Προβολή αποτελεσμάτων ψηφοφορίας: Πώς θέλετε τη λειτουργία "Δραστηριότητα moto.gr";

Ψηφοφόροι
29. Δεν μπορείτε να ψηφίσετε
  • Ως προεπιλεγμένη σελίδα στο "Τι νέα έχουμε;"

    10 34,48%
  • Ως επιλογή στο υπομενού του "Τι νέα έχουμε";

    19 65,52%
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: Πώς θέλετε τη λειτουργία "Δραστηριότητα moto.gr";

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.992

    Πώς θέλετε τη λειτουργία "Δραστηριότητα moto.gr";

    Όπως τελικά ανακαλύφθηκε , από σήμερα λειτουργεί ένας "τοίχος" με τη δραστηριότητα του moto.gr...

    Εκεί εμφανίζονται μαζεμένα όσα γίνονται στο moto.gr, νέα θέματα, απαντήσεις, συζητήσεις, ομάδες, άλμπουμ, φωτογραφίες...

    Η ερώτηση στην οποία καλείστε να ψηφίσετε είναι αν θέλετε η σελίδα της δραστηριότητας να εμφανίζεται όταν "χτυπάτε" το link "Τι νέα έχουμε;" ή αν θέλετε να παραμείνει ως μια επιπλέον επιλογή στο σχετικό υπομενού.

    Η ψηφοφορία θα παραμείνει ενεργή για 10 ημέρες και για να ληφθούν τα αποτελέσματα υπ' όψιν θα πρέπει να υπάρξουν τουλάχιστον 81 γνώμες.
    Τελευταία τροποποίηση από McGyver; 08/09/2012 στις 10:39.

  2. #2
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    νομιζω οτι πρεπει να παραμεινει οπως ειναι τωρα αρα ως μια επιπλεον επιλογη.ο λογος ειναι οτι αν καποιος εχει να μπει στο φορουμ ενα μηνα π.χ. και θελει να δει συγκεντρωμενα ολα τα θρεντ που κινηθηκαν τον τελευταιο μηνα,θα πρεπει να εχει την επιλογη ''τι νεα εχουμε'' αντιθετα η νεα εφαρμογη που μπηκε βοηθαει οσους ειναι ηδη λογκαρισμενοι να βλεπουνε τι γραφεται ανα πασα στιγμη.εγω λεω να μην το αλλαξεις τομυ.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #3
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.788
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    νομιζω οτι πρεπει να παραμεινει οπως ειναι τωρα αρα ως μια επιπλεον επιλογη.ο λογος ειναι οτι αν καποιος εχει να μπει στο φορουμ ενα μηνα π.χ. και θελει να δει συγκεντρωμενα ολα τα θρεντ που κινηθηκαν τον τελευταιο μηνα,θα πρεπει να εχει την επιλογη ''τι νεα εχουμε'' αντιθετα η νεα εφαρμογη που μπηκε βοηθαει οσους ειναι ηδη λογκαρισμενοι να βλεπουνε τι γραφεται ανα πασα στιγμη.εγω λεω να μην το αλλαξεις τομυ.

    +1200
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.992
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    νομιζω οτι πρεπει να παραμεινει οπως ειναι τωρα αρα ως μια επιπλεον επιλογη.ο λογος ειναι οτι αν καποιος εχει να μπει στο φορουμ ενα μηνα π.χ. και θελει να δει συγκεντρωμενα ολα τα θρεντ που κινηθηκαν τον τελευταιο μηνα,θα πρεπει να εχει την επιλογη ''τι νεα εχουμε'' αντιθετα η νεα εφαρμογη που μπηκε βοηθαει οσους ειναι ηδη λογκαρισμενοι να βλεπουνε τι γραφεται ανα πασα στιγμη.εγω λεω να μην το αλλαξεις τομυ.

    Ακόμα κι αν γίνει η "Δραστηριότητα" default στο "Τι νέα έχουμε;" οι επιλογές για την κλασική προβολή νέων μηνυμάτων/μηνυμάτων ομάδων/γεγονότων θα παραμείνουν όπως υπάρχουν και τώρα.

    Να ψηφίσεις...

  5. #5
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    .........

    Να ψηφίσεις...
    ημουνα ο πρωτος που προσηλθα στη καλπη (οχι για αλλο λογο αλλα επειδη ηταν η ΔΙΚΗ ΣΟΥ καλπη!!!)

    κατα τα αλλα θεωρω οτι θα ειναι λιγο μπερδεμα αν γινει η δραστηριοτητα default στο τι νεα εχουμε.
    Τελευταία τροποποίηση από TROOPER; 08/09/2012 στις 10:34.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    νομιζω οτι πρεπει να παραμεινει οπως ειναι τωρα αρα ως μια επιπλεον επιλογη.ο λογος ειναι οτι αν καποιος εχει να μπει στο φορουμ ενα μηνα π.χ. και θελει να δει συγκεντρωμενα ολα τα θρεντ που κινηθηκαν τον τελευταιο μηνα,θα πρεπει να εχει την επιλογη ''τι νεα εχουμε'' αντιθετα η νεα εφαρμογη που μπηκε βοηθαει οσους ειναι ηδη λογκαρισμενοι να βλεπουνε τι γραφεται ανα πασα στιγμη.εγω λεω να μην το αλλαξεις τομυ.


    ΣΥΜΦΩΝΩ!



    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Ακόμα κι αν γίνει η "Δραστηριότητα" default στο "Τι νέα έχουμε;" οι επιλογές για την κλασική προβολή νέων μηνυμάτων/μηνυμάτων ομάδων/γεγονότων θα παραμείνουν όπως υπάρχουν και τώρα.

    Να ψηφίσεις...

    Αν ειναι ετσι τοτε να γραψουμε τον τρουπερ στις μπιελες μας και να ψηφισουμε το αντιθετο!





    Facebook το κανες το moto που να σε παρει!

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.992
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    Facebook το κανες το moto που να σε παρει!
    Πού να σας βάλω και κουμπάκια "Like" δηλαδή ...

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Πού να σας βάλω και κουμπάκια "Like" δηλαδή ...

    δε κανω πλακα καθως επισης ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι την εχεις ριξει την ιδεα στο team!




    (βαλτο σαν επιλογη στην απαντηση ενος ποστ! π.χ αντι του emoticon καθως επισης οταν καποιος θελει να δωσει congrats σε ενα ταξιδιωτικο π.χ να μπορει να κανει:


    +998 Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Facebook-Like-Button-big.jpg 
Προβολές:	165 
Μέγεθος:	47,7 KB 
ID:	267732






    το νου σου μετα στις μηνυσεις του Ζουγκενμπεργ!

  9. #9
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.136
    μόλις ψήφισα και είναι Η απόλυτη ισοπαλία, 7-7 προβλέπεται θρίλερ χαχαχαχαχαβ
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF