Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ!!!!

  1. #1
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340

    ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ!!!!

    λοιπον μιας και ενηλικιωθηκα πια ηρθε η ωρα να "πεταξω" το παλιο μου μηχανακι και να παρω μηχανη συμφωνα παντα με οτι προβλεπει ο νομος..
    25 kw- 33 αλογα ή αναλογια 0,16 αλογα ανα ιππο.
    Οι ερωτησεις ειναι 2:
    Να προτιμησω το απολαυστικο γκαζι ενος διχρονου (με τρελαινει και ο θορυβοσ τους ) ή τετραχρονο?
    Μιλαμε για χαμηλα κυβικα δηλαδη μεχρι 250 οποτε πιστευω οτι σε αυτους τους κυβισμους τα τετραχονα σερνονται..Δηλαδη ενα Ηonda fmx 650 δεν ειναι οτι καλυτερο
    αλλη ερωτηση: απο διχρονα μ αρεσουν το KTM 125 exc και το αντιστοινο Husqvarna SMS 125 (αυτο που ειναι ασπρο κοκκινο μοταρντ). Επισης yamaha WR 200! Απο τετραχρονα μονο το yamaha wr250f που ειναι αρκετα δυνατο! Ξερετε αν το δικαιουμαι απο αποψη ιπποδυναμης?
    Εχω μια "ελαφρια" πορωση με τα διχρονα και επειδη το θελω και ομορφο προτιμω το Husqvarna!
    Προτεινε ομως διχρονο ή οχι? Μια φορα οδηγησα ενα xt 125, ενα DT 125 και ενα παπι z 125 και απο το XT κατεβηκα πολυ απογοητευμενος..Κατεληξα οποτε να παρω 4χρονο σε μεγαλα κυβικα! Εχω δικιο ή οχι? τι αλλο μου προτεινετε απο μηχανες που να δικαιουμαι τετραχρονες και διχρονες!


  2. #2
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    0,16 αλογα ανα κιλο ηθελα να πω

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ernti
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    699
    ΔΙΧΡΟΝΟ να παρεις.Σε λιγα χρονια,αν δε το παρεις τωρα,θα το μετανοιωσεις,γιατι υπαρχει η πιθανοτητα να μην υπαρχουν πλεον.Και τον ηχο που τωρα σου αρεσει τοσο πολυ,μονο απο κανα ξυλοκοπτικο θα τον ακους.Ασχετο.. στη καλιφορνια που απαγορευονται τα διχρονα πως κοβουν τα ξυλα οι αμερικανοι?
    Στο θεμα μας τωρα.. αμα βρεις κανα καλο WR 200 η DT 200,χτυπα το.Το 2ο το ειχα και εχει 33 ιππους.Τα καινουρια 125αρια διχρονα δε ξερω τι λενε..δεν εχω οδηγησει κανενα..Μηπως ειναι λιγο φιμωμενα?Το χουσβαρνα παντως ειναι πολυ ωραιο.
    Γουσταρω να υπηρχε τωρα ενα μηχανακι σε στυλ BRUTALE,με μηχανη RG 500Γ η NSR 400!!!!
    AΜΕΣΩΣ θα επαιρνα ενα!!!!

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ernti
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    699
    By the way,τι κανεις εσυ εδω? Εσυ εισαι πελατης στο ανταλλακτικα-βελτιωσεις-aftermarket
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #5
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    Ε πρωτα θα παρω την μηχανη την καινουργια και μετα ο-λ-α τα αρθρα θα μπαινουν στις βελτιωσεις

Παρόμοια θέματα

  1. Για πειτε μου την γνωμη σας :
    από yannis24 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2012, 08:57
  2. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 24/01/2008, 17:55
  3. Πείτε μου για το vstrom650
    από nikomaxia στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2006, 10:21
  4. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 01/09/2005, 23:03
  5. Για Πειτε Μου Για Σημερα, Καφεδακι
    από kalgeorge στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 13/01/2005, 21:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF