Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 33

Θέμα: ΠΕΡΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ...

  1. #1
    ΚΩΣΤΗΣ ZZR1400R Το avatar του/της booktsio
    Εγγραφή
    15/09/2003
    Μηνύματα
    81

    ΠΕΡΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ...

    ΕΧΟΝΤΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΔΥΟ -ΤΡΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΕΥΧΗ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΑΣ, ΜΕ ΠΝΙΓΕΙ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ...
    ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΩΡΑ, ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΩ ΤΗΝ ΑΦΟΡΜΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ -ΤΕΣΤ ΤΗΣ ΠΟΛΥΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗΣ-ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ- APRILIA RSV 1000 ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΗΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

    ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΠΟΥ -ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ- ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΙΑΠΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ;
    Η ΞΕΠΕΤΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ, ΑΤΑΚΕΣ ΤΥΠΟΥ "ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ" , ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΒΑΣΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ- V-BOX ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ- , ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΜΗ ΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΜΕΤΑΔΟΣΟΥΝ ΤΗ ΜΑΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΕΠΑΡΟΥΝ.
    ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΗΓΟΥΜΑΣΤΕ , ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΡΙΝΩ ΩΣ ΟΔΗΓΟΥΣ, ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΡΓΟΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ "ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ"...

    ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ "ΤΕΣΤ" ΜΙΑΣ ΑΛΛΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ- BMW GS1200. THN ΞΕΠΕΤΑΕΙ ΣΕ ΜΙΣΗ ΣΕΛΙΔΑ!!!

    ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΟΝΟΜΑΣΩ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΜΙΛΑΩ.

    ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ -ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ- ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ ΑΥΤΩΝ, ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ...

    Η ΚΡΙΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΟΝ ΕΙΔΙΚΟ ΤΥΠΟ, ΑΡΑ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ. ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΠΛΕΟΝ;

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ -ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ-ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.



  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    Ζουμε την εποχη του συμφεροντος και μονο η ορεξη μεμονομενων ατομων μας βγαζει για λιγο απο αυτη.

  3. #3
    εγω απο περιοδικα μονο το power bikes διαβαζω πιστευω οτι και ειναι πιο αξιοπιστοι απο τους αλλους και εχουν την τρελα τους.
    οτι κανουν σε θεμα μετρησεις εχουν μηχανηματα οπως το v-box
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  4. #4
    ΚΩΣΤΗΣ ZZR1400R Το avatar του/της booktsio
    Εγγραφή
    15/09/2003
    Μηνύματα
    81
    ΜΠΡΑΒΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...

  5. #5
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Με τον "ειδικό τύπο" έχουμε πάψει να ασχολούμαστε εδώ και πολύ καιρό...1ον τα ωραία μας λεφτά δεν είναι για πέταμα,και 2ον τέστ από γραφείου μπορώ να κάνω και γω...μη σου πω και κάθε δημοτικό σχολείο...οπότε τι περιοδικό να πάρεις; διαφημίσεις;
    Στο θέμα αγορά μοτο πας σε ένα κατάστημα και παίρνεις ό,τι σε ευχαριστεί στη ματιά αλλά και στη τσέπη...το αν θα βγει όπως τη θες δεν είναι ανάγκη να στο πει και να στο επιβάλλει κανένα περιοδικό...
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  6. #6
    ΚΩΣΤΗΣ ZZR1400R Το avatar του/της booktsio
    Εγγραφή
    15/09/2003
    Μηνύματα
    81
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nassosxlvbros
    Με τον "ειδικό τύπο" έχουμε πάψει να ασχολούμαστε εδώ και πολύ καιρό...1ον τα ωραία μας λεφτά δεν είναι για πέταμα,και 2ον τέστ από γραφείου μπορώ να κάνω και γω...μη σου πω και κάθε δημοτικό σχολείο...οπότε τι περιοδικό να πάρεις; διαφημίσεις;
    Στο θέμα αγορά μοτο πας σε ένα κατάστημα και παίρνεις ό,τι σε ευχαριστεί στη ματιά αλλά και στη τσέπη...το αν θα βγει όπως τη θες δεν είναι ανάγκη να στο πει και να στο επιβάλλει κανένα περιοδικό...
    ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ... ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΣ, ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ Ή ΟΧΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ....

    ΟΧΙ, ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΑΠΛΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ-ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ- ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ...

    ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΤΙ ,ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ, ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ ΔΗΛΑΔΗ...


    ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ...

  7. #7
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Αρχικά δημιουργήθηκε από booktsio
    ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ... ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΣ, ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ Ή ΟΧΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ....

    ΟΧΙ, ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΑΠΛΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ-ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ- ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ...

    ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΤΙ ,ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ, ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ ΔΗΛΑΔΗ...


    ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ...
    Με το συμπάθειο κιόλας αλλά περιμένεις ο συντάκτης να γράψει πχ για μπούσα,όταν ο "άνωθεν " έχει αποφασίσει (με το αζημίωτο φυσικά) να γράψει κάτι για τα σκουτερ; Μα,αυτή είναι η δουλειά τους αδερφέ να γράφουν ό,τι τους λένε την ώρα που τους το λένε...άλλωστε σε όλες τις δουλειές το ίδιο δε γίνεται;δε κάνεις ότι θες αλλά ό,τι σου λένε...(ακόμα και στη δική σου....)

    υγ1. όσο για το τεστ της "μεγάλης"μοτοσυκλέτας (λέγε με BMW 1200) σαν τι να σου γράψει παραπάνω αφού παλιότερα έχει αφιερώσει τεύχη ολάκερα;
    υγ2.κι όμως!πάρα πολλοί αγοραστές μπαίνουν στη διαδικασία αυτή:αγοράζουν γιατί το περιοδικό έβγαλε το μοντέλο χ σαν "καλύτερο" από το ψ,χωρίς καν να σκεφτούν αν τους χρειάζεται το χ ή το ψ μοντέλο...αποτέλεσμα χιλιάδες μεταχειρισμένα με λίγα κμ 2ετίας-3ετίας να γεμίζουν τους μαντράδες που τα αγόρασαν κοψοχρονιά...
    υγ3. αναμφίβολα άνοιξες μεγάλη κουβέντα για τα περιοδικά αλλά ο σκοπός σου ποιος είναι; να πεις απλά το παράπονό σου; να τους ρίξεις στο φιλότιμο; ή να ακούσεις καμιά γνώμη;

    Οι περισσότεροι παντως συμφωνούν πως περισσότερο "σπρώχνουν" μοντέλα παρά γράφουν....κι αν ψάχνεις αντικειμενικότητα (σε οτιδήποτε)είσαι σε λάθος χώρα...
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  8. #8
    ΚΩΣΤΗΣ ZZR1400R Το avatar του/της booktsio
    Εγγραφή
    15/09/2003
    Μηνύματα
    81
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nassosxlvbros
    Με το συμπάθειο κιόλας αλλά περιμένεις ο συντάκτης να γράψει πχ για μπούσα,όταν ο "άνωθεν " έχει αποφασίσει (με το αζημίωτο φυσικά) να γράψει κάτι για τα σκουτερ; Μα,αυτή είναι η δουλειά τους αδερφέ να γράφουν ό,τι τους λένε την ώρα που τους το λένε...άλλωστε σε όλες τις δουλειές το ίδιο δε γίνεται;δε κάνεις ότι θες αλλά ό,τι σου λένε...(ακόμα και στη δική σου....)

    υγ1. όσο για το τεστ της "μεγάλης"μοτοσυκλέτας (λέγε με BMW 1200) σαν τι να σου γράψει παραπάνω αφού παλιότερα έχει αφιερώσει τεύχη ολάκερα;
    υγ2.κι όμως!πάρα πολλοί αγοραστές μπαίνουν στη διαδικασία αυτή:αγοράζουν γιατί το περιοδικό έβγαλε το μοντέλο χ σαν "καλύτερο" από το ψ,χωρίς καν να σκεφτούν αν τους χρειάζεται το χ ή το ψ μοντέλο...αποτέλεσμα χιλιάδες μεταχειρισμένα με λίγα κμ 2ετίας-3ετίας να γεμίζουν τους μαντράδες που τα αγόρασαν κοψοχρονιά...
    υγ3. αναμφίβολα άνοιξες μεγάλη κουβέντα για τα περιοδικά αλλά ο σκοπός σου ποιος είναι; να πεις απλά το παράπονό σου; να τους ρίξεις στο φιλότιμο; ή να ακούσεις καμιά γνώμη;

    Οι περισσότεροι παντως συμφωνούν πως περισσότερο "σπρώχνουν" μοντέλα παρά γράφουν....κι αν ψάχνεις αντικειμενικότητα (σε οτιδήποτε)είσαι σε λάθος χώρα...
    TO "ΜΕΓΑΛΗΣ" ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ; ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΚΟΙΝΟΥ;


    Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ!!!

    ...ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΓΝΩΜΕΣ, ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.




  9. #9
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Αρχικά δημιουργήθηκε από booktsio
    TO "ΜΕΓΑΛΗΣ" ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ; ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΚΟΙΝΟΥ;


    Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ!!!

    ...ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΓΝΩΜΕΣ, ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.



    Μα...για το λόγο που προανέφερες!....πίσω από ένα πληκτρολόγιο δε ξέρω αν τη θεωρείς τη μοτο των ονείρων σου η απλά στη μεγάλη κατηγορία...

    Οπότε οκ... ο σκοπός σου επετευχθη...και θα ακούσεις πολλές!! που με άλλες θα συμφωνείς και με άλλες θα διαφωνείς! όλα στο παιχνίδι είναι!!!
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  10. #10
    Έχεις σκεφτεί να διαβάσεις ηλεκτρονικό τύπο

    Υπάρχει το Ελληνικό e-bike.gr καθώς και πολλά ξένα περιοδικά τα οποία δεν έχουν το κόστος του χαρτιου και του τυπογραφείου επομένως δεν έχουν και τόση ανάγκη να τα ''πάρουν''

    Πάντα όμως θα διαβάζεις την γνώμη κάποιου άλλου και όχι την δικιά σου

    Οπότε να φιλτράρεις ότι διαβάζεις

  11. #11
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Αρχικά δημιουργήθηκε από feelgoodr1
    Έχεις σκεφτεί να διαβάσεις ηλεκτρονικό τύπο

    Υπάρχει το Ελληνικό e-bike.gr καθώς και πολλά ξένα περιοδικά τα οποία δεν έχουν το κόστος του χαρτιου και του τυπογραφείου επομένως δεν έχουν και τόση ανάγκη να τα ''πάρουν''

    Πάντα όμως θα διαβάζεις την γνώμη κάποιου άλλου και όχι την δικιά σου

    Οπότε να φιλτράρεις ότι διαβάζεις
    αααακριβώς! έτσι κατέληξα κάποτε πως η πιο αντικειμενική γνώμη είναι η...γνώμη μου! αν είναι να κάνω λάθος ας το κάνω εγώ και όχι κατευθυνόμενος από περιοδικά!!!
    αυτό βέβαια δε σημαίνει πως δεν ενημερώνομαι σχετικά απλά πάντα μα πάντα θέλω μια "ιδίοις όμασι" επαφή και αίσθηση...

    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  12. #12
    ΚΩΣΤΗΣ ZZR1400R Το avatar του/της booktsio
    Εγγραφή
    15/09/2003
    Μηνύματα
    81
    Αρχικά δημιουργήθηκε από feelgoodr1
    Έχεις σκεφτεί να διαβάσεις ηλεκτρονικό τύπο

    Υπάρχει το Ελληνικό e-bike.gr καθώς και πολλά ξένα περιοδικά τα οποία δεν έχουν το κόστος του χαρτιου και του τυπογραφείου επομένως δεν έχουν και τόση ανάγκη να τα ''πάρουν''

    Πάντα όμως θα διαβάζεις την γνώμη κάποιου άλλου και όχι την δικιά σου

    Οπότε να φιλτράρεις ότι διαβάζεις
    ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΔΥΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ....

    ΟΧΙ ΛΟΙΠΟΝ, ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ...ΑΓΟΡΑΣΩ ΣΩΣΤΑ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ Σ'ΕΜΑΣ-ΠΡΟΦΑΝΩΣ- ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΩΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ, ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ.

    ΔΕΝ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ- ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. ΟΜΩΣ, ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΥΠΕΡ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ... ΚΑΙ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ- ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ-ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΦΙΛΤΡΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΠΗΡΕΑΖΟΝΤΑΙ...

    ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ.

  13. #13
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Φίλε booktsio, θα σε παρακαλούσα να γράφεις με μικρούς χαρακτήρες & όχι με κεφαλαία.
    Ευχαριστώ.



    Moto.gr Moderation Team.

  14. #14
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Αρχικά δημιουργήθηκε από booktsio
    ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΔΥΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ....

    ΟΧΙ ΛΟΙΠΟΝ, ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ...ΑΓΟΡΑΣΩ ΣΩΣΤΑ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ Σ'ΕΜΑΣ-ΠΡΟΦΑΝΩΣ- ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΩΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ, ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ.

    ΔΕΝ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ- ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. ΟΜΩΣ, ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΥΠΕΡ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ... ΚΑΙ ΜΕ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ- ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ-ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΦΙΛΤΡΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΠΗΡΕΑΖΟΝΤΑΙ...

    ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ.
    ολος αυτός ο όγκος της πληροφόρησης έχει και το κακό του: σε βάζουν στο τρυπάκι του "καλύτερου"του "ειδικού" του "απόλυτου" και συ το μόνο που χρειάζεσαι είναι ανοιχτό δρόμο και χρόνο να πας μια βόλτα...στο τέλος μιζεριάζεις... και κάνεις λάθος επιλογές και καταλήγεις να μένεις στο σπίτι μπροστά στην οθόνη του υπολογιστή και να βλέπεις φωτό από ταξιδιωτικά....
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  15. #15
    ΚΩΣΤΗΣ ZZR1400R Το avatar του/της booktsio
    Εγγραφή
    15/09/2003
    Μηνύματα
    81
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Φίλε booktsio, θα σε παρακαλούσα να γράφεις με μικρούς χαρακτήρες & όχι με κεφαλαία.
    Ευχαριστώ.



    Moto.gr Moderation Team.

    οκ, αλλα γιατί;;;

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΠΕΡΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΩΝ
    από RAMMSTEIN στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 56
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2010, 15:02
  2. ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟ ΒΙΝtΕΑΚΙ ΠΕΡΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ ΑΠΟ Youtube ;)
    από anixneyths στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 26/11/2008, 18:08
  3. Περι Γαμου
    από dela στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2008, 18:46
  4. περι βενζινης
    από bsari στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 01:48
  5. Γιορτη Μοτοσυκλετασ Και Μοτοσυκλετισμου
    από Julius στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 09:06

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF