Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: ΚΛΟΠΗ Gsxr 600 K7

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/08/2011
    Μηνύματα
    2

    ΚΛΟΠΗ Gsxr 600 K7

    Μολις πριν 2 ωρες περιπου απο την πλατεια στο Γκαζι(σταση μετρο κεραμικος) εκλαπει η μοναδικη μου περιουσια,ενα SUZUKI GSXR 600 K7 χρωματος μπλε ασπρο με αριθμο κυκλοφοριας ΚΖΤ 233.
    Εχει κοκκινη ταινια στις ζαντες του,αναδιπλουμενη πινακιδα,χαρακτηριστικο στα φωτα του ειναι οτι εχει φωτα της μαμας του(δηλαδη κιτρινα) με δεξια και αριστερα τις ψειρες να ειναι ασπρες(μιας και προσφατα μου ειχε καει το balast των xenon) και επισης γυρω απο τις βιδες που ενωνουν τις μπουκαλες με το τιμονι ειναι κυκλικα γρατζουνισμενες μιας και ο μαστορας που πηγε να μου τσεκαρει τις αναρτησεις γρατζουνισε το περιγραμμα δηλαδη.
    Παρακαλώ αν την πάρει πουθενά το μάτι σας οπουδήποτε, αν αντιληφθείτε κάτι επικοινωνήστε εδώ ή στο 6974307357...Γιωργος
    Ευχαριστώ...


    http://imageshack.us/photo/my-images...72009002p.jpg/

  2. #2
    WTCHANH Το avatar του/της idomeneas
    Εγγραφή
    06/05/2008
    Μηνύματα
    263
    μακάρι να βρεθεί φιλαράκι...
    και εγώ έχω περάσει από τη φάση σου και σε καταλαβαίνω...
    να τους κοπούν τα χέρια...
    Made in Greece...

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/01/2010
    Μηνύματα
    115
    Κριμα:<

    Πριν κανα μηνα εκλεψαν και απο αλλο παιδι gsxr 750 κ6 επισης μπλεασπρο στο ιδιο μερος, αλλα τουλαχιστον ειχε ασφαλεια κλοπης~~

    Σου ευχομαι να το βρεις αλλα δεν αφηνουμε το no1 σε κλοπες μηχανακι στην Ελλαδα μονο του σε τετοια μερη :<

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/08/2011
    Μηνύματα
    2
    δυστυχως δεν ητανε μονο του...αν γνωριζεις την περιοχη το ειχα απεναντι απο το ''Γκαζοχωρι'' και οχι πανω στο πεζοδρομιο μιας και τα φωτα της πλατειας δεν ητανε αναμενα το αφησα εκει επειδη το μαγαζι κραταει μεχρι πρωιας....κι ομως το θρασσος μερικων ειναι ανικητο...

  5. #5
    Αγροτικό Μέλος Το avatar του/της anwrimos
    Εγγραφή
    05/01/2006
    Μηνύματα
    176
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Panos1313
    Κριμα:<

    Πριν κανα μηνα εκλεψαν και απο αλλο παιδι gsxr 750 κ6 επισης μπλεασπρο στο ιδιο μερος, αλλα τουλαχιστον ειχε ασφαλεια κλοπης~~

    Σου ευχομαι να το βρεις αλλα δεν αφηνουμε το no1 σε κλοπες μηχανακι στην Ελλαδα μονο του σε τετοια μερη :<
    δίκιο.... του κολλητού μου το είχα ποστάρει και εδώ... και αυτο πάνω στην Πειραιώς ήταν απέναντι απο την είσοδο του Τεχνόπολις και μάλιστα σε ώρα προσέλευσης για συναυλία ( μεταξύ 21.30-22.00) άρα φαντάζεσαι τί κόσμος κυκλοφορούσε εκείνη την ώρα και πόσοι παρκάρανε δίπλα αλλά όπως είπες το θράσος τουσ δεν υπάρχει... κουράγιο και μακάρι να βρεθεί...
    Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό

    Γιάννης

  6. #6
    βουρ για το βουνο Το avatar του/της dond4le
    Εγγραφή
    16/05/2009
    Μηνύματα
    493
    Γιωργο μακαρι να την βρεις.........εγω παλι λεω θα στην εβαλε κανενας στο ματι που σε ξερει η σε παρακολουθει καιρο.

Παρόμοια θέματα

  1. ΚΛΟΠΗ Gsxr 600 K7
    από NikosKK στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 29/07/2010, 10:16
  2. ΚΛΟΠΗ Gsxr Suzuki K7
    από GST στο forum Κλοπές
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2007, 03:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF