Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Μπουφαν Clain-ese

  1. #1

    Red face Μπουφαν Clain-ese

    Πηρα τις προαλλες ενα μπουφανακι δερματινο κ καλα, πολυ φθηνο (70 ευρω)...
    Εχει κ κοκκαλα μαζι αλλα δεν τα εβαλα :hypnotize

    Ενα φιλαρακι λεει οτι μοιαζει σαν να το αγορασα απο πακιστανο πλανοδιο κ οτι θα ντρεποταν να το φορεσει εξω , στεναχωρεθηκα πολυ μ αυτο
    Περα απο κανα δυο κουβεντες εμψυχωσης εχω μια ερωτηση:

    Αυτα τα δερματινα πως πλενονται ? Φανταζομαι οχι στο πλυντηριο.


    Υγ. Μου το αφησε πολυ κατω απο την αρχικη, επειδη φοραω σπανιο νουμερο, πιστευω ενα μηνα καλοκαιρινης χρησης να αντεξει, θα τα εχει βγαλει τα φραγκα του
    Ειναι θεοβαρυ το γμημενο.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC02062.jpg 
Προβολές:	292 
Μέγεθος:	95,4 KB 
ID:	248564

  2. #2
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    όταν λες τα κόκκαλα δεν τα έβαλες εννοείς δεν τα αγόρασες;
    ελπίζω να εννοείς απλώς ότι δεν τα τοποθέτησες στο μπουφάν γιατί έτσι θα μπορείς να διορθώσεις το λάθος σου και να τα τοποθετήσεις τώρα

  3. #3
    Τα εχω αλλα δεν τα τοποθετησα, Παρολο που ειναι XXXL το μπουφαν με σφιγγουν πολυ κ δεν τα γουσταρω.

  4. #4
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    ναι αλλά καταλαβαίνεις ότι χωρίς τα προστατευτικά το μπουφάν χάνει το νόημά του
    και σαφως λόγο υλικού είναι καλύτερο από ένα μη μοτοσυκλετιστικο μπουφάν αλλά δεν είναι αυτό που πρέπει

  5. #5
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.228
    Τα Χριστούγεννα έπεσα με το ΧΤ (όχι σοβαρά ευτυχώς) και έσκασα με τον ώμο στην κόγχη ενός πεζοδρομίου!
    Χάρις σ' αυτά τα κόκκαλα σηκώθηκα, ξεσκονίστηκα και έφυγα σαν κύριος.
    Κάθε φορά που φοράω το μπουφανάκι μου τα ευγνωμονώ και ας δείχνει μερικές φορές σαν Robocop.

  6. #6
    Να σου πω την αλήθεια την εποχή που είχα δερμάτινα δεν μπήκα ποτέ στον προβληματισμό γιατί δεν χρειάστηκε κιόλας (τα πούλαγα πάντα σαν καινούργια), όσο βρίσκονταν στα χέρια μου όμως τα καθάριζα αρκετές φορές με ένα βρεγμένο πανί (και μωρομάντηλα κάνουν αν δεν κάνω λάθος..- σιγά μην τρέξεις ν'αγοράσεις ). Τώρα βέβαια κάπως θα θες να καθαρίσεις και το εσωτερικό του που μάλλον μόνο με κάποιο καθαριστήριο θα κάνεις δουλειά..


    Κουβέντες εμψύχωσης δεν έχω γι'αυτό το πράγμα φίλος, εκτός ίσως το ότι θα είσαι ο γκρις Power Ranger όταν το φοράς αμαλάχει ναούμ

  7. #7
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από makis206 Προβολή μηνύματος
    Να σου πω την αλήθεια την εποχή που είχα δερμάτινα δεν μπήκα ποτέ στον προβληματισμό γιατί δεν χρειάστηκε κιόλας (τα πούλαγα πάντα σαν καινούργια), όσο βρίσκονταν στα χέρια μου όμως τα καθάριζα αρκετές φορές με ένα βρεγμένο πανί (και μωρομάντηλα κάνουν αν δεν κάνω λάθος..- σιγά μην τρέξεις ν'αγοράσεις ). Τώρα βέβαια κάπως θα θες να καθαρίσεις και το εσωτερικό του που μάλλον μόνο με κάποιο καθαριστήριο θα κάνεις δουλειά..


    Κουβέντες εμψύχωσης δεν έχω γι'αυτό το πράγμα φίλος, εκτός ίσως το ότι θα είσαι ο γκρις Power Ranger όταν το φοράς αμαλάχει ναούμ

    Απο μεσα εννοω, μου τη σπαει η μυρωδια της μασχαλιλας, για το καλοκαιρι το θελω

  8. #8
    Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του/της Anty12
    Εγγραφή
    04/09/2006
    Μηνύματα
    2.210
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Πανοπτικός Προβολή μηνύματος
    Δε λεει να το φορεσω δημοσια ε
    Μια χαρά είναι ....μην ακούς κανένα.....το από μέσα -για να φύγει η μπακαλιαρίλα- στο σενιάρουν σε καθαριστήριο με ατμό
    Στων χιλιομέτρων την ερημιά....
    ..... και στη σιωπή των χρονομέτρων

Παρόμοια θέματα

  1. θελω δερματινο μπουφαν,γωριζει κανεις¨?
    από alfa156 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο μήνυμα: 28/10/2009, 09:35
  2. Αγορά "τρυπητού" καλοκαιρινού μπουφάν
    από tifozif1 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2004, 10:04
  3. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 05/12/2003, 15:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF