Σελίδα 26 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 1621222324252627282930313676126 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 376 έως 390 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #376
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Σε είδα ευτυχώς ακράνωτε με το λευκό Adventure και τη γκόμενα πίσω, με ενδυμασία παραλίας κοινώς μόνο ένα μαγιώ, να με προσπερνάς από τα δεξιά :a31: Ήμουνα με το κουτί κι ευτυχώς για σένα που κοιτάω από τον καθρέπτη πίσω, ήμουν έτοιμος να αποφύγω γούβα και θα έπεφτα πάνω σου, τυχερός είσαι. Σε είδα κι εσένα με το ξεχαρβαλωμένο παπί να με προσπερνάς του σκοτωμού για να στρίψεις μετά από 2 μέτρα!!!
    Σας είδα κι εσάς σήμερα με τα παπιά και τις στέκες ανοικτές, έτρεξα έξω να σας φωνάξω αλλά δεν σας πρόλαβα...

  2. #377
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Σας είδα, 5/5 μηχανές στο φανάρι Ηρώδου Αττικού με Βασ. Κωνσταντίνου, όλοι με μπουφάν και κράνος και 2~3 με γάντια
    περιττό να πω πως κοίταγαν τα γύρω αυτοκίνητα

    (επίσης περιττό να πω ότι ακόμα να πιάσω κανονική θερμοκρασία )

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  3. #378
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σε είδα Κυριακή πρωϊ με το 1200Gs να ετοιμάζεσαι για αναχώρηση από τα Everest στη Πάτρα στη Ν.Ε.Ο. ,εγώ με κουτί κι εσύ ο ίδιος με προσπέρασες πάλι στη Χαλυβουργική!!Μα καλά,τόσο γρήγορος είμαι;;χαχα οι βαλίτσες είχαν αυτοκόλλητα GSforum!Καλούς δρόμους φίλε

  4. #379
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.467
    Σε ειδα μ@λ@κο τροχονόμα στον Πυργο των Αθηνων.
    Ενω ειχες δώσει προτεραιότητα στο ρευμα που ερχοταν απο Λ.Αλεξανδρας
    για να μπει στη Μεσογείων (φούξια) , μολις τους σταματησες και εδωσες σε εμας το ΟΚ (μπλε) με κατευθυνση προς Κηφισια...ΑΓΝΟΗΣΕΣ παντελως το αλλο φαναρι (κοκκινο) πισω σου, το ρευμα δλδ. αυτων που ερχεται απο την καθοδο της Κηφισιας και στριβει μεσα για να μπει Μεσογειων.
    Στο τσαφ ,ουρλιαξα σε ενα ζευγαρακι πανω σε σκουτερ , και δεν τους εκοψαν στη μεση τα αυτοκινητα στο κοκκινο σημειο (τα οποια εστριβαν κανονικα με πρασινο).
    Για μια βλαμμενη , να κανεις διακοπες στο ΚΑΤ ρε πστ μου.
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων pyrgos.JPG‎  

  5. #380
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Σας βλέπω με το κουτί να οδηγείτε όλοι σας στην αριστερή λωρίδα σαν τις ωραίες κοιμωμένες και η μία πίσω από την άλλη.

    Επειδή δεν γίναμε νησί ακόμα και αφού βλέπετε ότι σας περνάνε από δεξιά, μήπως να δίνατε εντολή στον πηδαλιούχο να αλλάξει λίγο ρότα μπας και πάμε εμείς οι υπόλοιποι στη δουλειά μας?

  6. #381
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.655
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tommy dakar Προβολή μηνύματος
    σας ειδα ρε μουτρα με τα ντουκατια τα μουλτι σας και τα απριλια και αλλα πολλα μοτερια να γυρνατε απο Προυσσο σημερα...καλους δρομους...
    thahks
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  7. #382
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fournas Προβολή μηνύματος
    σε ειδα εχθες το βραδυ κατα τις 10 .. κατεβαιναμε μαζι την βουλιαγμενης .εγω με την κυρα πισω και εσυ με το SD μονος ειχες ορεξη για παιχνιδια ..

    κριμα .. αλλη φορα
    Μαύρο το SD με akras τις carbon ?

  8. #383
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από macdeath_s Προβολή μηνύματος
    Μαύρο το SD με akras τις carbon ?

    πορτοκαλι ηταν

  9. #384
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/01/2013
    Μηνύματα
    10
    Σε είδα σήμερα το πρωι με το παπί σου στο φανάρι Λ.Κηφισίας και Πεντέλης στο Μαρούσι να περιμένεις στο κόκκινο και ξαφνικά να ξεκινάς και να το τρως ενώ η Κηφισίας είχε πράσινο και πολύ κίνηση. Μετά έφαγες και το κόκκινο στη διασταύρωση με την Παπαφλέσσα. Μετά έφαγες και το επόμενο. Δεν είδες όμως στο τελευταίο φανάρι που έφαγες ότι πιο πίσω σου ήταν δικυκλιστής της Τροχαίας. Πολύ το ευχαριστήθηκα όταν σε σταμάτησε.

  10. #385
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    12/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Σε είδα κόπανε πορδηλάτη γ@μώ τη φάρα σου γ@μώ. Με το σορτσάκι, το γυαλικό, και προφανώς αυτά τα γαμωκλίπς/στραπς στα πετάλια που κουμπώνουν τα παπουτσάκια σου.
    Είχες στοπ.
    Με είδες, σε είδα, έκοψες, έεεκοψες, έεεεεεεεκοψες, αλλά κάπου εκεί φαίνεται αντιλήφθηκες ότι θα έπρεπε να ξεκουμπώσεις το σκατοπάπουτσό σου από το πετάλι και να κατεβάσεις ποδαράκι κάτω γιατί άλλη ισορροπία δεν έπαιζε να κρατήσεις με 0.34χλμ/ώρα.
    Αντί να κάνεις αυτό, προτίμησες να ξαναρχίσεις το πετάλι και να διασχίσεις τελικά κάθετα το δρόμο, με εμένα να πέφτω στα φρένα για να μη σε εμβολίσω και στείλω κι εσένα και την αλουμινένια μαλακία σου (και πιθανώς κι εμένα) στο διάολο.

    Την επόμενη φορά θα φρενάρω μεν, αλλά δε θα συνεχίσω το δρόμο μου. Θα στρίψω στο στενό που θα μπεις, θα έρθω δίπλα σου και θα αρπάξεις κλώτσο με τη φτέρνα κι όπου προσγειωθείς

  11. #386
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    ειδα πολλους,-την προπερασμενη παρασκευη κατεβαινοντας πειραια)χαιρετησα αλλους τοσους-και με το CBR και με το SUBARU
    αλλα επειδη γυρισα σημερα και ειμαι λιγο θολωμενος; θα κανω ρισετ και θα ποσταρω τουμοροου...

  12. #387
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.337
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fournas Προβολή μηνύματος
    πορτοκαλι ηταν
    Άκυρο τότες.

  13. #388
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    σε ειδα προχτες με το TENERE το 1200 στο φαναρι Κοκκινοπουλου και Κατεχακη, δικαβαλος, κρανακια...αυτά! Πίσω σου σταματάει Varadero (ή Vstrom, δε θυμαμαι), σκύβει και σου δίνει κάτι κλειδιά!
    Αναβει πρασινο, φευγουμε, εσυ μενεις σχεδον πλαι μου και ο Βαρκαδεράκιας ο ακρανος προσπερναει και βλεπω πινακιδα με φιμέ πλεξιγκλας και πανω στο πλεξιγκλας αυτοκόλλητο το χαρτη της Ελλαδας... περναει και το κόκκινο...ξαναπερναει το κόκκινο...
    Εμεις σταματησαμε... με πλευρίζεις και απευθηνόμενος σε σενα λεω το εξης: "Αστυνομικός ο φίλος σου ε?"... για να πάρω απάντηση με ψιλοχαμογελάκι "δε ξερω ρε φίλε..."

    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΕ ΜΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ! ΜΠΑΜ ΚΑΝΕΙ!

  14. #389
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    534
    Σας βλέπω καθημερινά να χορεύετε ξέφρενα μπροστά μου, γύρω μου παντού. Μικρές αλλά και λίγο μεγαλύτερες σε ζηλευτά τσιφτετέλια και γυροβολιές. Σε δρόμους ταχείας κυκλοφορίας, χωρίς συναίσθηση τί κάνετε. Δυστυχώς δεν έχετε μυαλό. Μία από σας να μπορούσε να γυρίσει, να μπει από το ανοιχτό παράθυρο και να ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ Π@Π@ΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ. Αμάν με τις κολ@γόπες, απορώ πως δεν μου έχει καρφωθεί ακόμα καμία σε κανα μπατζάκι ή να μπει πάνω από το μποτάκι και να γίνω αναστενάρης.

  15. #390
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    σε ακουσα : οι γυναικες δεν πρεπει να οδηγουν μηχανες <<ουτε οι μ α λ α κ ε ς-απαντησα- αλλα τι να κανουμε>> μετα δε σε ξαναδα...δευτερη φορα
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF