Σελίδα 46 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 3641424344454647484950515696 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 676 έως 690 από 2028

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.IX

  1. #676
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    σε ειδα συμφρορουμιτη,που διεσχισες 4 νομους,με σπορτεξακι,βερμουδα,κοντομανικο και τζετ κρανακι....

    στο πα θα σε δωσω.
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  2. #677
    Εθεάθει σήμερα BMW1000XR να μπαίνει από Δουκ. Πλακεντίας και να βγαίνει στην έξοδο ραφήνας.

    Προφανώς καινούριο και φαίνεται πως το δοκίμαζες...σε ακολούθησα με το τουτου μου αλλά δεν πρόλαβα να σε ρωτήσω πως σου φαίνεται.

    Ωραίο εμφανισιακά, πολύ street ήχος όμως.

    Αν είναι κάποιος από εδώ...καλοτάξιδος!

  3. #678
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της macdeath_s
    Εγγραφή
    27/04/2008
    Μηνύματα
    1.342
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από macdeath_s Προβολή μηνύματος
    Σε είδα και δυστυχώς το χε η μοίρα μου να σε δω... Για μεροκάματο πήγαινες εσύ από γάμο γύρναγε ο άλλος.

    Γυρνάω από αεροδρόμιο 6 και κάτι το πρωί... Μην πάω από παραλιακή λέω όλο και κανά στούκο θα χει γίνει δεν είναι ανάγκη να το δούμε (έχω δει αρκετά μέχρι τώρα). Σε είδα στο ύψος της Βουλιαγμένης που έχει Εurobank (κάθοδος προς Αθήνα), Σκλαβενίτη (άνοδος προς βάρη, λιμανάκια κλπ) εκεί που κατηφορίζει ο δρόμος ρεύμα προς Αθήνα. Το κωλάμαξο με τον οδηγό μπο#$%δελο από τα ξύδια (σουρεάλ ένα γκριφόν μέσα στο αμάξι) να σε έχει εμβολίσει και ο κώλος του παπιού να χει γίνει ένα με αριστερό φανάρι και ρόδα του κουτιού (το παπί όρθιο). Εσύ εκσφενδονίστηκες μάλλον και βρήκες με τη μούρη την άσφαλτο και όχι το κράσπεδο ελπίζω. Δυστυχώς φόραγες κράνος που είχε όλη τη μούρη ανοιχτή. Μέχρι και που ήρθε το ΕΚΑΒ ανάσαινες με βρόγχο. Βαριά κρανιοεγκεφαλική κάκωση είπε ο τραυματιοφορέας για εκτίμηση. Ελπίζω να ζήσεις

    Τα επίσης τραγικά της ιστορίας. Οι τροχαίοι που δεν θέλανε να του βγάλουμε το κράνος γιατί βαριανασαίνει. Μες στην ταραχή μου δεν είδα ότι ήταν ανοιχτού τύπου. Ο υπαίτιος που έπινε νερά έτρωγε κουλούρια μαζί με κάτι χάπια που του δώσανε μπροστά στα μάτια των μπάτσων και στο τέλος ξέρασε. Όλα αυτά χωρίς να του έχουν κάνει αλκοτέστ. Όλοι οι δίκυκλοι που σταματήσανε εκ των οποίων μόνο ένας με κράνος (εγώ). Ο dorsoduro κλαρινογαμπρός ακράνοτος που πέρασε χωρίς κράνος και μουρμούραγε "α ρε κωλάμαξα" και ο καλύτερος ο Tiger 1050 χωρίς τάπες πινακίδες και φυσικά άνευ κράνους ο οποίος έκατσε για να δει το 1290 και να πει στον συνοδηγό (το χω μέχρι τα 200).

    Υ.Γ.: Από το κινητό του τραυματισμένου ειδοποίησα κάποια γνωστή που παρότι μιλούσα φουλ καθησυχαστικά η φωνή μου με πρόδωσε μάλλον. Αν κανείς από δω μέσα δουλεύει ή έχει γνωστό στον Ευαγγελισμό θα ήθελα πάρα πολύ να μάθω τι απέγινε το παιδί. Εισαγωγή περίπου 6μιση με 7 άσπρο κράνος φόρμα εργασίας, χτυπημένο κυρίως πρόσωπο.

    Υ.Γ.2: Δεν λέω πάντα κράνος γιατί πλέον έχω καταλάβει δεν έχει νόημα. Όποιος έχει κάτι να προστατέψει το φοράει. Περιττό ότι στο υπόλοιπο της διαδρομής, GS, TDM, VStorm ακράνοτα.
    Μίλησα με συγγενή και ο οδηγός ζει Ευχαριστώ τον 7tolis για τη προθυμία του και μακάρι να μη ξαναγράψω ποτέ τπτ τέτοιο.

  4. #679
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Σε είδα βρωμόγερε με τη νεκροφόρα σου volvo c40 να αλλάζεις λωρίδα εν ψυχρώ στην Συγγρού. Κόρνες γκάζι πέρασα στο χιλιοστό χωρίς επαφή, γύρισα και σε κοίταξα και με νόημα σου έκανα τι κανεις. Σε αγνόησα και έφυγα. Αλλά είσαι τόσο πανί που στα επόμενα φανάρια (αμαλίας στη διασταύρωση που περνάει το τραμ εγώ προς Σύνταγμα εσύ προς Καλιμάρμαρο) να ανοίγεις το βρωμόστομα σου. Όταν σε πλησιάσα μαλ...ακα μου υπέδειξες μέσα στις τιποτένιες βρισιές σου πως δεν προσπερνάνε από δεξιά. Να χαίρεσαι βρωμόγερε που έμεινα στα μπινελίκια.

    Αστα διάλα μου ανέβασες το αίμα στο κεφάλι. Βλάκα.
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high

  5. #680
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σε ειδα με το tdm να εχεις ορεξουλες... πολυ βαβουρα και τπτ αλλο...
    Οταν φτασαμε στο φαναρι περασες με κοκκινο επειδη ηταν καλο το τσαϊ;
    Σε ειδα και 'σενα με το corsa να περνας με ανεση το κοκκινο & οταν ακουσες την κορνα και το ''που πας;'' ζητησες sorry...
    Τα εχω δει ολα αυτες τις μερες...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  6. #681
    Ήντα κάνετε? Το avatar του/της xarisiero
    Εγγραφή
    01/07/2014
    Μηνύματα
    340
    Σας είδα το τελευταίο διήμερο, που γύρισα παλι την μισή Ελλάδα με αυτοκίνητο δυστυχώς, πολλούς-πάρα πολλούς και αυτο ειναι ευχάριστο να ταξιδεύετε.....με ομορφα φορτωμένα μηχανάκια και προβλεπε....ομολογώ οτι σας χάρηκα και λίγο σας ζήλεψα....όμορφα χιλιόμετρα εύχομαι παιδιά με ασφάλεια και χαμόγελο...μπράβο σας

  7. #682
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Σας είδα μωρε αρκούδες στην Έλληνος πάνω φουκαριάρικο το SYM που είχε στενάξει από τις κορμάρες σας,να μην ξέρετε κατά που να κάνετε και να τρώτε κιοφτεδάκια πρωί πρωί από το τάπερ.

    Ούστ γουρούνες που θα πάτε και για μπάνιο αν κρίνω από τις πετσέτες που είχατε μαζί σας.
    Καλά δεν σας έχουν πει ότι δεν κολυμπάμε φαγωμένοι???
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  8. #683
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stamatisx
    Εγγραφή
    15/11/2014
    Μηνύματα
    160
    Επιτέλους είδα 2 παιδιά να με χαιρετάνε όπως ερχόμουν από Σούνιο προς Αθήνα, ένα αμάξι και μια μηχανή. Καημό το είχα...

  9. #684
    you will hate my music Το avatar του/της arhs
    Εγγραφή
    17/12/2006
    Μηνύματα
    201
    Σε ειδα fazer1000 παρκαρισμενο στο βατικανο με βαλιτσες και ζηλεψα να πω την αληθεια!!!

    Καλο δρομο να εχεις αδερφε!

  10. #685
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    κανείς από εδώ ; ταξίδι προς Κομοτηνή αντίθετο ρεύμα 3 φορτωμένες bmw ,εγώ με κουτί και χαιρετίσατε στον χαιρετισμό μου

  11. #686
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/03/2015
    Μηνύματα
    131
    Σε είδα στην Εκάλη να μου πετάγεσαι ξαφνικά από στενό ενώ πήγαινα με καμιά εκατοστάρα στην λεωφόρο Θησέως .Εκείνα τα δευτερόλεπτα η μόνη σκέψη που πέρασε από το μυαλό μου ήταν ότι δεν υπάρχει περίπτωση να την γλιτώσω ..γαμήθηκα στα φρένα ο πίσω τροχός μπλόκαρε και εκεί που περίμενα να πέσω από πίσω σου σταμάτησα ίσα ίσα πριν ακουμπήσει ο τρόχος στον προφυλακτήρα .Σταμάτησες δεξιά για να μου πεις συγνώμη και είδα πως είχες στο χέρι το κινητό ..περιττό να πω τι επακουλούθησε ..προσοχή παίδες

  12. #687
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.821
    Σας ειδα να χαιρετατε παρέα με aprilia mille& k9... Καλές βόλτες!
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  13. #688
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2007
    Μηνύματα
    120
    Εψές σας είδαμε έξω από τη Δομνίτσα...πλοηγός ένας Αφρικανος κι πίσω 2-3 φορτωμένα adve...
    Είμασταν ένα adve, 2 ακόμα Γερμανικά και ένα Γιαπωνέζικο...
    Μπερδευτήκαμε με τα μηχανήματα και τη φρέσκια άσφαλτο που κολλαγε πάνω μας, και δεν σταματήσαμε....
    Καλή συνέχεια στις βόλτες σας..

  14. #689
    Σας είδα κυρίους σέρνοντας και παίχτη...

    σε είδα ρε ομορφε με το xr125 στην... ο Θεός να την κάνει εθνική, να περνάς μέσα στις κορίνες κανένα δύο αυτοκίνητα, να μένεις πίσω πάλι, να ξαναπερνάς, να μένεις πίσω, αυτή την ηλιθιότητα επί πόσα χιλιόμετρα. Στρίμωγμα, ζόρι. επικίνδυνος γενικά. Τι μυαλό κουβαλάτε δεν μπορώ να καταλάβω. ελπίζω και να έφτασες και να μην στεναχώρησες κανέναν άδικα απόψε.

  15. #690
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα χθες στο γυρισμό για Αθήνα Triumph Tiger 1000 φορτωμένο στην οδική μάλλον μηχανικό πρόβλημα δεν φάνηκε κάποια φθορά, σε είδα κ σένα R1 φορτωμένο στην οδική όμως με στραπατσαρισμένα τα μπροστινά και ελπίζω ο οδηγός σου να είναι ακέραιος.

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF