Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 122

Θέμα: SuperSport εως 250cc

  1. #1

    SuperSport εως 250cc

    Έχετε να προτείνεται κάποια μηχανή ss ή sport touring μέχρι 250cc 4χρονη άλλα να μην είναι πολύ παλιά ώστε να μην είναι και πολύ σκισμένη. Προς το παρών σκέφτομαι για την cbr 125 αλλά και κάτι πιο μεγάλο δεν θα με χάλαγε και για κανένα ταξιδάκι. Είδα την cbr 250 αλλά είδα οτι έχει να βγεί αρκετό καιρό. Εμπειρία άλλη δεν έχω, τώρα ξεκινάω. Είμαι 21 αλλά πιστεύω έχω το μυαλό μέσα στο κεφάλι και θέλω να συνεχίσω να το έχω. Α είδα και το zzr 250, πολύ όμορφο και αυτό.
    ""---Fz6 Fazer S2--""

  2. #2
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    skeftese mono gia tetraxrono??

    ena dixrono de tha s arese??(des photo)..

    pantos to cbr 125 de tha sto proteina to mono pou tha se mathei einai na allazeis taxitites se ola t alla vrasta...apo gkazi exei analogo tou modenas tou kristar me 3 ippous parapano...

    me alla logia an thes na "proetoimasteis" gia megalo ss diladi na pas omala se kana 600ari p.x. kalitera na pareis kati pio dinato alla sinama asfales gia arxi opos ayto sti foto...

    tora tha vgalei i kawa k to ninja250 ...episis edo k polla xronia akougete i fimi oti tha ksanavgei cbr250 alla de nomizo...

    kaliteri epilogi kata ti gnomi m to aprilia sto foto....

    des edo (ayto einai 50ari)http://video.google.com/videoplay?do...69913&q=r+unit


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p00545_0069.jpg 
Προβολές:	3829 
Μέγεθος:	72,0 KB 
ID:	63608

  3. #3

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GeorgeFZR
    Εγγραφή
    08/06/2005
    Μηνύματα
    175
    Distixos 250 ss den paragonte poia...


    an epimeneis se auta ta kivika kai se 4xrono,exeis arketes epiloges apo ta parakatw...


    FZR 250

    to efere i antiprosopeia ths giamaxa,den poulise polla modela..pio sixna 8a deis sto dromo to megalo tou aderfaki to 400
    (egw exw akomh to 250):smilea:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	fzr250r.jpg 
Προβολές:	3722 
Μέγεθος:	20,3 KB 
ID:	63610
    Έμαθα Να Αγαπώ Τον Εαυτό Μου,Να Τον Σέβομαι,Και Να Τον Καρφώνω Σε Οποιο Ντουβάρι θέλω....

    ------------------------------------------------------

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GeorgeFZR
    Εγγραφή
    08/06/2005
    Μηνύματα
    175
    kawasaki zxr 250

    to 400 nomizw paragete akomh


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	zxr250.jpg 
Προβολές:	3710 
Μέγεθος:	17,6 KB 
ID:	63611
    Έμαθα Να Αγαπώ Τον Εαυτό Μου,Να Τον Σέβομαι,Και Να Τον Καρφώνω Σε Οποιο Ντουβάρι θέλω....

    ------------------------------------------------------

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GeorgeFZR
    Εγγραφή
    08/06/2005
    Μηνύματα
    175
    zzr 250

    ligo pio normal apo to zxr

    8a deis arketa zzr stous ellinikous dromous


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	zzr250.jpg 
Προβολές:	3658 
Μέγεθος:	27,4 KB 
ID:	63612
    Έμαθα Να Αγαπώ Τον Εαυτό Μου,Να Τον Σέβομαι,Και Να Τον Καρφώνω Σε Οποιο Ντουβάρι θέλω....

    ------------------------------------------------------

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GeorgeFZR
    Εγγραφή
    08/06/2005
    Μηνύματα
    175
    i kaliteri lisi gia mena

    Honda CBR 250 RR Gull arm

    prepei na psaxteis omos kai na vreis kapio se aksioprepi katastasi


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	honda_mc22_cbr250rr.jpg 
Προβολές:	3650 
Μέγεθος:	55,4 KB 
ID:	63613
    Έμαθα Να Αγαπώ Τον Εαυτό Μου,Να Τον Σέβομαι,Και Να Τον Καρφώνω Σε Οποιο Ντουβάρι θέλω....

    ------------------------------------------------------

  8. #8
    Το έχω δεί το aprilia (πολύ ωραίο) αλλά διάβασα οτι θέλει πιο πολύ φροντίδα σε σχέση με τα 4χρονα. Σε ένα forum διάβασα και για ένα παιδί που το είχε συχνά στην τσίτα και του έμεινε στα χέρια. Γενικά μου αρέσουν τα ss αλλά και ένα sport touring δεν θα με χάλαγε. Οριακά θα έπερνα και 400cc απλά θέλω να ξέρω πως θα βρώ ανταλλακτικά αν τύχει καμιά στραβή και δεν θα δώσω τα λεφτά που θα έπερνα καινούριο. Ευχαριστώ για τις προτάσεις!
    Ninja 250R Τιμή 3.000$
    http://www.kawasaki.com/product_deta...tag=motorcycle
    Αυτό δεν έρχεται Ευρώπη;
    ""---Fz6 Fazer S2--""

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THRESH
    Εγγραφή
    12/09/2005
    Μηνύματα
    992
    Einai ligo asximo omws...An mporei me kamia modifia na ginei optika kalitero.Toulaxiston ayto pou proteine o FZR pio panw,einai pio endiaferon.

  10. #10
    Πολύ ωραία και τα 3 που πρωτείνει ο fzr πιο πάνω αλλά απο ανταλλακτικά και σε τι κατάσταση μπορούν να βρεθούν είναι το πρόβλημα. Άρχισα να κοιτάζω και την gs500f. Δεν είναι τρομερό εμφανισιακά αλλά είναι καινούριο, έχει 4.400 και βρισκείς ανταλλακτικά γιατί κυκλοφορεί πολλά χρόνια. Στα μείων: είναι σχετικά μεγάλο για μένα σαν αρχάριος πιστεύω. Ακόμα ψάχνομαι πάντως. Απο Δευτέρα αγγελίες και μεταχειρισμένα...
    ""---Fz6 Fazer S2--""

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/04/2006
    Μηνύματα
    480
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Fireball
    Άρχισα να κοιτάζω και την gs500f. Δεν είναι τρομερό εμφανισιακά αλλά είναι καινούριο, έχει 4.400 και βρισκείς ανταλλακτικά γιατί κυκλοφορεί πολλά χρόνια.
    Καινούριο δε νομίζω να το βρεις, πρέπει να έχει τελειώσει το απόθεμα της προσφοράς από ότι έχουν γράψει και άλλοι που το έψαχναν τελευταία και το έχουν αποσύρει και από το site της επίσημης αντιπροσωπείας...

  12. #12
    Στο site www.suzuki.gr το βρήκα κανονικά και το gs500 και το gs500f.
    ""---Fz6 Fazer S2--""

  13. #13
    οδηγώ ΚΤΜ αναπνέω ΚΤΜ Το avatar του/της atom7ktm
    Εγγραφή
    28/06/2006
    Μηνύματα
    112
    επειδή είδα ότι ενδιαφέρεσαι και για το ZZR 250, να σου πω ότι πουλάει ένας φίλος μου μοντέλο του '99 (νομίζω) με πρώτη άδεια όμως το 2002 (πάλι νομίζω) σε μπορντώ χρώμα (που του πάει πιο πολύ από το ασημί της φωτό).

    εάν σε ενδιαφέρει μπορώ να μάθω τις ακριβείς λεπτομέρειες (καθώς και τιμή) και τελικά να σας φέρω και σε επαφή. από Αθήνα είσαι?
    Orange blood runs in my veins...

  14. #14
    kai diladi re paidia osoi 8eloume mia 1h motosykleta me kyvismo gyrw sta 400 prepei na arkestoume h se ksekismena-metaxeirismena h se aparxaiwmenhs ais8htikhs kai texnologias "kainouria"? Auto den einai ena keno pou 8a eprepe na kalypsoun oi etairies?
    You know that when I hate you, it is because I love you to a point of passion that unhinges my soul - Julie de Lespinasse

  15. #15
    Deadly_Sin^ tha vgei cagiva mito 500 ...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	18237005.jpg 
Προβολές:	3363 
Μέγεθος:	79,1 KB 
ID:	72529

Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF