Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 32

Θέμα: once more.. αν είδε κανείς κάτι

  1. #1
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896

    once more.. αν είδε κανείς κάτι

    Μεσημέρι.. Στέκομαι στο φανάρι στον Κόμβο στο ΤΕΙ και περιμένει να ανάψει πράσινο να στρίψω δεξιά. Ανάβει πράσινο, επειδή γνωρίζω πόσο ζώα είναι, περιμένω 1-2".. κοιτάω αριστερά.. σταματάνε όλοι.. αριστερα μου έρχεται ένα παπί και ξεκινάμε μαζί.. εγώ από την εσωτερική.. το παπί λίγο πιο πίσω και αριστερά.. Και ακριβώς την ώρα που έχω πλαγιάσει και στρίβω (κατηφόρα) με 5 χλμ.. με την άκρη του ματιού μου βλέπω ένα μικρό κόκκινο seicento να έχει σημαδέψει τα πόδια μου και να έχει πάρει φόρα.. προφανώς παραβιάζοντας το κόκκινο...πατάω φρένο.. και ΕΥΤΥΧΩΣ πέφτω μόνος μου χωρίς να με πετάξει αυτός 10 μέτρα πέρα.. το αμάξι του καριόλη περνάει κυριολεκτικά 20 εκατοστά από μένα.. καταλαβαίνει τι έγινε και γκαζώνει και την κοπανάει.. Εγώ έχω σκάσει με τον ώμο και το γόνατο και η μηχανή έχει κάτσει στον αστράγαλο μου και δεν μπορώ να σηκωθώ και κοιτάζω πάνω και πίσω οπότε πινακίδες δεν μπόρεσα να δω και του μουνί έφυγε έτσι.. ένα παπί αφού βεβαιώθηκε ότι είμαι εντάξει πήγε να τον πιάσει αλλα ο καριόλης καταλαβαίνοντας τι έκανε την κοπάνησε από τον εθνικό..

    Απίστευτος θυμός.. Αν σταματούσε δεν θα του έκανα τπτ.. αν όμως τον πετύχαινα μετά παρακάτω θα είχα εγώ την μύνηση..

    Θράσσος.. Το χαρακτηριστικό του Έλληνα (της πλειοψηφίας).. Έχει παντού κάτι @@ να! αλλά όταν είναι να αναλάβει ευθύνες... Ε ρε καριόλη.. να εύχεσαι να μην σε ψιλιαστώ καμιά μέρα σε φύτεψα..

    Εν τέλει πήγα ιατρείο, ο ώμος/γόνατο πονάνε αρκετά παρότι φορούσα μπουφάν.. το μηχανάκι κλασσικά πράγματα στραβό τιμόνι, 1 πλαστικό, φαινομενικά τίποτα άλλο αλλά θα το κοιτάξω για καλό και για κακό..

    Είχε άπειρα αμάξια εκεί αλλα κανένας ως δια μαγείας δεν είδε πινακίδες.. Αν.. που αποκλείεται αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία είδε πινακίδα θα ήμουν υπόχρεος.. όχι για τον ώμο, ή τα 50 ευρώ ζημιά στο ybr.. αλλά για να του δώσω ένα καλό μάθημα..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  2. #2
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Περαστικά και ταχεία ανάρρωση...

    τι ελεεινοί άνθρωποι κυκλοφορούν ρε γαμώτο...
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  3. #3
    Περαστικά φιλαράκι.
    Ακτινογραφίες έβγαλες έτσι?

    Τι να πώ...

    Ευτυχώς δεν είναι μεγάλη η ζημιά.
    Γρήγορη ανάρρωση σου εύχομαι.
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  4. #4
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    Περαστικά φιλαράκι.
    Ακτινογραφίες έβγαλες έτσι?

    Τι να πώ...

    Ευτυχώς δεν είναι μεγάλη η ζημιά.
    Γρήγορη ανάρρωση σου εύχομαι.
    Δεν έβγαλα.. πήγα στο ιατρείο της μονάδας του πατέρα μου.. μου μάζεψε κάτι εκδορές.. και μου έδωσε μυοχαλαρωτικό παυσίπονο... αλλά με κόβω αύριο ακτινογραφίες.. ευτυχώς κεφάλι δεν βρήκα.. και όχι τίποτα άλλο.. μου γάμησε και το κινητό που είχα στην τσέπη.. :a29:

    Ευχαριστώ για τις ευχές παιδιά.. Βοηθάει την ψυχολογία.. Ξέρεις ότι δεν οφελεί.. αλλά τουλάχιστον νιώθεις καλύτερα όταν το λες σε άνθρώπους που σε νιώθουν/ έχουν περάσει τα ίδια..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  5. #5
    A cold-hearted bastard Το avatar του/της Gares'
    Εγγραφή
    27/07/2005
    Μηνύματα
    432
    Αν χρειαστείς τπτ το τηλεφωνο το έχεις...

    Περαστικά Ανδρέα...



    Την Π*****α τους!!!!!!
    Yesterday is history.
    Tommorow is mystery.
    But today is a gift.
    That is why it is called the "present"...

  6. #6
    Μην το αφήνεις.
    Πήγαινε βγάλε ακτινογραφίες καλού-κακού. Δεν ξέρεις...

    Και ΟΧΙ στον Ευαγγελισμό...

    Είχα πάει με σπασμένο αστράγαλο και με έδιωξαν με "διάστρεμα"... :a04: :a31: :a31:
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  7. #7
    A cold-hearted bastard Το avatar του/της Gares'
    Εγγραφή
    27/07/2005
    Μηνύματα
    432
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    Μην το αφήνεις.
    Πήγαινε βγάλε ακτινογραφίες καλού-κακού. Δεν ξέρεις...

    Και ΟΧΙ στον Ευαγγελισμό...

    Είχα πάει με σπασμένο αστράγαλο και με έδιωξαν με "διάστρεμα"... :a04: :a31: :a31:
    Εδώ δεν έχουμε Ευαγγελισμό...Ηράκλειο
    Yesterday is history.
    Tommorow is mystery.
    But today is a gift.
    That is why it is called the "present"...

  8. #8
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
    Εδώ δεν έχουμε Ευαγγελισμό...Ηράκλειο
    Ναι εδώ έχουμε Βενιζέλειο..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  9. #9
    Περαστικά και αγύριστα μωρέ Ανδρέα...τι να πω πια, τι....;
    Αφού εγάιρες ζωντανός και γερός στο σπίτι σου τέλος καλό όλα καλά.
    Υγεία!
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
    Εδώ δεν έχουμε Ευαγγελισμό...Ηράκλειο
    Πιστέψτε με... δεν χάνετε και τίποτα...
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  11. #11
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Αντρέα περαστικά.
    Πάρε τώρα τη τροχαία και πήγαινε κάνε μήνυση κατά παντός..


    Ποτέ ξανά...

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    περαστικα.

  13. #13
    Λάστιχαααααα! Το avatar του/της lice13
    Εγγραφή
    29/08/2009
    Μηνύματα
    104
    Δήλωσέ το στη τροχαία και κάπου θα τον πετύχεις! Κόκκινο seicento στο Ηράκλειο... Όλο κ κάπου θα τον πάρει το μάτι σου.... Περαστικά σου!
    Reggae will save us...

  14. #14
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    περαστικα αντρικο
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  15. #15
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Περαστικά Εππάκο ......... ότι χρειαστείς πάρε τηλ. !!! (το εννοώ)

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Θανατηφόρο ατύχημα (είδε κανείς κάτι;)
    από giati στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2009, 12:01
  2. Παιδιά αν είδε κάποιος κάτι !!
    από Morpheus_X στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2006, 19:06
  3. ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙς
    από sinvag στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 16/05/2006, 14:02
  4. Blond once more....
    από adam_tsouk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2005, 19:51
  5. Αν Δεν ΕΧετε Κατι Να Κανετε...
    από nimbus στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2004, 09:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF