΕΡ , ΘΑ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΠΙΝΩ :rotflmao: :rotflmao: .
    Σταύρο μη λες τέτοια γιατί μπορεί κανένας να μην καταλάβει ότι αστειεύεσαι..........


  12. #12
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Σάββατο 17/9 - Πεντέλη

    Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
    Σταύρο μη λες τέτοια γιατί μπορεί κανένας να μην καταλάβει ότι αστειεύεσαι..........

    ΝΑΙ ΩΝΤΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕ ΝΕΚΡΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΚΥΤΑΡΑ.

  13. #13
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/06/2005
    Μηνύματα
    28
    SCBR1000RR lege tetia sto kiriako na erthei me tomahawk indianos na se kinigaei na sou parei to skalp
    xexexe

    h idea sou G#MEI pantos
    klinoume gia mia mera to kartodromio
    kai diorganonoume scooter GP me danika scooterakia
    Vasilis

  14. #14
    Recalibrate... Το avatar του/της stako
    Εγγραφή
    10/02/2003
    Μηνύματα
    1.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cyberpunk
    h idea sou G#MEI pantos
    klinoume gia mia mera to kartodromio
    kai diorganonoume scooter GP me danika scooterakia
    Ώπα! Έχει ψωμί αυτό! Ποιά δανεικά σκουτεράκια, θα σας πατήσω με το Runner VXRrrrrrrr 180 μου!!!

    Το συζητάμε από κοντά παιδιά όμως, μην γράφουμε άσχετα στο ποστ τώρα για να είναι εύκολα αναγνώσιμο από όποιον ενδιαφέρεται.

  15. #15
    quote:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
    Σταύρο μη λες τέτοια γιατί μπορεί κανένας να μην καταλάβει ότι αστειεύεσαι..........


    --------------------------------------------------------------------------------



    ΝΑΙ ΩΝΤΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕ ΝΕΚΡΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΚΥΤΑΡΑ.


    __________________













    ρε τιγκα..
    για τραβα στη γωνια να δεις αν ερχομαι..

    ειπαμε κατι,τελειωσε..
    να καταλαβαινεις που σταματαει καποιο και που ξεκιναει...
    αν θες να συνεχισουμε be my guest.
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΣΑΒΒΑΤΟ 17/01/2009
    από ftsmf στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 17/01/2009, 16:35
  2. Σάββατο 17 Μαϊου 2008
    από Tsakalaki στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2008, 14:25
  3. Σαββατο 17/5 just11
    από nancy_8 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 16/05/2008, 12:54
  4. Σάββατο 17-06-06 Water Fun!!!
    από Pokermon στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 16/06/2006, 23:14
  5. ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ,ΠΑΙΖΕΙ ΠΕΝΤΕΛΗ;
    από toyota στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2005, 20:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF