Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 110

Θέμα: drz400 βελτιωσεις και αξιοπιστια

  1. #1

    drz400 βελτιωσεις και αξιοπιστια

    κατ'αρχην γεια χαρα σε ολους,ειναι η πρωτη φορα που γραφω,ειμαι ευτυχης κατοχος drz400 και θα ηθελα να μαθω εαν ειναι αξιοπιστο με 39αρι αν αξιζει τα λεφτα του και που προτεινεται να γινει η μετατροπη,ειμαι απο επαρχια

  2. #2
    Γεια σου συναδελφε !
    ΝΑΙ ! Εβαλα το 39αρι πριν κανα 3 μηνο περιπου , πριν απ' αυτο ειχα το μαμα καρμπ με Dynojet + 3χ3 mod και ηταν ικανοποιητικο ... Με το FCR εγινε δουλεια ! Αρπαζει οπως πρεπει ! Thumpertalk , εκει θα βρεις ΠΟΛΛΑ για το μηχανακι , ειναι ο ναος του DRZ !
    Βαζοντας το fcr θα πεσει λιγο η αυτονομια σου αλλα νομιζω αυτο ενοειται , τα αλογα πληρονονται... Το δικο μου ειναι ( ηταν.. , τωρα εχει + ΗοτCams ! ) καπου ΕΔΩ ( πρασινη γραμμη ! ) . Αξιζει παντως .
    Τι μοντ εχεις ?
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  3. #3
    Ααα! Για τη "μετατροπη " δε χρειαζεται κατι ιδιαιτερο , σε ενα μαστορα το πας και βγαζει το παλιο - βαζει το καινουριο ! Θα το παρεις καινουριο 'η μεταχειρο ?
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  4. #4
    εχω το κ5,το site που λες το εχω βρει και σκευτομουν να το παραγγειλω απο εκει αλλα δεν ξερω τι παιζει με τελωνιο,εσυ το εχεις καιρο?καινουργιο το πηρες?απο αξιοπιστια-συντηρηση τι λεει μετα την μετατροπη?προσπαθησα να βαλω φωτο αλλα δεν νομιζω να τα καταφερα!

  5. #5
    ΟΤΙ παραγγειλεις απο Αμερικη πες τους να στο στειλουν σα δωρο , δειγμα 'η κατι απο επισκευη 'η να σου γραψουν πανω στο δεμα αξια μεχρι 55$ . Απο τα 60$ + πανω φορολογειται .
    Την αξιοπιστια δεν την χανεις με το καρμπ , το CCM404 εχει το μοτερ του 'Ε , fcr δλδ κ.α και ειναι κομπλε . Ενας απο τους λογους που δεν εχει το FCR απο τη μανα του το 'S-SM ειναι οτι δεν περναει τις προδιαγραφες σε αρκετες πολιτειες της Αμερικης .
    Μεταχειρω το πηρα αλλα σε τρελη ευκαιρια .
    Για καινουριο καλα το δινουν εκει , και τα εχει ΟΛΑ .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  6. #6
    ti lastixa proteineis?leo gia ta mt 60

  7. #7
    Μπαα , καλο λαστιχο αλλα "τρωγεται " γρηγορα , θα σου προτεινα Dunlop mutant . Ειναι πολυ καλα λαστιχα , ζεστενονται πολυ γρηγορα και κρατανε στο νερο , ειναι σα τα mt60 αλλα αντεχουν πιο πολυ . Στα ιδια λεφτα ειναι .
    Πριν απο ενα μηνα αλλαξα αλλα δεν ειχε τα mutant και εβαλα τα Pireli Corsa , συμπαθεστατα αλλα θελουν παραπανω χρονο για ζεσταθουν σε σχεση με τα mutant .
    Βασικα δε κανω καγκουριλικια γιατι το εχω για καθημερινη χρηση και με ενδιεφερε πιο πολυ η αντοχη τους στο χρονο .
    Αντε βαλε καμια φωτο !
    Εισαι γραμμενος στο Thumpertalk ?
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  8. #8
    ναι ειμαι στο thumbertalk,μπορεις να μου πεις πως βαζω φωτο?

  9. #9
    pos vazo fotoooo????

  10. #10
    Κατω αριστερα στη τελ. μπαρα λεει Επισυναψη αρχειου κανε κλικ στο αναζητηση και thats it !
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  11. #11
    γιατι ειναι μονο μεχρι 102400 bytes?δεν μπορω να στειλω γιατι οι φωτο που εχω ειναι περιπου 150000 bytes

  12. #12
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Αρχικά δημιουργήθηκε από martinacos
    γιατι ειναι μονο μεχρι 102400 bytes?δεν μπορω να στειλω γιατι οι φωτο που εχω ειναι περιπου 150000 bytes
    ριξτε μια ματια

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
    ριξτε μια ματια
    Ωραιος ο xampos ! Απο αυτο το ποστ εμαθα κι εγω , αλλα δε μπορουσα να το βρω τωρα...
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  14. #14
    για να δουμε


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc00039_edited.jpg 
Προβολές:	589 
Μέγεθος:	49,4 KB 
ID:	129842

  15. #15
    τα καταφερα!thanks

Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2009, 18:51
  2. Βελτιωσεις και μετατροπες στα ΧΤ...
    από p@nos στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2008, 19:52
  3. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2008, 09:19
  4. Scooters ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ
    από kalant στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 02:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF