Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: me ti kritiria agorasate tin mixani sas?

  1. #1

    me ti kritiria agorasate tin mixani sas?

    einai malon adikimeno ereunas tmimatos marketing alla exei endiaferon kai leie polla gia to atomo...

    pera apo tis genikes katigories (eduro, on-off, street,ss, naked ktlp)
    pia 3 xaraktiristika sas endiaferoun perisotero?

    1. omorfia/emfanisi?
    2. dinami/
    3. timi? (metaxirismeno or kainourio?)
    4. etairia/adalaktika/service?
    5. odigiki simberifora/test ride?
    6. kati allo?

    telos mia akoma erwtisi..

    poso kero meta tin agora arxisate tis epemvaseis stin emfanisi?
    (autokolita, ajesouar, veltioseis ston kinitira ktlp...


  2. #2
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872

    TA KRITIRIA

    GIA THN PROTI MOTO TA KRIRIRIA MOY HTAN


    a. TIMH (ISA ISA TA MAZEPSA)
    b. DINATOTITES ( TI MOU PROSFEREI)


    GIA THN DEYTERH MOTO PROSTE8IJE KAI H EMFANISH!!!

  3. #3
    Poly wraio thema Sonic .

    Th prwth mou mhxanh , ena FANTIC CABALERO REGOLARITA to pira me gnwmona to kostos -50.000 draxmes- alla kai th xrhsh .
    Fobero mhxanaki otan eisai 16 etwn gia na arxiseis na matheneis ta mystika tou xwmatos . Polles metatropes gia na vgazei perissotera xiliometra -gyrw sta 95 telikh me exatmish , filtro kai 19 delorto anti tou 14 mama - lastixa motocross kai bour gia ta xwmata . Axexasto mhxanaki !! (Para polles zhmies)

    Apo tote exw allaxei arketa ,ola eurwpaika , me exairesh ena XT250 otan phga 18 etwn . Mexri kai MZ250 eixa mia epoxh .
    Apokoryfwma prin agorasw to Multistrada ,gia to opoio den exw apopsh epeidh eimai poly neos epanw tou, einai to Ducati 900 SS
    me to opoio egrapsa polles dekades xiliades xiliometra se Ellada kai eurwph xwris to paramikro paratragoudo.
    Polemiko ,apaixto sta kleista kommatia (p.x. Pentalofos), traino stis anoixtes kampes, frena ,plaisio, oikonomiko (4.5-5.0 lit ana 100 klm),oxi polla gazia alla trelles ropes apo xamhla(etsi ki alliws den eimai gazofonias, stis eytheies th vriskw kallitera na kyttaw to topio me kammia 140ria klm .

    Anakefalaiwnontas tha elega oti mallon dialexa me vash th entonh proswpikothta ths mhxanhs, se sxesh me tis dynatothtes mou kai thn ikanopoihsh pou sou dinei anexarthta apo tis epidoseis .

    Omws vevea prin apo ola h oikonomikh dynatothta einai to prwto pragma bash tou opoiou dialegoume oloi.

    Doulepsa 18 mhnes sta 15 mou gia na parw to Fantic....kai auto me doseis .

    Shmera eimai 42 etwn kai eytyxhs katoxos 2 DUCATI .


    auta....
    Συζυγος
    Ducati 900 ss ie `99
    Ερωμενη
    Multistrada 1000 S DS

  4. #4
    αν εξαιρεσουμε το παπακι το πρωτο μου το μου μηχανακι ηταν μικρογραφια του δευτερου μεγαλου μου μοτο ερωτα,ηταν ενα ktm sting125 που ηταν ολοιδιο με το πρωτο δουκα και επειδη δεν ειχα ουτε τοσα λεφτα αλλα ουτε με αφηναν οι δικοι μου (16 ημουν τοτε)πηρα αυτο.το δευτερο μηχανακι ηταν ο πρωτος μου ερωτας , ενα χτ600,ηταν ενα μηχανακι που ανεκαθεν θαυμαζα.επειδη τα μαζεψα και το πηρα ντουκου αρχισα αμεσως τις μετατροπες(ποτε ως προς την εμφανιση και σε κανενα μηχανακι)εξατμισεις φιλτρα ζαντες τα παντα,μετα απο 4 χρονια το εχω ακομα και θα το εχω για πολυ ακομα.ως που περσι το καλοκαιρι και 22ετων με μονο κριτιριο τη καυ...α τον ερωτα και το δεος και χωρις κανανα συμβιβασμο πηρα το μηχανακι που υποθετω οτι οσα χρονια και αν περασουν αυτο και το χτ θα ειναι τα μονα που θα κυριευουν τη μνημη μου , ενα husaberg650 force,αυτο ακομα πρεαν απο εξατμιση ,ροικη στη κεφαλι και φιλτρο δεν εχω πειραξει τιποτα αλλο.γενικοτερα παντως μεχρι και σημερα αν εξαιρεσουμε λιγο το κτμακι ,δεν εχω κανει κανενα συμβιβασμο και σε τιποτα,παιρνω αυτο που οταν αντικρυσω θα μου κοπει η ανασα και θα νιωσω δεος. τιποτα αλλο

  5. #5
    Να καταργηθει η οπισθεν ! Το avatar του/της tifoefs
    Εγγραφή
    26/10/2002
    Μηνύματα
    3.563

    Re: me ti kritiria agorasate tin mixani sas?

    6. Auto pou me trwei .................................................
    5. Odngikn sumperifora
    2. duvamn
    1. emfavisn
    3. timn
    4. etaireia

    Meta apo 20000 xlm


  6. #6
    ΚΑΙ ΤΩΡΑ????.... Το avatar του/της matmat
    Εγγραφή
    06/07/2003
    Μηνύματα
    1.273
    Εγώ ήθελα μια ψηλή ξανθιά γαλανομάτα
    κατι σαν σουηδέζα ...
    αλλά μου προέκειψε μαύρη χοντρή Αφρικάνα και βρώμικη
    Ασχετο...
    :hypnotize
    "Αν είναι να φύγω ας φύγω πρωί
    στη σωστή εποχή σε λάθος στροφή"

    Θάνος Ανεστόπουλος / Διάφανα Κρίνα

    http://smutradio.listen2myradio.com/

  7. #7
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    το diversion το πηρα με το κριτιριο (επιστημονικα τεκμηριομενο ) γιαυτομουφτανουνταλεφτα!
    ηθελα επιτελους να παρω μηχανη, οποιοαδηποτε μηχανη καταβαση, ψαχνομουν για cb ή bros αλλα δεν μου φταναν τα χρηματα. βρικα ενα diversion σε καλη κατασταση και σε καλη τιμη και την πηρα. 5 χρονια και 58000χλμ (δικα μου το κοντερ λεει παραπανω) μετα ακομα εδω ειναι ΧΩΡΙΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ζημιες ή φθορες.

    το sv το πηρα γιατι παντα μου αρεσε, ολοι λεγαν καλα λογια, ηταν αξιοπιστο και το βρικα σε πολυ καλη τιμη για μεταχειρ.

    αυτα

  8. #8
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    η επομενη βεβαια θα ειναι αυτη που κανω κεφι και χωρις να υπολογισω το κοστος!!!!


    BRITTEN V1000 !

    δεν θα την παρω ποτε.........


  9. #9
    egw jekinaw pada apo tin emfanisi
    meta erxete to varos (se analogia me tin dinami tou oximatos)... oso pio elafri kai dinato toso pio kala...

    ara tha pigena gia kapoio vertemati, tm...

    alla to epomeno kritirio einai ta adalaxtika, ipostirixi... :wacko:

    ara kataligw se KTM, husky isos kai sta iaponezika crfe, wrf

    ela omws pou to epomeno kritirio einai i timi agoras kai geniko to kostos adalaxtikwn kai xrisis...

    ara kataligw se Yamaha TTR mias kai ta leuta mou ftanoun isa isa gia auto...

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της x-rider
    Εγγραφή
    13/08/2002
    Μηνύματα
    504
    ,

  11. #11
    Σχέση τιμής-απόδοσης-λειτουργικότητας-αξιοπιστίας.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  12. #12
    Basiko kritirio apotelese mia moun....ara pou douleye sto magazi pou eixe thn mhxanh

  13. #13
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Γιατί είναι πρώτο και καλύτερο


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tigas8ky.jpg 
Προβολές:	284 
Μέγεθος:	87,9 KB 
ID:	27866

  14. #14
    σιγουρα η εμφανιση παιζει πολυ σημαντικο ρολο ...σιγουρα και οι επιδοσεις αλλα σιγουρα και η τιμη.δε ξερω ποια σκατα ειναι τα κριτηρια μου.παντως αν με χαλαει η εμφανιση δε πα να ειναι η πιο καλη και η πιο φτηνη...δε προκειται να την παρω!!!
    κχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

  15. #15
    ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΟΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΑΝ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΒΑΖΑ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 10 ΗΜΕΡΕΣ

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. to mpoufan paei analoga me tin mixani??
    από snow στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2007, 09:00
  2. Me ti asxoleiste ???
    από Spike στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 124
    Τελευταίο μήνυμα: 26/09/2005, 09:29
  3. kseri kanis ti ginete me tis pinakides?
    από afrotwin στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 15/10/2004, 14:50
  4. Eukolos tropos na sikwnei kaneis tin mixani?
    από Traveller στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2004, 20:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF