Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 18

Θέμα: επ... κάτι λείπει εδώ;

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Θάνος
    Εγγραφή
    17/06/2003
    Μηνύματα
    1.079

    επ... κάτι λείπει εδώ;

    εδώ δεν ήταν ένα θέμα με τις ιστορίες κάποιου μέλους απ'τα παλιά ή κάνω λάθος;

    τι έγινε; τις πήρε κι έφυγε;

    όχι ότι τις διάβαζα κιόλας...

  2. #2
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    gia sou file edo o kapios
    gia afto akrivos ta pire....
    afou kanenas den ta diavaze malon oxi kanenas ala mono enas lipon pios o logos na iparxoun?....
    ala mou kani entiposi pou anarotiese pou pigan eno den ta diavazes

  3. #3
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    gia sou file edo o kapios
    gia afto akrivos ta pire....
    afou kanenas den ta diavaze malon oxi kanenas ala mono enas lipon pios o logos na iparxoun?....
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  4. #4
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    κριμα πολυ κριμα που τα εσβυσες.
    Τι να πω
    Το οτι δεν απανταει καποιος δεν σημαινει οτι δεν τα διαβαζουμε!

    Τεσπα οτι επιθυμεις κανεις.

  5. #5
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    gia sou file edo o kapios
    gia afto akrivos ta pire....
    afou kanenas den ta diavaze malon oxi kanenas ala mono enas lipon pios o logos na iparxoun?....
    ala mou kani entiposi pou anarotiese pou pigan eno den ta diavazes
    όπως είπαν, ότι θέλεις κάνεις αφού είναι δικά σου

    επέτρεψε μου τρια σχόλια

    - επιβεβαιώνεις κάποιους, θεωρώ βλακεία την αντίδραση σου, όχι μόνο την απόσυρση, αλλά και αντιδράσεις του στυλ "εγώ ο κάποιος", δείχνοντας μας τι; ότι έχεις ανάγκη επιβεβαίωσης; (μπορεί να σε ενοχλεί, μπορεί να μην το πάρεις καλά, από την άλλη ούτε εγώ μπορώ να μιλήσω "λεπτεπίλεπτα" αλλά ούτε και εσύ υποψιάζομαι θες παραμύθια) εγώ πχ. δεν περιμένω από κανένα φόρουμ να "με αναγνωρίσει"

    - από τη μια μας φαίνεσαι περπατημένος άνθρωπος με εμπειρίες κλπ. από την άλλη η στάση σου σε κάποια θέματα (και μιλάω και για τις ΗΔΗ δυο κοντρες σου για μαλακίες εδώ μέσα) δείχνουν το αντίθετο... κούλαρε λίγο, έχε πιο μετρημένες αντιδράσεις, γίνε πιο έξυπνος (ή πιο πονηρός κατά μια έννοια) και ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕ με τη στάση σου την εμπειρία σου από τη ζωή, όχι να τη διαψεύδεις (πχ. και εγώ έχω κάνει μαλακίες εδώ και έχω δει και άλλες σε άλλους ΚΑΙ με έχουν πάρει στραβά και δεν ήξερα να το αντιμετωπίσω σωστά - αλλά είμαι 30-παρά... εσύ; )

    - όταν γράφεις κάτι δεν το κάνεις για να πάρεις τα χιλιάδες μπράβο ή δεν ξέρω τι... τελικά τι δηλαδή; μήπως να τα εκδόσουμε βιβλίο και να πάρεις τα πνευματικά; ένα forum είναι εδώ που περνάμε και λέμε τη μαλακία μας, τον πόνο μας (κάποιοι), τις εμπειρίες μας, ερωτήσεις κλπ. απαιτήσεις ας έχουμε από αλλού, όχι από ένα forum ... τουλάχιστον έχεις το δικαίωμα να είσαι επώνυμος, οπότε κανείς να μην σου κλέψει την φαντασία και την εμπειρία σου για δικιά του... αλλά μέχρι εκεί

    για μένα αν τις έχεις τις ιστορίες φυλαγμένες, κάντες λίγο σούμα και ξαναβάλτες... εμένα μου άρεσε και που είναι καρα-ανορθόγραφες πάντως (στην αρχή σκεφτόμουν να στις διορθώσω, μετά κατάλαβα ότι θα χάλαγα την αυθεντικότητα τους) - αλλά τελικά ότι γουστάρεις κάνεις (να μείνεις σαν ο κομπλεξικός ή να μείνεις σαν ο τύπος με τις ωραίες ιστορίες; )

    αυτά είχα να πω, χύμα όπως τα λέω πάντα και "ενοχλώ" (και βασικά όπως πάντα χέστηκα) - γνωστό εδώ μέσα


  6. #6
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    κριμα πολυ κριμα που τα εσβυσες.
    Τι να πω
    Το οτι δεν απανταει καποιος δεν σημαινει οτι δεν τα διαβαζουμε!

    Τεσπα οτι επιθυμεις κανεις.
    έχει δίκιο ο hornet.
    είναι μια σειρά από ιστορίες,
    πολύ ενδιαφέρουσες μάλιστα και σχεδόν ιστορικές όσον αφορά τις μηχανές που αναφέρεις, εγώ προσωπικά τις περισσότερες που είπες αν δεν τις έβαζες σε φωτογραφία δεν θα καταλάβαινα για τι μιλούσες.
    Αν διάβαζες ένα βιβλίο με τέτοιες ιστορίες θα έγραφες κάθε φορά στο συγγραφέα να του πεις αν σου αρέσανε;
    Βέβαια θα μου πεις ότι εδώ δέν είναι βιβλίο αλλά πιο ζωντανά τα πράγματα και ίσως και διαδραστικά, αλλά και πάλι.

    Τέλος πάντων εσύ τα έγραψες ό,τι θες κάνεις με αυτά

  7. #7
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    όπως είπαν, ότι θέλεις κάνεις αφού είναι δικά σου

    επέτρεψε μου τρια σχόλια

    - επιβεβαιώνεις κάποιους, θεωρώ βλακεία την αντίδραση σου, όχι μόνο την απόσυρση, αλλά και αντιδράσεις του στυλ "εγώ ο κάποιος", δείχνοντας μας τι; ότι έχεις ανάγκη επιβεβαίωσης; (μπορεί να σε ενοχλεί, μπορεί να μην το πάρεις καλά, από την άλλη ούτε εγώ μπορώ να μιλήσω "λεπτεπίλεπτα" αλλά ούτε και εσύ υποψιάζομαι θες παραμύθια) εγώ πχ. δεν περιμένω από κανένα φόρουμ να "με αναγνωρίσει"

    - από τη μια μας φαίνεσαι περπατημένος άνθρωπος με εμπειρίες κλπ. από την άλλη η στάση σου σε κάποια θέματα (και μιλάω και για τις ΗΔΗ δυο κοντρες σου για μαλακίες εδώ μέσα) δείχνουν το αντίθετο... κούλαρε λίγο, έχε πιο μετρημένες αντιδράσεις, γίνε πιο έξυπνος (ή πιο πονηρός κατά μια έννοια) και ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕ με τη στάση σου την εμπειρία σου από τη ζωή, όχι να τη διαψεύδεις (πχ. και εγώ έχω κάνει μαλακίες εδώ και έχω δει και άλλες σε άλλους ΚΑΙ με έχουν πάρει στραβά και δεν ήξερα να το αντιμετωπίσω σωστά - αλλά είμαι 30-παρά... εσύ; )

    - όταν γράφεις κάτι δεν το κάνεις για να πάρεις τα χιλιάδες μπράβο ή δεν ξέρω τι... τελικά τι δηλαδή; μήπως να τα εκδόσουμε βιβλίο και να πάρεις τα πνευματικά; ένα forum είναι εδώ που περνάμε και λέμε τη μαλακία μας, τον πόνο μας (κάποιοι), τις εμπειρίες μας, ερωτήσεις κλπ. απαιτήσεις ας έχουμε από αλλού, όχι από ένα forum ... τουλάχιστον έχεις το δικαίωμα να είσαι επώνυμος, οπότε κανείς να μην σου κλέψει την φαντασία και την εμπειρία σου για δικιά του... αλλά μέχρι εκεί

    για μένα αν τις έχεις τις ιστορίες φυλαγμένες, κάντες λίγο σούμα και ξαναβάλτες... εμένα μου άρεσε και που είναι καρα-ανορθόγραφες πάντως (στην αρχή σκεφτόμουν να στις διορθώσω, μετά κατάλαβα ότι θα χάλαγα την αυθεντικότητα τους) - αλλά τελικά ότι γουστάρεις κάνεις (να μείνεις σαν ο κομπλεξικός ή να μείνεις σαν ο τύπος με τις ωραίες ιστορίες; )

    αυτά είχα να πω, χύμα όπως τα λέω πάντα και "ενοχλώ" (και βασικά όπως πάντα χέστηκα) - γνωστό εδώ μέσα
    filarako ego exo ma8i na kano epiloges stin zoi mou ke opos fantazese exo toses empiries pou den exi kanis kapia ipodiksi na mou kani. ime apolita ipef8inos gia tis praksis mou ke den krivome piso apo kanena daxtilo.ke eksigoume den dipsao gia anagnorisi giati afto ine kati pou to exo ko8oti anisixo pnevma ke teliomanis stin doulia mou ke stis asxolies mou ke opos 8a ides ke apo ta grafta mou. pou den exo xrono gia dior8osi sintaxtikou ke or8ografias ine af8entika ke kata8esi psixis, ke den to kano gia na entiposiaso kanenan. poles fores ka8isterisa tin doulia mou gia na grapso afta ta kimena diladi den mou periseve ke polis xronos gia na asxoli8o ke pios? ine o logos pou afina ena montelo sto plato na perimeni tin fotografisi gia na grapso afta pou egrafa. ine aftos pou den fantazese diladi prospa8ousa na epikinoniso me kapious an8ropous na antalakso psixismo fantasia apopsis ke isos na deso ke me kapious pou 8a 8eorousa oti aksize ton kopo ke oxi ola afta ta anipostata pou grafis.tora to oti ime piraxtiri to paradexome ke i la8os ektimisis apo pantou dimiourgisan kakes entiposis gia mena ke se afto fteei oti megalosa ke anaptiksa ena sarkastiko xioumor ke to xrisimopio se osous to aksizoun ke sintiritikos den ime gia afto den sou kano esena. lipon epidi ise la8os ke o logos pou ta esvisa ola ine afta pou mou egrafes diladi esi ise i etia gia afto se parakalo na kanis to idiko ke analiti stin kokinoskoufitsa ke den ise se 8esi na me analisis na psixologisis ke na me katataksis pou8ena ke ta klise sou ine vareta gia afto ase kanenan oritzinal an8ropo na milai ke akou mipos ke ma8is tipota stin zoi
    na ise kala

  8. #8
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    και εσύ να είσαι καλά (γιατί τώρα δεν θα έλεγα ότι είσαι)

    !

    ήξερα ότι δεν θα δεχτείς τίποτα - βέβαια δεν ήξερα ότι θα φτάσεις στην άλλη πλευρά να μας το παίξεις και Θεός

    (το αποκορύφωμα ήταν που έμαθα ότι εγώ είμαι για κάποιο λόγο ο λόγος που τα έβγαλες... θυμάσαι καλά με μπερδεύεις με άλλον; εγώ νόμιζα ότι είμαι ο μόνος -ή εγώ κι άλλος ένας- που έλεγα ότι τα διαβάζω και μην νομίζεις ότι δεν διαβάζονται κλπ. ... τέσπα τι ψάχνω τώρα)

    άντε Θεέ, εγώ δεν θα πάρω

    (μου θύμισες τον Λευτέρη Παπαδόπουλο... γαμάτος στιχουργός, απίστευτος, θεϊκός, μέρος της Ελληνικής Ιστορίας της Μουσικής... αλλά γαμώ τους κωλάνθρωπους)

  9. #9
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    και εσύ να είσαι καλά (γιατί τώρα δεν θα έλεγα ότι είσαι)

    !

    ήξερα ότι δεν θα δεχτείς τίποτα - βέβαια δεν ήξερα ότι θα φτάσεις στην άλλη πλευρά να μας το παίξεις και Θεός

    (το αποκορύφωμα ήταν που έμαθα ότι εγώ είμαι για κάποιο λόγο ο λόγος που τα έβγαλες... θυμάσαι καλά με μπερδεύεις με άλλον; εγώ νόμιζα ότι είμαι ο μόνος -ή εγώ κι άλλος ένας- που έλεγα ότι τα διαβάζω και μην νομίζεις ότι δεν διαβάζονται κλπ. ... τέσπα τι ψάχνω τώρα)

    άντε Θεέ, εγώ δεν θα πάρω

    (μου θύμισες τον Λευτέρη Παπαδόπουλο... γαμάτος στιχουργός, απίστευτος, θεϊκός, μέρος της Ελληνικής Ιστορίας της Μουσικής... αλλά γαμώ τους κωλάνθρωπους)

    re file giati den kanis ligi ipomoni me ton eafto sou. ti 8es na apodiksis se teliki analisi mipos oti ine etsi opos ta les ke ego leo ala apo afta pou pistevo? vlamenos ise? pios to pezi 8eos ke ime sigouros oti milao gia sena den mou ipe kanenas alos ama variese katse edo na grafis ke min paraponiese i kati tetio xaxaxaxaxa. telika ti ine afto pou den katalaves apo afta pou grafo. ke emesos plin safos me les kolan8ropo ke me xaraktirizis ke me paromiazis me ena megalo lakama ke ti perimenis apo afta pou les. lipon epidi den sou kovi asxolisou me tipota alo ke oxi mazi mou ke ego pou mpeno ston kopo na sou apantao to kano gia kseroun ke merikoi aloi ti simveni oxi giati me endiaferi na katalavis esi afto nomizo oti den ginete me esena

  10. #10
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    whatever

    γραφικέ


  11. #11
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    whatever

    γραφικέ

    lipon filarako exo edo dipla mou 3 kopeles montela etimes gia fotografisi ke diavazoun afta pou grafis an akousis ta sxolia tous gia sena 8e frikaris to kako ine oti exou trela8i sta gelia ke tous xalase to vapsimo ke prepi na ksanavaftoun ke 8a ka8isterisi i doulia gia xari sou pios ise telos panton.

    sou exo mia protasi na alaksi to gia ef8ia kala pao? pou afto to astio ine apo tote pou vgikan ta spirta
    ke na grapsis:

    re pedia signomi pou iparxo ke ego

    na ise kala gelasame ke simera

  12. #12
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640

    afrotwin (όπως λέμε ιστορίες του αφρού)



    μην καθυστερείς και συ την φωτογράφηση για να μου γράψεις! ντροπή

    (και μια και λέμε για μοντέλα, εγώ να δεις τι λέω για τα μοντέλα γενικώς - ξέρω οι περισσότερες προτίμησαν να γίνουν μοντέλα πρώτα και ΜΕΤΑ θα ταράξουν τον κόσμο με τις γνώσεις τους στην Πυρηνική Φυσική)


  13. #13
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    RE PEDIA MAZEFTE AFTON TON RATSISTI EPITELOUS POSO NA ASXOLI8OUME MAZI TOU PIA?


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	nls.jpg 
Προβολές:	137 
Μέγεθος:	64,8 KB 
ID:	672

  14. #14
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640


    (...τον ρατσιστή)

    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

  15. #15
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	loulou.jpg 
Προβολές:	118 
Μέγεθος:	91,4 KB 
ID:	673

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. -Εδώ περιπολικό 326, μόλις είδα κάτι τελείως τρελό.
    από akissakis στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2010, 20:38
  2. γεια δειτε εδω κατι καμμενους!!
    από 675 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2007, 21:24
  3. σετ επισκευης ελαστικού. κατι λείπει??
    από nikforos στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2006, 18:30
  4. Επ τι κάνουμε εδώ...?
    από Zanzibar στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2003, 23:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF