Σελίδα 32 από 137 ΠρώτοΠρώτο ... 2227282930313233343536374282132 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 466 έως 480 από 2046

Θέμα: Habemus Papam

  1. #466
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stam2 Προβολή μηνύματος
    ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό....
    Για όλους αυτούς τους πολιτικάντηδες, το μόνο κόστος που έχουν να φοβηθούν είναι το πολιτικό. Η ενδεχόμενη ήττα της πολιτικής τους δηλαδή, η οποία στο μεν Γαλλο-γερμανικό μπλοκ θα κάνει τους αρχηγούς τους να δείχνουν ανίκανοι να επιβληθούν, στους δε PIGS οι δικοί τους Σαμαράδες και βενιζελοπαπανδρέηδες, θα πρέπει να εξηγήσουν στο λαό τους γιατί η Ελλάς τα κατάφερε κι αυτοί όχι...

    Και τέλος ας μην ξεχνάμε ότι κάθε κόμμα είναι μία επιχείρηση, και πίσω από την κάθε επιχείρηση βρίσκεται κάποιος επιχειρηματίας, που πρώτα επενδύει και μετά ανταμείβεται. Η ενδεχόμενη αντιστροφή των πραγμάτων έχει αρκετούς ισχυρούς επιχειρηματικούς κύκλους που την βλέπουν εχθρικά...
    οι διαφοροι επιχειρηματιες που επενδυουν σε κομματα ξερουμε πολυ καλα γιατι το κανουν , μεσα στα κομματα καθαριζουνε ολο το βρωμικο χρημα , το κλεμενο , το παρανομο και μαλιστα οταν μιλαμε για μεγεθη σε επιπεδο γερμανιας πλεον το πραγμα περνει αλλη διασταση , τα ιδια ειχαν γινει και στο παρελθον , σε περιοδο πολεμων κιολας και συνεχιζουν να γινονται , πολιτικη που να φερνει σε αφανισμο εναν λαο και μαλιστα με εφρμοσμενες πολιτικες εντος ευρωπαικης ενωσης δεν εχει απο πουθενα λογικη παρα μονο το κερδος , ποσο μαλλον οταν υπαρχει παραλληλη επιχειρηματικη δραστηριοτητα καποιων μεσω των κομματων που την εφαρμοζουν μεσα στην ευρωπαικη ενωση ειναι εγκληματικη και στοχευει στα κερδη απο το αιμα των λαων , αντε να δουμε αν θα ξυπνησουν και οι υπολοιποι λαοι να καταλαβουν οτι θα ειναι οι επομενοι
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  2. #467
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Δεν πειράζει μωρέ.

    Ο Αντώνης έφυγε αλλά έχει φροντίσει να βγουν στους δρόμους οι αληθινοί πατριώτες σύντομα, οι οποίοι όχι μόνο θα σώσουν την ελλάδα από κάθε κακό αριστερό ή ευρωπαϊκό αλλά θα πάρουν πίσω και την Πόλη, θα λιώσουν σαν μυγάκι τα Σκόπια, τη Βουλγαρία, θα εξαϋλώσουν όλους τους παράνομους μετανάστες και θα φροντίσουν για την εφαρμογή της pax goldendawna φέρνοντας την ελλάδα και πάλι εκεί που της αξίζει, στην ηγεμονία. Ζιγκ... χάλια.

    Οι άλλοι ευρωπέοι πολύ λογικό να λυσσάνε. Αγόρασαν ομόλογα σε τιμή "σκουπίδι" τα οποία επιθυμούν να εξαργυρώσουν σε τιμή κοσμήματος και όχι απλά χρυσού και δανείζοντας αενάως αποκτούν την πολυπόθητη κυριαρχία επί της περιουσίας της χώρας, βάσει του δικαίου με το οποίο υπεγράφησαν τα δάνεια. Ετοιμαστείτε για υποστολή της σημαίας, ανάρτηση μιάς με αστεράκια σε κύκλο και θα γίνουμε το πρώτο κοινόκτητο "οικοπεδάκι" εξ αδιαιρέτου στην Ευρώπη.

    Και ουδείς θα με πείσει ότι η ξαφνική "φιλία" και στήριξη των όποιων "φίλων" δεν έχει σχέση με την ραγδαία άνοδο του γιου ες ντόλαρ έναντι του ευρώ, η οποία προκαλείται από την φασαρία με την χώρα μας.



    οι "φιλιες" ειναι της π@υτσας , δεν υπαρχουν φιλιες , αντε μεχρι με κυπρο να πεις να ισχυει κατι με ειλικρινια , ουτε τα δολαρια ουτε τα ρουβλια αν ερθουν , θα ερθουν φιλικα , αντιθετως μπορει να ειναι χειροτερα απο το ευρω , ενωμενος λαος να ανωνιστουμε για μας , αν καποιος αλλος λαος αισθανεται αλληλεγγυος με μας εχει καλως , αλλιως φιλια και φραγκα δεν κανουν χωριο δυστυχως
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  3. #468
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    χμ...

    - Μπορεί μήπως το πρόβλημά τους να είναι πρώτα οικονομικό και μετά πολιτικό;

    - Μήπως το '10, πάντα με μαθηματικά Δημοτικού μιλώντας, ενώ μας είχαν δανεισμένα 5, τα οποία τα έσωσαν κιόλας αφού κυρίως ο ιδιώτης έφαγε το κούρεμα κατακέφαλα, με το μνημόνιο μας δάνεισαν 500;

    - Μήπως όταν έρθει η ώρα να επιστρέψουν αυτά τα 500 με τόκο στους νοματαίους απ' όπου τα πήραν και λέει η Ελλάδα "αποπληρωμή ομολόγων, γιοκ" θα τους πάρει ο διάολος τον πατέρα και θα έχουνε πλημμύρα αγανακτισμένων στη Marien Plaz και στις καφετέριες των Champs Elysee;

    - Και άντε πες μας πετάνε έξω και η Ελλάδα περνάνε 6 μήνες και δείχνει να επιβιώνει, πράγμα σχεδόν σίγουρο, κάτι Ιρλανδοί, Πορτογάλοι κλπ που την κατάπιαν αμάσητη δεν θα την πέσουν στους ντόπιους Αντωνάκηδες;

    ...άρα μήπως είναι πρωτίστως οικονομικό που τρέμουν όταν θα μετατραπεί σε πολιτικό;
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  4. #469
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    χμ...

    - Μπορεί μήπως το πρόβλημά τους να είναι πρώτα οικονομικό και μετά πολιτικό;

    - Μήπως το '10, πάντα με μαθηματικά Δημοτικού μιλώντας, ενώ μας είχαν δανεισμένα 5, τα οποία τα έσωσαν κιόλας αφού κυρίως ο ιδιώτης έφαγε το κούρεμα κατακέφαλα, με το μνημόνιο μας δάνεισαν 500;

    - Μήπως όταν έρθει η ώρα να επιστρέψουν αυτά τα 500 με τόκο στους νοματαίους απ' όπου τα πήραν και λέει η Ελλάδα "αποπληρωμή ομολόγων, γιοκ" θα τους πάρει ο διάολος τον πατέρα και θα έχουνε πλημμύρα αγανακτισμένων στη Marien Plaz και στις καφετέριες των Champs Elysee;

    - Και άντε πες μας πετάνε έξω και η Ελλάδα περνάνε 6 μήνες και δείχνει να επιβιώνει, πράγμα σχεδόν σίγουρο, κάτι Ιρλανδοί, Πορτογάλοι κλπ που την κατάπιαν αμάσητη δεν θα την πέσουν στους ντόπιους Αντωνάκηδες;

    ...άρα μήπως είναι πρωτίστως οικονομικό που τρέμουν όταν θα μετατραπεί σε πολιτικό;
    Δέχομαι την τελευταία ερώτηση σαν ρητορική.

    Αυτό το
    Και άντε πες μας πετάνε έξω και η Ελλάδα περνάνε 6 μήνες και δείχνει να επιβιώνει, πράγμα σχεδόν σίγουρο
    που το στηρίζεις;
    Δεν μπορουμε να ξέρουμε το πως θα συμπεριφερθεί ο κόσμος/όχλος σε περίπτωση που δεν μπορεί να σηκώσει ρευστό απο την τράπεζα (εφόσον υπάρχουν ακόμα), δεν εχει καυσιμα, φαγητό κλπ (μιλάμε για τις μεγάλες πολεις κι όχι για την επαρχία που σε πρώτη φάση θα είναι πολύ καλυτερα). Να βάλουμε στην εξίσωση και την ρητορία των εμετικών πολιτικών όρνεων (που αυτή τη στιγμή κάνουν κύκλους απο πάνω μας), οι 6 μήνες μπορεί να είναι πάρα πολύ μεγάλο διάστημα ή και πολύ μικρό...

    Αν μας πετάξουν εκτός, οι εκπλήξεις μπορεί να είναι μεγάλες...

    Ας ξεκινήσουμε με το γεγονός ότι δεν θα έχουμε ασφάλεια, άμυνα (πολιτική και στρατιωτική), και κράτος γενικότερα.

    Συνωμοσιολογόντας, οι ΗΠΑ φαίνεται να πετυχαίνουν την διάλυση της ΕΕ (ή να ροκανίζουν την κυριαρχία της Γερμανίας στην ΕΕ) και πηγαίνοντας λιγο παραπάνω, να βάλουν και πόδι στην περιοχή (αν φτάσουν δε τα σύνορα στο Σαραντάπορο, τότε το σχέδιο που ακούμε/διαβάζουμε εδώ και 50 χρόνια φαίνεται να υλοποιείται).

    Αλλά είμαι πάντα υπερβολικός και των άκρων. Ξέχασα, λαός ενωμένος κλπ, επειδή έχει δουλέψει και στο παρελθόν εδώ...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #470
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Αυτό το που το στηρίζεις;
    Ίσως δεν είναι χρόνος και τόπος να αναλυθεί εδώ, αλλά τα στρατηγικά αποθέματα της χώρας υπάρχουν και σε χρυσό και σε καύσιμα.

    Ανεξάρτητη εξωτερική πολιτική δεν έχουμε ούτε τώρα και πιστεύω μόνο "τύποις" εθνική κυριαρχία υπάρχει, το θεριό μάλλον είναι αλλού απασχολημένο συν ότι δέχεται και πιέσεις και δεν μας καταπίνει αμάσητους.

    Τέλος πάντων, ο αρχικός μου προβληματισμός παραμένει. Φοβούνται οικονομικά, πολιτικά, το high-siding, το low-siding, το tank slap, το counter-steering δεν ξέρω γω τι άλλο η το παίζουν πονόψυχοι;
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  6. #471
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bob_o_mastoras Προβολή μηνύματος
    Ρε μαγκες ας παμε στην δραχμη ξανα.. Τι μασατε;;
    Ενταξει, στην αρχη θα ειναι δυσκολα αλλα οκ, στα δυσκολα μαθαμε..
    Απο το να μου λεει ο καθε ευρωπαιος τι θα κανω προτιμω να τρωω φακες καθε μερα και να τους κανω κ@λοδαχτυλο!
    Αϊντε και πολυ ασχοληθηκαμε λεω εγω με τους μ@λακες...
    Ποιος εμαθε στα δυσκολα? Ο ελληνας που γεννηθηκε μετα το 1970?

    Καλο

    Αυτο που μΕ αρέσει σε αυτα που διαβαζω εδω ειναι οτι αρκετοι νομιζετε οτι οντως διαπραγματευόμαστε εκει εξω...
    Καλα...
    (που να δειτε τι γραφει ο ξενος τυπος)
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  7. #472
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    χμ...

    - Μπορεί μήπως το πρόβλημά τους να είναι πρώτα οικονομικό και μετά πολιτικό;

    - Μήπως το '10, πάντα με μαθηματικά Δημοτικού μιλώντας, ενώ μας είχαν δανεισμένα 5, τα οποία τα έσωσαν κιόλας αφού κυρίως ο ιδιώτης έφαγε το κούρεμα κατακέφαλα, με το μνημόνιο μας δάνεισαν 500;

    - Μήπως όταν έρθει η ώρα να επιστρέψουν αυτά τα 500 με τόκο στους νοματαίους απ' όπου τα πήραν και λέει η Ελλάδα "αποπληρωμή ομολόγων, γιοκ" θα τους πάρει ο διάολος τον πατέρα και θα έχουνε πλημμύρα αγανακτισμένων στη Marien Plaz και στις καφετέριες των Champs Elysee;

    - Και άντε πες μας πετάνε έξω και η Ελλάδα περνάνε 6 μήνες και δείχνει να επιβιώνει, πράγμα σχεδόν σίγουρο, κάτι Ιρλανδοί, Πορτογάλοι κλπ που την κατάπιαν αμάσητη δεν θα την πέσουν στους ντόπιους Αντωνάκηδες;

    ...άρα μήπως είναι πρωτίστως οικονομικό που τρέμουν όταν θα μετατραπεί σε πολιτικό;
    προφανως για την κομπινα τους που εχουνε στησει ειναι οικονομικο το θεμα , εν μεσω κρισης υποτιθεται , εχουμε αυξηση κεφαλαιων των τραπεζων , κερδοφορια για ομιλους επιχειρησεων ενω μεσα στην ευρωπαικη ενωση οι λαοι και οι πολιτες εξατομικευμενα οδηγουνται στην χρεωκοπια , παραλληλα ειναι και πολιτικο γιατι αν ο οποιοσδηποτε λαος δεν εχει να φαει θα δαγκωνει λαρυγγια
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  8. #473
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    Ίσως δεν είναι χρόνος και τόπος να αναλυθεί εδώ, αλλά τα στρατηγικά αποθέματα της χώρας υπάρχουν και σε χρυσό και σε καύσιμα.

    Ανεξάρτητη εξωτερική πολιτική δεν έχουμε ούτε τώρα και πιστεύω μόνο "τύποις" εθνική κυριαρχία υπάρχει, το θεριό μάλλον είναι αλλού απασχολημένο συν ότι δέχεται και πιέσεις και δεν μας καταπίνει αμάσητους.

    Τέλος πάντων, ο αρχικός μου προβληματισμός παραμένει. Φοβούνται οικονομικά, πολιτικά, το high-siding, το low-siding, το tank slap, το counter-steering δεν ξέρω γω τι άλλο η το παίζουν πονόψυχοι;
    Για τ' αποθέματα δεν ειμαι σε θέση να γνωρίζω λεπτομέρειες αλλά αυτα δεν θα βοηθήσουν στην καθημερινότητά μας.

    Εχω την εντύπωση πως δεν φοβουνται, ουτε είναι πονόψυχοι. Μάλλον έχουν πάρει στα σοβαρά το ρόλο του ηγεμόνα.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #474
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Για τ' αποθέματα δεν ειμαι σε θέση να γνωρίζω λεπτομέρειες αλλά αυτα δεν θα βοηθήσουν στην καθημερινότητά μας.

    Εχω την εντύπωση πως δεν φοβουνται, ουτε είναι πονόψυχοι. Μάλλον έχουν πάρει στα σοβαρά το ρόλο του ηγεμόνα.
    πιο σοβαρα ομως δεν εχει , πεθαινεις ....................... λαε
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  10. #475
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    πιο σοβαρα ομως δεν εχει , πεθαινεις ....................... λαε
    Το πρόβλημα δεν ειναι αυτοί αλλά εμεις τι κάνουμε. Και δεν νομίζω ότι είμαστε έτοιμοι (τουλάχιστον η μεγάλη πλειοψηφία του κόσμου) για να περάσουμε πραγματικά δύσκολα (και ο βαθμός δυσκολίας ειναι σχετικός, ανάλογα τον δυσκολευόμενο).
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  11. #476
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Το πρόβλημα δεν ειναι αυτοί αλλά εμεις τι κάνουμε. Και δεν νομίζω ότι είμαστε έτοιμοι (τουλάχιστον η μεγάλη πλειοψηφία του κόσμου) για να περάσουμε πραγματικά δύσκολα (και ο βαθμός δυσκολίας ειναι σχετικός, ανάλογα τον δυσκολευόμενο).
    προσωπικα μοιραζομαι και το βρακι μου αν χρειαστει και κυριολεκτω , μου φτανει οτι η γυναικα μου προς το παρον ειναι μαζι μου και θα αφιερωσω ολο τον χρονο , την ενεργεια και οτι υλικο αγαθο εχω για τους συνανθρωπους μου , δεν με ενδιαφερει τιποτα αλλο
    "Sensational Lightweight TT victory for Hillier !!! "
    http://www.youtube.com/watch?v=Wf4bXFOg8JQ
    "baby life's too short" ...........
    http://www.youtube.com/watch?v=jiKHtopGPBk

  12. #477
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    προσωπικα μοιραζομαι και το βρακι μου αν χρειαστει και κυριολεκτω , μου φτανει οτι η γυναικα μου προς το παρον ειναι μαζι μου και θα αφιερωσω ολο τον χρονο , την ενεργεια και οτι υλικο αγαθο εχω για τους συνανθρωπους μου , δεν με ενδιαφερει τιποτα αλλο
    μαζί σου, αλλά ιστορικά πάντως έχει αποδειχθεί ότι σε τέτοιες καταστάσεις "ανωμαλίας" αυτά που ανθίζουν είναι τα όπλα, ναρκωτικά κι η πορνεία... τα υπόλοιπα δεν, καλος ο ρομαντισμός αλλά δεν σε χορταίνει.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  13. #478
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Cpt. Haddock Προβολή μηνύματος

    Αυτο που μΕ αρέσει σε αυτα που διαβαζω εδω ειναι οτι αρκετοι νομιζετε οτι οντως διαπραγματευόμαστε εκει εξω...
    Καλα...
    (που να δειτε τι γραφει ο ξενος τυπος)
    τί γράφει ο ξένος τύπος...?
    http://www.bloomberg.com/

  14. #479
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    προσωπικα μοιραζομαι και το βρακι μου
    μπορεί αλλά αλλά ποιός το θέλει, σόρυ προτιμώ να μείνω ξεβράκωτος. Εξ άλλου ο άνθρωπος κατά βάθος ο άνθρωπος έχει τεράστιες ικανότητες προσαρμοστικότητας.

    Καταληκτικά νομίζω αν κατά βάθος έχουν κάτι η πολλά να χάσουν, καλά κάνουμε και το τραβάμε το σχοινί.

    Αν όμως είναι αποφασισμένοι, μας πήρε και μας σήκωσε.

    Αυτό που με φοβίζει είναι ότι ενώ το '10 τα ανθελληνικά δημοσιεύματα ήταν σε έξαρση, τώρα μπορώ να πω πιο πολύ συμπαθητικά μας βλέπουν διεθνώς.
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  15. #480
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    ...
    Αυτό που με φοβίζει είναι ότι ενώ το '10 τα ανθελληνικά δημοσιεύματα ήταν σε έξαρση, τώρα μπορώ να πω πιο πολύ συμπαθητικά μας βλέπουν διεθνώς.
    Σε φοβίζει;

    Εγώ προβλέπω πάντως κωλοτούμπα αεροπλανική... Δυστυχώς, για τις ελπίδες όλων μας και το μέλλον των παιδιών μας.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Παρόμοια θέματα

  1. habemus Papa(dima)m!!!
    από DrBig στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2011, 08:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF