Σελίδα 21 από 141 ΠρώτοΠρώτο ... 1116171819202122232425263171121 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 301 έως 315 από 2101

Θέμα: Εργαλεία χειρός (For Tool Addicts')

  1. #301
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.760
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από STF Προβολή μηνύματος
    Φίλε daz συμφωνούμε σχεδόν στα πάντα στη φιλοσοφία των εργαλείων.

    Στη φωτό μου θα παρατηρήσεις πως πάνω από το γαλλικό κλειδί υπάρχει ένας σπιράλ κρίκος που καταλήγει σε άγκιστρο. Αν μου τύχει να είμαι μόνος μου και να χρειαστεί να διορθώσω/αντικαταστήσω σαμπρέλα σε σκληρό λάστιχο, ο ένας λεβιές θυσιάζεται και με τη βοήθεια του κρίκου -μέσα από τον οποίο περνάει ο λεβιές- και του άγκιστρου που "αρπάζεται" από μια ακτίνα, μπορώ ανενόχλητα να συνεχίσω να δουλεύω με τα χέρια μου το σκληρό ξελαστίχωμα της ζάντας. Δεν μου έχει τύχει μέχρι στιγμής χωρίς να έχω ανθρώπους να με βοηθήσουν αλλά είπαμε, πριν πεινάσουμε μαγειρεύουμε
    Τώρα τον είδα!

    Αν σου δείξω με τι αλλάζω σαμπρέλα!

    Αυριο!

    Το δύσκολο όταν είσαι μόνος σου είναι να ξεζαντάρεις το λάστιχο.
    Sent from me using a computer.

  2. #302
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.760
    Sent from me using a computer.

  3. #303
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MISKIN Προβολή μηνύματος
    Δώσε κάτιτις παραπάνω και πάρε τη 3/8 που είναι πιο χρησιμη στη μοτό. Αν σ' αφήσει το paypal τελικά.
    http://www.tbs-aachen.de/Aktionen_Re...i863_55990.htm
    Ακόμη φθηνότερα στο ebay
    http://www.ebay.de/itm/401027033870?...%3AMEBIDX%3AIT

    http://www.ebay.de/itm/FACOM-J-4APB-...3D401027033870
    Dream with the feathers of angels stuffed beneath your head.

  4. #304
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    κι επειδή σε προηγούμενο ποστ έγινε αναφορά για την ποιότητα του εκάστοτε εμπόρου και πόσο τιμάει τους πελάτες του, σε ερώτησή μου στο μαγαζί που σε βάθος χρόνου έχω αφήσει ένα καθόλου ευκαταφρόνητο ποσό αγοράζοντας εργαλεία, αν του περισσεύει κανένα διαφημιστικό σταντ να χώσω κι εγώ τακτοποιημένα 20 κατσαβίδια που χρησιμοποιώ καθημερινά, η απάντηση ήταν ναι αλλά κοστίζει περίπου 20€ (για μεταχειρισμένο μιλούσε), προτίμησα να δώσω στον Κινέζο τον άγνωστο 2Χ7 € και να πάρω 2 πανέμορφα σταντάκια.


    Ιδού!!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P_20151118_125805.jpg 
Προβολές:	258 
Μέγεθος:	85,6 KB 
ID:	345615
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  5. #305
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Προδιαγραφής
    Εγγραφή
    04/11/2015
    Μηνύματα
    206
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    κι επειδή σε προηγούμενο ποστ έγινε αναφορά για την ποιότητα του εκάστοτε εμπόρου και πόσο τιμάει τους πελάτες του, σε ερώτησή μου στο μαγαζί που σε βάθος χρόνου έχω αφήσει ένα καθόλου ευκαταφρόνητο ποσό αγοράζοντας εργαλεία, αν του περισσεύει κανένα διαφημιστικό σταντ να χώσω κι εγώ τακτοποιημένα 20 κατσαβίδια που χρησιμοποιώ καθημερινά, η απάντηση ήταν ναι αλλά κοστίζει περίπου 20€ (για μεταχειρισμένο μιλούσε), προτίμησα να δώσω στον Κινέζο τον άγνωστο 2Χ7 € και να πάρω 2 πανέμορφα σταντάκια.


    Ιδού!!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P_20151118_125805.jpg 
Προβολές:	258 
Μέγεθος:	85,6 KB 
ID:	345615

    Με αφορμη το δικαιο παραπονο σου και ολων μας υποθετω σε αντιστοιχη περιπτωση να επισημανω πως προσωπικα βασικο χαρακτηριστικο που "απαιτω" ως πελάτης ειναι να εχει "σχεση" με το αντικειμενο ο εμπορος.
    Δηλαδη δεν μπορω να δωσω(με εξαιρεση το ιντερνετ) χρηματα για να αγορασω π.χ. φωτογραφικη μηχανη απο καποιο μαγαζι που ο εμπορος δεν ξερει ουτε που ειναι το κουμπι για να τραβηξεις!
    Χωρια που τις παλιες "καλες" εποχες προ ιντερνετ ουτε ενα προσπεκτους δεν εδιναν καποιοι!
    Θυμαμαι πως ζητησα προσπεκτους για πανακριβο επαγγελματικο φλας και ο αντιπροσωπος μου ειπε ειναι το τελευταιο!Βγαλτε μου μια φωτοτυπια λεω,δεν εχω φωτοτυπικο απαντα.Δωστε το μου να παω εγω ακριβως απεναντι που εχει φωτοτυπαδικο συνεχιζω.
    Ενταξει αλλα να μου αφησεις την βερα σου για "ενεχυρο" μην τυχον το παρεις και φυγεις!!!
    Ετσι αποφασιζαμε τοτε απο ποιον αντιπροσωπο τα προιοντα του ΔΕΝ θα αγοραζαμε ποτε κι ας ηταν κορυφαια!
    Δωρητής ΣΩΜΑΤΟΣ,γιά νά μαθαίνουν οί φοιτητές ιατρικής σέ "προσομοιωτή" καί όχι στούς ζωντανούς...

  6. #306
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Προδιαγραφής Προβολή μηνύματος
    Ενταξει αλλα να μου αφησεις την βερα σου για "ενεχυρο" μην τυχον το παρεις και φυγεις!!!
    O ανθρωπΑς σου έδωσε μια τελευταία ευκαιρία, να τη σκαπουλάρεις, και εσυ την έχασες δηλαδης

  7. #307
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Προδιαγραφής
    Εγγραφή
    04/11/2015
    Μηνύματα
    206
    Πράγματι,για το καλο μου το εκανε,τωρα ειναι αργα για δακρυα!!!
    Δωρητής ΣΩΜΑΤΟΣ,γιά νά μαθαίνουν οί φοιτητές ιατρικής σέ "προσομοιωτή" καί όχι στούς ζωντανούς...

  8. #308
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Προδιαγραφής
    Εγγραφή
    04/11/2015
    Μηνύματα
    206
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    κι επειδή σε προηγούμενο ποστ έγινε αναφορά για την ποιότητα του εκάστοτε εμπόρου και πόσο τιμάει τους πελάτες του, σε ερώτησή μου στο μαγαζί που σε βάθος χρόνου έχω αφήσει ένα καθόλου ευκαταφρόνητο ποσό αγοράζοντας εργαλεία, αν του περισσεύει κανένα διαφημιστικό σταντ να χώσω κι εγώ τακτοποιημένα 20 κατσαβίδια που χρησιμοποιώ καθημερινά, η απάντηση ήταν ναι αλλά κοστίζει περίπου 20€ (για μεταχειρισμένο μιλούσε), προτίμησα να δώσω στον Κινέζο τον άγνωστο 2Χ7 € και να πάρω 2 πανέμορφα σταντάκια.


    Ιδού!!

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P_20151118_125805.jpg 
Προβολές:	258 
Μέγεθος:	85,6 KB 
ID:	345615
    Μετα απο αυτο,ελπιζω να του εκοψες τον wiha,χωρις soft και pico φινιρισμα,και να τον εσφαξες απλα με το fuckom φαλτσετακι και να φροντισες να μην πεσει ουτε συρματακι κατω με το knipexακι αριστερά στην φωτό
    Τελευταία τροποποίηση από Προδιαγραφής; 18/11/2015 στις 13:21.
    Δωρητής ΣΩΜΑΤΟΣ,γιά νά μαθαίνουν οί φοιτητές ιατρικής σέ "προσομοιωτή" καί όχι στούς ζωντανούς...

  9. #309
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Προδιαγραφής Προβολή μηνύματος
    Μετα απο αυτο,ελπιζω να του εκοψες τον wiha,χωρις soft και pico φινιρισμα,και να τον εσφαξες απλα με το fuckom φαλτσετακι και να φροντισες να μην πεσει ουτε συρματακι κατω με το knipexακι αριστερά στην φωτό
    Το μελέτησες καλά βλέπω το φωτογραφιάκι μάστορα.

    Κάποιες φορές ηθελημένα γινόμαστε μαλάκες αλλά κατά κανόνα δεν είμαστε (όλοι εμείς οι καταναλωτές που το ψάχνουμε λίγο περισσότερο).
    Τώρα για τον συγκεκριμένο έμπορο να πω ότι από τα παιδικά μου χρόνια ψωνίζω από εκεί ένεκα του RC αερο-ναυτομοντελισμού, είναι επιστήμονας σοβαρός (με την στενή αλλά και την φαρδιά έννοια του όρου), έχει κατασκευάσει 2 λιπαντικά κοπής τα οποία χαίρουν μεγάλης εκτίμησης στο εξωτερικό, έχουμε πετάξει αεροπλάνα κι ελικόπτερα, βρίσκω τα πάντα ή σχεδόν τα πάντα εκεί και μετά από όλα αυτά με γρατζουνάει όποτε βρίσκει την ευκαιρία. Και όχι μόνο εμένα, είναι το παράπονο σχεδόν όλου του επαγγελματικού κόσμου της Πάτρας. Το λογικό θα ήταν να τον γράψω στα παπάκια μου και να μην ξαναπατήσω. Δεν θέλω όμως, μ@λάκα θέλετε πείτε με, ανώμαλο θέλετε, δίκιο θα έχετε. Τις σφαλιάρες του όμως από καιρό σε καιρό του τις έχω ρίξει (έφυγε μια καλή παραγγελία μέσα από τα χέρια του και πήγε στην Wurth και το έμαθε και από μένα αλλά και από τον πωλητή της wurth) αλλά έχει τόσο "ψαχνό" που δεν νιώθει.
    Στην ουσία θα στεναχωρηθώ πολύ αν κάποια στιγμή τον δω κλειστό!!

    edit
    πενσάκια είπαμε ε??
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	P_20151118_151606.jpg 
Προβολές:	263 
Μέγεθος:	67,4 KB 
ID:	345637
    Τελευταία τροποποίηση από vaska; 18/11/2015 στις 14:22.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  10. #310
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.760
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Ρε Αποστόλ μα την Μπαναΐα ρε φίλε πιστεύω ότι εσύ βρέφος ακόμα πένσες και μυτοτσίμπηδα βάσταγες όταν οι υπόλοιποι βυζαίναμε πιπίλα.

    Πραγματικά θα κατέβω να ρωτήσω τη μάνα σου ρε φίλε, το έχω απορία με τι παιχνίδια έπαιζες μικρός.


    Κάτσε να δεις που θα μου πει ότι στα πρώτα του γενέθλια του είχαν πάρει καμία κασετίνα με καρυδάκια της Κοκεν
    Αν εξαιρέσουμε τους διανομείς όπως είναι η wurth που δεν φτιαχνει τίποτα όλοι οι άλλοι ειδικεύονται σε ένα μόνο πράγμα (ή δυο στην ίδια κατηγορία). Δεν φτιάχνει κανένας τα πάντα.

    Όλοι όμως προσφέρουν τα πάντα ή τουλάχιστον προσπαθούν, για ευνόητους λόγους!

    Η hazet φτιάχνει κλειδιά και καρυδάκια. Για να φτιάξει και πένσικά θέλει άλλο ένα εργοστάσιο. Για να φτιάξει και κατσαβίδια θέλει άλλο ένα.
    Δεν είναι μια γραμμή παραγωγής που βγάζει τα πάντα. Οι λαβές θέλουν σχεδίαση, τα διαφορετικά εργαλεία έχουν άλλες τεχνολογίες. Δεν κοπανάμε ένα μέταλλο με την πρέσα και του δίνουμε μια το σχήμα του κατσαβιδιού και την άλλη του γερμανοπολύγωνου.

    Οι ζουμπάδες έχουν 3 διαφορετικές σκληρότητες επάνω τους.
    Τα μυτοτσίμπιδα της κνιπεχ έχουν τρομερά ποσοστά ελαστικότητας και οι κεφαλές απ' τις πένσες και τα κοφτάκια είναι εξαιρετικά λεπτοκαμωμένα σε σχέση με άλλων κατασκευαστών.
    Η keiba στον πίρο σύνδεσης βάζει κράμα που χρησιμοποιείται στα οπλικά συστήματα, ώστε να έχει μηδενικές ανοχές ενώ παράλληλα να μην μαγκώνει στο άνοιγμα.

    Η koken έδινε καρυδάκια στην beta και η beta της έδινε γερμανικά.

    Η wera μέσα σε 2-3 χρόνια απέκτησε γερμανοπολύγωνα, καστάνιες, καρυδάκια και ένα κάρο άλλα πράγματα που εύκολα τα βρίσκεις στον κατάλογο της stanley και της ks tools αλλά σε κανέναν μεγάλο κατασκευαστή της γερμανίας, της αμερικής ή της Ιαπωνίας.

    Ποιότητα? Η καλύτερη που μπορούν οι χώρες στις οποίες κατασκευάζονται φαντάζομαι!
    Τεχνολογία και σχεδίαση? Στην κόψη!

    Αν ξέρεις 5 μάρκες και ξέρεις πως δουλεύει και το σύστημα, μπορείς εύκολα να καταλάβεις τι είναι και από ποιόν.

    Για πες!
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	κοκεν.jpeg 
Προβολές:	220 
Μέγεθος:	45,0 KB 
ID:	345725

    Ευκολάκι.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	κοκεν2.jpg 
Προβολές:	220 
Μέγεθος:	46,8 KB 
ID:	345726
    Sent from me using a computer.

  11. #311
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.760
    Αυτά είναι όλα της witte εκτός απ' το τελευταίο που μάλλον είναι της witte (ή felo ή άλλη).

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	witte.jpg 
Προβολές:	219 
Μέγεθος:	95,3 KB 
ID:	345727
    Τελευταία τροποποίηση από daz; 19/11/2015 στις 00:29.
    Sent from me using a computer.

  12. #312
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/05/2015
    Μηνύματα
    58
    πολυ ωραιο θεμα!!
    daz αν θελεις πες μας λιγα παραπανω για τη facom τα + και τα - της γενικα, τι να αποφυγουμε και τι αξιζει.
    προσωπικα την εγω σε πολυ μεγαλη υποληψη και σκεφτομαι να αγορασω http://www.tbs-aachen.de/Sonderangeb...i342_55980.htm ποια ειναι η αποψη σου?

  13. #313
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.760
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από theofilosI Προβολή μηνύματος
    πολυ ωραιο θεμα!!
    daz αν θελεις πες μας λιγα παραπανω για τη facom τα + και τα - της γενικα, τι να αποφυγουμε και τι αξιζει.
    προσωπικα την εγω σε πολυ μεγαλη υποληψη και σκεφτομαι να αγορασω http://www.tbs-aachen.de/Sonderangeb...i342_55980.htm ποια ειναι η αποψη σου?
    Θεόφιλε δε νομίζω ότι αξίζει να συζητήσουμε τα + και τα - της κάθε μάρκας με τρόπο που να είναι αποτρεπτική η αγορά τους. Ειδικά αν είναι σε τέτοια τιμή. Απ' τη στιγμή που φεύγουμε απ' τα οικονομικά εργαλεία και πάμε στα πιο ακριβά, τότε όλα είναι καλά. Λεπτομέρειες που μπορεί να βρω εγώ ίσως δεν απασχολούν εσένα.

    Πχ η στα καρυδάκια 1/4 της gedore η τετράγωνη υποδοχή έχει μεγάλες ανοχές και το καρυδάκι όταν το βάζεις σε προέκταση ή καστάνια κουνιέται λίγο παραπάνω απ' ότι θα ήθελαν κάποιοι. Σε αρκετές μάρκες συμβαίνει αυτό αλλά όχι σε όλες.
    Τα εργαλεία όμως είναι πάρα πολύ καλά και ανθεκτικά και λειτουργικά.

    Με την λεπτή σειρά της stahlwille δεν μπορείς να ενώσεις δυο κλειδιά με τον κλασικό τρόπο (το δαχτυλίδι του δευτερου στη ανοιχτό άκρο του πρώτου ώστε να μεγαλώσουμε το μήκος του) διότι θα λυγίσει (είναι πολύ λεπτό).

    Αν η σχεδίαση αυτού που θέλεις να πάρεις καλύπτει τις ανάγκες σου, προχώρα.

    Πχ. Θέλεις καστάνια με στρογγυλή κεφαλή ή tear drop? Θετικά και αρνητικά υπάρχουν και στις δύο.

    Προσωπικά πιστεύω πως η συγκεκριμένη καστάνια της φακομ (του σετ) είναι μια απ' τις καλύτερες του είδους, παγκοσμίως.

    Αν σου πω ότι τα εξάγωνα 1/4 καρυδάκια της gedore και τα γερμανοπωλύγωνα της bacho ειναι cold forged αντί για hot forged θα σε πειράξει?

    Εμένα μου αρέσει τα καρυδάκια να έχουν ρίκνωση (αυτές τις χαρακιές ντε!) ώστε να βγάζω την καστάνια και να τα στρίβω με το χέρι (ή να τα στρίβω με το χέρι στην κεφαλή της καστάνιας όταν χαλαρώσει η βίδα) χωρίς να γλιστράνε. Πιστεύεις ότι αυτός είναι αρκετά σοβαρός λόγος να μην επιλέξω την παραπάνω συλλογή?

    Το να σου πω ότι τα χ είναι καλύτερα απ' τα ψ δεν υπάρχει περίπτωση. Και να είναι, οι διαφορές είναι τόσο μικρές που λίγους απασχολούν. Αλλά τι σημαίνει καλύτερο και τι χειρότερο σε αυτή την κατηγορία? Τα θετικά που μπορεί να έχει κάποια μάρκα ίσως έχουν και κάποια αρνητικά και αντιστρόφως (όπως παρατήρησες λίγες σελιδες πριν στην αναφορά snap-on vs facom vs hazet).

    Δώσε μου μια tajima και μια knipex. Θα επιλέξω την tajima, πιστεύεις ότι θα το κάνω επειδή η knipex δεν είναι καλή ή επειδή η tajima είναι καλύτερη?

    Αν σου πω ότι το ανάλογο σετάκι της hazet είναι καλύτερο (παράδειγμα) στην διπλάσια τιμή?

    Τα καινούρια γερμανοπωλύγωνα της facom (ασχέτως από το πόσο καλά είναι) είναι πάρα πολύ χοντρά στο ανοιχτό άκρο για τα γούστα μου. Αυτό δεν χρειάζεται να μου το πει κάποιος και δεν είναι θέμα γούστου, είναι θέμα λειτουργικότητας για μένα.
    Εσύ όμως αυτό ίσως το θεωρείς προτέρημα διότι το κλειδί πιάνει μεγαλύτερη επιφάνεια στην βίδα ή ίσως το κλειδί έχει μεγαλύτερη αντοχή.

    Ο καθένας δουλεύει σε διαφορετικά πράγματα και έχει άλλες ανάγκες. Αν η σχεδίαση μας καλύπτει το εργαλείο αποκλείεται να μην μας καλύψει.

    Αν την χρειάζεσαι να την παρεις με κλειστά μάτια. Εδώ θέλω να την πάρω εγώ που δεν τη χρειάζομαι και σε 2-3 εργαλειοθήκες που έχω, αν πετάξω καρφίτσα θα πέσει απ' έξω.
    Τελευταία τροποποίηση από daz; 19/11/2015 στις 02:04.
    Sent from me using a computer.

  14. #314
    Μέλος
    Εγγραφή
    15/05/2015
    Μηνύματα
    58
    ενδιαφερομαι και εγω για σφυροκατσαβιδο!

    επισης καμια γνωμη για τη lazer και την expert? η πρωτη δε συζητηθηκε καθολου στο θρεντ

    ΥΓ dan το μονο που με χαλαει στην συλλογη 1/2 & 1/4 της φακομ που λεγαμε παραπανω ειναι το οτι δεν εχει κανενα σωληνωτο καρυδακι και μια μεφαλυτερη προεκταση για το 1/2

  15. #315
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    και σε 2-3 εργαλειοθήκες που έχω, αν πετάξω καρφίτσα θα πέσει απ' έξω.
    Εδώ μια έχουμε και είναι σχεδόν άδεια,

    ban τον μΠούστη τώρα!
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2017, 14:36
  2. [ΠΩΛΕΙΤΑΙ] Alpinestars Tech Tool Pack - Τσαντάκι μέσης με θέση για εργαλεία
    από 675 στο forum Αγγελίες εξοπλισμού αναβάτη
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2016, 16:46
  3. Tool box (εργαλειοθήκη) for Tenere '08
    από xtkoulas στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2010, 19:45
  4. ONE for the money,TWO for the show,THREE for the girl
    από ntamigio στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 22/12/2003, 08:48
  5. Pink Panther (for TManiac)
    από SeNNinhA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2003, 19:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF