Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: Αυτο πρεπει να το δειτε...Οσοι δεν το εχετε δει...

  1. #1
    Θαυμαστε το.... Το avatar του/της edmarios
    Εγγραφή
    19/07/2007
    Μηνύματα
    212

    Αυτο πρεπει να το δειτε...Οσοι δεν το εχετε δει...

    http://www.youtube.com/watch?v=_a2H2Q8r_b0

    Και θελω να μου λυσετε μια απορια?
    ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΟΣ????
    ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ?
    Αν δεν μπορείς να βρεις λύση βρες άλλο πρόβλημα.

  2. #2
    Το Σχολείο! . . .
    Τουτέστιν πάει να πει οτι η σημερινή νεολαία μας έχει γραμμένους στα παλιά της τα καρμπιρατέρ!

  3. #3
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vourkoufales
    Το Σχολείο! . . .
    Και οι γονείς.Το θέμα είναι πώς μπορείς να πείσεις γονείς και καθηγητές να κοιτάξουν λίγο παραπέρα από την πάρτη τους.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  4. #4
    Κάνοντας αυστηρότερα κάποια μέτρα (δεν εννοώ χρηματικά) και προσθέτοντας στο σχολείο μαθήματα οδικής ασφάλειας!

    Στην Ιταλία για παράδειγμα το δίπλωμα τον 50cc για μοτοσικλέτα το παίρνεις στο σχολείο! παρακολουθώντας μαθήματα όλη τη χρονιά κ δίνοντας εξετάσεις στο τέλος μαζί με τα υπόλοιπα μαθήματα!

    Στην Ελλαδάρα το βγάζεις στο πλησιέστερο αστυνομικό τμήμα! χωρίς καν να παρακολουθήσεις κάποια μαθήματα και να εξασκηθείς πάνω στη μοτοσικλέτα!

    Δδλ σε αναγκάζει το ίδιο το κράτος να παρανομείς για να μάθεις να οδηγείς! αλλιώς πως θα μάθεις νόμιμα (χωρίς εκπαιδευτικό όχημα)?
    Τουτέστιν πάει να πει οτι η σημερινή νεολαία μας έχει γραμμένους στα παλιά της τα καρμπιρατέρ!

  5. #5
    Θαυμαστε το.... Το avatar του/της edmarios
    Εγγραφή
    19/07/2007
    Μηνύματα
    212
    Τωρα πραγματικα πιστευετε οτι μπορει ποτε σε αυτην την χωρα να μπει μαθημα στο σχολειο σχετικα με οδηγηση κτλ κτλ οπως στην Ιταλια???
    Αυτο πρεπει να μπει στα ανεκδοτα.... Μονο για ανεκδοτω κανει!!!!
    Αν δεν μπορείς να βρεις λύση βρες άλλο πρόβλημα.

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
    Τωρα πραγματικα πιστευετε οτι μπορει ποτε σε αυτην την χωρα να μπει μαθημα στο σχολειο σχετικα με οδηγηση κτλ κτλ οπως στην Ιταλια???

    Όχι!
    Τουτέστιν πάει να πει οτι η σημερινή νεολαία μας έχει γραμμένους στα παλιά της τα καρμπιρατέρ!

  7. #7
    Θαυμαστε το.... Το avatar του/της edmarios
    Εγγραφή
    19/07/2007
    Μηνύματα
    212
    Και για πες μου ποσο θασυνεχιστει αυτο το πραγμα????
    το βιντεο το ειδες ολο?? Δεν ειδες ποσους χιλιαδες ηλικιας απο 18-44 χανουμε καθε χρονο???
    Αυτοι που ειναι υπευθυνη θα επρεπε να ντρεπονται....
    Αν δεν μπορείς να βρεις λύση βρες άλλο πρόβλημα.

  8. #8
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.470
    Αυτό θα συνεχιστεί όσο κοιτάει ο καθένας την πάρτη του!!!



    Όσο απλά μας νοιάζει πώς να φτάσουμε εμείς γρηγορότερα χωρίς να υπολογίζουμε τίποτα!!! Μπήκε ο χρόνος στη ζωή μας και μας έκανε π...να!!!! Ας φτάσεις και 5 λεπτά αργότερα, αν είναι να δώσεις προτεραιότητα σε διάβαση πεζών χωρίς σηματοδότη!!! Γιατί και η γιαγιάκα πρέπει να περάσει απέναντι!!!1

    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  9. #9
    Στην Ελλάδα στον αιώνα τον άπαντα!

    γι αυτό στο δρόμο χρειάζεται προσοχή! κ όπως λέει μια παροιμία "Μακρια απ τον κώλο σου κ ας είν' κ ένα δάχτυλο!"

    όταν οδηγείς πρέπει να είσαι συγκεντρωμένος σ αυτο που κάνεις και να μην σου αποσπά την προσοχή τπτ (πράγμα δύσκολο)


    Κ Ρ Α Τ Α Τ Ε Α Π Ο Σ Τ Α Σ Ε Ι Σ
    Τουτέστιν πάει να πει οτι η σημερινή νεολαία μας έχει γραμμένους στα παλιά της τα καρμπιρατέρ!

  10. #10
    Θαυμαστε το.... Το avatar του/της edmarios
    Εγγραφή
    19/07/2007
    Μηνύματα
    212
    Οι νεοι νομοι και τα υποτιθεμενα μπλοκα που ειναι??? Ηταν για τις πρωτες 10 μερες?
    Τους βλεπω ολους στον δρομο με ενα κινητο στο χερι και βγαζουν φλας αριστερα και πανε δεξια....
    Που ειναι ενας τροχονομος εκει να τους πατησει κατω????
    Δεν λεω και εγω οταν οδηγαω αυτοκινητο μιλαω καποιες φορες στο κινητο αλλα πηγαινω δεξια και σιγα ουτοσωστε να μην ενοχλω κανεναν... Γιατι να μην το κανουν και οι αλλοι αυτο???
    Αλλα φταιμε και εμεις που τους ψηφιζουμε...
    Αν δεν μπορείς να βρεις λύση βρες άλλο πρόβλημα.

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vourkoufales
    Κάνοντας αυστηρότερα κάποια μέτρα (δεν εννοώ χρηματικά) και προσθέτοντας στο σχολείο μαθήματα οδικής ασφάλειας!

    Στην Ιταλία για παράδειγμα το δίπλωμα τον 50cc για μοτοσικλέτα το παίρνεις στο σχολείο! παρακολουθώντας μαθήματα όλη τη χρονιά κ δίνοντας εξετάσεις στο τέλος μαζί με τα υπόλοιπα μαθήματα!

    Στην Ελλαδάρα το βγάζεις στο πλησιέστερο αστυνομικό τμήμα! χωρίς καν να παρακολουθήσεις κάποια μαθήματα και να εξασκηθείς πάνω στη μοτοσικλέτα!

    Δδλ σε αναγκάζει το ίδιο το κράτος να παρανομείς για να μάθεις να οδηγείς! αλλιώς πως θα μάθεις νόμιμα (χωρίς εκπαιδευτικό όχημα)?
    so what?

    πιστεύεις ότι οι Ιταλοί με τα σκουτεράκια έχουν καλύτερη παιδεία από τους αντίστοιχους Έλληνες?

  12. #12
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.504
    Προσωπικά έχω εφαρμόσει την έξεις ταχτική.
    Βλέπω κάποιων να παίρνει με κόκκινο , να μην βγάζει φλας , να κάνει την οποιαδήποτε παρανόμια? των κράζω όσο μπορώ πιο πολύ . Και ας γίνομαι ο μαλακας . τουλάχιστον δεν θα πάρω ποτέ κανέναν στο λαιμό μου.
    Που θα πάνε , από το πολύ κράξιμο κάποιοι θα βάλουν μυαλό , κάποιοι θα σκεφτούν το κίνδυνο της παράβασης τους .
    Ακόμα και μπάτσο έχω κράξει. Ναι ναι.
    Δέκα παίζει μπάτσοι σταμάτησαν έμενα και τον φίλο μου P70 και τους έκραζα γιατί στο φανάρι στα δέκα μετρά το πέρναγαν όλοι με κόκκινο.
    Φυσικά δεν έκαναν την παραμικρή κίνηση ………..τσογλανια μπάτσοι
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
    so what?

    πιστεύεις ότι οι Ιταλοί με τα σκουτεράκια έχουν καλύτερη παιδεία από τους αντίστοιχους Έλληνες?
    Ναι!

    Δεν είδα ούτε έναν Ιταλό ξεκράνοτο, ούτε έναν να πάει ανάποδα, να μηλάει στο τηλέφωνο την ώρα που οδηγάει, να κρατάει το δίσκο με τους καφέδες (το έχω δει στην Πειραιώς με kazeR και έκανε κ σφήνες ανάμεσα απ τα αυτοκίνητα! )
    Τουτέστιν πάει να πει οτι η σημερινή νεολαία μας έχει γραμμένους στα παλιά της τα καρμπιρατέρ!

  14. #14
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
    Και οι γονείς.Το θέμα είναι πώς μπορείς να πείσεις γονείς και καθηγητές να κοιτάξουν λίγο παραπέρα από την πάρτη τους.
    Οι περισσότεροι καθηγητές είναι ιδιαίτερα ευαίσθητοι σε αυτά τα θέματα .......... ΑΛΛΑ, τι μπορείς να πεις στον γονιό που θεωρεί μαγκιά το να οδηγεί το βλαστάρι του από τα 13, φυσικά χωρίς δίπλομα, άδεια κυκλοφορίας και ασφάλιση ;;;;;;
    Πίστεψέ με έχουμε βαρεθεί να βλέπουμε μαθητές μας στην εντατική ή με πατερίτσες ή ........
    Για να μην σου πω και το σε πόσες σκοπέλους (γραφειοκρατικές και καρεκλοκενταυρικές) προσκρούει η προσπάθεια του να διοργανώσουμε κάτι αντίστοιχο με αυτό που πας να ξεκινήσεις στον Πόρο (ενημέρωση στα σχολεία), που το προσπαθώ 2 χρόνια τώρα ............

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vourkoufales
    Ναι!

    Δεν είδα ούτε έναν Ιταλό ξεκράνοτο, ούτε έναν να πάει ανάποδα, να μηλάει στο τηλέφωνο την ώρα που οδηγάει, να κρατάει το δίσκο με τους καφέδες (το έχω δει στην Πειραιώς με kazeR και έκανε κ σφήνες ανάμεσα απ τα αυτοκίνητα! )
    οκ.

    προσωπικά στην Ιταλία δεν έχω πάει άρα δεν έχω άποψη εξ εμπειρίας.

    Πολλοί όμως φίλοι και γνωστοί που έχουν πάει μου έχουν πεί τα χειρότερα για τα διαόλια τα σκουτεράκια που χώνονται παντού! Ειδικά στη νότιο Ιταλία...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. δεν λέω.. να μπείτε να το δείτε
    από epp1640 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 10/06/2009, 10:27
  2. Αυτό πρέπει όλοι να το μάθουμε
    από daddy78 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 30/05/2008, 21:12
  3. Πρέπει να το δείτε!!!
    από project.breeze στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 10/10/2007, 01:24
  4. Πρέπει να το δείτε αυτό! Suzuki GSXR 1000 Yoshimura
    από project.breeze στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2006, 11:50
  5. Το Rcv211 όπως δεν το είδατε ποτέ
    από sapila racing στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2006, 00:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF