Σελίδα 58 από 100 ΠρώτοΠρώτο ... 848535455565758596061626368 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 856 έως 870 από 1498

Θέμα: Με είδα... Vol II

  1. #856
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Lamnian
    Εγγραφή
    18/03/2003
    Μηνύματα
    245
    Παρών ! 1200 Πειραιάς - Κωνσταντινούπολη με την ΚΤΜάρα μου να δω GP . Στην επιστροφή , στα τελευταία 300 χλμ τα έβλεπα διπλά . Εκλεινα μάτια - άνοιγα μάτια πάλι διπλά !

    Μπράβο στον billy84 για τις ωραίες εξορμήσεις του !
    KTM950 Adventure - Tuono 1000 RR7 Blue Dream (..no more dreaming..)

  2. #857
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Δε μασάτε ρε πστ μου.Δε μασάτε
    καθε μερα ...νεα μερα.

  3. #858
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    1610 σε μια μέρα, Αθηνα-Συβοτα, Ιωαννινα, Κρυοπηγη Χαλκιδικης, Κατερινη, Στομιο, Αθηνα
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  4. #859
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Kas_Tracer Προβολή μηνύματος
    Έτσι από περιέργεια πόσα Κμ έφτασε το NC?
    Έχει αλλαχτεί κάτι "σοβαρό" μηχανικά ή συνεχίζει ακάθεκτο ?
    237.000m.

    Εκτός απο τεντωτήρα και καδένα προληπτικά στα 190.000km δεν έχει αλλαχτεί απολύτως τίποτα μοτερικά. Εξακολουθώ και αλλάζω ακόμα και τώρα ανα 12.000km τα λάδια(δεν καίει).
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  5. #860
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Εχω κάνει και 1600+ απο Αθήνα μέχρι Ουγγαρία μαζί με τις όποιες καθυστερήσεις στα σύνορα.Θεωρώ πως 2.000km ημερησίως είναι εφικτά σε λογικές ώρες.Το ερώτημα είναι πόσα km επαρχιακού μπορείς να κάνεις,εκεί είναι το ζόρικο.
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  6. #861
    ευθειακιας Το avatar του/της noodles
    Εγγραφή
    22/07/2015
    Μηνύματα
    1.061
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billy84 Προβολή μηνύματος
    237.000m..


    για να εχεις τοσα χλμ μ'αυτο πιστευω σε καλυπτει, αλλα το εχεις σκεφτει για on/off η sport touring?
    βεβαια θα με πεις, ισως υπο συνθηκες για τη δικη σου χρηση να ειναι καλυτερο το nc...
    it was nothing, just the normal thing to do at the time

  7. #862
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από caesarsk Προβολή μηνύματος
    1610 σε μια μέρα, Αθηνα-Συβοτα, Ιωαννινα, Κρυοπηγη Χαλκιδικης, Κατερινη, Στομιο, Αθηνα
    Ίσως θα ήταν ωραίο να ανοίγαμε ένα καινούργιο θέμα που να λέγαμε τα περισσότερα χλμ που έχει κάνει ο καθένας σε μια μέρα. Έτσι για να ψαρωναμε μερικοί. ..
    καθε μερα ...νεα μερα.

  8. #863
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.122
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    Ίσως θα ήταν ωραίο να ανοίγαμε ένα καινούργιο θέμα που να λέγαμε τα περισσότερα χλμ που έχει κάνει ο καθένας σε μια μέρα. Έτσι για να ψαρωναμε μερικοί. ..
    Θα γίνει του ψαρά και του κυνηγού εδώ μέσα....

    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  9. #864
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.480
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Θα γίνει του ψαρά και του κυνηγού εδώ μέσα....

    Το φαντάζομαι κάπως έτσι:

    "Σιγά τα 1.600 km. Μερικά χρόνια πριν είχα κάνει 2.500 km σε μία ημέρα. Είχα ένα τουρμπισμένο ZZR1400 και αφού κάνω σεξ με την κοπέλα μου και την κολλητή της, σκάει μήνυμα από την πρών στην Αλεξανδρούπολη 'Μωρό μου, σε θέλω τώρα.' Το πάω μονοκοπανιά με 350 km/h και φθάνω το μεσημέρι.

    Πάνω που έχω ρίξει άλλους δύο στην πρώην, μου τηλεφωνεί μία που είχα γνωρίσει πρόσφατα: 'Είμαι στην Καλαμάτα μούσκεμα.' Κοιτάζω τον καιρό, δε βρέχει στην Καλαμάτα, άρα κάτι άλλο εννοεί. Καβαλάω το ZZR και το πάω τάπα με 380 km/h. Την κανονίζω κι αυτή.

    Στην επιστροφή, με σταματάει μπατσίνα για να με γράψει και της κάνω 'Μη με βλέπεις έτσι γρήγορο, στο σεξ είμαι αργός.' Ψήνεται το γκομενάκι και πάμε για ποτάκι στα Γιάννενα, που ήταν κάτι φίλες της έτοιμες για όλα. Για να μην παρεξηγηθεί καμία, τις ανέλαβα όλες.

    Κάπου στο δρόμο με είδε ένας κυνηγός ταλέντων και με ζήτησε για το motogp, αλλά ήμουν σε άλλη φάση τότε, έβγαζα πιο πολλά χρήματα, οπότε αρνήθηκα.

    Ε, μετά βαρέθηκα, έκανα οικογένεια με 5 παιδιά και πήρα scooter."
    Τελευταία τροποποίηση από νεοσσός; 01/06/2019 στις 09:47.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  10. #865
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2009
    Μηνύματα
    839
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ Προβολή μηνύματος
    1200 χλμ μονοήμερη. ...
    Οποίος τα έχει κάνει να δώσει παρόν. ..
    Μπράβο ρε μαν...
    κραιοβα--- λουτσα αττικης, αλλα οταν εφτασα και κατεβικα απο την μηχανη πηγενα περα δωθε οπως πας σε καραβι με φουρτουνα.

  11. #866
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από noodles Προβολή μηνύματος


    για να εχεις τοσα χλμ μ'αυτο πιστευω σε καλυπτει, αλλα το εχεις σκεφτει για on/off η sport touring?
    βεβαια θα με πεις, ισως υπο συνθηκες για τη δικη σου χρηση να ειναι καλυτερο το nc...
    Καλημέρα Βαγγέλη!


    On off είναι το nc απλά πιο δρομισιο,τα sport touring δεν πατάνε χώμα οποτε δεν κάνουν για μενα. Με 50.000 χιλιομετρα που κάνω ετησίως δεν υπάρχει κατι που να πλησιάζει καν το συνολικό πακέτο που μου προσφέρει το συγκεκριμένο μηχανάκι.

    Προφανώς για να το κρατάω τόσα χιλιόμετρα δεν είναι τυχαίο.Σε πολλά παιδιά κάνει εντύπωση επειδή απλά δεν το έχουν δει σε ολοκληρωμένες εξορμήσεις ώστε να το κρίνουν συνολικά.

  12. #867
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    για 50000χλμ το χρονο δεν υπαρχει κατι καταλληλοτερο απο ενα honda χαμηλης αποδοσης
    να σαι καλα φιλε να γραφεις χλμ

  13. #868
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ΠΑΠΑΣΟΥΖΑΣ
    Εγγραφή
    03/02/2017
    Μηνύματα
    4.037
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Το φαντάζομαι κάπως έτσι:

    "Σιγά τα 1.600 km. Μερικά χρόνια πριν είχα κάνει 2.500 km σε μία ημέρα. Είχα ένα τουρμπισμένο ZZR1400 και αφού κάνω σεξ με την κοπέλα μου και την κολλητή της, σκάει μήνυμα από την πρών στην Αλεξανδρούπολη 'Μωρό μου, σε θέλω τώρα.' Το πάω μονοκοπανιά με 350 km/h και φθάνω το μεσημέρι.

    Πάνω που έχω ρίξει άλλους δύο στην πρώην, μου τηλεφωνεί μία που είχα γνωρίσει πρόσφατα: 'Είμαι στην Καλαμάτα μούσκεμα.' Κοιτάζω τον καιρό, δε βρέχει στην Καλαμάτα, άρα κάτι άλλο εννοεί. Καβαλάω το ZZR και το πάω τάπα με 380 km/h. Την κανονίζω κι αυτή.

    Στην επιστροφή, με σταματάει μπατσίνα για να με γράψει και της κάνω 'Μη με βλέπεις έτσι γρήγορο, στο σεξ είμαι αργός.' Ψήνεται το γκομενάκι και πάμε για ποτάκι στα Γιάννενα, που ήταν κάτι φίλες της έτοιμες για όλα. Για να μην παρεξηγηθεί καμία, τις ανέλαβα όλες.

    Κάπου στο δρόμο με είδε ένας κυνηγός ταλέντων και με ζήτησε για το motogp, αλλά ήμουν σε άλλη φάση τότε, έβγαζα πιο πολλά χρήματα, οπότε αρνήθηκα.

    Ε, μετά βαρέθηκα, έκανα οικογένεια με 5 παιδιά και πήρα scooter."

    Που τα βρίσκεις ρε φίλε
    καθε μερα ...νεα μερα.

  14. #869
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billy84
    Εγγραφή
    28/05/2017
    Μηνύματα
    4.024
    Καλησπέρα σε όλους!Η καθιερωμένη ταξιδιωτική ενημέρωση!

    Αυτή τη φορά οργώσαμε τα χωμάτινα πέριξ του Χελμού,αποκορύφωμα τα ''καραφλά'' που θυμίζουν έντονα τα κοκκάλια της Ευρυτανίας.Οι χωμάτινοι θα τα γνωρίζουν καλά.

    Enjoy https://ncclub.gr/index.php/topic,5205.0.html
    Οι δυσκολίες συχνά προετοιμάζουν ένα συνηθισμένο άτομο για ένα ξεχωριστό πεπρωμένο. https://www.youtube.com/watch?v=kZmuVMXEZdE

  15. #870
    Με είδα να βρίσκω το πρωί πλάκα το πίσω λάστιχο με δύο (!) ξυλόβιδες καρφωμένες πάνω. Πάω για τζόκερ.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26
  2. ιχδες αθηναιοι στην επαρχια vol.II
    από bikas στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2009, 20:25
  3. moto.gr stats -vol.II-
    από fantacid στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 50
    Τελευταίο μήνυμα: 07/09/2007, 14:53
  4. Σ/Κ στα Τζουμέρκα, Vol. II
    από apapadop στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2007, 14:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF