Σελίδα 1 από 138 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 2065

Θέμα: Aθλητικό-spamo-thread VIΙ

  1. #1
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813

    Aθλητικό-spamo-thread VI

    Η συνέχεια από εδώ
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #2
    einai san tis etairies pou prospathoun na sou poulisoun kati...


    exoun manuall me tis apantiseis etoimes se oti peis

  3. #3
    ΡΕ ΚΑΠΤΑΙΝ............ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ....??





    Είναι δυνατόν τήν Τετάρτη νά παίζεται ή πρώτη θέση
    καί τήν Πέμπτη νά τή βγάζουν στά χαρτιά....??
    ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.....??
    ΑΡΓΙΑ....??
    Ή τό Άεκάκι έπαιζε στά ίσια γιά τήν πρόκριση
    άλλά ό άνώτερος ΠΑΟ τήν κέρδισε
    καί πήρε τήν πρόκριση μέ τό σπαθί του..??:rotflmao:
    Καί θά πάρει ή ΑΕΚ καί τούς τρείς πόντους κί όλα
    ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΘΑΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ....!!

    Έδώ Σαββατιάτικα έδωσαν ύπερωρίες στά παιδιά
    νά δικάσουν καί ΝΑ ΑΘΩΩΣΟΥΝ φυσικά τό
    καμάρι μας νά παίξει στού Χαριλάου...:rotflmao:



    ΕΛΑ ΔΕ ΣΕ ΕΧΩ ΓΙΑ ΚΟΡΟΙΔΟ....!!
    Παρότι είσαι άσχετος μέ τό σπόρ....



    τόν ΠΑΟ δέν θά τόν μάθουμε τώρα,
    έχει μακράν θητεία στό κουρμπέτι.
    Έκεί στήν ΑΕΚ όμως ήθελα νάξερα.....





    ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΞΕΥΤΕΛΙΖΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟ...??








  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της yannis24
    Εγγραφή
    21/02/2005
    Μηνύματα
    606
    αντε καλοριζικα !!

    ΠΑΝΑΘΑ ολε απο την πρωτη σελιδα λεμε !!!

    «Αυτούς που χόρευαν τους είπαν τρελούς εκείνοι που δεν μπορούσαν να ακούσουν την μουσική»

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
    ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΞΕΥΤΕΛΙΖΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟ...??

    ουυυυυυυυυυυυυ
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #6
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    [i]Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens [/i

    ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΥΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ........ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΥΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ........
    ΠΟΥ ΝΑΓΡΑΦΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ
    ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ
    Π Ο Υ Σ Τ Ι Κ Ο ....
    EVER ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΟΜΑΔΑ
    ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.....!!!
    Διότι αύτήν πού έβαλες έπειδή ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ
    ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
    ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΑΕΚ.....!!!


    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΕΓΩ..........
    ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΟΛΟΥς ΤΟΥΣ ΑΕΚΤΣΗΔΕΣ...!!



    [B]]

    Ωπα.....

    Τι μου λες τωρα ...???

    Οτι πρεπει να αρχιζουμε να ασπαζομαστε εφημεριδες τυπου gate 7 ( εαν εγραφε αναλογο σχολιο το 08 ) κλπ...???


    Την αλλη ΩΡΑ τοσα χρονια ( ρε φουστη μου ουτε την φαντασια να βγαλετε δυο εφημεριδες με διαφορετικο ονομα δεν εχετε..)

    Ποιοι την διαβαζαν...???

    Οι κακοι αεκτζηδες.......???

    Γιατι και απο αυτην......

    Ουκ ολιγα πρωτοσελιδα μας εχεις μοστραρει.....!!!



  7. #7
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Μα τι ντροπη ρ.π.μ.! Φαγαμε 5αρα απο τη Μπαρτσα μεσα την εδρα της...και το μνημονευουν αυτο...

    αλλα η ληθη ειναι ατιμο πραγμα και εχει χρωμα κοκκινο...

    κριμα που δεν ηταν ο ενδοξοτερος συλλογος του ελληνικου ποδοσφαιρου στη θεση μας, να βγαλει ασπροπροσωπη την χωρα...

    τι; δεν γινοταν; γιατι;


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	16011.jpg 
Προβολές:	2351 
Μέγεθος:	456,8 KB 
ID:	227193

  8. #8
    και εκει που καποιος ελεγε οτι τα εχει δει ολα καταφερνουν καποιοι να συνεχιζουν να σε εκπλησουν...σημερα (μεχρι την επομενη βεβαια) γραφτηκε η πιο μαυρη σελιδα στη ιστορια της ΑΕΚ...το μοναδικο πραγμα που καυχιομασταν καταφεραν καποιοι ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟΙ και ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ να μας το στερησουν...περηφανεια...αξιοπρεπεια...ηθος...πιο μελανο και μαυρο απο το ''πεστε κατω'' ενος τυχοδιωκτη επαγγελματια παραγοντα...εστω τοτε εγινε εν βρασμο ψυχης...επιτοπου...καποιοι μπορουν να κοροιδεψουν και να πουν οτι ξεχανω πχ το 6-0 με τον γαυρο αλλα αυτο προσωπικα δεν με πειραξε καθολου...μπαλλα ειναι...δεν μπορεις να παιξεις καλα...μπορει να μην εχεις την καταλληλή ομαδα...μπορει πολλα...αλλα το σημερινο ειναι ανεπιτρεπτο...

    ΕΝΣΤΑΣΗ...η λεξη που καναμε σημαια ολοι οι φιλαθλοι της Ελλαδας για να δουλευουμε το γαυροσυστημα...ναι...κοροιδια...εστω καποιος με φιλοτιμο οσο και να χαιρετε με τιτλους τον πειραζει να του λεει ο αλλος οτι ειναι χαρτινος...οσο και να μην το παραδεχετε...τον τζουζει...και σημερα η πιο αχρηστοι ιδιοκτητες που περασαν ποτε απο την αεκ καταφεραν το ακατορθωτο...να μας δουλευει και η ομαδα της γειτονιας οπως ΗΛΙΘΙΟΣ αποκαλεσαν σε ανακοινωση...ναι για τον Ατρομητο λεω...γιατι αν γουσταρε θα εκανε και αυτος ενσταση και παπαλα τον κυπελλακι...βαση των νομων που σημερα ΜΑΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΑΝ...το σκεπτικο της ενστασης ακομα δεν την εχουν ανακοινωσει...φανταζομαι οτι θα λενε αρλουμπες και μαλακιες να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα...ολοι ξερουμε οτι ο σκοπος ειναι ενας...τα λεφτα του CL...που εκτος απο οτι δεν τα εχουν σιγουρα (ματς με βαζελο....2 προκριματικους) εχουν την παραπλευρη και σοβαροτερη απωλεια που δεν υπολογισαν...το ξενερωμα του ΣΟΒΑΡΟΥ κοσμου της ΑΕΚ....και πιστεψτε με ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ...και θα αποδηχτει με τα διαρκειας του χρονου...το νεο αρνητικο ρεκορ θα μας ανηκει ανετα και για πολλα χρονια...

    απο την αλλη ενω κανανε ενσταση ειχαμε την αλλη πιο μεγαλη κοροιδια...supporters και μαλακιες...να μου ζητανε 200ευρω απο το υστερημα μου για να μπορουν να συνεχιζουν ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ να με κανουν ρομπα πανελληνιος...ζητανε 200 ευρω (το λιγοτερο) χωρις να μου παρεχουν τιποτα...ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ...ζητανε 50.000 προβατα (του γαυρου επισημα λεγοντουσαν μελη) για να κανουν τι???ζητανε 50.000 προβατα ενω τονιζουν οτι θα γινει γηπεδο στην Ν.Φ. χωρητικοτητας 27.000 αντε 28.000...???ζητανε 50.000 προβατα λεγοντας οτι τα προνομια θα ειναι εκπτωση και προτερεοτητα σε εισητηρια διαρκειας σε ενα γηπεδο που δεν θα μπορουν να ειναι ουτε η μισοι???ειναι και πολλα αλλα που δεν εχει σημασια να τα γραφω...κοροιδευαμε τους γαυρους με τα μελη τους...εστω αυτων θεωρητικα θα πηγαιναν στον ερασιτεχνη...δεν ξερω αν εγινε και ουσιαστικα γιατι τωρα ολα τα τμηματα ειναι για φουνταρισμα....
    εν ολιγης ζητανε 50.000 προβατα για να σωσουν μια εταιρια που αν καποια στιγμη γινει κερδοφορα (λεμε και καμμια μαλακια να περναει η ωρα) θα μπορουν να την πουλησουν με κερδος αφου εσυ εγω αυτος αγοραζουμε αερα και χρονο...εδω πρεπει να μπει και η επισημανση οτι οντως ειναι εταιρια ΑΕ αλλα ως γνωστον το ποδοσφαιρο και οτι συνεπαγετε με αυτο εχει και αλλες παραμετρους που δεν εχουν σημασια να αναφερθουν εδω...

    μασ κανανε χειροτερους απο τους γαυρους...αυτο δεν χωνευετε με τιποτα...ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ...οχι αυτοι...ΕΓΩ...

    υ.γ. και επιτελους θα δικαιωθει Ο ΤΕΡΑΣΤΕΙΟΣ ΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ...που παρα τα ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ΛΑΘΗ που εκανε στην διαχειρηση οντως ειχε ενα οραμα...ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΛΙΜΝΗ ΜΕ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΘΕΜΙΤΟ ΤΡΟΠΟ...ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ...ΧΩΡΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ...ΧΩΡΙΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ...ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ...και μολις οι αλλοι το κοντινο 2008 του ειπαν ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΙΧΗΡΗΜΑΤΙΕΣ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ τον αναγκασαν να αποχωρηση...και μετα απο 3 χρονια ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥΣ τον λιδωρουν/ξευτιλιζουν χωρις να κανουν το αυτονοητο...να διεκδηκησουν το ΔΙΚΙΟ που εχουν στα ελληνικα δικαστηρια...οπως ξεκινησε ο Ντεμης και συνεχιζει η παρουσα διοικηση με τον Ψωμιαδη....μαλλον ξερουν καλυτερα...
    υ.γ.2 σορρυ για το σεντονι...ειναι και πολλα αλλα που θα μπορουσα να γραψω...αλλα δεν εχει πια νοημα...

  9. #9
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Υπαρχει μια ειδοποιος διαφορα...η συντριπτικη πλειοψηφια των αεκτζηδων ψαχνει τρυπα να κρυφτει απο τη ντροπη, σε αντιθεση με τη συντριπτικη πλειοψηφια των γαυρων που τοτε αρχισανε τα περι νομιμοτητας και επιβολης των σχετικων διαταξεων...

    για τους απ εξω αυτο ειναι διαφορα και μαλιστα μεγαλη...

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Ωπα.....

    Τι μου λες τωρα ...???

    Οτι πρεπει να αρχιζουμε να ασπαζομαστε εφημεριδες τυπου gate 7 ( εαν εγραφε αναλογο σχολιο το 08 ) κλπ...???


    Την αλλη ΩΡΑ τοσα χρονια ( ρε φουστη μου ουτε την φαντασια να βγαλετε δυο εφημεριδες με διαφορετικο ονομα δεν εχετε..)

    Ποιοι την διαβαζαν...???

    Οι κακοι αεκτζηδες.......???

    Γιατι και απο αυτην......

    Ουκ ολιγα πρωτοσελιδα μας εχεις μοστραρει.....!!!







    AYTO ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΓΑΥΡΟ..........





    Καί δέν θέλεις νά παραδεχτείς είναι ότι
    σέ αύτήν τήν όμάδα πού λέγεται ΑΕΚ
    καί είμαστε περήφανοι γιαυτήν,
    ύπάρχουν καί άλλες άπόψεις,καί άλλες φωνές.
    Καί πάντα θά βρίσκουμε τόν τρόπο νά
    εκφραζόμαστε.
    Μά μέσα άπό καυγάδες ,μά μέσα άπό νέες
    φυλλάδες,κάπου θά βρίσκουμε τρόπο...!!
    ΑΛΛΟΙΜΟΝΟ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ
    ΠΟΥ ΧΑΡΙΝ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ........
    ΠΟΤΙΖΟΥΝΕ ΤΗ ΓΛΑΣΤΡΑ...!!
    Είναι ή δεύτερη φορά πού γίνεται προσπάθεια
    νά περάσει ή ΑΕΚ στά χέρια τού κόσμου της.
    Πράμμα πού γιά τό γαυριστάν άγγίζει τά όρια
    τής έπιστημονικής φαντασίας.
    Άπό τόν καιρό τού Τέως προέδρου θυμάμαι
    μιά όμορφιά στό γαύρο.
    Ή τέλεια Δημοκρατία.
    Σκέτη πολιτεία τού Πλάτωνα.
    Στήν ΑΕΚ μιά ζωή ύπήρχε αύτή ή έλευθερία
    άκόμα καί τόν καιρό τού Μπάρλου.
    Μάζευε μιά ζωή άνθρώπους λόγιους,τών
    γραμμάτων,τών τεχνών....




    Η ΑΕΚ.......






    ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ.





    Τόχουνε πεί πολλοί..........έχθροί καί φίλοι.






  11. #11
    και μετα λεμε για Γκεμπελς και χειραγωγηση οπως μας συμφερει....

    ''Η ένσταση μας γίνεται σήμερα, έχοντας την 3η θέση στα play-off, έχοντας ακόμα μία αγωνιστική που όλα τα αποτελέσματα είναι ανοικτά για όλες τις ομάδες και βεβαίως χωρίς να αγνοείται από κανέναν ότι η πρώτη θέση στα play-off, δεν οδηγεί σε ομίλους του Champions League, αλλά σε δύο προκριματικούς αγώνες, χωρίς την εξασφάλιση πρόκρισης ή οικονομικής ενίσχυσης.''

    ΞΕΧΑΣΑΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΡΙΘΕΙ Η ΕΝΣΤΑΣΗ (ΚΑΙ ΒΓΕΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ)Η ΑΕΚ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΣΙΖΕΤΕ ΣΕ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...ΕΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ...ΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΡΕΖΙΛΙΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΟΥ ΟΤΙ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΠΑΟΚ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΤΟ CL...ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ...

    πηγη...http://www.sport-fm.gr/article/477722

  12. #12
    δεν ξερω την ηλικια οσων γραφουν εδω

    αλλα μου κανει εντυπωση πως ακομα υπαρχουν ανθρωποι που δεν ξερουν οτι τα δικαιωματα σου πρεπει να τα διεκδικεις συνεχως.

    κανενας στη ζωη δεν σου χαριζει τιποτα

    και αναφερομαι στα νεα παιδια και ειδικα την σημερινη δυσκολη εποχη οτι θα σας ερθουν τα πραγματα στη ζωη ευκολα χωρις να παλεψετε

    τοτε γελιεστε.

    αυτο κανει και η ΑΕΚ παλευει για τα δικαιωματα της.

    δεν αδικει καποιον ζηταει αυτο που ο νομος υπαγορευει και ο νομος ισχυει για ολους
    αν αυριο παρανομησουμε εμεις το ιδιο πρεπει να μας κανουν.

    τελος το σκυψιμο ας σηκωσουμε μια φορα το κεφαλι

    απο ποτε η ΑΕΚ αντιπροσωπευει την σφαλιαρα?????

    κι οσο για την υποθεση "πεστε κατω"

    εχει πολυ πλακα ολοι αυτοι που αποδοκιμαζουν τα επεισοδια
    να στεναχωριουντε για το image τους ως φιλαθλοι
    να μην σκεφτοντε οτι αν δεν διακοπτοταν ο αγωνας θα ειχε γινει
    η Ν Φιλαδελφεια Βαγδατη

    εκτος κι αν ειναι πολυ μικροι και δεν θυμουντε τις 24 αγωνιστικες στον Κασαπη
    τον Ποντικι τον Δημητροπουλο τον Μπακα τον Γκαγκατση και τα πιστολοδια
    στην Ν Φιλαδελφεια

    η εκτος κι αν απλως δεν πολυπανε στο γηπεδο
    αν δεν κοιτάς εκεί που πας ΠΡΟΣΕΧΕ γιατί θα πας εκεί που κοιτάς.


    «Μόνο σ’ αυτούς που δεν φοβούνται να πεθάνουν, τους αξίζει να ζουν.»
    Θίοντορ Ρούσβελτ


    «Όταν πρόκειται να λάβεις μια συμβουλή από κάποιον, εξέτασε πρώτα τον τρόπο με τον οποίο διαχειρίστηκε τις δικές του υποθέσεις. Διότι, ο άνθρωπος που διαχειρίστηκε άσχημα τις υποθέσεις του, δεν μπορεί να συμβουλέψει σωστά τους άλλους.»
    Ισοκράτης

  13. #13
    Μου τη δίνει... Το avatar του/της Sferopetadhn
    Εγγραφή
    23/03/2006
    Μηνύματα
    69
    Το μόνο σίγουρο είναι ότι πρώτα πρέπει να γίνει η εκδίκαση και μετά τα τελευταία ματς, αφού σε περίπτωση που η ΑΕΚ δικαιωθεί θα έχει -προφανώς- πολύ μεγαλύτερο κίνητρο σε σχέση με την αντίθετη περίπτωση κι αυτό προφανώς αλλοιώνει το παιχνίδι.

    Έχω πάντως την εντύπωση ότι ο Μπέος θα πει ότι πήγε στα αποδυτήρια για να πάρει ένα χάπι, αφού δεν αισθανόταν καλά, και συνήθως στα αθλητικά δικαστήρια με κάτι τέτοιες μαλακίες δικαιώνονται. Κάτι τέτοιο διάβασα χτες.

    @george Κορυφαίο! Τελικά και η τρέλα στα βουνά πάει :rotflmao:

    Για το άλλο... ο κόσμος το 'χει τούμπανο κι εμείς κρυφό καμάρι. Πάντως να μην παίρνουν κάτι δεν παίζει, συμφωνώ!
    ''ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ....ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ???'' busa (c)

    "Το μόνο κοντρόλ που ξέρεις είναι της τηλεόρασης" busa (c2)

  14. #14
    Μου τη δίνει... Το avatar του/της Sferopetadhn
    Εγγραφή
    23/03/2006
    Μηνύματα
    69
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sakis1098
    Σάκη, ότι είναι νόμιμο ΔΕΝ είναι πάντοτε και ηθικό!
    ''ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ....ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ???'' busa (c)

    "Το μόνο κοντρόλ που ξέρεις είναι της τηλεόρασης" busa (c2)

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
    Σάκη, ότι είναι νόμιμο ΔΕΝ είναι πάντοτε και ηθικό!


    σωστο κι αυτο

    αλλα εαν (κατι που το απευχομαι βεβαιως) σε κλεψει καποιος

    σε περιπτωση που εχει παιδια μην ζητησης την διωξη του

    εγω αδελφε τοσο υπερανω δεν ειμαι

    εσφαλες θα πρεπει να πληρωσεις

    κατι που στην Ελλαδα ζηταμε ΜΟΝΟ οταν μας συμφερει
    αν δεν κοιτάς εκεί που πας ΠΡΟΣΕΧΕ γιατί θα πας εκεί που κοιτάς.


    «Μόνο σ’ αυτούς που δεν φοβούνται να πεθάνουν, τους αξίζει να ζουν.»
    Θίοντορ Ρούσβελτ


    «Όταν πρόκειται να λάβεις μια συμβουλή από κάποιον, εξέτασε πρώτα τον τρόπο με τον οποίο διαχειρίστηκε τις δικές του υποθέσεις. Διότι, ο άνθρωπος που διαχειρίστηκε άσχημα τις υποθέσεις του, δεν μπορεί να συμβουλέψει σωστά τους άλλους.»
    Ισοκράτης

Σελίδα 1 από 138 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Aθλητικό-spamo-thread VI
    από sniper στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 2564
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2011, 14:17
  2. Aθλητικό-spamo-thread V
    από makis206 στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 3246
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2010, 18:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF