Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ

  1. #1
    o prizontas Το avatar του/της orizontas
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.243

    ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ



    Είμαι αγανακτισμένος ρε μάγκες ….

    Όλες αυτές τις μέρες με τον ήλιο και την ζεστή είμαι μέσα στην καλή χαρά που κάνω τις διαδρομές μου με την μηχανή και ξεμπλέκω από την δουλεία μια ώρα αρχύτερα και χωρίς άγχος και προλαβαίνω κιόλας και τα έξτρα και ανάποδα ραντεβού μου …..

    Όμως αυτή η χαρά χάνεται αρκετές φόρες στην διάρκεια της ημέρας λόγο κάτι αυτοκινητιστών αλλά και μοτοσικλετών (δυστυχώς) που δεν οδηγούν αλλά παίζουν ΤΕΤΡΙΣ στην άσφαλτο ….

    Τρία συμβάντα σήμερα και η χαρά μου χάνεται κόβοντας μου τα ήπατα ο φόβος ότι θα γίνω και εγώ ένα έξτρα μπόνους της ασφάλτου …. (αφού φυσικά ξεφεύγω από τις έξτρα παγίδες και επιβιώνω η χαρά μου γίνετε μεγαλύτερη που αναπνέω ακόμη και είμαι όρθιος )….

    Πρώτο συμβάν πηγαίνοντας για αγία παρασκευή μεσογείων ένας cbr me poll rrrrrrr
    Τρέχει σα μαλακας (εγώ γύρω στα 80 ) αυτός μια τον άκουσα μια τον έχασα με προσπέρνα την ώρα που προσπερνώ πούλμαν και είμαι μετάξι αριστερής και μεσαίας λωρίδας και στην τρίχα δεν ακουμπήσαμε …..χεστικα μιλάμε ναι . .. το πώς δεν έπεσα πάνω στο πούλμαν που φρέναρε και έκανε χειρότερη την κατάσταση …

    Δεύτερο συμβάν ….. Πατησίων στρίβω για Αλεξάνδρας και το πρώτο φανάρι πράσινο περιέργως …… γκαζώνω να προλάβω να μην με πιάσουν όλα τα κόκκινα και μετά το ξενοδοχείο που έχει εκεί ……. Ένα κουτί κόκα κόλα στον αέρα από το αλφαρομεο που προσπερνούσα …….λέω ρε κερατα θα την πληρώσεις εσύ και για τον rrrrrrrrr
    Τον σταμπάρω πινακίδες και τουτου .. του την λέω ευγενικά στην αρχή ….ρε μεγάλε έτσι πετάς και τα σκουπίδια στο σπίτι σου ??? από το παράθυρο

    Απάντηση άντε γαμίκου ρε μαλακα …….
    Είμαι στην τσίτα και βριζόμαστε και ιδέα ξαφνική βλέποντας την κίνηση μπροστά την ώρα που μου έλεγε κατέβα κάτω ρε αλητη που θα μου πεις για το σπίτι μου …..

    Φεύγω στάση στο πρώτο περίπτερο μια κόκα κόλα ……. Δεν είχα πάρει χαμπάρι πόσο κίνηση είχε και πίστεψα ότι την είχε κάνει …. Νατος όμως ιδρωμένος να έχει φτάσει πλέον λίγο πριν το γήπεδο …

    Φανταστείτε σκηνικό κουνημένη κόκα κόλα να είμαι από το παράθυρο του συνοδηγού την ανοίγω την πέτα μέσα και ……. Βεβαία έγινα και εγώ σκατα αλλά άξιζε το ρίσκο …..


    Τρίτο και καλύτερο …. Κατεχακη πλέον χαρούμενος μετά από τόση ζεστή που έφαγα στο κέντρο και άντε να το ανοίξω λίγο να πάρει αέρα το κράνος μου …. Μετά το φανάρι Παπάγου και πριν την αττική …. Προσπερνώ ένα σαξο ο όποιος όταν είμαι δίπλα του θυμάται να κάνει δεξιά για αττική και ο δεξιός μου θυμάται ότι δεν θέλει να πάει αττική οδό …. Γαμω τους συγχρονισμένους ….. και εγώ στην μέση ….. τι κόρνες τι γκάζια τι βρισιδια ………
    Αυτή την φορά δεν φοβήθηκα διότι δεν πρόλαβα ….. απλά είχα δυο επανωτούς οργασμούς που γλίτωσα από τους δυο χάρους …..


    Και καταλήγω λοιπόν …. Πόλεμος είναι εκεί έξω και εμείς τα θύματα …

    Τόσο για αυτούς που είναι άτυχοι (διότι είναι θέμα τύχης πλέον ) όσο και για τους τυχερούς που ξεκινάς μια ημέρα γεμάτη χαρά και γυρνάς σπίτι με λαμπάδες ταγμένες σε όλους τους αγίους ……




  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/04/2006
    Μηνύματα
    480

    Thumbs up Re: ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas



    Φανταστείτε σκηνικό κουνημένη κόκα κόλα να είμαι από το παράθυρο του συνοδηγού την ανοίγω την πέτα μέσα και ……. Βεβαία έγινα και εγώ σκατα αλλά άξιζε το ρίσκο …..



    Αν και... τεντυμπόϊς άξιος... :rotflmao:

  3. #3
    A.I.R.P. Το avatar του/της pissaman
    Affiliate
    Εγγραφή
    26/05/2005
    Μηνύματα
    641

    Re: ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas


    Φεύγω στάση στο πρώτο περίπτερο μια κόκα κόλα ……. Δεν είχα πάρει χαμπάρι πόσο κίνηση είχε και πίστεψα ότι την είχε κάνει …. Νατος όμως ιδρωμένος να έχει φτάσει πλέον λίγο πριν το γήπεδο …

    Φανταστείτε σκηνικό κουνημένη κόκα κόλα να είμαι από το παράθυρο του συνοδηγού την ανοίγω την πέτα μέσα και ……. Βεβαία έγινα και εγώ σκατα αλλά άξιζε το ρίσκο …..

    Σωστός!
    Do You Ride? Ανταλλακτικά Μοτο
    Τα πάντα είναι εφικτά! Είναι απλά θέμα χρόνου και χρήματος!
    Videos

  4. #4

    Re: ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas


    Είμαι αγανακτισμένος ρε μάγκες ….

    Όλες αυτές τις μέρες με τον ήλιο και την ζεστή είμαι μέσα στην καλή χαρά που κάνω τις διαδρομές μου με την μηχανή και ξεμπλέκω από την δουλεία μια ώρα αρχύτερα και χωρίς άγχος και προλαβαίνω κιόλας και τα έξτρα και ανάποδα ραντεβού μου …..

    Όμως αυτή η χαρά χάνεται αρκετές φόρες στην διάρκεια της ημέρας λόγο κάτι αυτοκινητιστών αλλά και μοτοσικλετών (δυστυχώς) που δεν οδηγούν αλλά παίζουν ΤΕΤΡΙΣ στην άσφαλτο ….

    Τρία συμβάντα σήμερα και η χαρά μου χάνεται κόβοντας μου τα ήπατα ο φόβος ότι θα γίνω και εγώ ένα έξτρα μπόνους της ασφάλτου …. (αφού φυσικά ξεφεύγω από τις έξτρα παγίδες και επιβιώνω η χαρά μου γίνετε μεγαλύτερη που αναπνέω ακόμη και είμαι όρθιος )….

    Πρώτο συμβάν πηγαίνοντας για αγία παρασκευή μεσογείων ένας cbr me poll rrrrrrr
    Τρέχει σα μαλακας (εγώ γύρω στα 80 ) αυτός μια τον άκουσα μια τον έχασα με προσπέρνα την ώρα που προσπερνώ πούλμαν και είμαι μετάξι αριστερής και μεσαίας λωρίδας και στην τρίχα δεν ακουμπήσαμε …..χεστικα μιλάμε ναι . .. το πώς δεν έπεσα πάνω στο πούλμαν που φρέναρε και έκανε χειρότερη την κατάσταση …

    Δεύτερο συμβάν ….. Πατησίων στρίβω για Αλεξάνδρας και το πρώτο φανάρι πράσινο περιέργως …… γκαζώνω να προλάβω να μην με πιάσουν όλα τα κόκκινα και μετά το ξενοδοχείο που έχει εκεί ……. Ένα κουτί κόκα κόλα στον αέρα από το αλφαρομεο που προσπερνούσα …….λέω ρε κερατα θα την πληρώσεις εσύ και για τον rrrrrrrrr
    Τον σταμπάρω πινακίδες και τουτου .. του την λέω ευγενικά στην αρχή ….ρε μεγάλε έτσι πετάς και τα σκουπίδια στο σπίτι σου ??? από το παράθυρο

    Απάντηση άντε γαμίκου ρε μαλακα …….
    Είμαι στην τσίτα και βριζόμαστε και ιδέα ξαφνική βλέποντας την κίνηση μπροστά την ώρα που μου έλεγε κατέβα κάτω ρε αλητη που θα μου πεις για το σπίτι μου …..

    Φεύγω στάση στο πρώτο περίπτερο μια κόκα κόλα ……. Δεν είχα πάρει χαμπάρι πόσο κίνηση είχε και πίστεψα ότι την είχε κάνει …. Νατος όμως ιδρωμένος να έχει φτάσει πλέον λίγο πριν το γήπεδο …

    Φανταστείτε σκηνικό κουνημένη κόκα κόλα να είμαι από το παράθυρο του συνοδηγού την ανοίγω την πέτα μέσα και ……. Βεβαία έγινα και εγώ σκατα αλλά άξιζε το ρίσκο …..


    Τρίτο και καλύτερο …. Κατεχακη πλέον χαρούμενος μετά από τόση ζεστή που έφαγα στο κέντρο και άντε να το ανοίξω λίγο να πάρει αέρα το κράνος μου …. Μετά το φανάρι Παπάγου και πριν την αττική …. Προσπερνώ ένα σαξο ο όποιος όταν είμαι δίπλα του θυμάται να κάνει δεξιά για αττική και ο δεξιός μου θυμάται ότι δεν θέλει να πάει αττική οδό …. Γαμω τους συγχρονισμένους ….. και εγώ στην μέση ….. τι κόρνες τι γκάζια τι βρισιδια ………
    Αυτή την φορά δεν φοβήθηκα διότι δεν πρόλαβα ….. απλά είχα δυο επανωτούς οργασμούς που γλίτωσα από τους δυο χάρους …..


    Και καταλήγω λοιπόν …. Πόλεμος είναι εκεί έξω και εμείς τα θύματα …

    Τόσο για αυτούς που είναι άτυχοι (διότι είναι θέμα τύχης πλέον ) όσο και για τους τυχερούς που ξεκινάς μια ημέρα γεμάτη χαρά και γυρνάς σπίτι με λαμπάδες ταγμένες σε όλους τους αγίους ……



    [/SIZE]


    Kαι μετα που λεω εγω να μην προκαλουμε την τυχη μας ειμαι αδικος...

    Κουραγιο Οριζοντακοοοοοο! Ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε!
    Νίκος
    Open Horizons

  5. #5
    καμμένος.. Το avatar του/της ronin1
    Εγγραφή
    04/06/2005
    Μηνύματα
    567
    xa xa:rotflmao: :rotflmao:

    και γαρδένιες ηθελε το @ρχιδ@... :rotflmao:

    καλά του έκανες του π@π@ρ@



    στην υγεια του..!

  6. #6
    Αποτοξίνωση από το spam.. Το avatar του/της FestoNero
    Εγγραφή
    29/05/2005
    Μηνύματα
    556
    Mais quel kangour!!
    :rotflmao: :rotflmao:


    Καλλιγραφια του το'κανες το αμαξι ε..
    <-κοκα κολα ειναι..
    Για τα λεφτά τα κάνεις όλα
    Για τα λεφτά δεν μ' αγαπάς
    Mα θα 'ρθει κάποτε η ώρα
    Kαι δε θα ξέρεις που χρωστάς..

  7. #7
    ... Το avatar του/της dimzab
    Εγγραφή
    30/06/2006
    Μηνύματα
    626

    Re: ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
    Φανταστείτε σκηνικό κουνημένη κόκα κόλα να είμαι από το παράθυρο του συνοδηγού την ανοίγω την πέτα μέσα και ……. Βεβαία έγινα και εγώ σκατα αλλά άξιζε το ρίσκο …..
    :rotflmao: Έγραψες πάλι!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ...Μ' ένα ζευγάρι λασπωμένες μπότες
    σάλταρα πάνω απ' τη χλωμή μου μοίρα...

  8. #8
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Γεια σου ρε Γιώργο γίγαντα.

    Το Bacardi ξέχασες να τού πετάξεις τού μαλάκα.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creaci&#243;n es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es enga&#241;ar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es as&#237;, to el d&#237;a echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  9. #9
    Αποτοξίνωση από το spam.. Το avatar του/της FestoNero
    Εγγραφή
    29/05/2005
    Μηνύματα
    556
    Και το λεμονακι παρακαλω!
    :rotflmao:
    Για τα λεφτά τα κάνεις όλα
    Για τα λεφτά δεν μ' αγαπάς
    Mα θα 'ρθει κάποτε η ώρα
    Kαι δε θα ξέρεις που χρωστάς..

  10. #10
    χωμα να ειναι και .... Το avatar του/της jasondakar
    Εγγραφή
    28/12/2006
    Μηνύματα
    631
    ελπιζω να μην ηταν zero που δεν εχει ζαχαρη:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΧΩΜΑΤΙΝΟ ΤΕΡΡΑΙΝ
    a sub-forum you can trust....

    ΧΧΧΧΧΩΩΩΩΩΜΜΜΜΜΑΑΑΑΑΑ

  11. #11
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    και πολύ καλά του έκανες...

    Πέρισυ τέτοια εποχή , είχε γράψει ένας παλιός του Μ/Β το ίδιο σκηνικό με σκουπίδια (sorry φίλε που δεν θυμάμαι το nick σου).

    Του πέταξαν γόπα τσιγάρου και έσκασε στην ζελατίνα. Σταματά σε κάδο , παίρνει σακούλα και την πετάει απο το παράθυρο του οδηγού μέσα.

    Αμά είναι ζώα , μόνο έτσι καταλαβαίνουν.


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  12. #12
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Άκου τη δίψα σου... :rotflmao:
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  13. #13
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Πω, πω ελιωσα στα γελια λεμε!!!!! :rotflmao:


    Παντως, περα απο τι πλακα, εχεις δικιο για ολα τα αλλα, γιατι
    ημουν σε ενα ταξι χτες και οδηγουσε λες και ηταν ο Σουμαχερ
    (καταλαβατε πως αλλαζες λωριδες και πως ετρεχε!!! )
    και μεσα σε κινηση της παραλιακης!!!!

    Και σε καποια φαση δεν ειχε παρει πρεφα οτι ερχοταν μηχανακι,
    και του βαλα φωνη και με λεει "καλα δεν εγινε και τπτ, θα τον εβλεπα...."
    Live fast...
    Die Young...
    And leave a Beautiful Corpse...

    What goes around, comes around.. And it will bite you in the ass..

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    + 100000000000000000000000 κι απο μενα για την κοκα !!!! Αν και παρακινδυνευμενο .... γενικως σε ολα οσα εγραψες εχεις δικιο...:smilea:
    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








  15. #15
    ελα ρε ταλαιπωρε απο το σπιτι ...να παρουμε και το καινουριο σκαφακι που πηρα να παμε
    για ψαρεμα..
    dagazono
    VINCERE................

    φτηνα κτεβατια-επιπλα
    www.kouketa.com

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. αλήθειες εκεί έξω...
    από nassosxlvbros στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 24/10/2009, 21:01
  2. Πολύ Προσοχή εκεί έξω
    από hidefnick στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 09/07/2009, 20:54
  3. Πως μας βλέπουν εκεί έξω!
    από Operater στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 11/06/2008, 11:28
  4. πολυς θορυβος εκει εξω
    από EVI στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 10/10/2007, 20:28
  5. Είναι κανείς εκεί έξω;;;
    από Dirty_Gas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 04/09/2004, 20:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF