Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Alien Spaceship On The Moon

  1. #1

    Alien Spaceship On The Moon

    auto pou panta ithela na dw...tin pisw pleura tis selinis!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=rc7mkHtuLOs

  2. #2
    Εγω που θελω να δω αλλες ''πισω πλευρες'', λες να ειναι κακο?

  3. #3

  4. #4
    Να καταργηθει η οπισθεν ! Το avatar του/της tifoefs
    Εγγραφή
    26/10/2002
    Μηνύματα
    3.563
    Σκεψου ναχαν φερει το σκουπιδι κατα δω και να πληρωνες για να το δεις !!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #5
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918


    Χρειαζομαι ενα προωθητηρα πλασματος, μια ηλεκτρομαγνητικη διοδο ανασχεσης και ενα εναλλακτη ιοντων...

    το μπουρδελο με αφησε σε ενα ερημο δορυφορο... ηρθε πριν λιγο καιρο ενα διαστημοπλο και νομιζα πως ηταν η διαπλανητικη οδικη βοηθεια, αλλα τελικα ηταν κατι μαλακες που με κοιταζαν και εφυγαν μετα...

    παρακαλω βρισκομαι στο 244.54. -17'' 879.564-8'' σημειο του γαλαξιακου χαρτη, οποιος περασει απο εδω ας με βοηθησει...

    υ.γ. και μου τα λεγαν οτι τα σκαφη που φτιαχνουν στον αστερισμο του Κυκνου ειναι ζημιαρακα, αλλα εγω εκει!! φατην τωρα....οταν γυρισω θα το πουλησω και θα παρω αξιοπιστο διαστημοπλοιο...μονο που σκεφτομαι το δουλεμα απο την παρεα δεν θελω να γυρισω μιλαμε!!

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


    Χρειαζομαι ενα προωθητηρα πλασματος, μια ηλεκτρομαγνητικη διοδο ανασχεσης και ενα εναλλακτη ιοντων...

    το μπουρδελο με αφησε σε ενα ερημο δορυφορο... ηρθε πριν λιγο καιρο ενα διαστημοπλο και νομιζα πως ηταν η διαπλανητικη οδικη βοηθεια, αλλα τελικα ηταν κατι μαλακες που με κοιταζαν και εφυγαν μετα...

    παρακαλω βρισκομαι στο 244.54. -17'' 879.564-8'' σημειο του γαλαξιακου χαρτη, οποιος περασει απο εδω ας με βοηθησει...

    υ.γ. και μου τα λεγαν οτι τα σκαφη που φτιαχνουν στον αστερισμο του Κυκνου ειναι ζημιαρακα, αλλα εγω εκει!! φατην τωρα....οταν γυρισω θα το πουλησω και θα παρω αξιοπιστο διαστημοπλοιο...μονο που σκεφτομαι το δουλεμα απο την παρεα δεν θελω να γυρισω μιλαμε!!
    Μια χάρη ρε φίλε....μη ξαναπάρεις ευρωπαικό διαστημόπλοιο...αφού ξέρεις ότι χαλάνε....

    έχουν γραφτεί χιλιάδες ποστ στις διαμάχες περί JAPANESE VS EUROPEAN SPACESHIPS αλλά εσύ δεν μας άκουγες...

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    υ.γ. και μου τα λεγαν οτι τα σκαφη που φτιαχνουν στον αστερισμο του Κυκνου ειναι ζημιαρακα, αλλα εγω εκει!! φατην τωρα....οταν γυρισω θα το πουλησω και θα παρω αξιοπιστο διαστημοπλοιο...μονο που σκεφτομαι το δουλεμα απο την παρεα δεν θελω να γυρισω μιλαμε!!
    Οι μλκίες πληρώνονται

    Για να μάθεις την επόμενη φορά να πηγαίνεις με το CBF όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο από υπερατλαντικό

Παρόμοια θέματα

  1. Επιτέλους On the Road Again!!!...
    από sub_zero στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2006, 13:13
  2. Σάββατο 3/6 Βόρειοι "on the rocks"...
    από Uriah Heep στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2006, 09:22
  3. New Kid On The Block
    από soter3gm στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 09/04/2005, 17:57
  4. Porse on the beach
    από sp71 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 22/10/2004, 13:43
  5. Illu is on the loose
    από illuminatios στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2004, 17:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF