Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΜΟΤΟ

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyota
    Εγγραφή
    03/07/2003
    Μηνύματα
    413

    ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΜΟΤΟ

    Ξέρει κανένας πού μπορεί να νοικιάσει κάποιος μια μοτό 600cc και πάνω;Κατά προτίμηση On-Off.
    Πάντα όρθιοι.

    Sex is like hacking.You get in,you get out and you hope you didn't leave something behind that can be traced back to you.

  2. #2
    @@ κι άλλο ένα @ Το avatar του/της Konti
    Εγγραφή
    04/08/2005
    Μηνύματα
    494

    Re: ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΜΟΤΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από toyota
    Ξέρει κανένας πού μπορεί να νοικιάσει κάποιος μια μοτό 600cc και πάνω;Κατά προτίμηση On-Off.
    Στην Συγγρού (ψηλά- Λίγο πιο κάτω απο την Λαϊκή Τράπεζα-πρός Πειραιά, αν δεν κάνω λάθος απέναντι απο την Daihatsu) έχω δεί μια εταιρία που νοικίαζει και On-Off (δεν θυμάμαι επωνυμία αλλά είναι δίπλα απο μια σχολή οδηγών), έχω δεί πάντως Transalp, KLR, έχω δεί και ένα R1200GS! Το απόγευμα που θα σχολάσω και θα περάσω απο εκεί θα δω το τηλ. του και θα το ποστάρω αν είναι να πάρεις τηλέφωνο να σου πούν στα σίγουρα!
    ΤΕΛΟΣ


  3. #3
    για δες κι εδώ
    Δεν είμαστε Ζουλού, δεν είμαστε Παπούα.....είμαστε η άγρια φυλή των Lilipoua!!!

  4. #4

    Re: Re: ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΜΟΤΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Konti
    Στην Συγγρού (ψηλά- Λίγο πιο κάτω απο την Λαϊκή Τράπεζα-πρός Πειραιά, αν δεν κάνω λάθος απέναντι απο την Daihatsu) έχω δεί μια εταιρία που νοικίαζει και On-Off (δεν θυμάμαι επωνυμία αλλά είναι δίπλα απο μια σχολή οδηγών), έχω δεί πάντως Transalp, KLR, έχω δεί και ένα R1200GS! Το απόγευμα που θα σχολάσω και θα περάσω απο εκεί θα δω το τηλ. του και θα το ποστάρω αν είναι να πάρεις τηλέφωνο να σου πούν στα σίγουρα!

    αυτό είναι
    safety doesn't happen by accident

  5. #5
    @@ κι άλλο ένα @ Το avatar του/της Konti
    Εγγραφή
    04/08/2005
    Μηνύματα
    494

    Re: Re: Re: ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΜΟΤΟ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
    αυτό είναι
    Αυτό είναι! Νομίζω δηλαδή!
    ΤΕΛΟΣ


  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της airamhag
    Εγγραφή
    26/01/2006
    Μηνύματα
    696
    α χα...

    μια κ το αναφερατε...

    ξερει κανεις εαν νοικιασεις μηχανη κ πεσεις κ σπασεις το κατιτις..τι παιζει μετα?
    Mη μου γαματε τη καρδια ειμαι παιδι ακομα..

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyota
    Εγγραφή
    03/07/2003
    Μηνύματα
    413
    Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
    α χα...

    μια κ το αναφερατε...

    ξερει κανεις εαν νοικιασεις μηχανη κ πεσεις κ σπασεις το κατιτις..τι παιζει μετα?
    Λογικά θα υπάρχει ασφάλεια όπως και στα ενοικιαζόμενα αυτοκίνητα.

    Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας.
    Πάντα όρθιοι.

    Sex is like hacking.You get in,you get out and you hope you didn't leave something behind that can be traced back to you.

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyota
    Εγγραφή
    03/07/2003
    Μηνύματα
    413
    Λοιπόν,πήρα τηλ και έμαθα.

    Transalp 650 για Σ/Κ πάει 100 ευρώ και θέλουν δίπλωμα και πιστωτική κάρτα για εγγύηση.
    Τα χλμ που μπορείς να κάνεις είναι 400 και για κάθε 1 επιπλέον έχεις χρέωση 0,15 ευρώ.

    Σε περίπτωση ατυχήματος που φταίς,πληρώνεις τις ζημιές της μοτό (γι'αυτό και η πιστωτική κάρτα).

    Σε περίπτωση κλοπής πληρώνεις όλη τη μοτό (εκείνοι σου δίνουν αλυσίδα για κλείδωμα και η μοτό έχει συναγερμό).

    Αυτάαα.
    Πάντα όρθιοι.

    Sex is like hacking.You get in,you get out and you hope you didn't leave something behind that can be traced back to you.

  9. #9
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/08/2007
    Μηνύματα
    76
    έψαχνα αυτές τις μέρες να νοικιάσω μηχανή από Θεσσαλονίκη και συγκεκριμμένα αεροδρόμιο, αλλά βρήκα μόνο μια σελίδα στο internet και σ' αυτή οι τιμές είναι παλαβές. όσο κοστίζει η ενοικίαση για ένα αυτοκίνητο για τριήμερο τόσο κοστολογείται μια μηχανή για μισή μέρα περίπου

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 07/12/2015, 15:16
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 21/10/2007, 16:54
  3. Ενοικιαση Μοτο
    από VegasKitty στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 87
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2007, 17:19
  4. ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΜΟΤΟ
    από BUSA MAKIS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 08/06/2007, 12:27
  5. Ενοικίαση μοτο
    από anf125 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2006, 18:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF