Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 70

Θέμα: Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της super_toto
    Εγγραφή
    01/03/2006
    Μηνύματα
    349

    Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Banana Republic. Γριά πουτάνα που ξυρίζει τα πόδια της. Το μόνο που μας καίει είναι το πως θα εμφανιστούμε. Τι εικόνα θα δείξουμε. Υποκρισία και προσποίηση σε όλο της το μεγαλείο.

    Δεν έχει σημασία αν θα δώσουμε λύση στα προβλήματά μας αρκεί να δείξουμε ότι προσπαθούμε.
    Εδώ και μέρες όλοι κλαίμε με μαυρο δάκρυ.

    Η κυβέρνηση κλαίει για τα θύματα και διαχειρίζεται την κρίση επικοινωνιακά για να κερδίσει της εκλογές. Μοιράζει τριχίλιαρα απλόχερα σε καμμένους και μη χωρίς έλεγχο. Και επειδή για όλα φταίνε οι μπαχαλάκιδες των Εξαρχείων και οι τρομοκράτες οι ένοχοι θα τιμωρηθούν παραδειγματικά.

    Η αντιπολίτευση φτύνει με μαυρο σάλιο και βγάζει το σπαθί της για να κατατροπώσει αυτούς που στήνουν σκευωρίες για το όνομά της. Είναι αδιανόνητο στέλεχος της αντιπολίτευσης να εμπλέκεται στις πυρκαγιές. Αυτοί είναι άνθρωποι με ήθος. Επίσης διαχειρίζεται την κρίση επικοινωνιακά για να κερδίσει της εκλογές.

    Τα σώματα ασφαλείας βρίσκονται κοντά στον πολίτη. Έχω να δω τόσες περιπολίες στον δρόμο από τους Ολυμπιακούς. Που βρέθηκαν τόσοι αστυνομικοι άφου μας έχουν πρήξει τα φρύδια ότι δεν υπάρχει επαρκής δύναμη. Και που θα βρίσκονται στις 17 του μήνα?

    Οι δημοσιογράφοι πρέπει να είναι οι πιο δυστυχισμένοι και οργισμένοι άνθρωποι στον κόσμο. Πρέπει να διαθέτουν στον εγκέφαλό τους κάποιες έξτρα λειτουργίες που είναι εξαιρετικά ευαίσθητες στον ανθρώπινο πόνο και στις οικολογικές καταστροφές. Είναι σίγουρα πιο ευαίσθηοι από τον μέσο άνθρωπο. Δεν εξηγείται διαφορετικά.

    Οι τράπεζες σπεύδουν η μία μετά την άλλη να χαρήσουν χρέη και να ελεήσουν τους πτωχούς πυροπαθείς. Πραγματικά συγκινητικό, γιατί όμως στο μυαλό μου στριφογυρνάει η λέξη "φοροαπαλλαγή". Βέβαια δεν θα χρηματοδοτήσουν ποτέ το κτίσιμο πάνω στην καμένη γή. Η Ιόνια οδός και τα τουριστικά resort θα κατασκευαστούν από μόνα τους.

    Οι πολίτες είναι και αυτοί πολύ στενοχωρημένοι. Αηδιασμένοι από την οικογενειοκρατεία που μας κυβερνάει και καταστρέφει την χώρα. Για αυτό είναι δικαίωμά του καθενός να πάρει 3000 ευρώ άσχετα αν είναι πυροπαθής ή όχι. Είμαι σίγουρος ότι στις εκλογές θα δώσουμε την απάντησή μας. Εκτός και αν υπάρχει κανένα τρέχον ρουσφετάκι σε εξέλιξη. Κατεβαίνουμε και σε διαμαρτυρίες φορώντας μαύρα. Εγώ πάντως φόραγα πορτοκαλί μπλουζάκι και μου φάνηκε ότι οι πορεία ήταν ωραία ευκαιρία να γνωρίσουμε κόσμο και να δούμε κάνα γνωστό ώστε να κανονίσουμε κανα ποτάκι μετά.

    Το θέμα είναι να φαινόμαστε σωστοί. Να έχουμε καθαρό πρόσωπο. Ίσως με λίγο θωλά τα μάτια από τα δάκρυα. Γριές πουτάνες.
    ....ξάπλωσε τ' ανάσκελα και χύθηκαν οι μυαλοί του στις πέτρες.

  2. #2
    Oh yeah

    face ur fears

    retrace ur tears

    and ride the whims of ur mind

  3. #3
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

    Re: Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
    Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Banana Republic. Γριά πουτάνα που ξυρίζει τα πόδια της. Το μόνο που μας καίει είναι το πως θα εμφανιστούμε. Τι εικόνα θα δείξουμε. Υποκρισία και προσποίηση σε όλο της το μεγαλείο.

    Δεν έχει σημασία αν θα δώσουμε λύση στα προβλήματά μας αρκεί να δείξουμε ότι προσπαθούμε.
    Εδώ και μέρες όλοι κλαίμε με μαυρο δάκρυ.

    Η κυβέρνηση κλαίει για τα θύματα και διαχειρίζεται την κρίση επικοινωνιακά για να κερδίσει της εκλογές. Μοιράζει τριχίλιαρα απλόχερα σε καμμένους και μη χωρίς έλεγχο. Και επειδή για όλα φταίνε οι μπαχαλάκιδες των Εξαρχείων και οι τρομοκράτες οι ένοχοι θα τιμωρηθούν παραδειγματικά.

    Η αντιπολίτευση φτύνει με μαυρο σάλιο και βγάζει το σπαθί της για να κατατροπώσει αυτούς που στήνουν σκευωρίες για το όνομά της. Είναι αδιανόνητο στέλεχος της αντιπολίτευσης να εμπλέκεται στις πυρκαγιές. Αυτοί είναι άνθρωποι με ήθος. Επίσης διαχειρίζεται την κρίση επικοινωνιακά για να κερδίσει της εκλογές.

    Τα σώματα ασφαλείας βρίσκονται κοντά στον πολίτη. Έχω να δω τόσες περιπολίες στον δρόμο από τους Ολυμπιακούς. Που βρέθηκαν τόσοι αστυνομικοι άφου μας έχουν πρήξει τα φρύδια ότι δεν υπάρχει επαρκής δύναμη. Και που θα βρίσκονται στις 17 του μήνα?

    Οι δημοσιογράφοι πρέπει να είναι οι πιο δυστυχισμένοι και οργισμένοι άνθρωποι στον κόσμο. Πρέπει να διαθέτουν στον εγκέφαλό τους κάποιες έξτρα λειτουργίες που είναι εξαιρετικά ευαίσθητες στον ανθρώπινο πόνο και στις οικολογικές καταστροφές. Είναι σίγουρα πιο ευαίσθηοι από τον μέσο άνθρωπο. Δεν εξηγείται διαφορετικά.

    Οι τράπεζες σπεύδουν η μία μετά την άλλη να χαρήσουν χρέη και να ελεήσουν τους πτωχούς πυροπαθείς. Πραγματικά συγκινητικό, γιατί όμως στο μυαλό μου στριφογυρνάει η λέξη "φοροαπαλλαγή". Βέβαια δεν θα χρηματοδοτήσουν ποτέ το κτίσιμο πάνω στην καμένη γή. Η Ιόνια οδός και τα τουριστικά resort θα κατασκευαστούν από μόνα τους.

    Οι πολίτες είναι και αυτοί πολύ στενοχωρημένοι. Αηδιασμένοι από την οικογενειοκρατεία που μας κυβερνάει και καταστρέφει την χώρα. Για αυτό είναι δικαίωμά του καθενός να πάρει 3000 ευρώ άσχετα αν είναι πυροπαθής ή όχι. Είμαι σίγουρος ότι στις εκλογές θα δώσουμε την απάντησή μας. Εκτός και αν υπάρχει κανένα τρέχον ρουσφετάκι σε εξέλιξη. Κατεβαίνουμε και σε διαμαρτυρίες φορώντας μαύρα. Εγώ πάντως φόραγα πορτοκαλί μπλουζάκι και μου φάνηκε ότι οι πορεία ήταν ωραία ευκαιρία να γνωρίσουμε κόσμο και να δούμε κάνα γνωστό ώστε να κανονίσουμε κανα ποτάκι μετά.

    Το θέμα είναι να φαινόμαστε σωστοί. Να έχουμε καθαρό πρόσωπο. Ίσως με λίγο θωλά τα μάτια από τα δάκρυα. Γριές πουτάνες.
    και φυσικα μερικοι πολιτες σαν εσενα θα βγουν απο την τρυπα που ηταν κρυμενοι και χρησιμοποιοντας το ΘΑΝΑΤΟ θα πουν οτι πρεπει να παρουμε τα οπλα επιτελους και να βαλουμε εξουσια με τη βια σα "γνωστοι αγνωστοι"

    ε ρε φαπες που θελετε... ξεφτιλες!!!!

  4. #4

    Re: Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
    Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Banana Republic. Γριά πουτάνα που ξυρίζει τα πόδια της. Το μόνο που μας καίει είναι το πως θα εμφανιστούμε. Τι εικόνα θα δείξουμε. Υποκρισία και προσποίηση σε όλο της το μεγαλείο.


    Το θέμα είναι να φαινόμαστε σωστοί. Να έχουμε καθαρό πρόσωπο. Ίσως με λίγο θωλά τα μάτια από τα δάκρυα. Γριές πουτάνες.

    :a19:

  5. #5
    όπου γης Το avatar του/της iosif
    Εγγραφή
    13/03/2007
    Μηνύματα
    150
    άντε ρε άπλυτοι
    πίσω στις φωλιές σας

    που θέλετε να "πάρετε την εξουσία με τη βία"

    ουστ

    θα σας αντιμετωπίσουμε ειρηνικά με "φάπες"
    :rotflmao:
    καλά που βγήκα φρόνιμος, υπάκουος, σκυφτός

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της super_toto
    Εγγραφή
    01/03/2006
    Μηνύματα
    349

    Re: Re: Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    και φυσικα μερικοι πολιτες σαν εσενα θα βγουν απο την τρυπα που ηταν κρυμενοι και χρησιμοποιοντας το ΘΑΝΑΤΟ θα πουν οτι πρεπει να παρουμε τα οπλα επιτελους και να βαλουμε εξουσια με τη βια σα "γνωστοι αγνωστοι"

    ε ρε φαπες που θελετε... ξεφτιλες!!!!
    Είσαι εχθρός του εαυτού σου και δεν το έχεις καταλάβει.
    ....ξάπλωσε τ' ανάσκελα και χύθηκαν οι μυαλοί του στις πέτρες.

  7. #7
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

    Re: Re: Re: Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
    Είσαι εχθρός του εαυτού σου και δεν το έχεις καταλάβει.
    κανε καριερα σα ψυχολογος θα βγαλεις πολλα φραγκα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  8. #8
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832

    Re: Re: Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    και φυσικα μερικοι πολιτες σαν εσενα θα βγουν απο την τρυπα που ηταν κρυμενοι και χρησιμοποιοντας το ΘΑΝΑΤΟ θα πουν οτι πρεπει να παρουμε τα οπλα επιτελους και να βαλουμε εξουσια με τη βια σα "γνωστοι αγνωστοι"

    ε ρε φαπες που θελετε... ξεφτιλες!!!!
    ΡΕ ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΡΕ! Άντε γιατί το έχεις παραξηλώσει το θέμα. Πετάγεσαι σα τη μαλακία παντού για να βρίσεις. Άντε με τους φίλους σου τους Χρυσαυγήτες!

  9. #9
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

    Re: Re: Re: Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    ΡΕ ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΡΕ! Άντε γιατί το έχεις παραξηλώσει το θέμα. Πετάγεσαι σα τη μαλακία παντού για να βρίσεις. Άντε με τους φίλους σου τους Χρυσαυγήτες!
    ποιος εισαι εσυ ρε που θα μου πεις πως θα μιλαω????????????

    οι φιλοι σου ειναι αυτοι?

  10. #10
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832

    Re: Re: Re: Re: Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ποιος εισαι εσυ ρε που θα μου πεις πως θα μιλαω????????????

    οι φιλοι σου ειναι αυτοι?
    Εσύ δηλαδή ποιος είσαι & βρίζεις συνέχεια? ΟΥΣΤ ΡΕ! ΟΥΣΤ! \
    Τέλος!

  11. #11
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

    Re: Re: Re: Re: Re: Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Εσύ δηλαδή ποιος είσαι & βρίζεις συνέχεια? ΟΥΣΤ ΡΕ! ΟΥΣΤ! \
    Τέλος!

    τα γραπτα μενουν. εγω εβρισα καποιους που φωτογραφισα και ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑ

    εσυ εβρισε εμενα! αντε γεια

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της super_toto
    Εγγραφή
    01/03/2006
    Μηνύματα
    349

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    τα γραπτα μενουν. εγω εβρισα καποιους που φωτογραφισα και ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑ

    εσυ εβρισε εμενα! αντε γεια
    Φίλε Idi επιβεβαιώνεις τον τίτλο του thread.
    ....ξάπλωσε τ' ανάσκελα και χύθηκαν οι μυαλοί του στις πέτρες.

  13. #13
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
    Φίλε Idi επιβεβαιώνεις τον τίτλο του thread.
    και εσυ αυτα που λεω τοσο καιρο.... μεσα στην αναμπουμπουλα θα βγει ο κρυμενος να χρησιμοποιησει το θανατο και να μας πει τις αρρωστιμενες πολοτικες του θεσεις....

    αυτα λεω και οσοι καταλαβαν καταλαβαν... μπορεις να κρυφτεις πισω απο το δαχτυλακι σου? οχι! πες μου ανοικτα τι προτεινεις ... αν τολμας!!!!

  14. #14

    Re: Re: Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    και φυσικα μερικοι πολιτες σαν εσενα θα βγουν απο την τρυπα που ηταν κρυμενοι και χρησιμοποιοντας το ΘΑΝΑΤΟ θα πουν οτι πρεπει να παρουμε τα οπλα επιτελους και να βαλουμε εξουσια με τη βια σα "γνωστοι αγνωστοι"

    ε ρε φαπες που θελετε... ξεφτιλες!!!!
    Δύο μεταμοσχεύσεις δεν μπορούν να γίνουν μέχρι σήμερα, εγκεφάλου και όρχεων...
    Αν γεννηθείς χωρίς αυτά, πεθένεις χωρίς αυτά...

  15. #15
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Κυριοι είμαστε Γ.τ.Π.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
    Φίλε Idi επιβεβαιώνεις τον τίτλο του thread.
    και ναι! ΕΙΣΑΣΤΕ ΓΤΠ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2004, 13:36
  2. Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2003, 09:25
  3. Έετσι θα ειμαστε μετα απο 50 χρονια!!!
    από dela στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2003, 19:36
  4. Ειμαστε Για Μεγαρα Το Σκ?
    από XTMPAM στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 10:43
  5. Διαμαρτυρομαι Κυριοι
    από Zanzibar στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 15:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF