Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: Λέμε τα στραβά, να πούμε και τα ίσια;

  1. #1

    Λέμε τα στραβά, να πούμε και τα ίσια;

    Τα στραβά τα θωρούμε και τα λέμε όλοι. Εγώ θέλω να πω και κάτι ίσιο και αν οι mods το θεωρήσουν διαφήμιση ας το σβήσουν, δεν πειράζει.
    Αγόρασα προ επταετίας ένα μπουφάν Colori και φέτος τα έπαιξε το κεντρικό φερμουάρ και ένα δυο άλλα πραγματάκια. Πήρα τηλέφωνο στην Colori στα κεντρικά και μου είπαν στείλτο και στο επιδιορθώνουμε δωρεάν! Λέω μάλλον δεν άκουσα καλά...
    Και όμως οι άνθρωποι δίδουν στα προιόντα τους εγγύηση εφόρου ζωής και συγχαρητήρια και μπράβο. Γιατί κάποτε είχα πάρει μια άλλη επώνυμη μάρκα και όταν 2 μήνες μετά ξηλώθηκε κάτι και τους το πήγα κάνανε ότι δε με ξέρανε.
    Αυτά από έναν απόλυτα ικανοποιημένο καταναλωτή σε μια δύσκολη και δυσκοίλια εποχή που τα λαμόγια δίδουν και παίρνουν.
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  2. #2
    ειναι ευρεως γνωστο οτι η κολορι επιδιορθωνει ανα πασα στιγμη το μπουφαν ή το παντελονι δωρεαν!

    στην βουλιαγμενης στον οροφο (πανω απο το καταστημα) ειναι οι γυναικες που ραβουν και σου κανουν την επιδιορθωση επι τοπου!

    κοντινος μου φιλος αγορασε την προστατευτικη πλατη της dainese και πηγε και του την ραψανε μεσα στο μπουφαν κολορι που ειχε παρει πριν απο 3 χρονια!

    επισης στενευουν μανικια και λοιπές αλλαγές που ενδεχωμενος να χρειαστεις για να ακνεις το μπουφαν σου "καστομ"


    δεν θεωρω το θρεντ διαφημιση, διοτη ειναι η μονη ελληνικη εταιρεια στον χωρο και χρηζει υποστηριξης !

    θα ελεγα πως με σωστο feedback πελατων μπορουν βελτιωσουν κατα πολυ τα προϊοντα τους!

  3. #3
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.504
    mprabo stin eteria.

    den me niazei kai as fenete san diafimisi , to noima einai oti ayti i firma sebetetous peletes tis.
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  4. #4
    Μπράβο της και μακάρι να πάει ακόμα καλύτερα.

    Το θέμα δεν νομίζω ότι έχει θέση στα στραβά κι ανάποδα. Μεταφέρεται στον προστατευτικό εξοπλισμό
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  5. #5
    Μερσί!
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  6. #6
    Έχω ακούσει πάρα πολλές για την εξυπηρέτηση της Colori και την έχω δει να γίνεται πραγματικότητα αν και όχι από προσωπική εμπειρία.

    Για άλλη μια φορά μπράβο τους !


  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS

    δεν θεωρω το θρεντ διαφημιση, διοτη ειναι η μονη ελληνικη εταιρεια στον χωρο και χρηζει υποστηριξης !

    θα ελεγα πως με σωστο feedback πελατων μπορουν βελτιωσουν κατα πολυ τα προϊοντα τους!
    +1000 για την υποστήριξη. Ελληνική προσπάθεια με προϊόντα που δεν έχουν να ζηλέψουν και πολλά απο τα ξένα... αμα βελτιώσουν και λίγο την αισθητική τους, θα είναι σουπερ

    πάντως νομίζω ότι πλεον δεν ειναι η μόνη ελληνική, πρέπει να έχει ξεκινήσει πρόσφατα άλλη μια, είχα δει διαφήμιση σε περιοδικο αλλά δεν θυμάμαι όνομα

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DrIoannis
    Εγγραφή
    28/07/2005
    Μηνύματα
    1.790
    H Colori γενικά έχει πολύ καλή υποστήριξη για όλα τα προϊόντα της.

  9. #9
    getting used to pain... Το avatar του/της kakofonixx
    Εγγραφή
    04/10/2003
    Μηνύματα
    317
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    ειναι ευρεως γνωστο οτι η κολορι επιδιορθωνει ανα πασα στιγμη το μπουφαν ή το παντελονι δωρεαν!
    βασικα οχι μονο μπουφαν και παντελονια, αλλα οτιδηποτε προιον τους επιδιορθωνουν
    εμενα μου εχουν αλλαξει ολοκληρο το φερμουαρ σε σακιδιο πλατης
    wasting space via Architecture

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2005
    Μηνύματα
    142
    θα συμφωνησω και εγω οτι ειναι πολυ εξυπηρετικοι και οταν μου ξηλωθηκε το βελκρο σε ενα γαντι μου το εφτιαξαν αμεσως και μαλιστα τα γαντια ξεπερασαν τις προσδοκιες μου σε σχεση με αυτο που φανταζομουν για τα προιοντα της φιρμας.
    Αυτο που θα ηθελα ομως θα ηταν , αφου ειναι ελληνικη εταιρεια και αρα δεν εχει καποια εξοδα που εχουν οι εισαγωγεις με τους μεσαζοντες τους, να ειχε καλυτερη τιμολογιακη πολιτικη στα ελληνικα προιοντα της και μαλιστα θα μπορουσε να ακολουθησει τετοια πολιτικη σε προιοντα που θα ειχε και σημαντικο αντικτυπο οπως τα μπουφαν με τον αεροσακο που σημερα κανουν μια περιουσια. Φαντασθειτε τι επιδραση θα ειχε στη συνειδηση του καταναλωτη να μπορει να παρει ενα μπουφαν αυξημενης ασφαλειας σε προσιτη τιμη.
    O καλύτερος εξοπλισμός προστασίας είναι το μυαλό, που μπορείς να τον φοράς και πάντα

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661
    Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
    αρα δεν εχει καποια εξοδα που εχουν οι εισαγωγεις με τους μεσαζοντες τους
    Παραβλέπεις την τιμή αγοράς πρώτων υλών μίας και δεν αγοράζει "τόνους" όπως οι "μεγάλες" εταιρίες.

Παρόμοια θέματα

  1. μετα τα χρονια πολλα να πουμε και τα καλημερουδια 14-10?
    από 675 στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2007, 16:51
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 10/09/2006, 10:00
  3. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 09/12/2005, 01:38
  4. Να πούμε και μιά φορα καληνύχτα...
    από danaos75 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2005, 01:55
  5. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2005, 10:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF