Σελίδα 7 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 196

Θέμα: Sym vf 185 news

  1. #91
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/02/2020
    Μηνύματα
    314
    Συκα ειναι τα χοντα σκαφοι ειναι τα κρυπτονακια και πυραυλος ειναι ενα sym vf185 που μολις βγει στον δρομο η ηδονη πλαισιωνει καθε ζωντανο οργανισμο!!! Μια εξατμιση και ενα φιλτρο να τρελανουμε κοσμοο!!

  2. #92
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Paulo-Coelho-612x400__01.jpg 
Προβολές:	163 
Μέγεθος:	48,3 KB 
ID:	416225
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  3. #93
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.753
    Μετά την Τρίτη έρχεται η Τετάρτη, και άλλα τέτοια σοφά;
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  4. #94
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.641
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spar1991 Προβολή μηνύματος
    Συκα ειναι τα χοντα σκαφοι ειναι τα κρυπτονακια και πυραυλος ειναι ενα sym vf185 που μολις βγει στον δρομο η ηδονη πλαισιωνει καθε ζωντανο οργανισμο!!! Μια εξατμιση και ενα φιλτρο να τρελανουμε κοσμοο!!
    α τόσο καλά;
    δε φταις εσύ. εμείς οι μαλάκες φταίμε που σου δώσαμε σημασία.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  5. #95
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    857
    Η μόνη λύση πλέον είναι να σταματάω κόσμο στα φανάρια να ρωτάω..

    Βλέπω έναν τα πρωινά όταν πάω για δουλειά (όταν ξαναπάμε κι όποτε) ο οποίος επειδή φορά σπαστό κράνος εχω κοζαρει ότι είναι άνω των 50...θα τον ρωτήσω τον άνθρωπο γιατί με τα πιτσιρίκια που πήρανε νευρικό παπί και νομίζουν ότι καβαλανε cb1300 και άνω δεν βγαίνει ούτε άκρη ούτε συμπέρασμα... Τα ίδια γίνονται και στις διάφορες ομάδες στο φεϊς
    Δεν υπάρχει ακατάλληλος καιρός για ταξίδι με μοτοσυκλέτα, υπάρχουν μόνο ακατάλληλα ρούχα και εξοπλισμός.

  6. #96
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    Η μόνη λύση πλέον είναι να σταματάω κόσμο στα φανάρια να ρωτάω..

    Βλέπω έναν τα πρωινά όταν πάω για δουλειά (όταν ξαναπάμε κι όποτε) ο οποίος επειδή φορά σπαστό κράνος εχω κοζαρει ότι είναι άνω των 50...θα τον ρωτήσω τον άνθρωπο γιατί με τα πιτσιρίκια που πήρανε νευρικό παπί και νομίζουν ότι καβαλανε cb1300 και άνω δεν βγαίνει ούτε άκρη ούτε συμπέρασμα... Τα ίδια γίνονται και στις διάφορες ομάδες στο φεϊς
    Είπα να μην ξαναγράψω αλλά έθιξες κάτι σημαντικό.Δεν είναι πιτσιρικάς φίλε στα 30 λογικά βαδίζει ,είναι η καμμένη γενιά.Ξέρεις πολύ καλά από τι μην τα ξαναλέμε...

  7. #97
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από buckley Προβολή μηνύματος
    Είπα να μην ξαναγράψω αλλά έθιξες κάτι σημαντικό.Δεν είναι πιτσιρικάς φίλε στα 30 λογικά βαδίζει ,είναι η καμμένη γενιά.Ξέρεις πολύ καλά από τι μην τα ξαναλέμε...

  8. #98
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.641
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kickstart Προβολή μηνύματος
    Η μόνη λύση πλέον είναι να σταματάω κόσμο στα φανάρια να ρωτάω..

    Βλέπω έναν τα πρωινά όταν πάω για δουλειά (όταν ξαναπάμε κι όποτε) ο οποίος επειδή φορά σπαστό κράνος εχω κοζαρει ότι είναι άνω των 50...θα τον ρωτήσω τον άνθρωπο γιατί με τα πιτσιρίκια που πήρανε νευρικό παπί και νομίζουν ότι καβαλανε cb1300 και άνω δεν βγαίνει ούτε άκρη ούτε συμπέρασμα... Τα ίδια γίνονται και στις διάφορες ομάδες στο φεϊς
    το εχω κάνει δυο φορές.
    μια σε βενζινάδικο που περιμενε μπροστα μου συνομιληκος παλικαρος και τον ρωτησα. ολα μπόμπα μου είπε.αλλά είχε κάνει πολύ λίγα χλμ.
    κι αλλη μια φορα στο φανάρι, φευγαλέα κι αυτος μου είπε καλό είναι.
    Δε νομίζω όμως να μου το έλεγαν αν ηταν τριμπούρδελο. για κάποιο λόγο έχει αναπτυχθεί μια νοοτροπία ομερτά απο ιδιοκτήτες χρεπιών. Λες και είναι το παιδί τους ας πουμε και τους κακοφαίνεται άμα το πούμε κακομαθημένο ξέρω γω.

    Προφανώς δε μιλάμε για τα χρέπια τα κινέζικα τα τζιαν λινγκ., τσιν τσονγκ, τζετ λι, που διαλύονταν και μόνο που τα κοίταγες.
    Αν τα συγκρίνεις με το τζιτιαρ, το κρυπτονΧ που κι αυτα θεωρούνται απ'τα ακριβά παπάκια, οι διαφορές θα είναι στις λεπτομέρειες,που όμως αυτες μεταφράζονται σε σκοτούρα και χρήμα.
    αυτό που αναφέρει ο μυστήριος ο 1991 ότι πατινάρει στα 3Κ χλμ ας πούμε.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  9. #99
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.498
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Δε νομίζω όμως να μου το έλεγαν αν ηταν τριμπούρδελο. για κάποιο λόγο έχει αναπτυχθεί μια νοοτροπία ομερτά απο ιδιοκτήτες χρεπιών. Λες και είναι το παιδί τους ας πουμε και τους κακοφαίνεται άμα το πούμε κακομαθημένο ξέρω γω.
    Είναι σύνθετο το θέμα. Αφενός πολλοί δεν θέλουν να παραδεχθούν μέσα τους ή σε τρίτους, ότι δεν έκαναν την καλύτερη δυνατή επιλογή. Αφετέρου, για να το έχουν επιλέξει, έχουν κάνει συνειδητά τους συμβιβασμούς που χρειάζεται. Και οι δύο κατηγορίες εστιάζουν στα πλεονεκτήματά του. Ισχύει για κάθε αγαθό, όχι μόνο τις μοτοσυκλέτες.

    Άποψη θα αποκτήσεις άμα μιλήσεις με όσους το έχουν, αλλά και με όσους (στο μέλλον) το πουλήσουν επειδή δεν τους άρεσε. Δύσκολο να βρεις τώρα κάποιον να σου πει, για καινούριο όχημα, ότι έχει μειονεκτήματα που τον έκαναν να μετανιώσει την αγορά του.
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 21/03/2020 στις 22:14.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  10. #100
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.641
    για μένα αυτη η πρακτική είναι εντελώς ηλίθια και ανεδαφική.
    εγω πήρα το κρυπτονχ για εργάτη. Αν δουλεύοντας το, διαπίστωνα ότι είναι ένα τριμπούρδελο, τότε θα ήμουν μαλάκας αν με ρώταγες επειδή ενδιαφέρεσαι να το πάρεις κι εγω σου πούλαγα φύκια για το πόσο γαμάτο είναι το μηχανάκι "μου".
    τα εισαγωγικά μπαίνουν γιατί δεν είναι κάτι δικό μου,δεν το έφτιαξα εγώ. εγω απλώς καταναλωτής χρήστης είμαι.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  11. #101
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    για μένα αυτη η πρακτική είναι εντελώς ηλίθια και ανεδαφική.
    εγω πήρα το κρυπτονχ για εργάτη. Αν δουλεύοντας το, διαπίστωνα ότι είναι ένα τριμπούρδελο, τότε θα ήμουν μαλάκας αν με ρώταγες επειδή ενδιαφέρεσαι να το πάρεις κι εγω σου πούλαγα φύκια για το πόσο γαμάτο είναι το μηχανάκι "μου".
    τα εισαγωγικά μπαίνουν γιατί δεν είναι κάτι δικό μου,δεν το έφτιαξα εγώ. εγω απλώς καταναλωτής χρήστης είμαι.
    Έτσι είναι, εκτός αν έχεις μετοχές της εταιρείας. Κατανοώ το ότι ο καθένας προκειμένου να δικαιολογηθεί στον εαυτό του πρωτίστως, ωραιοποιεί τις επιλογές του, αλλά δεν έχει απολύτως κανένα νόημα. Ποτέ δεν "έκρυψα" προβλήματα από τα μηχανάκια που είχα και ποτέ δεν τα παρουσίαζα σαν τα καλύτερα του κόσμου, μόνο και μόνο επειδή τα επέλεξα.
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  12. #102
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    για μένα αυτη η πρακτική είναι εντελώς ηλίθια και ανεδαφική.
    εγω πήρα το κρυπτονχ για εργάτη. Αν δουλεύοντας το, διαπίστωνα ότι είναι ένα τριμπούρδελο, τότε θα ήμουν μαλάκας αν με ρώταγες επειδή ενδιαφέρεσαι να το πάρεις κι εγω σου πούλαγα φύκια για το πόσο γαμάτο είναι το μηχανάκι "μου".
    τα εισαγωγικά μπαίνουν γιατί δεν είναι κάτι δικό μου,δεν το έφτιαξα εγώ. εγω απλώς καταναλωτής χρήστης είμαι.
    Ο περισσότερος κόσμος έχει ένα "κόλλημα" , νομίζουν ότι θα τους κοροϊδεύουν (; ) ,θα τους πούνε μαλακες (; ), δεν ξέρω,αν "ομολογήσουν τυχόν αστοχίες στα περιουσιακά στοιχεία τους.
    Εν το μεταξύ μόλις ξεφορτωθούν το κάθε ριμαδι αρχίζει το θαψιμο, ξεχνώντας ότι μέχρι πριν λίγο εκθειαζαν το μπουρδελακι τους.
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  13. #103
    Ο πυγολαμπιδας! Το avatar του/της ΟΚΤΑΝΙΟ
    Εγγραφή
    14/07/2005
    Μηνύματα
    1.193
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Spar1991 Προβολή μηνύματος
    Συκα ειναι τα χοντα σκαφοι ειναι τα κρυπτονακια και πυραυλος ειναι ενα sym vf185 που μολις βγει στον δρομο η ηδονη πλαισιωνει καθε ζωντανο οργανισμο!!! Μια εξατμιση και ενα φιλτρο να τρελανουμε κοσμοο!!
    Μετα απο 7 σελίδες και τόσα ποστς, μπήκα στο πειρασμό να γκουγκλαρω να δω τι είναι τελικά αυτό το vf185
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ΓκαVλωσα
    Φανταζομαι οι ιδιοκτήτες θα πηδάνε κάθε 5 λεπτά με τέτοιο εργαλείο. Τι να κλασουν τα Gallardo δηλαδή
    Οσο και να την τιναξεις, η τελευταια σταγονα θα μεινει στο σωβρακο.....

  14. #104
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Άντε τώρα να εξηγήσεις ότι το VF έχει χάρτινη κεφαλή με 1 εκκεντροφόρο.
    Μολις βάλουν στο VF Φ.Π.Ε. και ρυθμισουν τον κόφτη στο θεο, το μοτέρ αδρανει στις 10.500 και μάλιστα με ροϊκη και σκληρότερα ελατήρια.
    Εκεί δηλαδή που δουλεύει το honda ΜΑΜΑ με 2 εκκεντροφόρους ...
    Άντε τώρα να εξηγείς ότι αυτά πληρώνεις και άλλα πολλα..
    Αλλά ξέχασα,η ηδονή είναι να περνάς οριακα μπροστά, μισό μηχανάκι στα 400m ..
    Υγ. Κάθε ομοιότητα με πρόσωπα και καταστάσεις είναι τυχαια
    The only easy day was yesterday.

  15. #105
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.452
    Καλα ρε σεις μονο εγω καταλαβα οτι στο τελευταιο ποστ περι συκων και σκαφων του παλικαριου, το εγραψε με χιούμοριστικη διάθεση ...
    Calm down guys

Σελίδα 7 από 14 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Honda GTR 150 vs SYM VF 185
    από Nospecialname στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 113
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2021, 10:07
  2. SYM VF3i 185
    από DRAKONET στο forum SYM
    Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2020, 19:47
  3. Την << Sym >>βουλη Σασ
    από GAS-GAS στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2006, 20:21
  4. Breaking News
    από sniper στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2005, 13:25
  5. good & bad news..............
    από asprogerakatos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2004, 12:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF