Σελίδα 1 από 10 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 136

Θέμα: Να πάνε όλοι στο αγυριστο με το κολοκράτος που έχουμε,

  1. #1
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557

    Να πάνε όλοι στο αγυριστο με το κολοκράτος που έχουμε,

    Τελικά σήμερα κατάλαβα τί κράτος έχουμε αλλά και τελικά πόσο ξεφτύλας και κοτά είμαι .

    Ναι περίεργο που βρίζω τόν εαυτό μου αλλά έχω δίκιο.............

    Ας πάρουμε τα πράγματα απο τήν αρχή...............πρίν ένα χρόνο τήν μέρα τής ανάστασής βρέθηκα σε ένα περιστατικό στήν παραλιακή του ηρακλείου όπως γυρνούσα σπίτι απο έξοδο με φίλους με αμάξι του ενός απο αυτούς καπιοι μεθυσμένοι βοσκοι και γνωστά μούτρα
    τής πόλης μάς έβγαλαν απο το αμάξι με σπρέι πιπεριού φάγαμε αρκετό ξύλο και αποκορύφωμα 5 πυροβολισμοι καταπανω μου.

    σήμερα ήταν η δίκη ...........όλο αυτο τόν καιρό δεχόμουν απείλες αλλά δέν έδινα βάση στήν τελική χέστικα άν με μπαλοτάραν, τόν τελευταίο
    καιρό αλλάξανε τροπάριο και άρχισαν να απειλούν (εννοιτε ανώνυμα)

    για τήν ζωή τής οικογένειας μου με αποκορύφωμα να απειλήσουν για τήν ζωη τής μικρής ανηψιάς με το να κάνουν κακό στό σπίτι του αδερφού μου ,βέβαια ήξερα απο πρίν ότι οι άλλοι μάρτυρες κότεψαν
    και μόνο εγώ κρατούσα στάση ότι πρέπει να πάνε μέσα τετιοι σκατάνθρωποι (βασικα ουτε κάν ανθρωποι είναι )

    Απο το περιστατικό κατάλαβα και είδα τι ΣΚΑΤΑ είμαστε , αστυνομία , δικαστικοι και δικηγόροι αλλά δυστιχός και αξιότιμή πολιτικοί (ο ένας μάλιστα με πατέρα σε αξίωμα
    )

    Το αποτέλεσμα όλων αυτών......αναγκάστικα άν και ήμουν απέξω να φύγο ώστε να πάρω παράταση να δώ τι θα κάνω ..............να κάνω τόν ΜΑΛΑΚΑ ή να στείλω τούς Που.....ες φυλακή..........με κίνδυνο να βάλω σε κίνδυνο όλη τήν οικογένεια μου ...........
    Ντρέπομε γιαυτο που έκανα και με θεωρω ότι είμαι το λιγότερο ξεφτύλας και κότα αλλά δέν ήξερα τι να κάνω........... εννοίτε ότι οι μπάτσοι δέν ασχολήθηκαν με τίς απείλες και τα τιαυτα αν και το είχα καταγείλη και τους είχα πάει και κλήσεις και τηλεφωνήματα που γίναν αλλά πάλι ντρέπομε για μένα μόνο φτύσιμο θέλω που τούς έδωσα χρόνο δέν ξέρω ακόμα τι θα κάνω αλλά όπως είπε και ο δικηγόρος μου έτσι έπρεπε να γίνει ώστε να δούμε τι θα γίνει να μήν έχω μετά προβλήματα...................

    Συγνώμη για το άσχετο με το φορυμ θέμα απλά τώρα γύρισα απο εκεί και δέν είμαι καλά κάπου ήθελα να ξεσπάσω να τα πώ

  2. #2
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    προσπάθησε λίγο να χαλαρώσεις γιατί φαίνεται και από την γραφή σου ότι είσαι τεζα ταραγμένος...

    Κατά δεύτερον θα σου πω αυτό για να ηρεμήσεις...κανείς από μας δε ξέρει πως θα αντιδρούσε σε μια τέτοια περίπτωση...μπορεί να κάναμε το ίδιο που έκανες και συ...προσωπικα ,αν κατάλαβα καλά τι συνέβη,πιστεύω ότι έπραξες σωστά ,ώστε να δώσεις χρόνο στον εαυτό σου να σκεφτεί...

  3. #3
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Υπομονή φίλε μου και καλό κουράγιο με τα δίποδα που έμπλεξες.

    Τι να πει κανείς για τέτοιες καταστάσεις,ειλικρινά δεν ξέρω.
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Σκατά... χαλάστηκα άσχημα...

    Δεν είσαι εσύ η κότα φίλε ό,τι και αν αποφασίσεις να κάνεις. Δεν είμαστε φαρ ουέστ να κυκλοφορούμε και να τις μετράμε να δούμε ποιος είναι ο πιο μάγκας. Έχουμε οργανωθεί σε κοινωνίες για να μην είμαστε ο καθένας για την πάρτη του.

    Αλλά εδώ βλέπω ότι η κοινωνία αντί να φτύσει αυτούς φτύνει εσένα... και αυτό το βλέπω σε πάμπολλα πράγματα καθημερινά, με αποκορύφωμα το δικό σου...

    νόμοι, τάξη, κοινωνική ειρήνη, αστυνομία, δίκαιο, πράγματα με τα οποία σε έχει γαλουχήσει η κοινωνία αλλά όταν το πρόβλημα έρχεται στην πόρτα σου παίρνεις τα @@ σου από την κοινωνία...

    κοινωνία για την οποία δεν ρωτήθηκες ποτέ αν θες να είσαι μέλος, απλά είσαι... και ο συνάνθρωπος είναι κοντόφθαλμος και επειδή δεν έχει αυτός το πρόβλημα την κάνει...

    απογοήτευση...
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio
    [...] Δεν είμαστε φαρ ουέστ [...]
    Για Κρήτη μιλαει...
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #6
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Για Κρήτη μιλαει...

    σαφώς...

    Τhe far south τότε...

  7. #7
    χαλαστικα ρε φιλε και μονο που το διαβασα...ειδη βραζω απο τα νευρα μου...οχι για κανα αλλο λογο αλλα γιατι ειναι σκληρο αυτο που πρεπει να κανεις...δεν εισαι κοτα...δεν αφορα την παρτυ σου...μιλας για αλλους ανθρωπους{την οικογενιεα σου}.απ οσο καταλαβαινω αν ηταν μονο το τομαρι σου στη μεση δεν θα εκανες πισω
    αυτο που μ αρεσει σε σενα ειναι οτι πας δια μεσου της νομιμης οδου που ειναι κ η πιο δυσκολη,ειδικα στη σκατοχωρα που ζουμε...κανεις το σωστο κ το δυσκολο.και να μην το πας μεχρι τελους μην τα βαλεις με τον εαυτο σου..μπραβο σου που το σκεφτεσαι ετσι...εγω στα υπανθρωπακια θα απανταγα με το ιδιο νομισμα...ψυχραιμια...αστο λιγο να ξεσπασει μεσα σου,σκεψου το,καλα εκανες και το ανεβαλες για να σκεφτεις...θα σου θυμησω ομως οτι δεν ζεις σε κρατος αλλα σε μπ@@@@λο και μαλιστα χωρις τσ@τσ@.και στο φαρ ουεστ καλυτερα ειναι.καλο κουραγιο

  8. #8
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Εν προκειμενω το κρατος δεν φταιει. Σπανιο, αλλα συμβαινει. Εζησα στην Κρητη (Ηρακλειο) για τρια χρονια, και τετοια πυκνοτητα ανθρωπων με IQ ραδικιου, δεν ματαξαναδα ποτε και πουθενα.
    Αν σε παρηγορει παντως, σκεψου οτι οποιος εχει τοση αναγκη να κανει τον μαγκα, ειναι βαθια δυστυχης. Αυτο το βρισκω αλλες φορες λυπηρο και αλλες διασκεδαστικο, αναλογα τα ναρκωτικα.

    Ο Ηρακλειτος ειπε, οτι το πεπρωμενο καθε ανθρωπου, ειναι ο χαρακτηρας του.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  9. #9
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220
    "Ο Έξυπνος ξέρει να λύνει τα προβλήματα του, ο Σοφός ξέρει πως να τα αποφεύγει".

    Φέρθηκες σοφά, πράξε έξυπνα..

  10. #10
    applied... Το avatar του/της paTman_the
    Εγγραφή
    08/02/2006
    Μηνύματα
    89
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio
    Σκατά... χαλάστηκα άσχημα...

    Δεν είσαι εσύ η κότα φίλε ό,τι και αν αποφασίσεις να κάνεις. Δεν είμαστε φαρ ουέστ να κυκλοφορούμε και να τις μετράμε να δούμε ποιος είναι ο πιο μάγκας. Έχουμε οργανωθεί σε κοινωνίες για να μην είμαστε ο καθένας για την πάρτη του.

    Αλλά εδώ βλέπω ότι η κοινωνία αντί να φτύσει αυτούς φτύνει εσένα... και αυτό το βλέπω σε πάμπολλα πράγματα καθημερινά, με αποκορύφωμα το δικό σου...

    νόμοι, τάξη, κοινωνική ειρήνη, αστυνομία, δίκαιο, πράγματα με τα οποία σε έχει γαλουχήσει η κοινωνία αλλά όταν το πρόβλημα έρχεται στην πόρτα σου παίρνεις τα @@ σου από την κοινωνία...

    κοινωνία για την οποία δεν ρωτήθηκες ποτέ αν θες να είσαι μέλος, απλά είσαι... και ο συνάνθρωπος είναι κοντόφθαλμος και επειδή δεν έχει αυτός το πρόβλημα την κάνει...

    απογοήτευση...
    Δυστυχώς η πραγματικότητα είναι ότι δεν υπάρχει καμία οργάνωση και ισχύει ο νόμος του ισχυρού.

    Επειδή και εγώ στην Κρήτη ζω, πιστεύω ότι καλά έκανες, όσο και αν σε/με/σας/μας χαλάει.

    Εφόσον ξέρεις ποιοι είναι αυτοί και ξέρεις τι άνθρωποι είναι οι δρόμοι είναι μονόδρομοι:
    α) Ξέρεις ότι μιλάνε αλλά δεν πράττουν οπότε συνεχίζεις την κατάθεσή σου
    β) αν είναι γνωστοί αλήτες - "κουμπουράδες" και έχουν ιστορικό βίας ξέρεις ότι για να τους πας κόντρα πρέπει να το κάνεις όπως αυτοί, με πιστολίδι δλδ . Καθώς έχεις οικογένεια, και να θες δεν μπορείς να το κάνεις, οπότε καλά έκανες. Δήλωσέ στην αστυνομία και στους δικαστικούς της υπόθεσης τις απειλές που δέχεσαι και ας κάνουν ότι καταλαβαίνουν. Κανείς δεν μπορεί να σε κατηγορήσει που δε ρισκάρεις την ανιψούλα σου.

    Οπως έχουν τα πράγματα αν δεν έχεις "πλάτες" οι επιλογές σου είναι είτε η αυτοδικία είτε να λακίσεις. Και επειδή το πρώτο ούτε μ' αρέσει ούτε το υιοθετώ το μόνο που μένει...

    Προσωπική μου άποψη, ξεμπέρδεψε μαζί τους όσο μπορείς ποιο γρήγορα.
    Υπάρχει ζωή πριν το θάνατο;

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
    Εν προκειμενω το κρατος δεν φταιει. Σπανιο, αλλα συμβαινει. Εζησα στην Κρητη (Ηρακλειο) για τρια χρονια, και τετοια πυκνοτητα ανθρωπων με IQ ραδικιου, δεν ματαξαναδα ποτε και πουθενα.
    Αν σε παρηγορει παντως, σκεψου οτι οποιος εχει τοση αναγκη να κανει τον μαγκα, ειναι βαθια δυστυχης. Αυτο το βρισκω αλλες φορες λυπηρο και αλλες διασκεδαστικο, αναλογα τα ναρκωτικα.

    Ο Ηρακλειτος ειπε, οτι το πεπρωμενο καθε ανθρωπου, ειναι ο χαρακτηρας του.
    Σαφώς και φταίει. Πρωταρχικός σκοπός της ύπαρξης του σωφρονιστικού συστήματος δεν είναι να τιμωρήσει αλλά να προστατεύσει το νομοταγή και έχοντα το δίκιο με το μέρος του!

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
    Εν προκειμενω το κρατος δεν φταιει. Σπανιο, αλλα συμβαινει. Εζησα στην Κρητη (Ηρακλειο) για τρια χρονια, και τετοια πυκνοτητα ανθρωπων με IQ ραδικιου, δεν ματαξαναδα ποτε και πουθενα.
    Αν σε παρηγορει παντως, σκεψου οτι οποιος εχει τοση αναγκη να κανει τον μαγκα, ειναι βαθια δυστυχης. Αυτο το βρισκω αλλες φορες λυπηρο και αλλες διασκεδαστικο, αναλογα τα ναρκωτικα.

    Ο Ηρακλειτος ειπε, οτι το πεπρωμενο καθε ανθρωπου, ειναι ο χαρακτηρας του.

    Φταιει ΜΟΝΟ το κρατος και το IQ δεν διαφερει απο καποιο αλλο σημειο της χωρας....


    Η Κρητη ειναι σκληρος τοπος στα ορεινα, εχω πιτσιρικαδες γνωστους που ειναι απιστευτα σκληρα παιδια και μεγαλωμενα με οπλα τσαμπουκαδες κτλ... Ειναι πολυ απλο να ριχνουμε το φταιξιμο σε αυτους αλλα καποιοι τους χαϊδευουν τα αυτια τοσα χρονια... Ολοι ξερουμε στη Κρητη οτι με τις καταλληλες γνωριμιες εισαι παντα "εξω" οτι και να κανεις. Φονο, ναρκωτικα, κλοπες.... Τεραστιες οικογενειες που με τους ψηφους τους εχουν χτιστει πολιτικες οικογενειες...

    Με τεραστιες επιδοτησεις για ελαιολαδο, χωρις να εχουν ελια να κρεμαστουν, με δικηγορους-βουλευτες πανισχυρους, με μαυρα λεφτα απο ναρκωτικα και παει λεγοντας....

    Λυπαμαι ρε Μεγαλογιατρε, αλλα νομιζω οτι το IQ ραδικιου το εχουμε εμεις που δεν ειμαστε αξιοι να αλλαξουμε την κατασταση... Αν νομιζεις οτι αυτοι δεν ξερουν τι κανουν γελιεσαι, οπως και ολοι μας...

    Οσο για το Ημιτρελο, τι να πω... Υπομονη ρε φιλε και καλα ξεμπερδεματα....


    Nothing in life is to be feard. It is only to be understood.
    Marie Curie

  13. #13
    applied... Το avatar του/της paTman_the
    Εγγραφή
    08/02/2006
    Μηνύματα
    89
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
    Φταιει ΜΟΝΟ το κρατος και το IQ δεν διαφερει απο καποιο αλλο σημειο της χωρας....


    Η Κρητη ειναι σκληρος τοπος στα ορεινα, εχω πιτσιρικαδες γνωστους που ειναι απιστευτα σκληρα παιδια και μεγαλωμενα με οπλα τσαμπουκαδες κτλ... Ειναι πολυ απλο να ριχνουμε το φταιξιμο σε αυτους αλλα καποιοι τους χαϊδευουν τα αυτια τοσα χρονια... Ολοι ξερουμε στη Κρητη οτι με τις καταλληλες γνωριμιες εισαι παντα "εξω" οτι και να κανεις. Φονο, ναρκωτικα, κλοπες.... Τεραστιες οικογενειες που με τους ψηφους τους εχουν χτιστει πολιτικες οικογενειες...

    Με τεραστιες επιδοτησεις για ελαιολαδο, χωρις να εχουν ελια να κρεμαστουν, με δικηγορους-βουλευτες πανισχυρους, με μαυρα λεφτα απο ναρκωτικα και παει λεγοντας....

    Λυπαμαι ρε Μεγαλογιατρε, αλλα νομιζω οτι το IQ ραδικιου το εχουμε εμεις που δεν ειμαστε αξιοι να αλλαξουμε την κατασταση... Αν νομιζεις οτι αυτοι δεν ξερουν τι κανουν γελιεσαι, οπως και ολοι μας...

    Οσο για το Ημιτρελο, τι να πω... Υπομονη ρε φιλε και καλα ξεμπερδεματα....

    ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΠΟΣΟ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ. Με μόνη παρατήρηση ότι δεν είναι γνωριμίες, αλλά στεγνή μπίσνα. Οι ψήφοι θα σου σβήσουν καμιά κλήση και κανένα ψιλορουσφέτι, όλα τα άλλα μετρώνται σε δραχμές τότε και ευρώ σήμερα.

    Η Κρήτη πάντα είχε όνομα για περήφανους ανθρώπους κλπ κλπ, αλλά αυτό το πράγμα που συμβαίνει είναι αλητεία που δεν έχει καμία σχέση με την περηφάνεια και την αξιοπρέπεια της παλιάς Κρήτης/παλιών Κρητικών[*]. Το φαινόμενο ξεκίνησε να εμφανίζεται από το 70 κ μετά, και σίγουρα έχει ξεφύγει τα τελευταία 20-30χρόνια που θυμάμαι.

    Τυχαία η σύμπτωση της χρονικής περιόδου με τη χρονική περίοδο της μεταπολίτευσης;



    [*] όχι ότι δεν υπήρχαν και παλιότερα μπιστολάδες... Αλλά από μερικούς φονιάδες μέχρι την έκταση της σημερινής αλητείας με την συνενοχή των πολιτειακών εκπροσώπων υπάρχει τεράστιο χάσμα.
    Υπάρχει ζωή πριν το θάνατο;

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Shaolin Monk
    [...]
    Η Κρητη ειναι σκληρος τοπος στα ορεινα, εχω πιτσιρικαδες γνωστους που ειναι απιστευτα σκληρα παιδια και μεγαλωμενα με οπλα τσαμπουκαδες κτλ... Ειναι πολυ απλο να ριχνουμε το φταιξιμο σε αυτους αλλα καποιοι τους χαϊδευουν τα αυτια τοσα χρονια...
    [...]
    Τι λες;; Σκληρός τόπος, σκληρά παιδιά; Ποια παιδιά;

    Σκληρός τόπος σημαίνει δεν έχει τις ανέσεις που έχουμε εμείς εδώ, βασικά πράγματα. Νερό στο σπίτι, μαγείρεμα φαγητού, δύσβατες περιοχές, βαρύς χειμώνας κλπ.

    Σκληρά παιδιά, ο θεός να τα κάνει παιδιά, παιδί είναι και αυτός που έφαγε τους ΔΙΑΣ στου Ρέντη, 26 χρονών, στην ηλικία μου. Τι να λέει αυτό; Σκληρά παιδιά είναι αυτοί που δοκιμάστηκαν στη ζωή, μπορεί να έμειναν ορφανοί, να είχαν να δουλέψουν για να φάνε, να προσέχουν τη μάνα και τα αδέρφια τους. Άιντε όποιος ρίχνει με όπλο έγινε σκληρός; Απ' όταν βγήκαν τα σιδερικά τελειώσανε οι μάγκες λέγανε...

    Μην ρίχνουμε το φταίξιμο σε αυτούς, τους χαϊδεύανε τα αυτιά... σαν να μιλάς για την 20χρονη γκομενίτσα που δεν ξέρει ούτε αβγό να βράσει γιατί είχε πάντα να φάει και δεν της χρειάστηκε ποτέ...
    Σίγουρα ο καθένας αντιλαμβάνεται το φυσιολογικό και το μη φυσιολογικό, το σωστό και το λάθος βάσει του τρόπου που μεγάλωσε. Των αρχικών συνθηκών αν θες. Αλλά από εκεί και πέρα βγαίνει και βλέπει τον κόσμο έξω. Και όταν εσύ (δεν αναφέρομαι σε εσένα) και οι δικοί σου είστε κάπως και όλοι οι άλλοι αλλιώς, τότε μάλλον πρέπει να αρχίσεις να την ψυλλιάζεσαι...

    Όσο για τα αντριλίκια κλπ, έχοντας πλάτες, αριθμητική υπεροχή και όπλα ενώ ο άλλος απλά βγήκε στο δρόμο για να πάει κάπου... ε όλοι είναι μάγκες έτσι...
    "Με το ένα χέρι να αγγίζεις τ' άστρα και με το άλλο να ανακατεύεις τη λάσπη"
    Μιχάλης Δερτούζος


    "Άμες δε γ' εσόμεθα πολλώ κάρρονες"

  15. #15
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    Παιδιά σας ευχαριστω με λίγο ύπνο ηρέμισα κάπως το κακό είναι ότι κάπιοι τέτιοι τύποι μας βρωμίζουν το νησι...........και δέν μου αρέσει οπως το λέω αλλά όλοι θέλουν μπαλωτάρισμα...........και η ειρωνεία ότι άμα τους δείς 1 μπουνιά είναι όλοι τους και θρασυδηλοι

    αλλά λειτουργούν με τέτοιο τρόπο που ή θα πρέπει να πας στίς μεθόδους τους ή πας με τα νερά τους απλά νιωθω αιδία ξέρωντας πιοι είναι και ξέροντας τι έχουν κάνει ( καλα σήμερα είχαν μόνο 4 δίκες και όλα κακουργήματα ) ρε γαμώτο βλέπω ότι είναι ζωα απο τήν 1 λές δέν γίνεται αμα τους αφήσεις θα θρηνουμε ζωες συνέχεια και απο τήνβ άλλη βλέπεις το σύστημα να κάνει νερά ..........καλά η πλάκα ότι ο δικηγόρος το είπε στόν εισαγελέα είδε απο παράθυρο και το ντου σε εμένα αλλά και το σάσιμο τών άλλων θυμάτων με αυτούς (έπεσα απο τα σύνεφα πραγματικά ) όπως και αυτά που μου είπε φίλος αστυνομικός για τα τηλεφωνήματα που έχουν πάρει και απο απο υψηλά κλιμάκια και τή σφουγάρισμα γίνεται . απλά το κακό με εμένα ότι απο τήν αρχή λόγο του τρελού χαζου μιαλου μου δέν δέχτηκα φράγκα. αλλά και το θεώρησα πρέπον μπρός κάποια θύματα τους που είτε είναι φυτά ( ο ένας ήταν βασικός κατηγορούμενος στήν γνωστή υπόθεση στα ζωνιανα ) και ο άλλος στο περιστατικό με τόν τον φοιτητη στο ρεθυμνο

    παιδια δίκιο έχεται και αυτο με κάνει να νιώθω χάλια ότι τα ανθρωπάρια αυτά άμα τους αφήσω έτσι είναι σαν να ρίχνω νερό στόν μύλο τής ατιμωρησιας τους

    παιδιά σας ευχαριστώ όλους για τα λόγια σας και μήν να πω dont worry ο imitrelos παραμένει imitrelos με το παρανοικό χιουμοράκι

Σελίδα 1 από 10 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Στο παιδί με το gixxer
    από epp1640 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 25/12/2008, 12:04
  2. Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2008, 15:08
  3. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2007, 19:29
  4. Τι να πω για τον τύπο με το CBR το πρωί;
    από NLS στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2004, 04:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF