Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: yamaha wr250x ή suzuki dr-z400sm ιδού η απορία....

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    09/05/2009
    Μηνύματα
    8

    yamaha wr250x ή suzuki dr-z400sm ιδού η απορία....

    kαλησπέρα παιδιά .....είμαι καινούργιος στο χώρο και σκέφτομαι να πάρω την πρώτη μου sm μηχανή.Η χρήση που θα κάνω θα είναι καθημερινή μετακίνηση και κάποια στιγμή ελπίζω πίστα.Τώρα έχω ένα innova 54mm με κάποια έξτρα.Ποια από τις δύο προτείνεται και γιατί??μήπως κάποια άλλη σε αυτό το επίπεδο κυβικών-λεφτών??Ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλά παντιλίκια.......

  2. #2
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098

    Re: yamaha wr250x ή suzuki dr-z400sm ιδού η απορία....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από chrizZ
    kαλησπέρα παιδιά .....είμαι καινούργιος στο χώρο και σκέφτομαι να πάρω την πρώτη μου sm μηχανή.Η χρήση που θα κάνω θα είναι καθημερινή μετακίνηση και κάποια στιγμή ελπίζω πίστα.Τώρα έχω ένα innova 54mm με κάποια έξτρα.Ποια από τις δύο προτείνεται και γιατί??μήπως κάποια άλλη σε αυτό το επίπεδο κυβικών-λεφτών??Ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλά παντιλίκια.......
    και τα δυο καλα ειναι ....ψαξε να βρεις κανενα μεταχειρισμενο για να μην ειναι ΔΙΚΙΑ σου η μεγαλη ΠΡΩΤΗ ΧΑΣΟΥΡΑ της μεταπωλησης .... ΚΑΙ για να μην καβαλας καινουριο με τον ΦΟΒΟ της πρωτης ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΑΣ....


    By the way Εσαι ανω των 18 ετσι?
    Accipere quam facere praestat injuriam

  3. #3
    Καλο το 250 αλλα το 400 εχει περισοτερη ροπη , θα το φχαριστιθεις πιο πολυ νομιζω το 400 !
    Παιζουν αρκετα drz400 σε πολυ καλες τιμες .
    Αυτο αν ειναι ολα οκ απο διπλωμα κτλ , αν οχι και εισαι με διπλωμα μεχρι 34αλογα τοτε το 250αρι ειναι μονοδρομος . Το drz δεν οδηγηται με το μικρο 'Α .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    πιστευω το drz γιατι μετα που θα θες περισσοτερο γκαζι, θα μπορεις να το αναβαθμισεις κ να στο δωσει.Ενω το wrx δε θαχει κ πολλα να σου δωσει η αναβαθμηση του.Αν θες ομως κ τελικες παρε fmx650 καθοτι πιο βαρυ.

  5. #5
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Η ισχυς ειναι μια μονο πλευρα σε μια μηχανη. Σε πολλες αλλες, οπως βαρος, ζυγισμα, αναρτησεις, κοστος χρησης και συντηρησης, το WR υπερτερει. Οσο για βελτιωσεις στον κινητηρα, οπου να ναι βγαινει ενα τουρμπο κιτ που το παει στα 44 αλογα με 2000$ περιπου.

    http://www.youtube.com/watch?v=hYbiTKtlFd4

Παρόμοια θέματα

  1. SUZUKI DR 650 SE vs YAMAHA XT 600 E
    από κωστας στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2013, 05:25
  2. Dr-z400sm H Wr250x
    από eliot_mp στο forum Yamaha
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2008, 19:15
  3. Suzuki Dr-z 400sm
    από ΙΠΠΕΑΣ στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 19/06/2007, 16:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF