Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 89

Θέμα: αγορά μηχανής με γραμμάτια..

  1. #1

    Question Αγορα Μηχανης

    Γεια σας, θα ηθελα να ρωτησω αν υπάρχει καποιος τροπος αγορασ μηχανησ και αποπληρωμησ τησ με δοσεισ χωρισ την παρεμβολη τησ τραπεζασ,εστω και αν αυτοσ ο τροποσ ειναι με τοκουσ...οι γονεις μου διατηθενται να δωσουν μεχρι 4 χιλιαδες ευρω αλλα οταν προσπαθησαμε να αγορασουμε μια μεταχειρησμενη απο μια μαντρα με δοσεις υπηρξε ενα προβλημα με την τραπεζα...γι αυτο θελω να μαθω αν μπορω με καποιο τροπο να αγορασω μηχανη με δοσεις χωρις την παρεμβολη τησ τραπεζασ....

    thanks in advance

  2. #2
    Θεσσαλικό Κλιμάκιο ! Το avatar του/της Hell_Rider
    Εγγραφή
    14/01/2007
    Μηνύματα
    1.380

    Re: Αγορα Μηχανης

    Αρχικά δημιουργήθηκε από WithoutImperium
    Γεια σας, θα ηθελα να ρωτησω αν υπάρχει καποιος τροπος αγορασ μηχανησ και αποπληρωμησ τησ με δοσεισ χωρισ την παρεμβολη τησ τραπεζασ,εστω και αν αυτοσ ο τροποσ ειναι με τοκουσ...οι γονεις μου διατηθενται να δωσουν μεχρι 4 χιλιαδες ευρω αλλα οταν προσπαθησαμε να αγορασουμε μια μεταχειρησμενη απο μια μαντρα με δοσεις υπηρξε ενα προβλημα με την τραπεζα...γι αυτο θελω να μαθω αν μπορω με καποιο τροπο να αγορασω μηχανη με δοσεις χωρις την παρεμβολη τησ τραπεζασ....

    thanks in advance

    Παλια εκαναν Γραμματια...δηλ ο αγοραστης με τον ιδιωτη η την μαντρα κλπ...και δεν εμπλεκες με τραπεζες...τωρα ομως πρεπει να τα εχουν κοψει αυτα....κανε μια ερωτηση σε αυτον που θελεις να παρεις το μηχανακι..αν μπορει να σου κανει γραμματια γιατι δεν θελεις να μπλεξεις με τραπεζα.

    πιστευω να τα λεω σωστα..αν οχι ας με διορθωσει καποιος !
    Now people keep asking if we're going to change
    I look'em in the eye
    Tell'em no fucking way !!!

  3. #3
    okay ^^
    θα ρωτησω....

  4. #4
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Γραμμάτια είναι ο μόνος τρόπος χωρίς την εμπλοκή της τράπεζας....

    Πολύ λίγοι το κάνουν πλέον...

    Σκέψου και το ενδεχόμενο των επιταγών ή συναλλαγματικών (αν τις δεχτεί κανείς....)
    "Qu ils mangent de la brioche"

  5. #5

    Re: Αγορα Μηχανης

    Αρχικά δημιουργήθηκε από WithoutImperium
    Γεια σας, θα ηθελα να ρωτησω αν υπάρχει καποιος τροπος αγορασ μηχανησ και αποπληρωμησ τησ με δοσεισ χωρισ την παρεμβολη τησ τραπεζασ,εστω και αν αυτοσ ο τροποσ ειναι με τοκουσ...οι γονεις μου διατηθενται να δωσουν μεχρι 4 χιλιαδες ευρω αλλα οταν προσπαθησαμε να αγορασουμε μια μεταχειρησμενη απο μια μαντρα με δοσεις υπηρξε ενα προβλημα με την τραπεζα...γι αυτο θελω να μαθω αν μπορω με καποιο τροπο να αγορασω μηχανη με δοσεις χωρις την παρεμβολη τησ τραπεζασ....

    thanks in advance
    Με το μπαρδον κιόλας.

    Πόσο κοστίζει η μεταχειρισμένη ωστε να μη σου φτανουν τα 4 χιλιαρικα;
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #6
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    ς

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed
    Γραμμάτια είναι ο μόνος τρόπος χωρίς την εμπλοκή της τράπεζας....

    Πολύ λίγοι το κάνουν πλέον...

    Σκέψου και το ενδεχόμενο των επιταγών ή συναλλαγματικών (αν τις δεχτεί κανείς....)

    δλδ υπάρχουν ακόμα μάντρες που δέχονται γραμμάτια? μπορείτε ρε παιδια να μου βρείτε κάποιο link? θα σας είμαι αιωνίος υπόχρεος :smilea:

  8. #8
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Αρχικά δημιουργήθηκε από WithoutImperium
    δλδ υπάρχουν ακόμα μάντρες που δέχονται γραμμάτια? μπορείτε ρε παιδια να μου βρείτε κάποιο link? θα σας είμαι αιωνίος υπόχρεος :smilea:
    Βρες το μοτο που γουσταρς σε μαντρα και ρωτα εκειπερα αν σου κανει καποιες ευκολιες με γραμματια.
    Εφοσον εχεις και χρημα στο χερι (4000 ?) αν ειναι για λιγο ακομα μπορεί να στο κανει μιας και η αγορα εχει στεγνωσει

  9. #9
    Νομίζω πως στις μέρες μας που οι κάνουλες έκλεισαν από τις τράπεζες οι έμποροι το συζητάνε όλο και πιο πολύ το θέμα γραμμάτιο .

    Ρώτα τους , δεν έχεις να χάσεις τίποτα .

  10. #10
    eleos paidia,sas xilioeuxaristw.... pragmatika me voh8hsate

  11. #11
    what goes around.....
    Εγγραφή
    21/03/2009
    Μηνύματα
    69

    Re: Αγορα Μηχανης

    Αρχικά δημιουργήθηκε από WithoutImperium
    Γεια σας, θα ηθελα να ρωτησω αν υπάρχει καποιος τροπος αγορασ μηχανησ και αποπληρωμησ τησ με δοσεισ χωρισ την παρεμβολη τησ τραπεζασ,εστω και αν αυτοσ ο τροποσ ειναι με τοκουσ...οι γονεις μου διατηθενται να δωσουν μεχρι 4 χιλιαδες ευρω αλλα οταν προσπαθησαμε να αγορασουμε μια μεταχειρησμενη απο μια μαντρα με δοσεις υπηρξε ενα προβλημα με την τραπεζα...γι αυτο θελω να μαθω αν μπορω με καποιο τροπο να αγορασω μηχανη με δοσεις χωρις την παρεμβολη τησ τραπεζασ....

    thanks in advance

    ακ να σ πω!οι ψαγμενοι εμποροι στο δινουν με ιδιωτικο συμφωνητικο και αποδειξη για τα 4 χιλιαρικα.αλλα σου κανουν παρακρατηση κυριοτητας μεχρι την αποπληρωμη!!

    ετσι ο εμπορας εξασφαλιζεται απεναντι σου για τα λεφτα και εσυ εχεις επικυρωμενο συμφωνητικο σε κεπ και αποδειξη οτι εσκασες 4 χιλιαρικα και αναφερει επεισης το υπολοιπο αποπληρωμης ωστε να ερθει η πληρης κυριοτητα σε σενα!!!!

  12. #12
    κοροιδο ειναι ο εμπορας να κανει γραμματια?? για να τρωει πιστολιες?? η να κυνηγαει τις δοσεις παρακαλωντας??

  13. #13
    εεε...ρε παιδια σας παρακαλω μηπως μπορειτε να μου καποιο link απο εναν τετοιον εμπορο κοντα στα ιωαννινα και γυρω περιοχες...?

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από WithoutImperium
    εεε...ρε παιδια σας παρακαλω μηπως μπορειτε να μου καποιο link απο εναν τετοιον εμπορο κοντα στα ιωαννινα και γυρω περιοχες...?
    Μπες στο θρεντ "Ηπειρώτικο κλιμάκιο" και δικτυώσου εκει με τους άλλους παγουραδ.... εεεε τους συμπατριώτες ήθελα να πω
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Μπες στο θρεντ "Ηπειρώτικο κλιμάκιο" και δικτυώσου εκει με τους άλλους παγουραδ.... εεεε τους συμπατριώτες ήθελα να πω
    hahahahaha ok

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 66
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2014, 16:42
  2. Αγορά μηχανής με γραμμάτια
    από dtravlos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2010, 19:49
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2007, 16:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF