Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: Xt 600 2kf

  1. #1

    Xt 600 2kf

    RE PAIDIA TA FOTA SAS PERSI ENA LAMOGIO MASTORAS KAI KALA ...MOU EBALE UPOTI8ETE KAINOURIES AKTINES ..... FETOS PHGA NA KANO ALLAGH ELASTIKON KAI DIAPISTOSA STON PISO TROXO 2 SPASMENES AKTINES ...TO 8EMA EINAI OTI EDO STO NHSI DEN YPARXEI KAPOIO SOBARO SYNERGEIO POU NA KANEI AKTINOLOGISI ...
    ENAS FILOS APO A8HNA MOU PROTEINE NA BALO ANOKSIDOTES MPROS PISO ME 200 EYRO
    DEN EIMAI SIGOUROS OMOS GIATI KAPOU DIABASA OTI SKLIRENEI POLU TO MIXANAKI ETSI KAI SUN OTI 200 EYRO EINAI ENA POSO AKOUO TI GNOMI SAS

  2. #2
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/12/2006
    Μηνύματα
    1
    Κατά καιρούς έχω πετύχει στο ebay καλές προσφορές για αγορά ολόκληρης ρόδας για το μηχανάκι σου. Πέρυσι αγόρασα με 180 ευρώ (+25 μεταφορικά) ολόκληρη πίσω ρόδα με ελαστικό, δισκο φρένου και γρανάζι σχεδόν καινούρια και original yamaha! Μπές στο ebay της Γερμανίας...

  3. #3
    Γκαντεμοσαυρ Το avatar του/της MavrosPan
    Εγγραφή
    09/09/2008
    Μηνύματα
    235
    Πανω κατω τοσο εχουν οι ανοξειδωτες, αλλα αν δεν ειναι ΑΑ ποιοτητας οι ακτινες (που κ παλι ειναι αμφιβολο), δεν φταιει ο μαστορας που σπανε.. ουτε λαμογιο ειναι.. Παιζει πολυ η χρηση της μοτο. Προσωπικα εγω 2 φορες εχω αλλαξει ακτινες τα τελευταια 3 χρονια στο ΧΤ, τις τελευταιες τις εβαλα πριν 2 βδομαδες, πλεον τις αλλαζω μετα απο 4-5 σπασμενες. Για πισω μιλαμε παντα, μπροστα δεν εχει χρειαστει ακομα.
    Αλλα μην νομιζεις οτι και ανοξειδωτες να παρεις αποκλειεται να σπασουν. Απλα ειναι πιο ανθεκτικες και δεν σκουριαζουν.
    Αυτη τη φορα εβαλα κ λιγο πιο χοντρες και ειναι μια χαρα. Δεν εχω παρατηρησει να εχει σκληρινει το μηχανακι. Παντως βαζοντας καλες ακτινες σιγουρα δεν θα χασεις. Επισης δεν χρειαζεται να αλλαξεις μπρος πισω, αν οι μπροστινες σου ειναι ενταξει. βαλε καλες μονο πισω.
    Το δικαιωμα σας να ομιλειτε, δεν περιλαμβανει και υποχρεωση μας να σας παρουμε στα σοβαρα.

Παρόμοια θέματα

  1. Xt 600 2kf Leros
    από yannisleros στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/06/2010, 19:09
  2. service manual XT 600
    από FILIPPOS στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2004, 22:48
  3. XT 600 και XT 660 μετατροπή
    από gspir στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2004, 14:01
  4. xt 600 sm
    από blackpit στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 21/07/2004, 13:49
  5. XT 600 smr VS Duke II
    από eXTirience στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2004, 11:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF